עבור לתוכן
 • עדכונים

  הסיפור לפני הכל – Apex Legends – The Old Ways Event

  סיפור חדש על דמות ישנה שפותח איוונט חדש ומחזיר מפות ישנות.

  לפני כ־5 ימים התקיים לייב בערוץ היוטיוב של Apex Legends עם סיפור חדש – רק שהסיפור היה שונה לגמרי מכל סיפור שפורסם על ידם.
  בסיפור מסופר על הדמות "Bloodhound", וכמו כן, ניתן לראות איך המפה "World's edge" נהרסה. בניסיון לשאוב אנרגיה מליבת הכוכב מתקן השאיבה התפוצץ, השבט של Bloodhound החליט שהוא לא חוזר לשימוש בנשק יותר והמשיך בניסיון של לשרוד "בדרכים הישנות", ולאחר ש־Bloodhound השיג את הציד הראשון שלו – הוא המשיך לחיה גדולה יותר במטרה להשיג את כבוד השבט שלו. הוא חזר למתקן, ומצא שם שני דברים: נשק וחיה ענקית. במאמץ אחרון להרוג את החיה הוא השתמש בנשק והוריד לה חתיכה מהפנים, והיה נראה שהוא ניצח, אך החיה חזרה לשבט, הרגה את קרובי המשפחה שלו ואנשי שבט נוספים. לאחר מלחמה ארוכה Bloodhound זרק עליה את מחולל האנרגיה של הנשק שלו והיא חטפה שוק, והלכה. Bloodhound זכה בכינוי ראש השבט וקיבל את כבודם של אנשיו, אך הדוד שלו, ארתור, מת במהלך המלחמה. 

   

   

  בנוסף, יתקיים איוונט מיוחד עקב הסיפור, האיוונט יוכל לזכות אתכם ב־2 סקינים ו־Charm בחינם. האיוונט יכיל סקינים חדשים, יחזיר מודים ישנים ומפות ישנות. (Duos ו־Kings Canyon). בכל יום יהיו אתגרים חדשים שיעזרו לכם להשלים את כמות הנקודות הדרושות לסקינים, ובכל יום תוכלו לקבל כ־1000 נקודות מהאתגרים. בנוסף, בכל יום חדש האתגרים יתחלפו ויהיה ניתן לקבל נקודות נוספות. מי שירצה לקנות סקין מהחנות יוכל, והוא ידע מתי הסקין יהיה בחנות. בכל כמה ימים הסקינים יתחלפו בידיעה איזה סקין יהיה הבא לבוא. אם אתם אוהבים סקינים במשחק, קחו את הזמן. כמו כן, גם סקינים מהעונה הראשונה חוזרים, והם יהיו זמינים גם כן בחנות בידיעה איזה סקין יבוא לאחר מכן.

   

  image.thumb.png.1f8154ffbc8365a93390cec5e29229da.png


  בנוסף לסקינים החדשים, גם מפות חדשות יצאו, לדוגמה: המפה "Kings Canyon" חוזרת עד לסוף האיוונט עם המוד "Duos" ושינויים למפה "World's edge" שכוללים מקדש שלא ראינו מהסיפור. במקדש יופיעו חיות חדשות שהופיעו בסיפור, ואם נהרוג אותן נוכל לקבל פריטים נדירים, כמו נשקים או שריונות. זאת לא תהיה הפעם הראשונה שנוספות חיות למשחק, אבל זאת כן הפעם הראשונה שהן מופיעות בתוך איוונט. האיוונט יהיה זמין לכולם מה־7 באפריל עד ה־21 באפריל. למידע נוסף לגבי הסקינים או דברים אחרים אתם מוזמנים ללחוץ כאן.


  מה אתם חושבים? האם הייתם רוצים לראות עוד דברים כאלו במשחק? 
  כתבו לנו בתגובות!

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  אני אוהב שמשקיעים בעלילה לא פחות מאשר במשחק עצמו, ככה שמעולה 😉

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...