עבור לתוכן
 • עדכונים

  נמצאה תקלה מיידית עם השקת המשחק החדש Forza Horizon 5

  עם קבלת המשחק החדש - Forza Horizon 5, הגיעה בעיה עם חיבור הגה וציוד היקפי למשחק

  המשחק החדש "Forza Horizon 5" (מסדרת המשחקים של "Forza"), יצא לרשת לפני מעט זמן ועד כה הביקורות חיוביות מאוד. לפי הערכות, עד היום, המשחק החדש הוא המשחק הטוב ביותר בסדרת המשחקים "Forza".
  מצד שני לעומת כל הביקורות החיוביות, לאחר שהושק המשחק נתקלו ישר בבעיות עם חיבור הגה למשחק. שחקנים שניסו לחבר את ההגה, לא הצליחו ליהנות מהנהיגה ונתקלו מספר רב של פעמים בהודעות ואזהרות כמו "הגלגל מנותק", תקלה שמונעת משחקני המשחק ליהנות מכל הפוטנציאל הטמון בחוויית המשחק.
  בהתחשב בעובדה שחלק גדול מהשחקנים חובבי שימוש בהגה, תקלה זו גרמה לאכזבה קשה. התקלה קרתה באופן לא צפוי, אך עלו עליה מהר מאוד, מה שצפוי לגרום לסידור מהיר של הבעיה.

  כתגובה, חברת "Playground Games" השיבה שהיא עובדת על תיקון הבעיה שהייתה אמורה להיות מסודרת שבוע שעבר, אך עקב כמה תקלות תסודר הבעיה השבוע. בינתיים, עלינו השחקנים לחכות עד שהבעיה תסודר.
  ברגע שהבעיה תסודר, יודיעו לנו ה־Support של המשחק. אם יש לכם את הבעיה ואתם לא רוצים לחכות עד לסידור הרשמי של הבעיה, ישנו פתרון ש־"Jacob Ridley" מצא, והוא מסביר אותו בסרטון. הפתרון עובד בצורה מושלמת, ואין בו כל בעיה שהיא. לא רק שסידור הבעיה עובד בצורה מצוינת, הוא מספק כוח כנדרש והחוויה כנהגים לא נהרסת, עובדת בצורה חלקה.
  סידור הבעיה לוקח רק כ־10 דקות, ואחריו אתם יכולים ליהנות מחוויית משחק כיפית במיוחד, ללא כל בעיה טכנית או התראה על בעיה בחיבור הגלגל.

  Vaknin

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...