עבור לתוכן
 • עדכונים

  עדכון 1.5 הגיע ל־StardewValley

  העדכון הכי גדול שהיה ל‏־StardewValley!

  לכל מי שחי מתחת לאבן, StardewValley הוא משחק שליו שבו אתה גר בעיירה קטנה ומנהל חווה, מטרת החווה היא להרוויח כמה שיותר כסף ולהשיג כמה שיותר פריטים נדירים. לפני כמה חודשים יוצר המשחק (Eric Barone) הודיע על תחילת העבודתו על עדכון למשחק, ולפני כמה ימים העדכון יצא לגרסת המחשב של המשחק. יוצר המשחק, Eric Barone, אמר בפירוש שזהו העדכון הגדול ביותר שהמשחק קיבל אי פעם. כמו במשחקים אחרים במשחק StardewValley כל עדכון מתעסק בנושא אחר, בעדכון הזה החליטו להתעסק בנושא של הערכת סיפור המשחק, הסיבה לכך היא שרוב האנשים מסיימים את המשחק תוך שבוע או שבועיים ואז נמאס להם לשחק, לכן החליטו להעריך את סיפור המשחק במקצת.

   

  בעדכון נוספו למשחק כמה דברים חדשים, אחד הדברים שנוספו הם שינויים טכניים קטנים כמו הוספת שלט משימות חדש מתחת לבית ראש העיר, אפשרות להזזת מיטות, הענקת אופציית השחיה לברווזים. אך דבר אחד שתפס את עיני השחקנים שלא דובר עליו לפני כניסת העדכון הוא אפשרות חדשה אצל רובין, (הבנאית הראשית בעיירה) האפשרות נותנת לאנשים את האופציה לבחור האם להוסיף חדרים נוספים לבית בחינם, (עד כ-2 חדרים) או הוצאת העריסה מחדר הילדים, האופציה נפתחת ברגע ששיפרת את הבית שלכם לפחות פעמיים. דבר נוסף חשוב שמצטרף לעדכון הוא סוג חווה חדשה "חוות חוף" החווה נותנת לכם שטח ענק לגידולים, אזור עצים ענק, ותיבות רנדומליות שמופיעות על החוף, חווה כזו היא יתרון עצום ולכן היו צריכים להכניס כמה חסרונות, בחווה אין אפשרות להשתמש בממטרות בכדי להשקות את הגידולים שלכם, דבר שממש מקשה על החיים של בעלי החווה.
  image.png.12f514dd785c0c3eb331c7b2ce4998e9.png
  אופציה חדשה נוספת שנכנסה למשחק היא המסך המפוצל, כך שבעלי קונסולה יוכלו לשחק יחדיו דרך אותה הקונסולה, לאפשרות זו השחקנים חיכו מאז יציאת אפשרות הרב-שחקנים שיצאה לפני כשנה, וכעת ניתן לשחק עם המסך המפוצל במשחק. אך כפי שכבר ציינו מטרת העדכון היא להרחיב את סיפור המשחק,  ולכן הוסיפו למשחק אי שלם חדש (בגודלה של העיירה). שמלא בחידות ופרסים שמביאים קוקוסים מוזהבים שבעזרתם תפתח גישה לדברים חדשים באי,כמו חוות, חנויות, אזורים חדשים, מוזיאון חדש ועוד. את הקוקוסים ניתן להשיג ממשימות, דיג באי, ואפילו חציבה באי. כמובן שתוכלו למצוא הקוקוסים על עצים ברחבי האי. יחד עם האי הגיעו למשחק שתילים חדשים שניתן לגדל על גבי האי וגם אנשים חדשים (NPC). בכדי לשוט בספינה לאי החדש תצטרכו להשלים את המשימות של המרכז הקהילתי שמופיעות בתחילת המשחק, לאחר שתשלימו אותן ווילי הדייג יפנה אליכם בנוגע לספינה ישנה שתצטרכו לתקן, אחרי שתיקנתם את הספינה תוכלו לשוט אל האי ולהתחיל את חווית המשחק באי.image.png.ba2f95e2d090f3ce1a32c5262e2de92d.png

  Orisygal

  תחביבים: גיימינג
  המוטו שלי לחיים: כשאתה מבולבל זרת אל על!!

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...