עבור לתוכן
 • עדכונים

  עדכון 7/1/2021 ל־CSGO הורס את חווית ה־Competitive?

  האם CSGO יהיה אותו הדבר אחרי עדכון שכזה?

  ב־7.1.2021 מפתחת המשחקים Valve הוציאה עדכון חדש למשחק "Counter Strike Global Offensive". להפתעת הקהל ושחקני המשחק החליטה החברה לעשות צעד נועז בתחום התחרותי במשחק (מצב ה־Competitive) ומעכשיו (אחרי העדכון) אם חבר שלך מהקבוצה יוצא מהמשחק אז הקבוצה שלכם לא תקבל תחליף, זאת אומרת שהיא לא תקבלו בוט שישחק במקום השחקן שיצא ותשארו ארבעה נגד חמישה, וכך כל פעם שיצא שחקן אז אתם פשוט תהיו במיעוט.
   

  הרבה אנשים התחילו להתעניין מה יקרה אם כל הקבוצה תצא מהמשחק אחרי העדכון הריי מקודם המשחק היה ממשיך, כאשר הקבוצה שנשארה שיחקה נגד קבוצה מלאה בבוטים, עכשיו לעומת זאת כשכל הקבוצה יוצאת היא מקבלת בוט בודד שנשאר באזור ה־Spawn עד סוף המשחק.

  צעד כזה מאוד בילבל את הקהילה עקב כמה סיבות עקריות, הסיבה הראשונה היא שהשחקנים חשבו שValve יעשו להפך וישפרו את הבוטים מבחינת המשחקיות או לפחות יתאימו את הרמה של הבוט ביחס לראנקים, למשל אנשים ברמת Silver ו־Gold Nova יקבלו בוט ברמה קלה, Master Guardians ברמה בינונית, וכך הלאה. הסיבה השנייה שזה מאוד בילבל את הקהילה של המשחק היא למה שהחברה תעשה צעד כזה? הריי זה רק ברור שזה יהרוס את המשחק לקבוצה שממנה יצאה השחקן וימעיט להם את הסיכויים לנצחון.
  image.png.a8a84b3166c663c936d73aec1ce615ab.png
  כמו כן בנוסף לכל הסיבוכים עם הבוטים עם העדכון הגיעו גם תיקונים של באגים, טקסטורות, קריסת המשחק ובעיות בפינג במפות שונות, הבעיה עם עליית הפינג הייתה מתרחשת כאשר השחקן היה עובר במערות, תעלות, ומקומות סגורים. בנוסף לזה עשו תיקונים במפות הבאות ומחקו חלק מהבוסטים במפות הבאות: Cache, Guard, Engage, Ancient. והדבר האחרון החשוב שיצא בעדכון החדש (פחות לשחקני ישראל) זה שאנשים שגרים בסין יכולים לקבל Prime בחינם על ידי בדיקה ממשלתית או אם יש להם אזרחות סינית. 

  s1ms1m

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...