עבור לתוכן
 • עדכונים

  Infinity Ward נלחמת בצ'יטרים, וה־Multiplayer ב־Modern Warfare היה חינמי בסופ"ש האחרון

  המלחמה של Infinity Ward נגד צ'יטרים נמשכת. בנוסף לכך, פלייליסט חדש נוסף למשחק שמעניק לשחקנים 5 מפות לשחק בהן

  לאחר שכ־50 מיליון משתמשים הורידו את המשחק Call of Duty: Modern Warfare, נראה שחוקי המשחק כבר לא חלים על חלק מהשחקנים, ותופעה חדשה נוצרה – צ'יטרים, והרבה מהם. התופעה הזאת הייתה מתחילת המשחק, מ־Aim Bot עד לגליצ'ים מתחת למפה. ב־31 במרץ יצא בלוג מיוחד מחברת המשחק, אשר מסביר על הפתרונות שלה לתופעה הגדלה וכמה צ'יטרים כבר קיבלו באן. ב־13 באפריל כ־70 אלף צ'יטרים קיבלו באן מהמשחק, אך מכיוון שהוא בחינם, מה מונע מהם להיכנס ממשתמש אחר?


  image.png.27e718e7572b999be854b11624a3d36a.png


  נראה שגם על זה חשבו: מהשבוע הקרוב, המערכת החדשה של Activision הולכת להכניס לצ'יטרים מכה מתחת לחגורה. קודם כל, תיכנס אופציה מיוחדת לעשות "Report" לצ'יטרים בזמן משחק, ושחקנים שידווחו על שחקנים אחרים שמשתמשים בצ'יטים, יקבלו הודעה מיוחדת על כך שהמשתמש המדווח קיבל באן. בשביל לעשות "Report" תצטרכו לצפות באותו השחקן או לראות את הצילום של השניות האחרונות שלכם (מצלמת המוות), ולאחר מכן כפתור הדיווח יופיע לכם. בנוסף לכך, שחקנים שהחברה ידעו שמשתמשים בצ'יטים ישלחו לשחק נגד ציטרים אחרים.


  image.png.14def30b1173a0dd1be51b00716d82cf.png


  לסיום החדשות המדהימות האלו, המשחק Call of Duty: Modern Warfare היה בסופ"ש חינמי והעניק לנו 5 מפות חדשות לשחק בהן. היה ניתן לשחק במוד בתאריכים: 20:00 ב־24 באפריל עד ל־27 באותה שעה. המפות שניתן לשחק בהן: .Aniyah Incursion, Hovec Sawmill, Khandor Hideout, Shoot House, Talsik Backlot, והן זמינות כבר עכשיו ב־Warzone בפלייליסט מיוחד. לפי דעתי, החשיבה של Infinity Ward ואופן הטיפול בנושא פשוט מעולים. אני לא רואה דבר אחד שהחברה פספסה, והיא אפילו השאירה אותנו רעננים בכך שהוסיפה את המפות החדשות. הבעיה האמיתית היא מתי ה"רענון" שהם מעניקים לנו יפסיק להיות "מרענן".

  מה אתם חושבים? האם הייתם רוצים לראות 150 צ'יטרים נלחמים זה בזה במשחק אחד? או שהייתם מעדיפים לתת לכולם באן במקום? 
  שתפו אותנו בתגובות!

   

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...