עבור לתוכן
 • עדכונים

  Mortal Kombat 11 יגיע לPS5 ו־Xbox Series X/S, ותוספת חדשה למשחק שמביאה את Rambo.

  Rambo, הדמות הראשית בסדרת סרטי רמבו, הולכת להיכנס עם מגוון דמויות חדשות ואחרות למשחק. 

  לאחר ההכרזה האחרונה, הרבה מידע נחשף לגבי עתיד המשחק Mortal Kombat 11, ההכרזה הגדולה ביותר הייתה העובדה ש־Mortal Kombat 11 הולך להיות חלק ממשחקי PS5 ו־Xbox Series X/S, בטריילר הוצג רמבו נגד 2 דמויות חדשות שיתווספו למשחק איתו, ברזולוציית הדור הבא שתביא למשחק "4K dynamic resolution, enhanced visuals, improved loading times and more." בעלי Mortal Kombat 11 Ultimate יוכלו לקבל שידרוג מ־PS4 ל־PS5 ומ־Xbox One לקונסולות Series של אקסבוקס. Cross-play יהיה גם כן חלק מהשידרוג בין כל הקונסולות, גם אלו של הדור הקודם. 

  גרסת ה־Ultimate של המשחק הולכת לצאת בקרוב מאוד והיא תכיל את המשחק הבסיסי, את תוספות המשחק Aftermath expansion, ו־Kombat Packs אחד ושתיים. הגרסא תצא לכל הפלטפורמות (PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, and Stadia). גרסת ה־physical Kollector's Edition (גרסא פיזית של המשחק) תכיל את כל הדברים שנכתבו כולל "Sub Zero mask bust, exclusive steel case, commemorative magnet coin, authenticity plate and exclusive DLC."


  הגרסא החדשה "Kombat Pack 2" הולכת להכיל את הדמויות Rambo, Mileena, and Rain. את החבילה ניתן לקנות בנפרד למשחק או גרסאות אחרות שלו, ומחיר ההרחבה לא ידוע כרגע. Rambo קיבל את העיצוב הידוע של 1982 First Blood, סרטו הראשון של רמבו. והוא קיבל דיבוב מלא על ידיי השחקן Sylvester Stallone (השחקן משחק כרמבו בקרוב ל־5 סרטים). ו‏־Rain קיבל את התזוזות הקלאסיות שלו במשחק. בנוסף לכך הוא יכול לפתוח קרע מימדי למקום "previously unknown watery realm". הדמות Mileena שתהיה חלק מההרחבה, תקבל להשתמש ב־claws שלה בנוסף להתקפת ה־sais שלה. כל מי שיזמין את החבילות
  "Mortal Kombat 11 Ultimate" או את "Kombat Pack 2" לפני היציאה שלהן למשחק, יקבל את חבילת הסקינים "Time Warriors Skin Pack". 

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...