עבור לתוכן
 • עדכונים

  Pokémon Go: ניתן לעשות ריידים מהבית?!

  Niantic ממשיכה להילחם בקורונה עם תוספות חדשות לפוקימון גו שיתנו לכם לעשות ריידים מהבית! 

  Niantic עושה מאמצים רבים על־מנת להשאיר אותנו בבית, והיום החברה הכריזה את ההכרזה הכי גדולה שלה: ריידים יהיו זמינים בצורה שתוכלו לעשות אותם מהבית! למי שלא יודע, ריידים הם קרבות של כמה שחקנים (בין שחקן אחד ל־20 שחקנים) שנלחמים בפוקימון שהכוח שלו וה־CP שלו כפול פי 10-15. לאחר הקרב והבסת הפוקימון יהיה ניתן לנסות לתפוס אותו עם כדורים, ככל שהקבוצה שלך (Valor, Mystic ו־Instinct, שהם הכחולים, האדומים והצהובים) עושה יותר נזק לפוקימון. בנוסף, אם שחקנים שרשומים כחברים שלך במשחק עוזרים לך, תקבלו יותר כדורים בהתאם לרמת החברות שלכם. 

  Niantic מוסיפה פריט חדש שנקרא "Remote Raid Pass", והוא יהיה זמין בחנות של המשחק במחיר של כ־100 מטבעות, ובקרוב מאוד נקבל הנחה חד פעמית של קנייה במטבע אחד! הפריט ייתן לנו גישה לריידים בסביבה שלנו, ללא שום צורך להיות שם פיזית (בריידים רגילים צריך להיות פיזית במקום שהרייד מתרחש בו). הפריט ייתן לנו גישה לכל הריידים, וזה כולל את האגדיים גם כן. כשתשמשו בפריט הכוח שהפוקימון שלכם עושה לעומת פוקימונים של שחקנים שנמצאים באזור, הרייד יהיה משמעותית קטן יותר. Niantic הוסיפה ואמרה כי השינויים במשחק בגלל המצב ימשיכו לזרום, והם ממשיכים לנסות להביא עוד דרכים להישאר במשחק. 


  בנוסף לפריט החדש, בכל יום תוכלו לקבל מתנות מ־Field Research בלי לסובב PokéStop. אם יחסרו לכם מתנות לחברי הפוקימון שאתם מסתובבים איתם, (Buddy) יביא מתנות מה־PokéStop הקרובה. 
  לפי דעתי, העדכון החדש יכול להביא דרכים חדשות להסתגל למצב ולהחזיר שחקנים למשחק. בסופו של דבר בטוח שהייתה ירידה משמעותית של שחקנים בפוקימון מכיוון שאי אפשר לצאת, אבל Niantic מתמודדת עם המצב בצורה כל כך טובה שאני רואה את המשחק ממשיך לפעול בצורה יציבה גם כשאי אפשר לצאת. 
  העדכון זמין לכולם עכשיו, ובקרוב מאוד הפריט "Remote Raid Pass" הולך להיכנס למשחק. לעוד מידע אתם מוזמנים להיכנס לבלוג

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...