עבור לתוכן
 • עדכונים

  האופיריישן שיחזיר את השחקנים? Rainbow Six Siege: Steel Wave

  האופירשיין Steel Wave מביא ל־Rainbow Six Siege רענון ענק עם שינויים גדולים. 

  האופיריישן החדש מביא לנו דמויות חדשות, מתקיף חדש בשם "Ace" ומגנה חדשה בשם "Melusi". שניהם יתווספו למשחק בקרוב, ויביאו איתם שינויים למשחק. נתחיל מ־Ace: אומרים שדברים טובים באים בשלשות, ובמקרה הזה מדובר בגאדג'טים. הגאדג'ט S.E.L.M.A. הוא מכשיר שנועד ליצור חורים בקירות שניתן להרוס (לא משנה אם הם מחוזקים או לא). המכשיר נדבק לקיר ומתחיל ליצור חורים, והוא יכול ליצור 3 מלבנים גדולים שיוכלו לאפשר לשחקן להיכנס או לתת לו זווית חדשה. Ace מגיע עם ה־AK-12/M1014 כנשק ראשי, וכמשני אנחנו נקבל את ה־P9. לדמות אייס יש מגן ומהירות ממוצעת, מה שאומר שהדמות יכולה לקחת כדור אבל היא לא תהיה מהירה במיוחד.

  הגאדג'טים שהדמות תקבל יהיו Breach Charge/Smoke Grenade. ניתן לפגוע במכשיר בכל דרך ולהרוס אותו, או להפריע לו בעזרת גאדג'טים מסוימים. 

  הפרעות – זה כל מה שהדמות החדשה "Melusi" עושה: הגאדג'ט שלה, Banshee. מאפשר לה לקבל את התואר בגלל מה שהוא עושה. במידה ומתקיף כלשהו מתקרב לרדיוס של המכשיר, המכשיר מתחיל לזמזם בצורה בלתי נסבלת, בזמן שהוא מאט את השחקן ומשקשק לו את הכוונת. זו לא סיטואציה שאתם רוצים להיות בה, במיוחד לא כשהנשק הראשי של Melusi הוא T-5 SMG/Super 90. הנשק המשני שלה הינו RG15.

  הגאדג'טים המשניים שלה הם Impact Grenade/Deployable Shield, ואפשר לראות מהאופק את העצבים ששחקנים הולכים לחטוף כשהם ישחקו נגדה.


  Rainbow-Six-Siege-Operation-Steel-Wave-art-1024x630.jpg


  השינויים הגדולים: מה שסוף סוף חיכינו לו, אחרי 4 שנים. המפה "HOUSE" מקבלת עיצוב מחודש! המפה אומנם לא תיכנס לראנק, אבל עצם העובדה שהיא חוזרת למשחק זה כבר משהו. עם השינויים שלה, נוסף גאדג'ט משני חדש. "Proximity Alarm" דומה מאוד לפעילות של Banshee אבל הוא יוצר רק סאונד, ולא יותר מזה. הגאדג'ט קטן מאוד והוא יכול להידבק לכל מקום, ואם תעניקו לו זווית נכונה, אולי תצילו את המשחק שלכם. בנוסף, Amaru מקבלת שינוי ומעכשיו היא הולכת להיות הרבה יותר שימושית! היא תוכל לעבור דרך פתחי עליה בתוך מבנים. התזוזה של וו האחיזה והזמנים שלו השתנו לטובה, והנשק שלה יהיה זמין לשימוש בזמן קצר יותר לאחר השימוש בוו אחיזה.

  מה אתם חושבים? אוהבים את האופיריישן? ספרו לנו בתגובות!

   

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...