עבור לתוכן
 • XBOX

  חדשות המנוי Xbox Game Pass למחצית חודש ספטמבר

  המנוי Xbox Game Pass למחצית חודש ספטמבר כבר פה

  מחצית ענקית שניה של חודש ספטמבר מגיעה אלינו עם המנוי Xbox Game Pass של חברת "Microsoft", הסיבה לכך היא שהחברה מוסיפה 13 משחקים בסך הכל. אנו יודעים שחברת "Microsoft" לא אוהבים להפיץ בכזו מהירות משחקים ולכן לא כל המשחקים של המנוי Xbox Game Pass יצאו ביחד, כפי שאנחנו יודעים הוסיפו בתאריך ה־15 לספטמבר את המשחק Flynn": Son of Crimson" ובתאריך ה־16 בספטמבר הוסיפו עוד שלושה משחקים למנוי Xbox Game Pass.

  image.thumb.png.53bf5d1d52f181677823927590e5bfb9.png

  המשחק הראשון הוא המשחק "I Am Fish", המשחק הוא משחק "physics-based platformer" שבו השחקנים יכולים לשלוט במגוון דגים. כרגע, למשחק אין הרבה ביקורות, אבל הביקורות שכבר יש חיוביות. המשחק השני אשר התווסף בתאריך ה־16 לספטמבר הוא המשחק "Skatebird", המשחק הוא משחק "Racing" בו אתם משחקים ציפור על סקייטבורד. עם זאת, עם כמה שהמשחק מצחיק וכיף, הביקורת היו 50% טובות, אבל בכדי לא לבזבז הזדמנות כדי לשחק במשחק טוב מומלץ לכם לנסות לשחק בו. משחק נוסף שהתווסף למנוי Xbox Game Pass ב־16 לספטמבר הוא המשחק "Superliminal". המשחק "Superliminal" הוא משחק פאזל אשר זכה להמון ביקורת טובות, אבל גם לביקורות רעות כך שהדעות לגבי האם המשחק טוב או לא טוב מעורבות, אבל אין לכם מה לדאוג המנוי Xbox Game Pass מאפשר לכם לשחק ולנסות משחקים חדשים, כך שמי שסקרן יוכל לשחק את המשחק.

  image.thumb.png.3b53710071ee0a1986d3c96339cede31.png

  משחקים אלו הם לא המשחקים היחידים לחודש ספטמבר. משחקי המנוי Xbox Game Pass לספטמבר 2021 כוללים את המשחק "Aragami 2". המשחק  "Aragami 2" הוא משחק הרפתקה, "FPS" ו־"Open World", המשחק מאוד מעניין וכיפי ובהחלט אפשר להגיד שהמנוי Xbox Game Pass מביא איתו החודש משחקים מאוד מעניינים. אם אתם כבר סקרנים למשחקי ה־Xbox Game Pass של חודש אוקטובר אתם יכולים לצפות למשחק "Phoenix Point" שיתווסף ל־Xbox Game Pass ב־1 לאוקטובר לעומת המשחק "Back 4 Blood" שיגיע ב־12 לאוקטובר.

  ELIAV2652

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...