עבור לתוכן
 • XBOX

  כל המשחקים מההכרזה האחרונה של מיקרוסופט XBOX

  משחקים משחקים משחקים

  הכנס "XBOX Games Showcase" בא למכור משחקים יותר ממה שהוא בא להציג -ולמכור- את קונסולות ה-XBOX הבאה. גם מיקרוסופט מבינים שיותר חשוב מלייצר קונסולה טובה, זה לייצר משחקים טובים - משחקים שיביאו אנשים לקנות את הקונסולה ולא רק לקנות, אלא גם לשחק, להשתמש ולהמליץ לחברים. היום, אולי יותר מתמיד, יותר חשוב מחומרה זה המשחקים. משחקים שיהיו מושכים, כיפים, מעניינים, מעוררי שיח וחדשניים. בתחום שסוני שולטת ביד רמה ("The last of us 2", "God of War", "Spider-Man", "Ghost of Tsushima) בשנים האחרונות, מיקרוסופט החליטו להתחרות ובכל הכוח. והם בהחלט הביאו אסופת משחקים מרשימה. 

   

  אי לכך ובהתאם לזאת, אני שמח להציג בפניכם את כל המשחקים מההכרזה האחרונה של מיקרוסופט:

  Halo Infinite

  המשחק שכולם ציפו לו, המשחק שהיה הסיבה לקיום ההכרזה. הדובדבן שבקצפת. המשחק הראשון שהכריזו שיהיה בXbox Series X. המשחק הוכרז להוצאה בחג המולד של 2020, עם הקונסולה.  למשחק הולך להיות הפיצ'ר "Smart Delivery". זאת אומרת שתוכלו לשחק בכל קונסולה של אקסבוקס. זאת אומרת שתוכלו לשחק את המשחק בXbox 360! המשחק הולך להיות עם מפה מאוד גדולה, כ7 פעמים גדולה יותר מהמפה הקודמת. והמשחק נראה מעולה! לצפיה בטריילר: 

   

   

  Echo Generation

  הוא משחק מבית  Cococucumber. אקו הוא משחק "turn-based adventure game" (משחק הרפתקאות מבוסס על תורות). המשחק מעביר הרגשה של Stranger Things. המשחק בא עם synth-heavy soundtrack על מנת להמתיק את העניינים. המשחק הולך לצאת ב2021 לXbox One וXbox Series X. במשחק תוכלו לשחק כנערים שלא יודעים מה קרה לעולם, אבל מנחשים שהוא נהרס. אז הם הורגים את כל מה שבדרכם במקום בטוח. לצפיה בטריילר: 

   

  Exomecha

  אוהבים משחקי יריות? אוהבים רובוטים? אוהבים משחקים בחינם? המשחק Exomecha מוגדר כ"free-to-play online competitive first-person shooter". נראה שבמשחק הזה תבנו רובוטים ותלחמו ברובוטי ענק דמויי מפלצות ברור שלמשחק יש  "unique battle royal mode" (באטל רויאל). כי זה "הדבר" בימים אלו. המשחק לא יהיה אקסלוסיבי לאקסבוקס ונראה שהוא יגיע גם למחשב. תוכלו למצוא את המשחק גם בXbox One וXbox Series X. והוא יהיה בחינם לכל הפלטפורמות. לצפיה בטריילר: 

   

  State of Decay 3

  משחק ההמשך של State of Decay 2, המשחק הוא undead open world. אין על ההמשך הרבה מידע. חוץ מהעובדה שהוא הולך להיות אקסקלוסיבי לXbox Series X. המשחק יקבל תוספות לעוד זומבים כמו חיות שיכולות להיות זומבים ועוד. המשחק הולך להוסיף גם חיות רגילות למשחק, ככה שנוכל לצוד לאוכל. כנראה שלמשחק יהיו זומבים מיוחדים בכל אזור אקלימי. למשחק אין תאריך יציאה אבל אפשר לצפות לו בסביבות 2021. לצפיה בטריילר: 


  Forza Motorsport

  משחק המירוצים החדש מסדרת Forza. לא קיבלנו הרבה מידע על המשחק, הולכים להיות הרבה מכוניות והרבה מירוצים, בנוסף לגרפיקה המדהימה של המשחק - הטריילר הוכן בתוך המשחק. כל מי שאוהב את סדרת Forza בטוח יאהב את המשחק. המשחק יהיה זמין בXbox Series X. לצפיה בטריילר:

   

  Tell Me Why

  הולך להיות משחק מציאותי של אחות-אח, המשחק מתעסק בדרמה גדולה בינהם. שניהם חיים בנפרד במשך רוב הזמן עד שהם נפגשים מחדש. הם חוזרים ומסדרים את בעיות העבר שלהם. המשחק הוכרז למחשב אבל עכשיו הוא גם יגיע לXbox Series X. אפשר להגיד שהם חיים את העבר שלהם מחדש. לצפיה בטריילר: 

   

  Ori and the Will of the Wisps

  המשחק אומנם קיים, אבל הוא יבוא לאקסבוקס סדרת X בצורה משופרת וטובה יותר.  המשחק יהיה ב120Hz  4K HDR. ואת כל המידע ניתן למצוא באינטרנט. מעניין לדעת שהרבה מהמשחקים של אקסבוקס יגיעו לקונסולה החדשה.  לצפיה בטריילר: 

   

  Avowed

  משחק בגרסת הElder Scrolls של FPS. המשחק יהיה Role- playing) RPG). אין לנו הרבה מידע על המשחק, חוץ מזה שהוא RPG יקר מבית אופסידיאן (Obsidian). ניתן להבין מהטריילר שהמשחק הולך להיות דומה מאוד לסקיירים (Skyrim) המשחק הולך לצאת לאקסבוקס סדרה X אבל חוץ מזה אין לנו עוד מידע לגבי הפלטפורמות שהמשחק יופיע בו. לצפיה בטריילר: 

   

  The Outer Worlds: Peril on Gorgon

  זה לא משחק, יותר כמו DLC (הרחבה). ה - DLC הראשון שיוצא למשחק The Outer Worlds. נראה שההרחבה תגדיל ותעמיק את הסיפור של המשחק שידוע כסאטירה-גלקטית-קפיטלטיסטית. ההרחבה תהיה זמינה ב־9 בספטמבר. נראה שהDLC יהיה הראשון מתוך 2 הרחבות למשחק שיבואו השנה. ניתן להבין שגם  The Outer Worlds: Peril on Gorgon, הולך להיות זמין לאקסבוקס גרסת הX. לצפיה בטריילר: 

   

  As Dusk Falls

  משחק מעניין, מסקרן, ובעל מיליון תארים, אבל בפועל לא ראינו שום דבר שרומז על המשחקיות, או על איך שהוא יראה. המשחק סובב סביב 30 שנים של סיפור, אירוע שאיחד אנשים, הפריד אותם, ושינה אותם לטוב ולרע. ניתן לראות בטריילר את השוד ששינה אנשים לנצח. המשחק יהיה זמין לאקסבוקס סדרת X. לצפיה בטריילר: 

   

  Psychonauts 2

   המשחק ששווה היה לחכות לו, מגיע עם טריילר חדש, ועם ג'ק בלאק ששר ברקע, ומעביר את השחקן למקומות שונים, לא צריך לצפות מג'ק בלאק להופיע במשחק עצמו, אבל הוא אולי רמז לאיך שהמשחק הולך להתגלגל. המשחק הולך להיות זמין לXbox Series X. לצפיה בטריילר: 

   

  Stalker 2

  המשחק שהובא למחשב לפני 10 שנים והפך ללהיט, חוזר עם גרפיקות משופרות, דברים חדשים לחקור, ומסתורין שנשאר לגלות. המשחק עצמו היה להיט. המשחק הוא משחק אימה, ו־FPS בעל כבוד רב בין אוהבי משחקי האימה. המשחק הולך להגיע לXbox Series X ולמחשב. נודע לנו שלא נראה אותו ב־PS5. לצפיה בטריילר: 

   

  Warhammer 40,000: Darktide

  המשחק לא אמור להיות משחק רגיל של "וורהאמר" אלא סוג של משחק אימה, מסתמן, שאמור להשפיע על השחקנים באופן פסיכולוגי-אינטואטיבי בשביל ליצור את האווירה האפלה של עולם ה-Warhammer. משחק CO-OP של ארבעה שחקנים שנמצאים בתוך כוורת. לא של דבורים, אבל נראה שבכוורת הזאת יש יצורים שונים, דמויי אדם. בטריילר שראינו נשלחו 4 איש למשימה לחקור את אחת מקומות החללית שנראה שהיא נהרסה לגמרי. אך לאחר שיטוט קצר הם נתקלים ביצורים האלו. המשחק הולך לצאת ב - 2021 למחשב ולXbox Series X. לצפיה בטריילר: 

   

  Tetris Effect: Connected

  כולם אוהבים טטריס, חלקנו גדלנו על זה. המשחק Tetris Effect: Connected הולך להביא לנו את גרסת המולטיפלייר של המשחק. המולטיפלייר של המשחק היה קיים כאקסלוסיבי לPS4, אבל הוא חוזר ובגדול למחשב ולXbox Series X. לצפיה בטריילר: 

   

  Fable

  אולי ההכרזה הכי גדולה של האירוע (אם נתעלם לרגע מ-Halo). הטיזר הקטן הזה, נתן לנו הצצה לעולם הענקי של Fable, מהפיה הקטנה, לחרב הקסומה, ולקיבה של הצפרדע. Playground games, היוצרים של המשחק, אומנם הם יצרו משחקים שונים מפייבל, אבל הם שמים את כל מה שיש להם על המשחק, או לפחות הרבה מזה. אני לא יכול לצפות לראות אם המשחק ממשיך את הדורות הקודמים לו וממשיך את השושלת. המשחק יהיה אקסלוסיבי לPC ול־Xbox. לצפיה בטריילר:

   

  The Gunk

  מהיוצרים של Steamworld, מגיע משחק הפעולה 3D, נראה שהמשחק יתרכז בניקוי הזיהום ובטיהור אזורים שיש בהם "Gunk". נראה שהגאנק הולך להיות חומר שישפיע על יצורים חיים, הטבע שסביבו, ולפעמים על כוכבים שלמים. הדמות שלנו מתעסקת בלנקות את החומר הזה ולמחוק אותו. נראה שהמשחק גם יתעסק במלחמה נגד יצורים חיים שהושפעו מהחומר ונהיו עוינים כלפי כל מה שהם רואים. המשחק יגיע לXbox Series X  לצפיה בטריילר: 

   

  Everwild

  הכרזה מפתיעה בXO19 הייתה חשיפה למשחק Everwild. מה שעכשיו נודע לנו שיהיה אקסלוסיבי לXbox Series X.  המשחק עוסק באווירה רגועה, בטיפול בסביבה, וביצירת קשרים עמוקים עם יצוריי הטבע, יותר מאשר המטרה של המשחק, שבמהלך הטריילר לא נראתה ברורה, המשחק הולך לעבוד על הסגנון היצירתי שלו, ועל החדות של המשחק. Everwild הולך להיות זמין לXbox Series X, ואין לו תאריך יציאה מוגדר.  החברה שמפתחת את המשחק מתהדרת בסלוגן (תרגום חופשי) "לתת לשחקנים משחק שישאר איתם לאורך זמן ושנותן לשחקן תחושת משמעות במהלך חווית המשחק". לצפיה בטריילר: 

   

  New Genesis: Phantasy Star Online 2

  המשחק האונליין החינמי שיצאו לראשונה למחשב ולXbox One, חוזר עם גרפיקות חדשות לXbox Series X  ב2021. עם עדכון שמוסיף עוד הרבה תוכן ומאפשר לשחקנים לחקור פלנטה חדשה לגמרי! לצפיה בטריילר: 

   

  CrossfireX

   שמענו על המשחק כבר ב2019,  ובהכרזת משחקי Xbox Series X הוא עלה שוב לאוויר. משחק הFPS הקלאסי הזה מביא לנו את חווית COD האולטימטיבית, עם סטייל מאוד דומה לסדרת המשחקים, אולי מצאנו עוד משחק שימשיך את המורשת. עם חליפות מיוחדות, נשקים, וגאדג'טים. מפתחת המשחקים Remedy, החברה שיצרה מגוון משחקים טובים ומוכרים כמו Control, Alan Wake. עובדת על המשחק הזה כרגע. המשחק יגיע לXbox Series X. לצפיה בטריילר: 

   


  עד כאן המשחקים מההכרזה. לאיזה משחק אתם הכי מצפים?

  ספרו לנו בתגובות!

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...