עבור לתוכן
 • XBOX

  קונסולות Xbox Series X | S מקבלות מערכת חדשה של Dolby Vision ו־Dolby Atmos

  ציפיה או אכזבה?

  תאגיד "Microsoft" הודיע כי הוא מתכנן להביא תמיכה של "Dolby Vision" למשחקי הקונסולות "Xbox Series X" ו־"Series S", כבר מהדור הנוכחי של הקונסולה. לצד התמיכה של "Dolby Atmos" שכבר קיימת בקונסולות אחרות, קונסולת ה־"Xbox" החדשות הן זה עתה הקונסולות היחידות בעולם שמציעות את שתי הטכנולוגיות המדוברות.

  בתור פתיחה, "Microsoft" הבטיחו כי יותר מ־100 מהמשחקים החדשים שהותאמו ל־"Xbox" כבר עומדים לתמוך ב־"Dolby Vision" או יעשו זאת בעתיד הקרוב. דוגמה לכך הוא המשחק "Halo Infinite" אשר עומד לתמוך במאפיין החדש.

  בנוסף לכך "Microsoft" ו־"Dolby", עובדים גם עם מפתחים של משחקים שכבר קיימים במטרה להטמין גם בהם את "Dolby Vision". משחקים שכרגע תומכים ב־HDR10 או ב־Auto HDR (רמת דיוק צבעים) של "Microsoft" עומדים לעבור שדרוג גם כן ל־"Dolby Vision".

  כבר היה אפשר לראות בעבר את מאפיין ה־"Dolby Vision" בקונסולות ה־"Xbox" אך באפלקציות המדיה בלבד כמו "Netflix" ו־"Apple TV". לאחר מכן היה ניתן לראות את המאפיין במשחקים בעדכון Beta, אך עכשיו נראה כי זה עומד להתפשט לעבר כל המשחקים.

  image.png.ecb5f25ed4b849fe01212c1027456644.png

  תאגיד "Microsoft" תיארו בשבילנו כמה מהשדרוגים שמגיעים ביחד עם המערכת החדשה, כמו מערכת צבעים עשירה יותר וניגודיות רחבה יותר המסייעים לנראות גם בתצוגה בהירה וגם בתצוגה חשוכה במשחקים.

  במטרה להשתמש במערכת "Dolby Vision", משתמשי "Xbox" צריכים לעשות כמה הכנות מראש. כדבר ראשון על המשתמשים להשתמש בטלוויזיה התומכת במערכת. למזל המשתמשים, כיום ברוב הטלוויזיות יש את המערכת מותקנת מראש. כמו כן בטלוויזיות אלו צריך להיות מערכת כיוון אוטומטית ("ALLM") וקצב רענון משתנה. לאחר הכנות אלה, קונסולת ה־"Xbox" שלכם מעודכנת, הקונסולה תדאג להפעיל את המערכת כראוי לבדה, ותפעיל אותה לבד בכל הזדמנות אפשרית. יתר על כך, לפי מפרט הטלוויזיה, מערכת "Dolby Atmos" יכולה להשתמש בכמה מאפיינים מיוחדים הקיימים ב־"Xbox X" כמו "DirectX Raytracing" ו־120 FPS.

  ניתן להגיד ששיתוף הפעולה בין "Xbox" ו־"Dolby Vision" מבורך, והוא רק יעזור ויתרום לחוויית המשחק של כל שחקני הקונסולה.

  BenZZZ

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...