עבור לתוכן
 • סרטים וסדרות

  ביקורת לסרט ונום 2- האכזבה

  הסרט שגרם לאכזבה בפעם השנייה

  בתאריך 5.10.2018 יצא הסרט הראשון של "Venom" מבית "Sony Pictures Releasing". הסרט מבוסס על ה־"Amazing Spider-Man" "Comics" מבית "Marvel Comics". הסרט הראשון זכה לאכזבה רבה מצד הצופים, לטענתם בסרט יש עיצוב גרוע ("Graphic") והבנה לא טובה של העלילה בסרט. בנוסף לאותם פגמים מהותיים ששיבשו את הסרט, האלימות בסרט הייתה כל כך קשה גם לצופים המושבעים של "Marvel" שרגילים לזה.

  לעומת הסרט הראשון, בסרט השני ("Venom 2") היית ההתרשמות מהסרט והיא הגיעה בעקבות ה־"Effects" והעריכה הטובה והאיכותית של הסרט. העיצוב של הסרט("Graphic") נראה מאוד מציאותי ולא ערוך. העלילה של הסרט מובנת מאוד אבל לא מושכת את הצופים, הסרט לא נותן את חווית הצפייה שכולנו ציפינו אליה. ברמת הצפייה, הסרט היה אמור לגרום לצופים לשבת על קצות האצבעות ולחכות שעה- שעה וחצי בכדי לראות מה קורה בסרט, ולגרום למתח והתרגשות רבה. לסרט כמו בסרט הקודם ישנה אכזבה גדולה מאוד, רגעים מסוימים בסרט גרמו לצופים אכזבה גדולה. העובדה שהסרט נמשך זמן כל כך קצר, גורמת לצופים לחוסר הבנת העלילה, ובעקבות חוסר יציבות העלילה וזמנו הכה קצר של הסרט בקושי היה ניתן להבחין בדברים הנסתרים שיש בסרטי "Marvel".
  image.png.0e486457c2c86bcd2257b86ae243f701.png
  הסרט היה יכול להיות משהו גדול ומדהים כפי שציפינו. יוצרי הסרט גרמו להריסתו בלי כוונה. העלילה של הסרט היא מאוד מעניינת אבל הביצוע הכושל גורם לאכזבה רבה. כאשר צופים מהצד, ניתן לראות שמטרתו המרכזית של הסרט היא למכור את הכרטיסים ולהרוויח מספיק כסף בשביל ליצור את הסרט הבא. בסרט לא היית השקעה בפרטים הקטנים שהם הכי חשובים ובעיקר סצנות שאמורות להיות מותחות ומעניינות ובסופו של דבר הפכו לסצנות משעממות. כולנו בתור אוהדי "Marvel" אהבנו וציפינו שהסרט הראשון יהיה מדהים כמו ה־"Comics" אבל דבר זה לא קרה. בסרט הראשון הייתה אכזבה לא קטנה, אבל עם זאת באה ציפייה שהסרט הבא יהיה יותר טוב. הסרט "Venom 2" איכזב את הצופים ההדוקים, ונתן תחושה רעה לצופי "Marvel".

  AxlRose1

  תחביבים: Guitar
  המוטו שלי לחיים: תמשיכו לנשום

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...