עבור לתוכן
 • סרטים וסדרות

  הסדרה לוציפר מגיעה לעונה חדשה ואחרונה

  העונה החדשה של לוציפר בדרך!

  הסדרה הפופולרית לוציפר שוחררה עם פרקים חדשים רק במאי האחרון, וכבר הודיעו על עליית העונה השישית בספטמבר הקרוב. הסדרה מדברת על לוציפר השטן, סיפור הדמות נכתב כמו בתורה אך מעשיה כיום מומצאים לחלוטין. הסדרה צברה פופולריות לפני כשנתיים בעליית העונה ה־4, כאשר עד היום שוחררו 5 עונות. 

  העונה החדשה הוכרזה לפני כשבוע יחד עם הטריילר, ולעומת שאר העונות הפעם הסדרה תמשיך מבערך אותו מקום של זמן ולא עם פערים של כמה חודשים. בסוף העונה הקודמת לוציפר קיבל שדרוג קטן בתפקידו, ומכאן הכל הולך ומסתבך, כמובן שזהו לא כל סיפור העונה ואנו מצפים לראות עוד שינויים בכמה דמויות נוספות. בנוסף סיפור הסדרה עדיין ימשיך, למי שלא מכיר את עלילת הסדרה מסופר על  דמות בשם לוציפר, לוציפר עבר דרך נפשית ארוכה שהגיעה למטרתה בסוף העונה שעברה, ובעונה הזו נראה אותו מתקדם עוד יותר קדימה בדרך הזו.

  image.thumb.png.44a52bc8ea4b0ba127c95644ae567d51.png

  הסדרה תוכננה להסתיים בעונה 5, אך לאחר חשיפה גדולה של הסדרה במהלך שחרורה, יוצרי הסדרה החליטו להרחיבה ולהוסיף עוד עונה. העונה האחרונה אמורה להראות לנו את ייעודו האמיתי של לוציפר וכבר יכולים להרגיש את הציפייה באוויר, אך נשארו מלא קצוות פתוחים בסדרה שככל הנראה לא ייסגרו גם בעונה זו לצערנו הרב. העונה החדשה תעלה בשירות הסטרימינג נטפליקס בתאריך ה־10 לספטמבר.

  Orisygal

  תחביבים: גיימינג
  המוטו שלי לחיים: כשאתה מבולבל זרת אל על!!

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.



  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...