עבור לתוכן
 • סרטים וסדרות

  הסרט החדש של ספיידרמן ששובר את הקולנוע

  הסרט של ספיידרמן שובר קופות

  במשך תקופה ארוכה, אוהדי ״Marvel” ציפו לסרט החדש של ספיידרמן, חברת "Marvel" החליטו להקשיב לקהל ולפתוח את ה-"Multiverse" ולאחד את הדמויות המופיעות בסרטי ספיידרמן השונים אל תוך סרט אחד. בעיית הסרט מתחילה כאשר "Doctor Strange" מתבקש על ידי "Petter Parker" למחוק את זיכרון העולם שהוא בעצם ספיידרמן, פיטר("Petter Parker") בטעות משבש את הכישוף של "Doctor Strange", וכתוצאה מכך הוא גורם לפתיחת ה"Multiverse". תופתעו לגלות בסרט, שלא רק שלושת ה-"Spidermen" הופיעו לאחר פתיחת ה־"Multiverse", כפי שאפשר לראות בטריילר החדש. גם נבלי הסרטים הקודמים מגיעים ומופיעים בסרט והם "Doctor octopus", "Electro", "The green goblin", "The sand man", ועוד המון נבלים שונים.

  לסרט יצאו שני טריילרים , הראשון יצא בחודש אוגוסט, והשני יצא בחודש נובמבר. הקרנת הטרום בכורה של "Spiderman No Way Home" הוקרנה בתאריך ה־15 לדצמבר. בהקרנות הקהל הופתע לראות בסרט את הופעתו של "Daredevil" (״Charlie Cox”) לאחר כמה שנים שלא שמענו ממנו ביקום של "Marvel", והוא חזר להופעה קצרה בסרט.

  הרעיון של ה־"Multiverse" הוזכר לראשונה בסרט "Thor: The Dark World",אולפני "Marvel" שיחקו עם נושא ה"Multiverse" והשתמשו ברעיון הזה בעוד המון סרטי "Marvel". בנוסף, גם "Doctor Strange" הופיע בסרט "Spiderman no way home" ובסרט שלו היה רמז לכך, הוא אמר בסרט "Doctor strange 1" שה־"Multiverse" קיים באופן פעיל. לאחר שהשתמשו ברעיון כמהפך מזויף ב־"Spiderman far from home", הסרט החדש של ספיידרמן מאשר שה״Multiverse״ אכן קיים.

  לראשונה בהיסטוריה הקולנועית של ספיידרמן, זהותו נחשפת על ידי "Mysterio" והוא כבר אינו יכול להפריד בין חייו הרגילים לבין הסיכונים המלווים את היותו גיבור על. כאשר הוא מבקש עזרה מ"Doctor Strange", הסיכונים נעשים גבוהים יותר ומאלצים אותו לגלות את המשמעות האמיתית של להיות ספיידרמן.

  כרגע ניתן לצפות בסרט ללא תרגום באפליקציית ״Telegram", ובהמשך גם באתרי סרטים בארץ עם תרגום.

  taliasw2s

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...