עבור לתוכן
 • סרטים וסדרות

  Sonic 2 מקבל תאריך יציאה בטריילר קצר וקולע!

  הסרט ממש מעבר לפינה, עם טריילר שחושף את התאריך, והרבה זמן לחכות.

  לפני ככמה ימים פרסמה יוצרת ומשדרת הסרטים "Paramount Pictures" את הטריילר הראשון לסרט ההמשך של "Sonic".

  למרות שהטריילר הוא באורך של 10 שניות אפשר כבר ממנו לראות כמה דברים. קודם כל אפשר לראות את הזנב של "Tails" וזה אומר שהסיפור הראשי יהיה איכשהו קשור לדמויות של הסוניק המקורי, אפילו שהראו לנו אותו בחלק הקודם עכשיו ידוע ש"Tails" יקח גם חלק ראשי בסרט.
   

  כולם ידעו שיצא חלק שני לסרט אבל לא ידעו מתי, בתחילה לחברה שפיתחה את הסרט ועסקה בצילומים היו קצת מחלוקות וחשבו שזה יתעכב לפרק זמן קטן, לאחר מכן הגיע נגיף הקורונה וכאמור חשבו שידחו את ההמשך למועד מאוחר בהרבה אבל הוא יצא רק בכמה חודשים אחרי הזמן המצופה שהוא היה סוף 2020. הסרט מתוכנן לצאת בשנת 2022 בתאריך־8 באפריל וכנראה שלא ידחו את יציאת הסרט בגלל וירוס הקורונה עקב התפתחות החיסונים.

  השם המלא של הסרט הוא "Sonic 2 The Hedgehog". הצופים והקהל של סוניק משערים שהסרט יקבל עוד דמויות מהסדרה של סוניק או מהמשחקים ואולי אפילו ירחיב ויסביר יותר על העולם בו סוניק נולד וחיי בהתחלה. חשוב לדעת שעל הסרט השני אחראי אותו צוות שעשה את הסרט הראשון, המפיק "Jeff Fowler" והתסריטאים "Pat Casey" ו־"Josh Miller". ככל הנראה אין לצפות לשינויים גדולים וחריגים בגלל שהצוות הראשי שעסק בפיתוח של הסרט הראשון נשאר ברובו לפתח ולצלם גם את הסרט השני.

  s1ms1m

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...