עבור לתוכן
 • ביקורות

  ביקורת למשחק החינמי Enlisted

  כל מה שיש לדעת על המשחק Enlisted

  המשחק "Enlisted" הוא משחק יריות המתרחש בשנת 1939 במלחמת העולם השנייה. במשחק תוכלו לשחק את גרמניה, רוסיה וארצות הברית. "Enlisted" הוא משחק מקוון ב־"First Person". השחקנים שולטים בחוליה של 4 עד 9 חיילים המיוצגים על ידי יחידות אמתיות. כל יחידה מצוידת בנשקים שונים כגון תת מקלעים, מקלעים, רובי צלפים, מרגמות, כלי נשק נגד טנקים ולהביורים. לחילופין, שחקנים יכולים לשלוט בכלי רכב שונים כגון מטוסי קרב, טנקים, משאיות ורכבי שטח צבאיים. אתם השחקנים תוכלו לשלוט בחייל לבחירתכם, ואף חלק מצוותי החיילים השונים מגיעים עם כלי רכב. השחקנים יכולים לתת פקודות לחיילים ב־Squad שלהם ואפילו להחליף בין השחקנים. במשחק עצמו תוכלו לעלות רמות, לשדרג דמויות, נשקים, מצבי משחק וקמפיינים שונים.

  image.png.b0399bd0933d2fcabe192b780bec28ab.png

  במשחק תשחקו במפות מאירועים אמיתיים שהתרחשו במלחמת העולם השנייה לדוגמא ה־"D DAY", ולפעמים אפילו תרגישו בשדה הקרב. המשחק נראה ומרגיש כמו משחק שעולה כסף, אך המשחק חינמי לגמרי ואפשר להוריד את המשחק באתר הרשמי של "Enlisted".

  image.thumb.png.6b12db44398d259f05d6de81b7d7f959.png

  במשחק מודים שונים כגון, מוד "Conquest" שתי קבוצות על השליטה בשלוש נקודות שליטה במפה. כל קבוצה מיוצגת על ידי סרגל צבעוני שמתרוקן כל עוד לצוות האויב יש שתי נקודות או יותר נשלטות, והמשחק מסתיים כאשר הרף של קבוצה אחת מתרוקן לחלוטין.
  מוד "Invasion" קבוצה אחת מנסה לתקוף ולשלוט בסדרה של חמש נקודות ומנסה לשלוט על מפה גדולה, ואילו השנייה מנסה להגן על כל נקודה. כל נקודה נשלטת אחת אחת, אם המגנים מאבדים שליטה על הנקודה עליהם לסגת לנקודה הבאה. התוקפים מוגבלים ל־1000 חיילים. המשחק מסתיים כאשר התוקפים נגמרים מכוח האדם או שהמגנים מאבדים את כל נקודות השליטה שלהם.
  במוד "Assault" בדומה ל־Invasion קבוצה אחת חייבת להגן על סדרת מיקומים מהקבוצה השנייה, אולם בניגוד ל־Invasion יש ללכוד שתי נקודות בכל פעם כדי להתקדם לאזור הבא, והנקודות פועלות כמו בכיבוש שבו כל קבוצה יכולה ללכוד אותן. המשחק שוקל במחשב 12 GB ומתאים למחשבים חזקים או בינונים, ובנוסף תוכלו לשחק גם בפלייסטיישן 5 ובאקסבוקס החדש.

  CrazyMelon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...