עבור לתוכן
 • ביקורות

  ביקורת לסרט: ג'ון וויק 3

  התרשמות ראשונית מהסרט עם הכי הרבה אקשן שנראה על מסך הקולנוע

  במשך חמש שנים ושלושה סרטים הצליחה סדרת הסרטים של ג'ון וויק להציג לצופה איך בהפקות אמיתיות של הוליווד שווה לעשות אקשן. במהלך כל סדרת הסרטים הצליחו צוות ההפקה להראות לנו איך נראה סרט אקשן טהור מבלי לפגוע יותר מדי במה שמסביב. לאחר הצלחתו של הסרט הקודם לענות על הרף הגבוה שהציב הסרט הראשון, גם לסרט הזה הגענו רעבים, אך בקשר לביצוע הכולל - טעון שיפור.

   

   

  עלילת הסרט סובבת סביב העובדה שג'ון וויק כבר לא מעוניין בעולם התחתון ובגלל עובדה זו נאלץ לרצוח בסרט הקודם חבר של "השולחן הגבוה" (מעין מועצה שאחראית על העולם התחתון) ומאז, מנהל "השולחן הגבוה" מסע רדיפות אחרי ג'ון וויק כדי שירצה את עונשו וגם דואג להעניק את מי שסייע לו לבצע את הרצח. בין היתר, ג'ון וויק מוכרז כ"מגורש" ומוצע פרס על ראש - 14 מיליון דולר ופרט שולי נוסף, מי שיסייע לו יצפה גורל דומה.

   

  לאחר שמצמידים לו טייטל כזה כמובן שג'ון וויק עושה את המעשה החכם ו...בורח תוך כדי שהוא צריך לפלס את דרכו בין המון אנשים שרוצים את הפרס היפה שנמצא על ראשו. נקודת האור הגדולה ביותר בשבילי בסרט הזה הייתה האקשן המדהים והדרך היפה שבה הצליחו צוות ההפקה להביא את האקשן הזה לידי ביטוי על המסך, הכל מזוויות הצילום, המוזיקה ברקע שתמיד תאמה לסצנה וכמובן גם הבימוי המוצלח שדאג להראות לנו את כל דרכי ההריגה הידועות לאדם מסצנות מרדף על הכביש עד לקרבות פנים אל פנים.

   

  hero_parabellum-image.jpg

   

  מהפן הביקורתי יותר, אפשר להגיד שציפיתי ליותר. כמה שהם הצליחו לבצע את האקשן כמו שצריך ולשמר את הטבע של הדמות של ג'ון וויק, אפשר להגיד שלולא קיאנו ריבס, לורנס פישבורן ואולי עוד שני אנשים ספציפיים יותר, אי אפשר להגיד על המשחק שהיה יותר מדי משכנע, המונולוגים היו מאוד דלים והאקשן המרובה ניסה לחסות על הופעה דלה מצד השחקנים. גם הסיפור הוא משהו שכדאי להתייחס אליו, כמה שמדובר בסיפור שנבנה בינתיים על שני סרטים לדעתי ההפקה צריכה לפחות להראות קצת התאמצות, גם פה האקשן ניסה לפצות הרבה על סיפור דל שלעתים הופך את הסצנות האלה למיותרות.

   

  בסופו של יום, הסרט מצויין לאוהבי הסרטים שאוהבים ללכת בקז'ואל לקולנוע עם חברים, אך מי שיחפש קצת יותר ממנו ייתכן שקצת יתאכזב.

   

  ציון: 7/10

  21312 (3).png21312 (3).png2222.png21312 (2).png21312 (2).png21312 (2).png21312 (2).png21312 (2).png21312 (2).png21312 (2).png

  • אהבתי 1
  YourGame

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  התחלתי להשלים את הסרטים הקודמים יותר בסדרה, מתכנן לראות אותו גם בקרוב

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים

  אחלה סרט חייב לציין שהגבלת גיל 16+ זה טעות, צריך לעשות 18+

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...