עבור לתוכן
 • ביקורות

  Squad - ריאליזם בשדה הקרב

  חרדות, צעקות, שמיעת צעדים והלם מרימונים ומאש אויבת - ברוכים הבאים למשחק Squad.

   

  Squad - משחק יריות אסטרטגי

  Squad הוא משחק יריות טקטי המזכיר את המוד Project Reality של המשחק BF2. בדומה לרוב משחקי היריות, מטרת המשחק משתנה מסוג משחק לאחר. לרוב המטרה היא להשתלט על שטחים מסויימים ולהגן עליהם במידת הצורך.
  במשחק עליכם להצטרף לתוך כיתה(Squad) להקשיב למפקד ולעבוד כצוות על מנת לכבוש את היעדים ולגבור על האויב. במשחק קיימים מספר תפקידים, הכוללים מקלע, מטול, רובאי נ"ט(נגד טנקים), קלע, צלף ועוד. כמו כן קיימים רכבים שונים, מאופנועים ועד נגמ"שים משוריינים.

   

  71764718-compressor.thumb.jpg.51a90248f5a18761ee6905ab60a834c2.jpg

   

  Project Reality גרסת 2017
  כפי שציינו קודם, המשחק הוא בעצם גרסא עדכנית יותר של המוד Project Reality המבוסס על המשחק Battlefield 2. במשחק קיים מנוע גרפי משופר, תנועות חלקות המאפשרות לשחקנים השונים להכנס למצבי ירי שונים ומגוונים במהלך הלחימה, האפשרויות הללו תורמות לתחושת הריאליזם שהמשחק שואף לדמות. במשחק עליכם להיות מתואמים ולעבוד יחדיו ברמה הכיתתית וברמה הבין כיתתית(מחלקתית-פלוגתית) בכדי לכבוש את המטרות.  לשם כך במשחק קיימת האפשרות לבנות בסיסי זמניים במפה, הנקראים FOB(Field Operating Base).

  אז מה אפשר לבנות בתוך הFOB?

  • ביצורים - תוכלו למלא שקי חול ולבנות חרכי ירי, שבעזרתם תוכלו לבצר את הבסיס הזמני שלכם ולהגן עליו מפני ירי או חדירה של אויב. שקי החול חוסמים את רוב סוגי התחמושת, אך מקלעים כבדים ונשקים נפיצים(כמו RPG או ירי ממטול) חודרים את שקי החול ורוב הביצורים השונים.
  • נשקים כבדים - מרגמות , מקלעים כבדים, ומקלעי רימונים אלו הם הנשקים הכבדים שתוכלו להרכיב בבסיס הFOB. נשקים אלו מאוד קטלניים, ובמידה והם יוצבו במקום אסטרטגי, הם יהוו עליונות אבסולוטית אל מול כוחות האויב.
  • תחמושת - בזמן הלוחמה אתם משתמשים בהרבה כדורים ורימונים. בבסיסים זמניים אלו, תוכלו לבנות עמדות תחמושת, בהם תוכלו לחמש את עצמיכם בכל פעם מחדש.
  • ריספאון - המשחק מבוסס על מערכת של Tickets(כרטיסים). כאשר כל שחקן משתגר מחדש, כמות הכרטיסים של הקבוצה שלו יורדת. בFOB תוכלו להקים נקודות ריספאון, בה שחקנים שמתו יכולים להשתגר ולהמשיך לשחק.

   

  1462947095124-compressor.thumb.jpg.93bb4de0cc33d69038655ed79b8fe3c2.jpg


  כשטקטיקה וריאליזם נפגשים

  בשונה ממשחקי יריות פשוטים אחרים, המשחק דורש מן השחקנים בקבוצות לעבוד יחדיו. קבוצה שלא תפעל בשיתוף פעולה - לא תוכל לגבור על הקבוצה השניה. מספיק שקבוצה אחת תפעל יחדיו ונניח, ותכוון את השחקן היורה פצצות מרגמה אל עבר מטרות שונות של הקבוצה השנייה במפה - כבר משיגה עליונות אסטרטגית בוהקת כאשר הקבוצה האויבת מתבצרת במקום מסויים. שיתוף הפעולה בין כל השחקנים, הכולל תיאום בין חברי הכיתה, תיאום בין הכיתות ובניית תוכנית לחימה, שילוב של נשקים קלים וכבדים והכוונת רכבים משוריינים למקומות אסטרטגיים - הן הפעולות אשר יבטיחו ניצחון בשדה הקרב.

   

  • אהבתי 2
  Epic

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  לפני 14 שעות TOV AHI אמר:

  קיצר

   

  ARMA 3

   

  יותר כמו project reality

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...