עבור לתוכן
 • YouTube מנסה לגנוב משתמשים מ־Twitch בעזרת העדכון החדש שלה

  היריבות שבין "Youtube" לבין "Twitch" עולה מדרגה!

  כבר כמה שנים טובות שחברת "YouTube" מתחרה נגד "Twitch" בעולם השידורים החיים, אך בינתיים ללא הצלחה. רבים מהסטרימרים הגדולים בעולם מעדיפים את פלטפורמת השידור של "Twitch" מסיבה עיקרית, הממשק העשיר בהרבה של חברת "Twitch" מאשר ממשקה של חברת "YouTube". אך עם הפיצ'רים החדשים שעומדים להתווסף לפלטפורמה של יוטיוב, סטרימרים נוספים צפויים לעבור לשדר ב-"YouTube".
  image.thumb.png.4434258688876ea5fc649448a1b367bb.png
  הפיצ'ר החדש ביותר, אשר החל להופיע כאפשרות אצל סטרימרים נבחרים, נקרא "sub only"-"לרשומים בלבד". פיצ'ר זה נותן לסטרימר את האופציה לשנות את ההרשאות של הצופים בצ'אט, כך שאם הוא רוצה הוא יכול לתת למשתמשים רשומים, כולם או רק לחברי מועדון בערוצו, את היכולת להתכתב בצ'אט. פיצ'ר זה (אשר כבר נמצא ב"Twitch") עד עכשיו היה פיצ'ר מבוקש מאוד, ועם הוספתו לאחרונה, נראה כאילו "YouTube" מתקדמת בכיוון הנכון אל הגדלת קהילת הסטרימרים שלהם, וכך גם כמות צופיהם.

  נכון לעכשיו, פיצ'ר זה הוא הראשון מבין רשימת תוספים חדשים האמורים לעודד סטרימרים נוספים לעבור אל "YouTube", ואולי אפילו בעתיד תעלה כמות הפיצ'רים והתוספים בצורה כה משמעותית, שחברת "YouTube" תוכל להגיע אל מצב שבו היא מציבה תחרות אמיתית לפלטפורמות שידור אחרות, ובעיקר "Twitch". אך מעריצי "YouTube" שבינינו לא צריכים למהר לשמוח, מכיוון שצריך לזכור שחברת "Twitch" היא חברה מנוסה וותיקה בתחום, ובהתחשב בעובדה ש-"YouTube" מתקדמת, יש להניח ש-"Twitch" עובדת על דברים חדשים שיעלו את רמת השידור שלה לרמה חדשה שלא ראינו עד היום.

  Time

  תחביבים: נגינה בפסנתר, כתיבה, רובוטיקה וליקוק לאנשי צוות נבחרים. בנוסף אני מבלה הרבה זמן בדיסקורד, כי אין לי חיים (:
  המוטו שלי לחיים: אין דבר העומד בפני הרצון, אבל אם יש רצון וזה לא עומד ?

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...