עבור לתוכן

23alon21421

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  349
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  alon

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

23alon21421's Achievements

YourGame Expert

YourGame Expert (4/17)

18

כמות מוניטין כללית

 1. עושים דברים, מנסים להשיג צוות ולהחזיר את השרת לקדמותו השרת כרגע פתוח אך אין בו אנשים כנראה יתחילו לעבוד בו בשבועות הקרובים אני לא צוות אז אני לא יודע הכל זה רק מה שאני יודע
 2. שלום שמי אלון, הראנק שלי בשרת הוא פרידום. לזמן רב לפרידום לא היה גישות לקיטים כגון: גוד,דמי גוד וקרונוס מה שלא אמור להיות, כי מתי שקניתי היה כתוב במפרוש שפרידום מקבל את כל הקיטים. אני בכוונה לא חוזר על שאר הדברים כי פתחו כבר אשכול על נושא זה (על ידי גיל) רק רציתי להדגיש שמערכת הראנקים שבורה וצריכה שסטאף גבוה יעבור עליה אשמח שפרידומים יקבלו את הגישות שמגיע להם תודה, אלון.
 3. נראה מאוד טוב! בהצלחה לכולם בעונה החדשה!
 4. אני אסביר לך כמה דברים, הסטאף מנסה לפתור את הבאג. וזה לא הגיוני שלא נלחם עם הבאג הזה בגלל שזה לא אשמתנו שהבאג קורה אז... הם מאשרים שנלחם וגם אף אחד לא אמר ש"האנשים" לא יכול לרדת עם איירון ארמור בשביל שלא יפסידו כלום, ויקחו לוט מהאינוי אתה סתם ולבטל את הפיויפי עד שהבאג יתוקן זה מוגזם, הבאג יכול לתוקן עוד חודש שבוע או שבועיים, ולהגיד את האמת זה יהרוס את הפאקשין אם יבטלו את הפאקשין למשך הזמן הזה. וגם בבקשה אל תכתוב בשם כולם כי יש אנשים שיורדים לאינוי עם לוט מאוד טוב וגם אפילו אם מי שיורד עם איירון הוא עדיין יורד. בקיצור לפי דעתי הפתרונות לא טובים ואתה מגזים בכל האשכול הזה אני מסכים בחלק מהדברים שלך כמו שאתה אומר שזה לא פייר שיש לנו מלא חיים אבל תסתכל מהנקודה שלנו אנחנו לא עשינו כלום והבאג קרה אז זה לא פייר שלא נלחם בגלל זה אלון.
 5. אני סיימתי לראות את האנימה אני חושב שאנשים יאוהבו לראות את זה בהצלחה בתירגום!
 6. מתי שצריך להרחיב אני מרחיב מאדמה
 7. באי. לעיתים קרובות בוורוזן
 8. את מי לאונה רוצה הכי הרבה לשגע בקהילה? אותנו אין לי שמץ איך לצייץ אנשים אבל הראל אתה צודק
×
×
 • צור חדש...