Doflamingo

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  181
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  302 [ תרום ]

כמות מוניטין כללית

25 יהיה בסדר

אודות Doflamingo

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Array
 • סטטוס המשתמש
  Array
 • משחקים אהובים
  Array
 • תוכנת דיבור מועדפת
  Array
 1. שם מגיש התלונה: KllAura סוג ההרחקה (מיוט\באן): ban האדמין שביצע את ההרחקה: SlayZBro אורך ההרחקה: 1d סיבת ההרחקה: teasing תיאור המקרה: סלייזי הביא לMortGames_YT על העלבת סטאף מיוט לתמיד וסליי רשם שהוא הביא לו לשעה ואז אמרתי שהוא לא יודע להביא מיוטים (אני צודק, אם הוא הביא לו pmute והתכוון להביא לו לשעה בכלל זה מצדיק את מה שאמרתי^^) ואז קריפר שאל אותי אם אני רוצה מיוט גם ואז אמרתי שלדעת להביא מיוט זה בסיסי ובמקום מיוט קיבלתי באן. נגיד והתגרתי, למה באן ולא וורן או מיוט אפילו? הכו אוונר שלכם בא מפה מאלט בשם haqqyy ומקלל, מתגרה, מעליב ואומר דברים גזעניים ואפילו באן הוא לא קיבל. והוא עדיין צוות. הוכחות ( חובה! )
 2. ^^ הגג שהם עושים זה להגיד חבר הצוות יטופל למרות שכלום לא משתנה בכלל. אני ועוד משתמשים פותחים תלונות מוצדקות על מנהלים והם פשוט מחליטים לא לענות. רק שלשום דיווחתי על זה שקיבלתי באן מהשרת ונבו אמר לי לפתוח אשכול חדש עם השם של חבר הצוות. פתחתי ולא ענו לי עליו בכלל, וכנראה שלא "טיפלו" בזה.
 3. Doflamingo

  BAN

  שם מגיש התלונה: מיילס סוג ההרחקה (מיוט\באן): באן האדמין שביצע את ההרחקה: קריפר אוף טרור אורך ההרחקה: חצי שעה סיבת ההרחקה: אי כיבוד צוות תיאור המקרה: הדר הביא לי מיוט לרבע שעה כי רשמתי stfu לhaqqyy ואז רשמתי לו בפרטי sh*t stuff והדר שאל אותי אם לאדמין בוקס יש ציוד חרא כי רשמתי את זה ואז וייפר אמר לי שאם ארשום את זה שוב אקבל באן ורשמתי שוב sh*t stuff וקיבלתי באן למרות שאמרתי לו שהתכוונתי לציוד חרא באן לא מוצדק וטיפשי, sh*t יכול להיות מלא מילים פשוט לוייפר עלתה המילה חרא (לא יודע למה) לראש והביא לי באן, אפילו שרשמתי stuff שזה ציוד הוכחות ( חובה! )
 4. שם מגיש התלונה: מיילס סוג ההרחקה (מיוט\באן): באן האדמין שביצע את ההרחקה: קריפר הטרוריסט אורך ההרחקה: חצי שעה סיבת ההרחקה: אי כיבוד צוות תיאור המקרה: הדר הביא לי מיוט לרבע שעה כי רשמתי stfu לhaqqyy ואז רשמתי לו בפרטי sh*t stuff והדר שאל אותי אם לאדמין בוקס יש ציוד חרא כי רשמתי את זה ואז וייפר אמר לי שאם ארשום את זה שוב אקבל באן ורשמתי שוב sh*t stuff וקיבלתי באן למרות שאמרתי לו שהתכוונתי לציוד חרא באן לא מוצדק וטיפשי, sh*t יכול להיות מלא מילים פשוט לוייפר עלתה המילה חרא (לא יודע למה) לראש והביא לי באן, אפילו שרשמתי stuff שזה ציוד הוכחות ( חובה! )
 5. שם: מיילס התחפושת שלכם: https://he.namemc.com/skin/93d46a6b4d642f25 תמונה של התחפושת שלכם: כנסו לקישור ^^
 6. שם מדווח על הבעיה\באג: kllaura פירוט על הבעיה\באג: הייתי מחוץ לבסיס של PandaMafia עם כל הפאקשן שלי ואז זרקתי אנדר פירל זה יצא מהבורדר ועל השנייה שזה שיגר אותי מתתי וזה רשם שנתקעתי בקיר למרות שלא הייתי תקוע בקיר צילום של הבעיה (במידה ויש): SlayZBro ראה את זה הערות: אני חושב שזה קרה גם לhaqqyy ולYourPixel כי זה רשם בצאט את אותה הסיבה. אני זוכר מה היה לי על הארמור ועל החרב. קסדת פרידום עם Glowing and Mermaid חולצת פרידום עם Necromancer 1 and BurnShield מכנסיי פרידום רגילות נעליי פרידום עם Guards 1 שקיבלתי כשהרגתי את כספי, ווייפר ראה שיצא לי מהארמור ig חצי שעה לפני שמתתי. על החרב היה שארפ 5 עם Execute 3, SlowMo 1, and Snare 2
 7. נטפליקס הכי נוחה אבל אני מתחבר יותר להוט.. למרות שהרסו אותה.
 8. מה הקטע שהמתכנת שלכם עושה מלא אביוזים מביא מיוטים סתם ומטריל ואתם לא עושים לו כלום? מה כי הוא המתכנת היחיד פה אז אתם לא רוצים להוריד אותו כאילו? זה שחבר שלו haqqyy קורא לי שחור ומתגרה ומספים בפרטי בזמן שהצוות יודע והוא לא עושה לו כלום זה בסדר אבל שאני מספים את haqqyy בפרטי וקורא לו הומו (שזו לא קללה אבל אתם שרת של הומופובים) מביאים לי מיוט ושאני "מספים" את סלייזי שיביא לו גם מיוט מביאים לי באן. עצוב שרק בשרת הזה זה ככה וצוות גבוה שלא עושה כלום חוץ מלזיין תשכל ולהיות afk בטח תמחקו תאשכול כי לא אהבתם אותו אבל אתם יודעים שזה נכון
 9. יש ביצת קריפר ששוברת ספאונרים 100% שאר הביצים יכולים לשבור ספאונרים פשוט הסיכוי לא כזה גבוה
 10. Punch זה של מיינקראפט בכללי מה זאת אומרת באיזו דרגה? אני מתכוון כששמים על הקשת כישוף של punch שזה כמו נוקבאק לחצים/קשת אז אפשר לירות על עצמך וזה פשוט מעיף אותך לקיבינימט ואפשר להתחמק משחקנים ככה בקלות וזה קצת הורס את הקרבות.