TheWhiteDog123

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  253
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  3
 • נקודות

  882 [ תרום ]

TheWhiteDog123 זכה בפעם האחרונה ב 30 בינואר

לTheWhiteDog123 היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

41 יהיה בסדר

אודות TheWhiteDog123

 • יום הולדת 13/11/2006

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Array
 • סטטוס המשתמש
  Array
 • משחקים אהובים
  Array
 • שם ב־Discord
  Array
 • תוכנת דיבור מועדפת
  Array
 1. שהמייז קשה ושאין דברים שבורים כמו בעונה הקודמת, ורק אם ממש משקיעים מגיעים להשגים טובים, כמו וונדים, ארמור טוב וכו..
 2. שלום רב, ביום שבת 16.3.19 קיבלתי באן לחודש מהמשתמש Iamjustaduck, על זה שדיברתי לא יפה בטימספיק, אני מצטער על כל הדברים שעשיתי בטימספיק ובשרת, כל ההצקות והדיבור הלא יפה, אני מבקש סליחה מכולם ואני מבטיח שזה לא יקרה יותר. הפעם הזאת אני מתכוון לזה, אני רוצה לפתוח דף חדש עם כל מי שעצבנתי אותו או גרמתי לו לתגובות שליליות ורגשות לא טובים, אני מבין שמה שעשיתי זה לא נכון ואני מבקש שתתנו לי עוד הזדמנות ואני אוכיח לכם שזה נכון. אני מאד אוהב את הקהילה הזאת ומאד כיף לי כאן אבל שלאלה שמסביבי יהיה כיף גם ושגם לי יהיה יותר כיף אני מבין שאני לא צריך להתנהג כך. 1- מוריאל- אתה התנהגת אלי יפה גם אחרי שהורידו אותי, ואני עצבנתי אותך והתנהגתי אליך לא יפה, אני מצטער על הכל. 2- גוזלן- אני מצטער שצחקתי עליך ושהעלבתי אותך, אני מקווה שתסלח לי על זה. 3- טרבור- אני מצטער על זה שגרמתי לך לריב איתי, אתה היית הראשון שעזר לי כשהצטרפתי לקהילה. 4- מעיין וכפיר- אני מצטער על זה שהצקתי לכם. 5- נועם- אני מצטער אם עצבנתי אותך, או גרמתי לדברים בשרת שהם לא טובים. 6- נבו וויפר- אני מצטער על זה שהתנהגתי לא יפה בשרת שלכם וגרמתי לתחושה לא נעימה. 7- כל השחקנים שפגעתי בהם ולא ציינתי כאן, אני מצטער אם שכחתי ואני מצטער אם פגעתי בכם, תרשמו לי הודעה בפורום מי זה ומה עשיתי לכם. אני מקווה מאד שתיסלחו לי, אלעד.
 3. שם מגיש התלונה: IAMJUSTADUCK האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: __matro__ סיבת התלונה: סקאם תיאור המקרה: הוא הביא לי את הדיווין מאסק כי אמרתי לו שאנחנו חברים וזה ושאני יהיה חבר שלו והוא הביא לי את הדיווין מאסק, אחרי זה הוא היה צריך ואמרתי לו שיכתוב לי ב- msg שיחזיר לי את זה אחרי 5 דקות והוא אמר לי שהוא לא מחזיר לי. הוכחות ( חובה! )
 4. שם מגיש התלונה: Elad and Elad's mother האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: ArielTnT סיבת התלונה: עברה על החוק ושקר וכזב. תיאור המקרה: קניתי לאריאל טי אן טי פרידום ראנק בעונה הקודמת וגם קרונוס והוא אמר לי שזה מותר ובתמורה הוא הביא לי דברים במשחק אחרי זה גילית שזה אסור, אתם יכולים לבדוק בחשבון של אמא שלי את הקניות שהיא קנתה בשרת ואז תראו שהיא קנתה לשחקן הזה , אודה לטיפולכם! הוכחה: אתם יכולים לבדוק בחשבון פייפאל של אמא שלי ולבדוק את זה.
 5. שלום רב, כפי שאתם יודעים יש warp בשם maze הוא מאד קשה ואני חושב שזה דיי טוב שזה מאתגר אבל אם זה מאתגר מאד, למה עשיתם שהמחירים יהיו יקרים יחסית מהמייז הקודם שהיה זול וקל יותר. אני ממליץ לכם להוריד את המחירים את המייז כי עד שעוברים אותו זה הרבה זמן ואז רואים שהמחירים יקרים ולא הבאנו מספיק כסף, לכן תרידו את המחירים במייז או שתעשו אותו יותר קל אבל עם המחירים האלה. תודה רבה, אלעד. להלן הטופס של ההצעה: תאריך הגשת ההצעה: 8.3.19 הצעה לשרת: (שם השרת) PirateBay פירוט על ההצעה: שיהיה מחירים יותר זולים במייז. מדוע אני חושב שההצעה שלי טובה: לוקח הרבה זמן לעבור את המייז אז לפחות תעשו שהמחירים יהיו יותר זולים. קישור לפלאגין (במידה ויש): אין הערות: אני מקווה שתעשו את זה כי יותר אנשים יירצו לעבור את המייז וגם זה יהיה יותר שווה להם לעבור אותו.
 6. שלום רב, כפי שאתם יודעים יש warp בשם maze הוא מאד קשה ואני חושב שזה דיי טוב שזה מאתגר אבל אם זה מאתגר מאד, למה עשיתם שהמחירים יהיו יקרים יחסית מהמייז הקודם שהיה זול וקל יותר. אני ממליץ לכם להוריד את המחירים את המייז כי עד שעוברים אותו זה הרבה זמן ואז רואים שהמחירים יקרים ולא הבאנו מספיק כסף, לכן תרידו את המחירים במייז או שתעשו אותו יותר קל אבל עם המחירים האלה. תודה רבה, אלעד.
 7. מחכה* ואל תשכח שאתה בבטא אין לי כח כל הזמן להזכיר לך אם אתה תשכח אני יבוא לחדר שלך ואני יקח לך את המחשב כי הבטא חשובה מדי שישכחו אותה!!!!!!!
 8. תקשיבו, אני לא חושב שהאשכול הזה בא בכוונה שהסטאף גרוע, אבל יש חלק מהסטאף שרק רוצים גישות, ושאוהבים להעניש מאשר לעזור, והם לא מבינים שמאחורי המסך יושב בן אדם, וזה שהם סטאף זה לא נותן להם את הזכות לחשוב שהם שולטים בשרת, כי המטרה של הסטאף זה לעזור ולעזור זה לא רק להעניש, וגם רוב הסטאף פה לא מקצועי ואני לא מדבר על המנג'רים ואלה עם הדרגות הגבוהות אני מדבר על צאט מודים עד מודים שהם אין להם ניסיון כל כך גדול, הם לא ישרים ואם נגיד סטאף לשעבר אומר להם חוק שהם עוברים עליו אז לרובם לא אכפת, הם לא מייסמים את כל החוקים ולא יודעים את כולם, ובמיוחד לא יודעים איך להעניש. זה ממש לא מקצועי לקהילה כזאת גדולה שהסטאף שלה יתנהג כך!
 9. שם מדווח על הבעיה\באג: IAmJustADuck פירוט על הבעיה\באג: ImJustApig היה בקומבט אג והסרבר נתן לו קיקללובי של השרת מהפייר ביי קרה מספר פעמים גם על שחקנים נוספים וגם על מנג'ר בשם מוריאל, הדברים שלו חלק הוחזרו על ידי מורי כהן וחלק icebeamcold לקח. צילום של הבעיה (במידה ויש): אין כי זה מפתיע שפתאום נותנים לך קיק אבל יש הוכחה ש- icebeamcold האקר. הערות: מעיין מאד כעס על אותו מקרה כי היו לו דברים טובים, מקווה שתחזירו לו את הדברים, הדברים הם בוטס משופרתחרב סטרנג 2, סל צאסט, סיילנס וונד, רובו קנון וונד, טיטאן וונד, שלקר בוקס, 4 ארמוקי פרידום וחרב בהיידינג 2, כל הדברים האלה לא הוחזרו ונשארו אצל icebeamcold. חשוב לציין שהמשתמש icebeamcold עם האקים ויש לי הוכחות מי שירצה אני אשלח לו בדיס והוא השתמש בהאקים לפני הקיק של מעיין ך שהוא היה אמור לקבל באן וכך היה יוצא שהוא לא היה מקבל את הדברים כי הוא היה בבאן. ונכון שאמרתי שזה קרה למוריאל, אז מוריאל עשה לעצמו back כי הוא ראה שזה באג אז למה שלא תעשו למעיין את זה?
 10. שלום רב, ביום שבת ה 2.3.19 איתמר קיבל באן ל 100 ימים, בגלל שאני דיווחתי עליו ובגגלל שהוא עושה המון בעיות אז נתתם לו את הבאן אני ביטלתי את התלונה וכמו בחיים האמיתיים אם משהו מבטל את התלונה על הפושע אז העונש מתבטל ואתם כקהילה מקצועית וחשובה בישראל, צריכים להתנהג כך, וגם אני חושב שהשחקן הבין את מעשיו. חשוב לציין שהילד בן 9 ואם אתם רוצים שהוא יבין את מעשיו כמו שצריך, אז תגידו לו שיקרא להורים שלו בשיחה ותספרו לו מה הוא עושה. אתם בתור קהילה שפונה לילדים בעיקר צריכה גם להביא את המסרים האלה לילדים, ולא רק מסרים שקשורים למשחק. אני מקווה שתורידו לו את הבאן כי אני חושב שהוא הבין את מעשיו לפי מה שדיברתי איתו.
 11. שם מגיש התלונה: Elad_9 האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: @_Fr3ke_ _fr3ke_ _gozin_ סיבת התלונה: כל הזמן מקלל ומדבר לא יפה! תיאור המקרה: הוא איפס לי את האאוטפוסט ואמרתי לו שאני אגיד למנהל של האי שיוציא את השחקן הראשי שלו מהאי, ואז הוא אמר מילים לא יפות. הוכחות ( חובה! ) (פה תצטרכו להוסיף הרחקות כגון: צילומי מסך או סרטונים) אני מבטל את התלונה!