עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

mizigoat

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

0 יהיה בסדר

אודות mizigoat


 • יום הולדת 10 באוקטובר

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  עידו שגיא
 1. מה הסטים הקס (HEX) שלכם : מדריך : מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : מה הגיל שלך (14+) : 13 וחצי ספר לנו על עצמך : אני עידן, בן 13 מתל אביב, אני משחק רול פליי משהו כמו שנה וחצי. למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) אני רוצה להצטרף לשרת מכיוון ואני ממזמן חיכיתי שהשרת יהפוך לשרת עם מניו. מעבר לכך-אני מעוניין לשחק פה מכיוון והאר פי בשרת הולך להיות האר פי הטוב ביותר בארץ, ואני מחפש שרת ישראלי עם אר פי איכותי. למה אנחנו צריכים לקבל אותך : מכיוון ויש לי אר פי ברמה גבוהה, אני בוגר, ויש לי ניסיון בשרת זה לקחתי בו חלק בצוות ובוויטליסט. חוץ מזה, כבר הייתי וויטליסט בשרתים של חול לכן זה יהיה קטן עליי. אני לא תחרותי, משחק אר פי בשביל הסיטואציות ולא בשביל האקשן. בגלל שאביא סוג אר פי מיוחד לשרת. ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון : קרה לי בשרת DOJ בחול סיטואציה של שוד בנק, ואני ועוד מישהו לקחנו חלק בסיטואציה כשומרים. היה סיטואציה טובה, בגלל שזה לא נגמר תוך שנייה זה נמשך מספר דקות ולא נגמר סתם בקרב יריות. אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה : 1. עוצר מאחורי השוטר. 2. ממשיך לתחנת דלק שליד. 3. תסע משם מעל המהירות המותרת כדי להתרק מהסיטואציה כמה שיותר מהר.
 2. היי, היום אני וחברים שלי עשינו שוד, והיה לנו בן ערובה. שוטר אחד, שמנו לב שניסה לרמות אותנו במשא ומתן וכאשר עמד אל מול הדלת, ירינו בוא והוא נהרג. מספר שניות לאחר שירינו בו, עדיין בן הערובה היה בחיים והשוטרים ידעו וראו שיש בן ערובה אך לא אכפת להם מהבן ערובה, והשליכו רימון לתוך החנות. הרימון הרג 2 שודדים, ואת בן הערובה. לאחר שהוא זרק את הרימון, ג'רמי טען שאנחנו צריכים לחפור מנהרה כדי לצאת כי כאילו התקרה התרסקה על הכניסה. עכשיו אני ואושר האדמין, הלכנו לדבר איתו אאוט אוף קרקטר כאשר התקרבנו, ירה בנו. מה הבעיה בזה? לפי הרול פליי, הייתה שם מנהרה ככה שלא יכול לראות גם אם אנחנו בIC באנו לדבר בסיטואצת אדמין, גם לאחר שדיברנו איתו, החיה אך ורק את אושר ולא אותי ואת החבר מאחורי. כך שאיבדנו נשקים כבדים שלא היינו אמורים לאבד + נהרס השוד. אני חושב שלעשות כאילו יש מנהרה, זה לא אפשרי מכיוון ו: 1. יש לנו בן ערובה, המשטרה לא תסכן את בני הערובה 2. הקטע עם המנהרה, איך לעזאלאל אנחנו אמורים לצאת משם אחרי הכל אין לנו NOCLIP או משהו המאפשר לנו לצאת. 3. ממתי בשודים זורקים רימונים? חשוב לציין, שג'רמי ניצל את הרול פליי בכך שרצה שנפסיק בסיטואציה. @Steve @Nevo מקווה שתדברו איתו על זה ותחזירו את הנשקים. תודה רבה, יום נעים.
 3. היי, היום חוויתי הרגשה של פרוטקציות וזלזול, מצד המתכנת אנג'ל. היום עברתי את המבחן בהצלחה לצוות השרת, הביאו לי רק את הגישות בדיסקורד אך לא במשחק. ביקשתי מאנג'ל לשים את הגישות, טען שלא בבית ביקשתי שכאשר יחזור ישים את הגישות. לאחר שהגיע הביתה ונכנס אל השרת, ביקשתי שישים את הגישות אך לא ענה וכנראה שראה את ההודעה. לאחר שעתיים, ביקשתי ממנו פעם אחת ולאחר כ45 דקות ביקשתי פעם נוספת מכיוון שחשבתי שלא ראה את ההודעה. לאחר ששלחתי את ההודעה, הוא מיד ענה כך: לאחר מכן, דיברתי על זה עם ג'רמי שהחזיר את הגישות והוא החזיר. לאחר מכך, הייתה סיטואצית אדמין בו היה ויכוח סוער ביני לבין אדמין אחר שעשה חקירה חד צדדית ולאחר כך נתן לי קיק. כמובן, ובאתי להתלונן למיי שו וגם אותו אדמין התלונן כלפי. מיי שו הסכים איתי לחלוטין שלא היה שום עבירה על חוק רול פליי. אנג'ל, ששמע לגבי הויכוח והדיון, ושמע את זה מצד האדמין שנגדי, פשוט העיף אותי משום מקום מבלי לחקור, לשאול, לדבר, ורק לשאול צד אחד. לאנג'ל לא הייתה הקלטה, או שום דבר בסגנון רק ממה ששמע ומאינטרס של לעזור לחבריו ולהעיף אותי. מקווה שיטופל בהתאם, לגבי האדמין שטיפל בי עשה זאת בצורה לא אוביקטיבית עשה פרוטקציות לחברו. חשוב לציין שכל פעם שהאשמתי את חברו של האדמין, אותו אדמין תירץ בשבילו. ולגבי האדמין, במידה ואתם רוצים לבדוק את הנושא לעומק, מוזמנים לשלוח לי הודעה בדיסקורד: Miziaez ॐ •⎝#5448 @Steve
 4. אני רוצה להגיש תלונה על: my shoe היום, ראיתי שוטר מתנהל לא בהתאם לחוקי הרול פליי, אדמין הגיע ודיווחתי עליו. נכנסתי לפחות מ3 שניות לרכב משטרה ויצאתי, והאדמין אמר לי שאקבל באן. פשוט הלכתי ופתאום קיבלתי קיק. מה הבעיה? *קיק על כלום, היה יכול להיות אזהרה או אפילו לא להעיר מכיוון ויצאתי| *איום על באן על ההתחלה, וכאחראי צוות זאתי לא התנהלות ראויה *לא עשה כלום בנוגע לשוטר, ודיבר בצורה לא מכבדת תודה רבה, מקווה שיטופל בהתאם. יום טוב. *נזכרתי לציין שהקיק ניתן לי באיחור של 5-10 דק.
 5. היי, רוב השרת מתלונן על ניצולי גישות, ורון הוא אחראי על זה. רון מתכנת, והוא באמת בחור מאוד טוב, אך לגאנג שלו, רון משגר אופנועים, כנראה מביא נשקים, ועושה פייל אר פי כהרגל. הוכחות - שיגורי הרכב אפשר לראות בלוג שהוא עשה את הפקודות האלו. פייל אר פי רון עושה כך, הוא כל הזמן עושה NLR, הייתי חבר גאנג וגאנג אחר הרגו אותנו, ישר שחזרנו רון שיגר לנו אפנועים והלכנו להרוג אותם. יש רקורד של רון, עושה המון דברים שאינם מתאימים לרול פליי. כגון - משגר באמצע רול פליי גורר בן אדם ותוך כדי מחזיק איי אר ביד שזה פייל אר פי עוצר אנשים כאשר הוא לא בתפקיד ולא נוסע בניידת שלו וגם נוסע באופן המסכן את חייו ואת חיי החשוד שזה פיר אר פי הכל יש בסרטון הזה: https://plays.tv/video/5cc1fdde89bdbdae9b היום, קיבלתי באן מבלי שום אזהרה, או סיבה המצדיקה את הבאן. לאחר ששאלתי את רון איך עשיתי פייל אר פי, הוא אמר לי שאם אכתוב לו לגבי זה, זה יהפוך לפרם באן. כמובן ורק שאלתי אותו שוב לגבי מדוע קיבלתי באן, ונענשתי בבאן לצמיתות. מקווה שתבין את מה שאני אומר, ושנוכל לשוחח לגבי זה. שמי בדיסקורד הוא: Miziaez :rose:ॐ •⎝#5448 יום נעים, תודה שקראת
×
×
 • צור חדש...