עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

Sqbon

מנהל קהילת FiveM
 • הודעות פעילות

  28
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

2 יהיה בסדר

5 עוקבים

אודות Sqbon


 • יום הולדת 21/01/2005

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  גל
 • מין
  זכר
 • משחקים אהובים
  GTA V
 • תוכנת דיבור מועדפת
  TeamSpeak

קישורים חברתיים

 • Discord
  Sqbon#2715
 1. שלום לכולם, כמו ששמתם לב יש מניו בשרת מה שאומר שאתם יכולים לשגר לעצמכם נשקים, השמות של הנשקים רשומים בדיוק כמו במניו. הנשקים שאתם יכולים לשגר הם : Melee -> Knife Nightstick Baseball Bat Machete Flashlight Switchblade Hatchet Handguns -> Pistol Combat Pistol Stun Gun AP Pistol Assault Rifles -> Assault Rifle Carbine Rifle Special Carbine Shotguns -> Pump Shotgun Sniper Rifles -> Sniper Rifle Thrown Weapons -> Fire Extinguisher אלו הנשקים שמותר להשתמש בהם, במידה ותשגרו נשק אחר זה יעבור למערכת וברגע שתירו איתו הוא יעלם. על אחריותכם להתעדכן בחוקים ולראות אם מתווספים או יורדים נשקים מהרשימה. בהצלחה בשרת!
 2. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסלבנות. כמה דברים שיכולים לעזור לך בראיון : https://www.yourgame.co.il/forums/topic/41859/ https://www.yourgame.co.il/forums/topic/41858/ הערה: אושר למרות גילך.
 3. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסלבנות. כמה דברים שיכולים לעזור לך בראיון : https://www.yourgame.co.il/forums/topic/41858/ https://www.yourgame.co.il/forums/topic/41859/
 4. נדחה. אתה מוזמן להגיש טופס מחדש בעוד 3 ימים. המשך יום נעים, בהצלחה בטופס.
 5. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסבלנות.
 6. נדחה. עקב חוסר מאמץ והשקעה. טיפ: כשאומרים 3 - 4 משפטים תנסה לכוון ל 5 - 6 אתה מוזמן להגיש טופב חדש בזמנך החופשי!
 7. נדחה. עקב חוסר מאמץ והשקעה . אתה מוזמן להגיש טופס עוד 3 יום. כשאומרים 3 משפטים תנסה לכוון ל5 או 6...
 8. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסבלנות. שים לב, אחלה תמונה, הייתי צריך להוריד אותה עקב קידום קהילות אחרות, סליחה.
 9. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסבלנות.
 10. נדחה. אתה מוזמן להגיש טופס מחדש. הערה : כשאומרים לך 3 או 4 משפטים תכוון ל - 5 או 6 בסיטואציה אל תדבר על דברים שקרו לך מחוץ לדמות, אדמין סיטים הם לא סיטואציה מיוחדת בהצלחה בטופס החדש!
 11. אושר! תעבור להתראיין. נא לא לשלוח הודעות לצוות לבקש מהם להתראיין ולחכות בסבלנות.
 12. נדחה. עדיין נשארו לך יומיים על ההשהייה, אתה מוזמן להגיש טופס כשהיא תיגמר. המשך יום נעים.
 13. שלום לכולם, רציתי להודיע שכל האזהרות ההרחקות והבאנים ירדו לכולם! אנחנו לא רוצים לשפוט אתכם לפי העבר שלכם אלא לפי ההווה, השרת יפתח מחדש ויש לכולם את אותם הסיכויים לעבור את התהליך, לא משנה מה עשיתם קודם! בנוסף לכל הטראסטסקור מתאפס כולם מתחילים מ 100% שוב. טפסי וויטליסט לשרת : https://www.yourgame.co.il/forums/topic/42176/ צוות FiveM.
 14. שם פרטי: שם מלא בדיסקורד: כמה שעות תוכל לתפקד בפרארי: מדוע אתה מעוניין להתקבל לפרארי (3 משפטים): האם את/ה מאשר/ת שקראת/ה את חוקי השרת / דיסקורד שלנו: מהי רמת הרולפליי שלכם מ 1 - 10:
 15. לפני שאתם מגישים טופס - בבקשה .תוודאו שאתם משקיעים בטופס .תוודאו שיש לכם לפחות 50 שעות על המשחק .תעתיקו הכל מתחת ותפתחו טופס ================================ מה שמך האמיתי : מה השם שלך בדיסקורד : דוגמא : (Sqbon#0001) מה הסטים הקס (HEX) שלכם : מדריך : מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : מה הגיל שלך (14+) : ספר לנו על עצמך : לפחות 3 משפטים למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) : לפחות 4 משפטים למה אנחנו צריכים לקבל אותך : לפחות 3 משפטים ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון : אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה : 1. עוצר מאחורי השוטר. 2. ממשיך לתחנת דלק שליד. 3. תסע משם מעל המהירות המותרת כדי להתרק מהסיטואציה כמה שיותר מהר. נא לצרף תמונה על כמות השעות שיש לך על המשחק - FiveM (נמצא בפרופיל סטים - Source SDK Base 2007)
×
×
 • צור חדש...