עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

Apollo

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

1 יהיה בסדר

אודות Apollo


פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Apolious
 • מין
  זכר
 • משחקים אהובים
  GTA V
 1. נדחה. עקב חוסר השקעה, אתה מוזמן להגיש טופס חדש בעוד 3 ימים. טיפ: כשאומרים 3 - 4 משפטים תנסה לכוון ל5 - 6 כדי לבלוט מהשאר, המשך יום נעים!
 2. שם פרטי: איתי סהר שם מלא בדיסקורד: Apolious#2474 גיל: 14 כמה שעות תוכל לתפקד במשטרה: 7-8 האם אתה מכיר את זכויות מירנדה? אם כן מה הם: זה אומר שיש לך את האפשרות לשמור על זכות השתיקה כל דבר שתגיד יכול לשמש נגד בבית המשפט אם אין לך עורך דין המדינה תממן לך במקרה אם יש עורך דין פנוי, מחובר. האם אתם יודעים מה הם הכלים של השימוש בכוח? אם כן מהם: טייזר, אקדח להגנה עצמי מדוע אתה מעוניין להתקבל למשטרה (3 משפטים): 1. אני אוהב את התחום הזה שהוא ''משטרה'' לדעתי זה תחום שעוזר הרבה לסביבה 2. אני רוצה להתקבל כי אני יכול להביע שינוי משמועתית ואם שוטר עושה עבירה בכוונה כי הוא חושב שמגיע לו הכל אז אני אדווח עליו ואבקש ממנו להפסיק. 3. אני חושב שאני מתאים להתקבל כי אני אחראי, בעל כוח רצון, דביק במטרה שלא ינצל את הגישות שלו וההפך ישתמש בהם לטובה 4. יש הרבה אזרחים שחושבים שמותר להם לעבור על החוקים ולשים * על המשטרה ואני כאן כדי להוכיח להם שלכל דבר יש לקח. 5. אני לא רק חושב אני בטוח שאוכל לתת חלק מספק ביותר במשטרת ישראל ואהיה שוטר למופת ואדע ואתנהג לנכון תמיד 6. אני יודע לנהל משא ומתן במקרה של חטיפת בן ערובה ע''י שודדים אז אני אוכל לתקשר איתם אני יודע לטפל בנושאים כאלו האם יש לך עבירות פליליות במשטרה?: לא . האם אתה מאשר שקראת את חוקי השרת / דיסקורד: כן . מהי רמת הרולפליי שלך מ 1 - 10: 9 למה שנקבל אותך למשטרה: אני אחראי, פעיל ועוזר ותמיד שם לב אם יש בעיות ואם צריך משטרה אני הראשון שאבוא מה שם דמותכם: LiL Apolious לאיזה יחידה תרצו ללכת במידה ותתקבלו (טייסת, יס"מ, ימ"מ, תנועה / סיור): יס''מ (אופנועים) הערות: אני אבטיח שלא אשמש את הכוח שלי ברעה
 3. שם כינוי: איתי שם בדיסקורד (כולל מספרים): Apolious#2474 גיל: 14 כמה זמן תוכל להיות מחובר ביום: 8-9 עבר בניהול כן / לא (פרט): כן, בשרתים גבוהים עם 64 איש כמעט כל היום כל יום שזה מטורף זה לדעת שאתה חייב להיות פעיל וגם אני מבטיח לענות לריפרוטים ולטפל בסיטואציות ולפעמים יש כאלה שבאים לעליב אז חובה שיהיה לפחות חלק מהצוות פעיל. אז אני פה כדי לעזור ולהיות פעיל, אפילו צוות ניסיון שתבחנו את הרמה שלי שהיא רמה גבוה לדעתי ולדעת הרבה אנשים פרט למה אתה חושב שאתה מתאים לצוות: אני אוהב לעזור, אני פעיל הרבה, אני רוצה לקחת חלק משמעותי בשרת הזה ואני מנוסה בכל מה שקשור לאדמין אני יודע לטפל בסיטואציות ממש טוב ויודע מתי לעצור אותם כשצריך. הערות: אני אבטיח שלא אנצל את הגישות לרעה, ותמיד אשים לב למקרה חמור שקורה.
 4. שם פרטי: איתי סהר שם מלא בדיסקורד: Apolious#2474 עדכונים Search גיל: 14 כמה שעות תוכל לתפקד במוסך: 5-6 מדוע אתה מעוניין להתקבל למוסך (3 משפטים): 1. אני אוהב לעסוק בכל התחום הזה שכולל את העבודה הקשה 2. לדעתי זה עבודה שמתפרנסים ממנה ממש אחלה 3. היא עבודה שחובה בכל עיר כי היא עוזרת לכולם ומשפרת את חווית המשחק 4. יש לי כושר שכנוע, אני אדע לשכנע אנשים אם צריך שהם יקנו משהו שהם בהתלבטות 5. אני לא אמכור משהו שאנשים לא צריכים ואני לא אתקן משהו במוסך תמורת מחיר גבוה מהמתואם האם את/ה מאשר/ת שקראת/ה את חוקי השרת / דיסקורד שלנו: כן מה שם דמותכם (במידה ואין, מה היא תהייה): Apolious מהי רמת הרולפליי שלכם מ 1 - 10: 9
 5. מה השם שלך בדיסקורד : Apollo#0352 מה הסטים הקס (HEX) שלכם : 11000013d130311 מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : 9 מה הגיל שלך (14+) : 14 ספר לנו על עצמך : 1. איש טוב וחיובי 2. עוזר כשצריך 3. הממוצע שלי ברולפליי ביום 10+ שעות למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) : 1. אני משחק בהרבה קהילות, קהילות וויטליסט לא יצא לי לשחק. 2. לדעתי לנסות משהו חדש זה דבר טוב. 3. לפי דירוג שלי ושל הרבה אנשים הארפי שלי ממש טוב 4. אני יודע לשחק את הRP ממש טוב, עם זה לנהוג בהתאם ולהתנהג בכבוד לשוטר, הנהלה, אזרח וכו' למה אנחנו צריכים לקבל אותך : 1. אני אחראי ופעיל ברמה גבוהה 2. אני יודע איך הכל מתנהל ומבין עניין 3. הארפי שלי נחשב ברמה גבוה שיחקתי וניהלתי המון שרתים כגון: DieTime , Gamerslsrael , StyleRP. 4. אני לא משתלול באדמין סיט ולא יורה כי אני יודע שאקבל עונש על זה ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון : הייתי בשרת (שם הקהילה לא הכרחי) בן אדם נכנס באוטו שלי, ביקשתי ממנו לעצור בצד והוא סירב. אני המשכתי בשלי וכשהגעתי למקום גרין זון, והוא והשותף שלו החליטו שהם מכוונים עליי נשק וחוטף אותי. הוא התחיל לסתום לי את הפה עם סלוטייפ (כמובן שהקשבתי לכל ההוראות שלו) . בדרך, הוא הרג את חבר שלו ללא סיבה והחליט להוציא לי את הסלוטייפ מהפה והוא אמר לי ''ברח אני מההתחלה לא רציתי לחטוף אותך, זה הוא אשם'' כמובן שברחתי הכי רחוק מהם כי אני לא רוצה להיתקל בהם שוב.. וכן, סיפור קצר אבל לדעתי מותח ומעניין אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה : 2. ממשיך לתחת דלק שליד. תמונה שמוכיחה על כמה שעות אני נמצא כרגע :
 6. מה השם שלך בדיסקורד : Apollo#0352 מה הסטים הקס (HEX) שלכם : 11000013d130311 מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : 9 מה הגיל שלך (14+) : 14 ספר לנו על עצמך : 1. איש טוב וחיובי 2. עוזר כשצריך 3. הממוצע שלי ברולפליי ביום 10+ שעות למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) : 1. אני משחק בהרבה קהילות, קהילות וויטליסט לא יצא לי לשחק. 2. לדעתי לנסות משהו חדש זה דבר טוב. 3. בנוסף, לפי דירוג שלי ושל הרבה אנשים הארפי שלי ממש טוב למה אנחנו צריכים לקבל אותך : 1. אני אחראי ופעיל ברמה גבוהה 2. אני יודע איך הכל מתנהל ומבין עניין 3. הארפי שלי נחשב ברמה גבוה שיחקתי וניהלתי המון שרתים כגון: DieTime , Gamerslsrael , StyleRP. ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון : נכנסתי לשרת (השם לא הכרחי) והשתגרתי מחוץ לתחנת המשטרה (בגרין זון, אבל זה לא משנה כרגע) לקחתי את רכבי הפשוט היה לי ירוק, עברתי. לאחר מכן שוטר אקדמאי עם אופנוע יס''מ (א. אסור לשוטר אקדמאי לנסוע ללא סמל או מלווה שהוא לא אקדמאי ב. רק ליס''מ מותר לנסוע באופנוע היס''מ.) והוא התחיל להפעיל את הצא'קלקה והיה לי עוד ירוק ועברתי כדי להמתין לו בצד כדי לדעת מה הוא רצה ממני. התשובה שלו הייתה: ''עברת באדום, מגיע לך קנס'' והייתי בהלם! ישר ביקשתי שיוריד לי את הקנס כי לא עברתי באדום והוא סירב. יצאתי מדמות כדי לשאול אותו עם יש לו ריכורד או צילום מסך שעברתי באדום, והוא פשוט אמר לי ''למה אתה שובר דמות?'' והסברתי לו שאמרתי שיצאתי מדמות כי היה חשוב לי להסביר לו שלתת דוחות סתם לא יעזור לו וזה סתם גוזל לו מהזמן לתת לי דוחות סתם. זה המשיך לוויכוחים עד לאדמין והאדמין לבסוף החליט לתת לי קיק (מעשה גרוע עד חמור, הוא היה חבר של השוטר האקדמאי והוא הקשיב רק לו פשוט פרופורציות שזה ממש מעליב לדעתי) יש כזה דבר שנקרא אזהרות, ווארן למרות שאם הוא היה נותן לי את אחד מהאפשרויות שציינתי זה גרוע מאוד, וכן נגמר הסיטואציה שלי. אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה : 1. עוצר מאחורי השוטר, חד משמעית ואם צריך פירוט למה? הגידו לי בפרטי ואנמק לכם. תמונה שמוכיחה על כמה שעות אני נמצא כרגע :
×
×
 • צור חדש...