עבור לתוכן

כתבות אחרונות


YourGame Events

איוונטים ופעילויות
 • הודעות פעילות

  12
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ תרום ]

כמות מוניטין כללית

3 יהיה בסדר

אודות YourGame Events


פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  יורגיים

שדות פיד

 • מאומת אפור
  yes
 1. ברוכים הבאים לאשכול שאלות ותשובות! יש דבר שלא הבנתם בפעילות? רוצים לשאול שאלה ולקבל עזרה? זה המקום הנכון! מוזמנים לשאול את שאלתם בתגובות ונשמח לענות לכם בהקדם. שימו לב כי אין לשאול שאלות באשכולות הפעילות עצמן, מלבד אשכול זה, כאמור, אשכול שאלות ותשובות. פעילות מהנה וחג שבועות שמח.
 2. איוונט בהפתעה #4 ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה בנושא חג השבועות! באיוונט בהפתעה זה, עליכם להביא ראשונים ובמהירות את הקישורים המצוינים למטה. המשתמש הראשון שיביא את הקישורים, יזכה! הביאו את שלושת הקישורים וזכו בפרס! השאלות בהפתעה הן: 1. הביאו קישור לפרופיל של JoJo. 2. הביאו קישור לפורום דיבורים. 3. הביאו קישור לעמוד חנות הנקודות. פרסי הפעילות: 35 נקודות + רול לבחירה ל־3 ימים בדיסקורד בהצלחה וחג שבועות שמח!
 3. איוונט בהפתעה #3 ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה בנושא חג השבועות! באיוונט בהפתעה עליכם לענות על השאלות במהירות. הראשונ/ה שיענו נכונה על כל השאלות, יזכו בפרסים המצוינים למטה. ענו על 3 השאלות ראשונים וזכו בפרס! השאלות בהפתעה הן: 1. באיזו שנה האתר נוסד? 2. מי הוא מייסד האתר? 3. מי הוא מנהל המגזין הנוכחי באתר? פרסי הפעילות: 30 נקודות + דרגת יורגיים סטאר'ז ל־3 ימים בהצלחה וחג שבועות שמח!
 4. איוונט בהפתעה #2 ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה בנושא חג השבועות! באיוונט בהפתעה עליכם לענות על השאלות במהירות. הראשונ/ה שיענו נכונה על כל השאלות, יזכו בפרסים המצוינים למטה. ענו על 3 השאלות ראשונים וזכו בפרס! השאלות בהפתעה הן: 1. באיזה תאריך עברי חל יום העצמאות? 2. מיהו הישראלי הראשון שזכה בנובל? 3. השלימו את המשפט: נפש יהודי... פרסי הפעילות: 35 נקודות + שינוי תת־ניק ל־3 ימים בהצלחה וחג שבועות שמח!
 5. איוונט בהפתעה #1 ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה בנושא חג השבועות! באיוונט בהפתעה עליכם לענות על השאלות במהירות. הראשונ/ה שיענו נכונה על כל השאלות, יזכו בפרסים המצוינים למטה. ענו על 3 השאלות ראשונים וזכו בפרס! השאלות בהפתעה הן: 1. צרפו 3 שמות נוספים לחג השבועות. 2. מהו התאריך העברי שבו חל החג? 3. מה זה "יום טבוח"? פרסי הפעילות: 50 נקודות + שינוי ניק לזכאות בהצלחה וחג שבועות שמח!
×
×
 • צור חדש...