עבור לתוכן

BenZZZ

כתב מגזין
 • הודעות פעילות

  33
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1

BenZZZ זכה בפעם האחרונה ב 19 במאי

לBenZZZ היה את התוכן עם הכי פופלארי!

1 עוקב

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  BenZ

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

BenZZZ's Achievements

חדש/ה ב־YourGame

חדש/ה ב־YourGame (1/17)

2

כמות מוניטין כללית

 1. בקרוב חנות המשחקים "Epic Games" עומדת לעבור עדכון היחולק לשלבים, שהעדכון יכיל את כל השיפורים שמשתמשי החנות ביקשו. תמיד היה ברור שחנות המשחקים "Epic Games" עובדת ללא הפסקה מאחורי הקלעים במטרה לשפר את החנות, אך רק לאחרונה דף אינטרנט של חברת "Trello" מציג רשימה של שיפורים שעומדים לצאת לחנות. ברשימה יש שיפורים שמתוכננים לצאת בקרוב, בנוסף לשיפורים המתוכננים לצאת בטווח היותר רחוק. ברשימה הייתה תוספת חדשה לחנות שבלטה לעין יותר מכולם, והיא ארנק דיגיטלי, בו יוכל המשתמש לאחסן כסף לקניית משחקים ואפליקציות בחנות. ברגע שזה ייצא באופן רשמי, משתמשי החנות יוכלו להעביר כסף ישירות לארנק דיגיטלי במשתמש שלהם. לתוספת זו יש מספר יתרונות, היכולים להקל על המשתמשים. היתרון המרכזי הוא שהמשתמשים יוכלו להעביר כסף ישירות לארנק הדיגטלי, ולהפסיק לשלם עמלות לחברת כרטיס האשראי או לחברת "PayPal". הארנק הדיגיטלי בחנות "Epic Games" יכול לפתוח עוד מגוון אפשריות בחנות כמו כרטיסי מתנה והעברת כסף למשתמשים. כיום אין כרטיסי מתנה זמינים בחנות "Epic Games", וזאת בעקבות העלויות הגבוהות של מכירת כרטיסי מתנה באמצעות מוכרי צד שלישי, ולכן גם ייתכן שלעולם לא יהיו כאלו. אך אל תחשבו שחנות המשחקים "Epic games" עושה זאת ללא סיבה, היא מרוויחה מכך לא פחות מאשר שהמשתמשים מרוויחים. והסיבה לכך היא שהכסף שהמשתמשים יכניסו לארנק, הוא כסף שכבר שייך ל"Epic Games", אך עוד לא בוזבז לקניית משחקים. אחרי עדכון זה "Epic Games" הופכים לסוג של בנק, ויחזיקו בכסף שלא נמצא בשימוש, ובעקבות כך יתאפשר להם לעשות החזרים על משחקים במידת הצורך, ישירות לארנק הדיגיטלי של המשתמשים, ובכך הם שומרים על הכסף במקום להפסיד אותו. אין עדיין תאריך מדוייק בו הארנק ייצא, אך זה יכול לקחת חודשים ואף שנים עד שזה יצא באופן רשמי. חברת "Epic Games" לא ידועה כחברה הממהרת להוציא שדרוגים לחנות, אך שדרוג זה נראה כמאוד משתלם להם.
 2. לאחר שבוט המוזיקה "Groovy" כבר יותר מחמש שנים נמצא בלא פחות מששה עשר מיליון שרתי דיסקורד, ומנגן לאנשים שירים, יוטיוב שבבעלות "Google" מחליטה להתנגד לבוט ואף לשים לו סוף. מאז הקמתו של הבוט "Groovy" לפני כחמש שנים, משתמשי דיסקורד נהנים להשתמש בו ולהאזין ביחד עם החברים שלהם לשירים ישירות מדיסקורד. אפשר להאזין לשירים דרך הבוט ממגוון פלטפורמות כמו "YouTube" ,"Spotify" ,"Apple Music" ועוד. אך לאחרונה מייסד "Groovy" הצהיר כי 98% מהשירים שהבוט מנגן הם מפלטפורמת היוטיוב, עובדה זאת הסתתרה עד כה מיוטיוב. מייסד הבוט הוסיף ואמר, כי ציפה להתנגדות של "Google" לחסימה של הבוט, וידע שזה רק עניין של זמן עד שזה יגיע. דובר יוטיוב אישר כי נקטו צעדים כנגד הבוט בעקבות הפרת תנאי שירות, שכלל שימוש בשירות לצרכים מסחריים. מייסד הבוט "Groovy" הצהיר באופן רשמי כי גרובי יסיים את שירותו ב־30 באוגוסט, וכי הרוכשים של מנויי הפרימיום של הבוט יקבלו החזר כספי בשבועות הקרובים. למרות שגוגל הפסיקו את הפעילות של הבוט "Groovy", נדמה כי בוטים אחרים של דיסקורד עם פעילות דומה כמו "Octave" ו־"Hydra" עדיין בטוחים, לפחות לזמן הקרוב. בנוסף לכך גם הבוט "Rythm", הנמצא כיום ביותר מ־10 מילון שרתים בטוח לבנתיים, אך אפשר להניח כי גם ימיו עומדים להגמר בקרוב בשלב זה.
 3. חנות המשחקים Epic Games הושקה עוד בשנת 2018. אך עוד מאז השקתה, מעריצי משחקי המחשב לא מפסיקים לחשוב על רעיונות חדשים עבורה. לאחרונה, אחד מהמעריצים חשב על רעיון שיצור שינוי עצום בספריית המשחקים של Epic Games. משתמש Reddit בשם Magneto, פרסם לאחרונה את הרעיון לשדרוג ספריית המשחקים של Epic Games. עד כה משתמשי החנות עלולים להכיר את ספריית המשחקים שלהם כחסרת צבע, אך הגרסה המתוקנת אשר Magneto מציג מתוארת כמלאה בצבע ובאור טבעי של המשחקים. כאשר Epic Games לא מתעניינים ופועלים במטרה לשנות זאת, הממשק הצבעוני שלו עדיין עניין אנשים רבים באינטרנט. המשתמש אמר שהציע רעיון זה מפני שספריית המשחקים הנוכחית של Epic Games נראית להם משעממת ואף מדכאת. הם טוענים כי הוספת הצבעים המתאימים לכל משחק, תגרום לחנות להתבלט הרבה יותר, ולהיראות כמו ספריית משחקים שבה כל המשחקים שווים במראם. כרגע בספריית Epic Games, המשחקים המותקנים במחשב צבעוניים, ושאר המשחקים ללא צבע. במטרה להראות לנו איך ספריית המשחקים תראה לאחר העדכון Magneto הוסיף תמונה אשר משווה בין הספרייה לפני השדרוג ואחרי. בספרייה הצבעונית של Magneto, אפשר לראות את המשחקים מסודרים על פי האות בו מתחיל המשחק, אך במידה והשדרוג באמת יתקיים בספריית המשחקים של Epic Games, סביר להניח שהמשחקים יהיו מסודרים על פי תכונות חיפוש אחרות הנמצאות בספריית המשחקים. למרות שעד כה המשחקים הצבעוניים עזרו למשתמשי "Epic Games לדעת איזה משחקים מותקנים ואיזה לא, יש גם עוד דרך לעשות זאת, והיא מסנן לאיתור משחקים מותקנים. הצעה זאת גרמה למעריצים רבים של Epic Games לשאול, מדוע הם לא הוסיפו את זה לספריית המשחקים. אחד ממעריצי Epic Games, הציע כי יש לתת למשתמשים אפשרות לבחור בין הגרסה הכהה לגרסה הצבעונית. דרך שימוש זאת אשר נותנת למשתמש אפשרות בחירה, נפוצה באפליקציות פופולריות רבות, כאשר אחת מהאופציות היא מצב לילה, ואחת מהן מצב בהיר יותר. כמה משתמשי Reddit ציינו כי ספריות המשחקים של Steam וחברות נוספות, צבעוניות יותר מזאת של Epic Games, ואף אמרו כי יעדיפו לגלוש שם רק על פי סיבה זאת. הפיכת ספריית המשחקים של Epic Games לצבעונית, עשויה להפוך אותה להרבה יותר מרתקת ויפה לעין, אך בו זמנית גם יש אנשים המתנגדים לרעיון, לכן אפשרות בחירה של המשתמש כנראה תהיה האופציה הטובה ביותר לכולם.
 4. לאחר כמעט ארבעה חודשים של העונה השלישית של רוקט ליג, העונה הרביעית מגיעה ובגדול, ואיתה המון הפתעות ותוספות חדשות! לאחר הכתבה הקודמת בה הסברתי על השינוי הגדול בטורנרים שמגיע עם העונה, בו יוצאים טורנרים חדשים של 2V2 וטורנרים במודים הנוספים במשחק. עכשיו אנו יודעים על עוד המון תוספות והרוקט פאס החדש, לו כולם חיכו. את השינוי הראשון בעדכון חלקכם תאהבו וחלקכם לא, השינוי הוא עונשים על עזיבת משחק באמצע. כמובן מאליו אתה לא תענש על עזיבת משחק אחד ביום, אך כאשר כמות המשחקים שעזבת גדלה כך גם העונש גדל, לדגומה לאחר שעזבת שני משחקים באותו היום, אתה תורחק לחמש דקות מהמשחק, והעונש רק הולך וגדל. אחרי שעזבת שבעה משחקים או יותר באותו היום, העונש יהיה הרחקה של שעתיים. אנשים רבים התלוננו על שינוי זה וביקשו למחוק אותו מפני שאחד מהיתרונות במוד "casual" הוא שאפשר לעזוב את המשחק באמצע אם תצטרך מסיבה מסוימת. כמו כן, בעקבות שינוי זה ישנם עוד כמה שדרוגים קטנים. הראשון שבניהם הוא שינוי בהצבעת הויתור במשחק. במשחקי הרוקט ליג, הקבוצה יכולה לוותר באמצע, ולסיים את המשחק בכך שנותנים ניצחון טכני לקבוצה שמולם. אך מעכשיו יהיה אפשר לוותר רק אחרי שעבר פרק זמן מסוים מהמשחק, ולא ישר על תחילתו. בנוסף לכך, עד היום במידה ואחד השחקנים היה יוצא באמצע המשחק, מקומו היה נתפס על ידי שחקן אמיתי אחר. אך העדכון שינה זאת, ועכשיו אם הקבוצה היריבה מובילה בשלוש נקודות ומעלה, אז שחקן מהמציאות לא יחליף אותו אלא בוט. שינוי זה שימח רבים מפני שעד היום אנשים רבים התלוננו על כך שהם מצטרפים למשחקים לא הוגנים, שאין בהם איזון. בעדכון גם יהיה ניתן למצוא עוד כמה תוספות קטנות נחמדות כמו, מוזיקה בטוחה לסטרימר. סטרימרים יוכלו להשמיע בסטרימים מוזיקה אשר כלולה במשחק רוקט ליג מבלי לדאוג להפר זכיויות יוצרים. בהגדרות יהיה אפשר להפעיל סעיף אשר נקרא "Streamer Safe" לאחר הפעלתו המשחק יסיר או יחליף כל מוזיקה שעלולה להכיל זכיויות יוצרים. יתר על כך, רוקט ליג הוסיפו תוספת במערכת הטריידים שבמשחק, מעכשיו לאחר ששני השחקנים יכניסו פריטים לטרייד, יופיע מסך של סקירת הטרייד. מסך זה יציג את כל הפריטים הקשורים לטרייד, ופרטים על כל אחד מהם (צבע, סוג מהדורה ועוד), לאחר הופעת מסך זה לא יהיה ניתן להוסיף פריטים חדשים לטרייד. לאחר הופעת מסך זה תהיה ספירה של חמש שניות, לפני שיהיה ניתן לאשר את הטרייד. וכמובן שתוכל לבטל אותו אם ברצונך לחזור ולהוסיף או להוריד פריטים מהטרייד. אף על כל שינויים ותוספות אלו רוקט ליג לא שכחו ותיקנו באגים רבים אשר היו קיימים במשחק, לדוגמה: מוזיקה חזקה אשר הייתה נשמעת בעת הפעלת המשחק הוסרה, שיפורי FPS בחלק מהארנות ועוד. ועכשיו לרגע שכולכם חיכתם לו, הרוקט פאס החדש, כמו בכל עונה גם עכשיו רוקט ליג הוציאו רוקט פאס חדש אשר כולל המון פרסים חדשים ושווים. העונה הם בחרו להתמקד בנושא המערב הפרוע, ולכן יהיה ניתן לראות כי חלק גדול מהפרסים ברוקט פאס הם בהשראת המערב הפרוע. הרוקט פאס יעלה 1000 קרדיסט בגרסה הבסיסית, ובגרסתו המשופרת אשר תזכה אתכם בעוד 12 טירים, תעלה 2000 קרדיטס במקום 3000.
 5. לאחר כמעט ארבעה חודשים של העונה השלישית של רוקט ליג, העונה הרביעית עומדת בפתח, ואיתה המוני שחקנים המחכים. למרות שמפתחת המשחק "Psyonix" טרם חשפה את הרוקט פאס החדש, היא סיפקה לנו מידע אחר, והוא לא פחות מעניין! המידע נוגע לטורנירים שיצאו עם תחילת העונה. עד כה הטורנרים ברוקט ליג התנהלו בקבוצות של שלושה שחקנים, אך נודע לאחרונה שבתחילת העונה הרביעית יצטרפו טורנרים בקבוצות של שניים. בנוסף לטורנרים העונה, רוקט ליג החליטו לתת גם לשחקנים המתעניינים במודים האחרים במשחק להשתתף בטורנרים, וליהנות מהתהילה שלהם. לאחר העדכון כמות הטורנרים תהיה גדולה בהרבה, כך שלשחקנים יהיו יותר הזדמנויות להשתתף בטורנירים, וליהנות ממה שהטורנירים מציעים. בעוד הטורנירים החדשים יוצאים לחובבים של הטורנירים הנוכחים בקבוצות של שלושה, עדיין יהיו לא מעט הזדמנויות להתחרות בהם. כמו כן על פי העדכון, לוח הזמנים השבועי החדש יכלול בין 8 ל־13 יותר טורנירים מאשר בעונה הקודמת. כאשר קהילת אוהדי הרוקט ליג ממשיכה לגדול בקצב מהיר, שינוי זה מרגש ומשמח עבור האנשים אשר מתכננים להצטרף לטורנרים בעונה הקרובה. Pysonix מוסיפה ואומרת, כי היא מתכננת לעדכן את ממשק הטורנרים ביחד עם העונה החדשה. העדכון כולל אפשרות חדשה שבה השחקן יוכל לראות את היסטוריית הטורנרים שלך, ואת הביצועים שלך בהם, ובכך לדעת במה אתה צריך להשתפר בטורניר הבא. שינוי זה הינו שינוי נחמד ויעיל למשחק מפני שכרגע אין לשחקנים דרך לראות את הסטטיסטקות שלהם מהטורנירים הקודמים. אחרי העדכון השחקנים יוכלו לראות את הדירוג ישירות על מסך הבית של הטורניר. אם תכננתם להצטרף לליגת הרוקט, עכשיו זוהי הזדמנות מצוינת בשבילכם! העדכון יצא ב11 לאוגוסט, ועד אז אל תשכחו לסיים את הרוקט פאס של העונה השלישית.
 6. לפי דיווח שהתגלה לאחרונה, אולפני פלייסטיישן עובדים על כ־25 משחקים בלעדיים לקונסולת ה־PS5 החדשה. בעקבות המגפה העולמית תהליך ההפצה של הקונסולה השתבש והתגלה מחסור גדול במלאי. אך הבעיה הזאת לא מתכוונת לעכב את פלייסטיישן והם ממהרים להוציא משחקים בלעדיים ל־PS5! סוני (מפתחת פלייסטיישן) עובדת ללא הפסקה, במטרה ליצור שיפור ניכר מהדור הקודם. הדיווח הזה הגיע מידי הרמן הולסט (ראש אולפני פלייסטיישן). חשוב לציין שמשחקים אלו מפותחים רק על ידי פלייסטיישן וסביר להניח שיש עוד חברות שבימים אלו עובדות על משחקים אחרים לקונסולה, לדוגמה לאחרונה, המשחק "Returnal" יצא לפלייסטיישן 5, על ידי מפתח עצמאי. וכמו המשחק הזה יש עוד רבים שעדיין לא הוכרזו בצורה רשמית, כך שיש למה לחכות. בנוסף על כך, הוא ממשיך ואומר, שהמשחקים יהיו מגוונים, עם נושאים חדשים ומיוחדים. חלק מהמשחקים יהיו ממוקדים ועיקריים, וחלקם יהיו פחות בולטים. כמו כן הוא אומר שחלק מהמשחקים יהיו משחקי המשך של סדרות משחקים שכבר קיימות בפלייסטיישן. יתר על כך הוא מוסיף, שכמחצית מהמשחקים האלו יהיו IP) IP הוא פרוטוקול אינטרנטי, המאפשר העברת מידע בין מכשירים ברשת) חדשים לגמרי. כל זה נראה, כעתיד יפה ומוצלח לקונסולת הפלייסטיישן 5, ולאנשים שמחזיקים בקונסולה יש ממה להתרגש. וגם למי שעדיין לא, יש לי בשורה משמחת, בימים אלו סוני עובדת קשה כדי להתגבר על המחסור, כך שאולי לכולם בקרוב תהיה הזכות לשחק בקונסולת הדור הבא.
 7. יצרנית המשחקים "Mediatonic" מביאה עדכון חדש ל־"Fall Guys: Ultimate Knockout", עדכון מספר 4.5 המביא איתו מספר תוספות ותיקונים למשחק. גיימרים רבים זיהו את הפוטנציאל שהמשחק מכיל. במשחק על השחקנים להתמודד עם סדרה של משחקים אתגריים, תוך כדי הרתיעה מלהיפסל בשל פיגור משאר השחקנים, עד כה מודים ועדכונים הם מה שמחזיקים אותו בעניינים, אך אם זאת עדיין אין בו את ההתלהבות שהייתה בהתחלה. העדכון מלא בתוספות חדשות ותיקוני באגים, העדכון העיקרי שכנראה נשים לב אליו, הוא תוספת של שני מודים חדשים, הראשון מבניהם הוא־"Slimescraper", שדרוג ל־"Slimb Climb", והשני הוא־"Button Bashers". בעדכון יהיו 55 גרסאות נוספות למסלולים. כמו כן גם, ישנה תוכנת דיווח חדשה לסימון ציתרים פוטנציאלים במשחק. העדכון מזכיר במובן מסוים את ההצלחה של־"Squads Mode". כעת שינויים אלו פתוחים לכלל השחקנים בכל הפלטפורמות התומכות במשחק, בעקבות עדכון זה אוהדים חדשים צפויים להגיע למשחק. למרות זאת, יש כל כך הרבה משחקים מסוג־"Battle Royale" בשוק, כך שהתיקון הזה יכול להיבלע מתחת לרדאר. אכן הסגנון של המשחק והנראות שלו ייחודית ואין משחקים דומים לו, אך עדיין ייתכן שלא ימשוך שחקנים ממשחקי באטל רויאל אחרים. אין ספק שעדכונים אלו מרעננים את המשחק, ונראה כי "Mediatonic" ימשיכו לשחרר עוד עדכונים מסוג שכזה, במטרה שמי שכן משחק, ייהנה ויתרגש מעדכונים שכאלו.
 8. "Xbox" חושפת פרטים ראשונים על העדכון שצפוי לצאת, ומצהירה שבעדכון עומדים להיות שדרוגים משמעותיים בקונסולה, כולל שדרוג בתוכנת ה־"Quick Resume" של הקונסולה. כאשר עדיין יש מחסור בקונסולה, והרבה אנשים מנסים לשים את היד שלהם על אחת שכזו. אקסבוקס ממהרים ומוצאים עדכון חדש לקונסולה, כדי שמי שהשיג אותה יוכל להנות ולהתרגש. הקונסולה יצאה בנובמבר האחרון, ומשכה קהל רב, בעקבות הביצועים המשופרים שלה, כמו רזולוציה משופרת והתכונות החדשות והמיוחדות שלה. אחת התכונות המדוברות ביותר היא־"Quick Resume", המאפשרת לשחקנים להשאיר מספר משחקים פועלים בו זמנית במצב מושעה, וכאשר הם רוצים לשחק בו מחדש, אם יוכלו מבלי להפעיל ולטעון אותו מחדש. כמובן מאליו, העדכון מביא איתו שיפורים באמינות של הקונסולה, זמני טעינה מהירים יותר ועוד. אך אחד השיפורים העיקריים והמעניינים בעדכון, הוא שדרוג בתכונת ה־"Quick Resume", העדכון יאפשר לשחקנים, לראות אילו משחקים מושעים כרגע בתוכנה. כמו כן העדכון גם מוסיף תג חדש למשחקים התומכים בתוכנת ה־"Quick Resume, במטרה ששחקנים יוכלו לזהות בקלות אילו משחקים תומכים בתוכנה. עם הזמן יותר משחקים מקבלים את האופציה לתמוך בתוכנה, ובכך השחקנים יוכלו להעזר בשיפורים בתוכנה. בנוסף לכך בעדכון מגיע שדרוג במערכת השמע של הקונסולה. מתווסף שמע מסוג־"Passthrough", המאפשר למנגינה היוצאת מהקונסולה שלך, ללכת ישירות למערכת סאונד חיצונית, ובכך להגביר את איכות השמע. בעדכון יצאו עוד מגוון שידרוגים קטנים. הראשון מבניהם הוא, הצגת משחקים מ־"Xbox Game Pass" ישירות בתפריט של הקונסולה, רקע דינמי חדש בשם־"Motes". והתוכנה שחלקכם כנראה לא תאהבו היא, תוכנת בקרת הורים, המאפשרת להם לחסום גישות מסוימות בקונסולה, כמו חסימת משחקים מרובי משתתפים מסויימים, שהמערכת קולטת שיש בהם תוכן לא בטוח. יתר על כך אקסבוקס הוציאו, תוכנת טריילרים חדשה ל־"Xbox Game Pass", הנועדה לעזור לשחקנים לגלוש בקלות יותר בספריית המשחקים.
 9. אחרי שכל שחקני "Valorant" רעבים לחידושים, המפתחת "Riot Games" הכריזה על העדכון החדש של Valorant, המביא איתו מספר דברים חדשים, שכל מי שמשחק במשחק חיכה להם! הדבר הראשון, הוא המפה החדשה, שמה של המפה הוא־"Breeze", המפה בסגנון טרופי, היא מלאה בעצי דקל וקווי ראיה רחבים. מצד אחד המפה נוצרה בהשראת האיים הקרביים, המלאים בחופים ועצים יפים, מצד שני במפה יש מקדשים עתיקים ותוספות עתידיות מפתיעות. כצפוי מאחורי עיצוב המפה יש סיפור, ההריסות על המפה, אמנות הרחוב המסתורית, והתוספות העתידניות, נועדו לסקרן את השחקנים ולגרום להם לשאול אתם עצמם שאלות מאיפה הגיעה המפה הזו, ולאן זה הולך הלאה. כמו כן בעדכון גם החלו שינויים בחלק מהדמויות. מעכשיו מכת העשן של "Astra" ו־"Brimstone" יחסמו פלאשים של דמויות אחרות גם כשאתם לא לגמרי בתוך העשן, בנוסף לכך ענן הרעל של־"Viper" קטן מטווח של־400 לטווח של־200, וכרגע ישנם ביצועים טובים יותר של מכת הערפל־VFX של־"Astra", בהגדרות נמוכות ועוד. יתר על כך "Riot Games" תיקנו באג במוד "Spike Rush", לפני העדכון כשאתה לקחת כדור לשדרוג הנשק, כאשר אתה מצויד בנשק־"Operator", הנשק היה נעלם ולא היית מקבל כלום במקומו, עכשיו לאחר העדכון, ה־"Operator" ישאר אצלך וגם תקבל עוד נשק אקראי בסלוט חדש. "Riot Games" הקשיבו לקהל, והוסיפו לפי בקשתם, צלילי־HRTF (HRTF היא תופעה, המתארת כיצד אוזן מקבלת צליל ממקור קול) כאשר אתה זורק את הנשק. ואיך אפשר בלי? הבאטל פאס החדש, כמו בכל עונה גם עכשיו יצא באטל פאס חדש. בבאטל פאס ישנם מגוון עיצובים חדשים, חלקם עתידניים וצבעוניים, וחלקם עתיקים ומסתוריים. כמובן מאליו, מחיר הבאטל פאס הוא 1000 VP (valorant points, המטבעות של ולורנט), ולא יותר למרות ששווי הפריטים הוא יותר גבוה, מטרת הבאטל פאס היא להקל על הכיס של השחקנים. בדומה לכל באטל פאס, ככל שתשחקו בו יותר ככה גם תעלו יותר רמות, ותרוויחו יותר פרסים. לכבוד העונה החדשה, ולורנט החליטו להפתיע אותנו עם חבילה חדשה, שמה של החבילה הוא "FORSAKEN", החבילה כוללת סכין חדשה ומעוצבת וארבעה רובים חדשים, מחיר החבילה הוא 7100 VP, על החבילה יש הנחה של 4725 VP. במידה ואתה רוצה לקנות כל חלק בנפרד אלו המחירים: Vandal - 1775 VP Operator - 1775 VP Spectre - 1775 VP Classic - 1775 VP Knife - 3550 VP Buddy - 475 VP Card - 375 VP Spray - 325 VP מה אתם חושבים על העונה החדשה? כתבו לנו בתגובות!!
 10. אני מניח שכולכם מכירים את חברת "Apple", אך אולי חלקכם לא יודעים שהם מתכננים להוציא בקרוב, משקפי מציאות מדומה, המשתמשות בטכנולוגיות שעוד לא ראינו כמותם! לאחרונה גילנו שאפל קיבלה פטנט המתייחס, לדגם תלת־מימדי של האצבעות שלך, במטרה לזהות את התנועות שהן עושות. ברגע ששמעו על הפטנט, כולם חשבו שיש לזה קשר למשקפי המציאות המדומה שאפל תכננו להוציא. לפי משרד הפטנטים המסחרי בארצות הברית, הפטנט רשום כמערכת המסוגלת ליצור מודל תלת מימדי של האצבעות שלך שישמש בין השאר, לניווט בסביבה וירטואולית . התמונה למעלה ממחישה, את מה שהמערכת אמורה לעשות, כמו שאתם רואים היא יוצרת דגם תלת מימדי של האצבעות. היא עושה זאת באמצעות מצלמות וחיישני עומק. אכן הדרך הזאת למעקב אחרי האצבעות היא חדשה, אך התוצאה ככל הנראה, דומה לתוכנות מעקב שכבר ראינו במשקפי מציאות מדומה אחרים, לדוגמה ב־Oculus Quest 2. כמובן של שכחנו, שהמערכת הזאת של אפל היא רק בשלבי פיתוח מוקדמים, ולכן לכולנו יש למה לחכות. בנוסף לכך ישנן שמועות בנוגע לתצוגת באיכות מטורפת של 8K, תוכנה למעקב אחרי עיניים וחיישני סריקת Lidar (לידאר היא טכנולוגיה המודדת מרחק על ידי הארת המטרה בקרן לייזר). עכשיו אחרי כל הדברים המרגשים ששמענו, ישנם גם דברים שפחות תשמחו לשמוע. המחיר צפוי להיות, בסביבות ה־3000 דולר! זה לא נתון רשמי, אך על פי המידע הנתון לנו זה המחיר. כמו כן המכשיר אמור לצאת בשנת 2022, אך גם נתון זה לא סופי. אז כן, ככל הנראה משקפי המציאות המדומה של אפל בדרך אלינו, אני בטוח שכולם מתרגשים ומחכים להן, אבל אם אתם באמת רוצים שיהיה לכם כאלה, אני ממליץ לכם לחסוך כסף כבר מעכשיו.
 11. עדכון המערכת הגדול הראשון של פלייסטיישן 5 יצא וזמין כעת להורדה, העדכון שוקל 902MB, והוא הוסיף מספר דברים חדשים ושיפורים במערכת. אני אתחיל מהשיפור הגדול ביותר, מעכשיו ניתן לאחסן את משחקי הפלייסטיישן שלך בכונן קשיח חיצוני, דבר ההתבקש בקונסולה. לאחר התקנת העדכון, משתמשי הקונסולה יוכלו להעתיק משחקים מהאחסון הפנימי של הפלייסטישן לכונן USB חיצוני, אך משום שמהמשחקים של הפלייסטישן 5 מנצלים את אחסון ה־SSD המהיר של המערכת, לא אתאפשר לכם לשחק במשחקים דרך הכונן הקשיח, וגם לא תוכלו להוריד את המשחקים ישירות אליו, אך עדיין האפשרות לאחסן את המשחקים בכונן חיצוני תעזור לכולם מאוד. בנוסף לכך סוני החליטה להפתיע אותנו עם עוד כמה שדרוגים נוספים. העדכון החדש של הפלייסטיישן, מוסיף גם כמה יישומים חברתיים חדשים, ואפשרויות התאמה אישית. משתמשים יוכלו להשתמש ב־Share Play, תוכנה זאת תאפשר למשתמשי פלייסטיישן 5 ו־פלייסטיישן 4 לחלוק את מסך המשחק שלהם עם חברים שלהם, להעביר את הבקר שלהם באופן וירטואלי, כדי שמישהו יוכל לשחק במקומם ולעזור להם, או להעביר בקר שני באופן וירטואלי כדי לשחק יחד עם חברים שלהם. כמו כן העדכון עושה גם מספר שיפורים בממשק המשתמש של פלייסטיישן, הם החליטו לעשות לנו חיים יותר קלים בכך ששינו את בסיס המשחק, במטרה להקל עלינו בתקשורת עם השחקנים האחרים בצ'אט. בנוסף לכך תוכלו לשנות את עוצמת הקול של השחקנים, ולהתאים אישית את ספריית המשחקים שלכם בקלות. יתר על כך, מעכשיו עדכוני המשחקים שלכם ירדו באופן אוטומטי, כנראה שגם תבחינו בכמה שינויים במסך הסטיטיסקה שלכם וגם באפשרות להתאים בעצמכם את הזום בתפריט ההגדרות. סוני גם הבטיחה, כי בשבועות הקרובים האפלקצייה של הפלייסטיישן תאפשר להצטרף לפגישה מרובת משתתפים, לנהל את האחסון של הקונסולה שלך, להשוות עם החברים שלך את ההישגים ולמיין ולסנן את המשחקים בחנות הפלייסטיישן.
 12. אני מניח שרובכם, מכירים את יצרנית משקפי המציאות המדומה אוקולוס, אך למי שלא מכיר אוקולוס היא חברה בבעלות של Facebook, החברה מייצרת משקפי מציאות מדומה, ביניהם 1 Oculus Quest ו־Oculus Quest 2. למרות שיש כל שנה המון אירועים, זה לא מנע מחברות בודדות לעשות אירועים משלהם. וזה מה שפייסבוק ואוקולוס החליטו לעשות, הן חשפו אירוע שעומד להתקיים החודש, שמרכזו הוא משקפי המציאות המדומה של אוקולוס. באירוע אמורות להיות מוצגות, מהדורות נוכחיות ועתדיות של משקפי המצאיות המדומה של החברה, ובנוסף לכך עוד כמה הפתעות. שמו של האירוע הוא "תצוגת הראווה של Oculus", האירוע צפוי להתקיים לראשונה ב־21 באפריל בשעה 15:00. לא תהיה עלות לאירוע, והיכנסו אליו דרך שירותי הסטרימינג שכולנו מכירים כמו YouTube ו־Twitch. חברת אוקולוס הצהירה כי ידברו על כמה משחקים שצפויים לצאת בקרוב וכמה משחקים קיימים באירוע, ביניהם Pistol Whip, Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. בנוסף לכך עומדים לדבר על עדכונים של מפתחים כמו ILMxLAB ו־Cloudhead Games. בחשיפה לאירוע אמרו גם כי מתוכננות כמה הפתעות באירוע, משפט שמסקרן את כולנו וגם קצת מרגש. בעוד שמארק צוקרברג (אחד ממייסדי חברת פייסבוק) הצהיר כי Oculus Quest 3 כבר נמצא בפיתוח, ככל הנראה משקפי המציאות המדומה האלו, לא יוצגו בתצוגה הזו, מפני שהיא מוקדשת בעיקר ל־Oculus Quest 2. למרות ש־Oculus Quest 2 עדיין עף מהמדפים במהירות רבה, פייסבוק ככל הנראה תמשיך לדחוף את הטכנולוגיה לשלב הבא, במטרה לפנות לקונים חדשים וחוזרים. אז עכשיו, כל מה שנותר לנו לעשות זה לחכות לאירוע, ולראות מה מחכה לנו שם!
 13. קונסולת נינטנדו סוויץ נחשבת לקונסולה מאוד מוצלחת, עם הרבה מאוד מכירות, ולכן אין פלא שמערכת הקונסולה מקבלת עדכונים באופן קבוע. עם זאת יתכן שהם לא סוג העדכונים שהאוהדים מצפים לקבל. מאז יציאתה של הקונסולה, ממשק המשתמש שלה והתכונות המובנות שלה, נותרו כמעט ללא שינוי. בעדכון התוכנה הקודם 11.0 שיצא בדצמבר האחרון, נוספו דברים חדשים כמו הסימן של "Nintendo Switch Online" במסך הבית והאופציה לראות איזה משחקים החברים שלך משחקים, אך לא יותר מזה. לפני העדכון החדש אנשים התלוננו על בעיה, שבה גיבוי הנתונים של הקונסולה נפסק לגמרי כאשר יש להם בעיות תקשורת, בזמן שהגיבוי פועל ברקע, זה עלול להיות באג מאוד מזיק, שיכול לגרום לך לאבד את הגישה שלך לגיבוי הנתונים, במצב של העברת מערכת, דבר הנדרש למשחקים מסוימים כמו Animal Crossing New Horizons. לפתע המעריצים הופתעו לראות כי בנינטנדו סוויץ שלהם יצא עדכון, וכשהם ראו זאת הם ציפו לקבל עדכון שיביא שינויים גדולים למערכת. כל מי שמחזיק קונסולת נינטנדו סוויץ, יכול כעת לעדכן אותה לגרסת תוכנה 12.0.0. כשהעדכון יצא נינטנדו עדכנה את דף היסטוריית השינויים שלה, במטרה שנוכל לראות מה העדכון שינה בקונסולה. כמו כן היא ציינה כי בעיה בתוכנת הגיבוי האוטומטי (הבעיה המדוברת בפסקה הקודמת) של הקונסולה נפתרה. נראה כי בנוסף לכך קונסולת נינטנדו סוויץ התחילה לתמוך במנהל התקן שמע מסוג Bluetooth, בעקבות כך ככל הנראה בעתיד תפתח האופציה לשימוש באוזניות מסוג Bluetooth בקונסולת הנינטדנדו סוויץ. לאכזבתנו נראה כי מלבד תיקון באג זה, הוספת התקן Bluetooth ועוד כמה שינויים מסויימים ברכיבי מערכת ההפעלה הפנימית, אין עוד שינויים משמעותיים. האוהדים מאוד התאכזבו מעדכון זה, מפני שהפעם ציפו לקבל, עדכון שישנה את הקונסולה בצורה יותר משמעותית. מה אתם חושבים? עדכון טוב? או שיכלו לעשות יותר טוב? כתבו לנו בתגובות!!
 14. מפתחת משחקי המובייל "Supercell" חשפה כי שלושה משחקים חדשים מסדרת ה־Clash נמצאים בפיתוח. משחקי ה־Clash הנוכחיים הם: "Clash Royale" ו־"Clash of Clans". המשחק "Clash Heroes" הוא משחק הרפתקאות. במשחק תצטרך להרכיב צוות של דמויות וגיבורים אמיצים שיצאו להרפתקה ברחבי העולם של משחקי ה־Clash. המשחק נעשה במנוע UnrealEngine (מנוע גרפי הנמצא בשימוש של חברות רבות), והוא המשחק הראשון מסדרת ה־Clash שמשתמש במנוע זה. המשחק הוא מסדרת ה־Clash ולכן סביר להניח שנראה הרבה דמויות דומות ממשחקים אחרים בסדרה כמו ברברים, גובלינים, וויזארד ועוד. אך המפתחים מבטיחים שגם לדמויות המוכרות שהזכרתי, יהיו שינוים מיוחדים במראה וגם ביכולות שלהם, ובנוסף לכך יהיו עוד דמויות חדשות לגמרי שלא נראו עוד כמותן. הם מוסיפים ואומרים שאתה קובע את אורך המשחק "בין אם יש לך חמש דקות או חצי שעה, אנו מקווים להציע לך חווית משחק משכנעת שראויה לזמנך". הלחימה במשחק היא בזמן אמת, אתה צריך להזיז את הדמויות שלך ולהרוג איתם את היריבים, בלי לתכנן שום דבר מראש. ככל הנראה כרגע יש במשחק שלושה כפתורים הראשון הוא של תזוזה, השני של התקפה, והשלישי של היכולת המיוחדת של הדמות. לכל דמות יהיו יכולות ומיומניות ייחודיות לה, תהיה האופציה להתאים אישית את הדמות שלך לפי הרצונות שלך, גם מבחינת המראה וגם מבחינת היכולות שלהם. כמו כן תוכלו להתאים אישית את סגנון המשחק אך מידע נוסף על המערכת הזאת טרם נחשף. המשחק הוא אונליין, ולכן תוכלו לשחק בו ביחד עם החברים שלכם. המשחק הוא אתגר מאוד גדול בשביל "Supercell" מכמה סיבות, דבר ראשון הוא מפותח במנוע חדש שהם עדיין לא התנסו בו בעבר ושנית הוא משחק ששונה בתכליתו ממשחקי ה־Clash הנוכחים. המשחק הוא בשלב מוקדם בפיתוח ולכן אין לצפות שייצא לכלל הציבור בקרוב.
 15. המשחק Clash Mini הוא משחק שמפותח על ידי מפתחת המשחקים "Supercell". המשחק הוא אחד משני המשחקים הראשונים שמפותחים בסטודיו שבשנחאי. המשחק קלאש מיני הוא משחק אסטרטגיה, לעומת משחקים אחרים בסדרה, במשחק זה לא נלחמים בזירת מלחמה מיוחדת אלא משחקים על לוח של משחק קופסה. המשחק הוא מסדרת ה־Clash ולכן נראה דמויות ואביזירים דומים מהמשחקים הקיימים בסדרה ששמם: "Clash Royale" ו־"Clash of Clans" לדוגמה: ברברים, נסיכים, בומברים ועוד. לעומת המשחקים הקיימים בסדרה, במשחק זה הדמויות יהיו קטנות וחמודות במיוחד ומכאן גם שמו של המשחק. המשחק מתקיים על לוח שרוחבו 5 ריבועים ואורכו 8 ריבועים, המשחק מתחיל בכך שהשחקנים מציבים בו זמנית את הדמויות שלהם בצד שלהם על הלוח(הם יכולים לבחור את המיקום המדויק של המיני דמות לפי השיקולים שלהם). לכל מיני דמות במשחק יש עלות מסוימת בדומה ל־Elixir במשחקי הקלאש הנוכחים. לאחר שהשחקנים מסיימים להציב את הדמויות, הדמויות מתחילות להלחם ואינך צריך לעשות דבר, בניגוד למשחקים אחרים בסדרה במשחק זה הדמויות נלחמות לבד ואינך יכול לשלוט בהן. עשו זאת במטרה שיהיה קל לשחק במשחק ובכך גם ילדים קטנים יוכלו לשחק בו. עיקר המשחק הוא הצבת הדמויות, בעקבות כך משחק זה נהפך למשחק חשיבה שלא מצריך יותר מדי פעולות ממך אלא רק אסטרטגיה נכונה. המשחק לא צפוי לצאת השנה מפני שהוא עדיין בגרסת פיתוח מאוד מוקדמת.
×
×
 • צור חדש...