עבור לתוכן

StepSisIdo

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  3
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

0 יהיה בסדר

אודות StepSisIdo

 • דרגה
  חדש/ה ב־YourGame

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  עידו
 1. אתה באמת רציני? נתתי לך את כל מה שהלך בסיט כל פרט ופרט מנומק ואתה עדיין חושב שזה לא נכון, איזה טרול אפשר לעשות בסיט תסביר לי... בוא ותגיד לי אם הם לא היו רושמים טרול, לפי הפירוט שלי למעלה איזה סיבה הם היו רושמים לבאן? עוד משהו קטן, אשמח שתצלם לי בפעם הבאה שאתה עונה לי תמונה מהחוקים שמאפשרת ליממניקים ולא לשחקן רגיל לחבוש קסדה.
 2. שומע אני משחק RP לא מעט זמן וזה מה שקרה בפועל, היה לו גם קסדה והוא היה שוטר רגיל ולא יממניק והוא נכנס בהתחלה לא להוריד את הקסדות אלה לבוא לבדוק שיש בן ארובה וכמה חוטפים אנחנו וזה Faild RP כי שוטר אמור לפחד שלא נהרוג את הבני ארובה, הוא פשוט גם נכנס אחר כך באמצע השוד עם אקדח ורצה שנשחרר את הבן ארובה. קיבלתי באן על טרול לפי דברם (אם אתה שואל אותי זה נטו בשביל לסיים את הסיטואציה הם שמו לי באן על טרול)
 3. שם פרטי: עידו שם המשתמש בסטים: StepSisIdo שם האדמין שנתן את הבאן: לא יודע מכיוון שלא הציג את עצמו... (אולי תכירו הוא ילד קטן 9+) התאריך בו ניתן הבאן: אני לא זוכר את התאריך המדויק (חודש+-) סיבת הבאן: אני ועוד שתי חברים עשינו שוד על חנות, וחטפנו בן ערובה מבנק הירקון באמצע השוד שוטר החליט שהוא שובר את הסיטואציה ונכנס אלינו לשוד ונתן לכל אחד מכה כדי שירד לו הקסדה, כמובן שאחרי זה התלוננו עליו לאדמין בסיט אבל כמובן שהאדמין לא יהיה לצד שלנו כי זה שוטר של השרת, אז הוא החליט לתת לי ולעוד שני חברים שלי פרמה. חשוב לציין שהשוטרים כולם קיללו אותנו במהלך הסיט וזה לא הזיז לאדמין כלל,
×
×
 • צור חדש...