עבור לתוכן

itamar12343

כתב מגזין
 • הודעות פעילות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות itamar12343

 • יום הולדת 01/01/2000

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  itamar

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

itamar12343's Achievements

חדש/ה ב־YourGame

חדש/ה ב־YourGame (1/17)

0

כמות מוניטין כללית

 1. העונה החדשה של המשחק המוכר "Valorant" כבר הגיעה אלינו, ואיתה מגיעים עדכונים ושינויים ענקיים החל בהדלפות על הדמות חדשה, באטל פס חדש וכלה במפה חדשה ומיוחדת. בהוצאת העונה החדשה הוחלט להגדיל/להקטין את עוצמת היכולות של כמה דמויות כגון "Killjoy", "Raze" ועוד. הרובוט של הדמות "Raze" קיבל הקטנה משמעותית בעוצמה (הקטנה של 71% מהעונה הקודמת), וגם התותח של "Killjoy" ירד בזמן אחרי הפגיעה ביריב במעל 50%. בניגוד לעונות הקודמות הוחזרו הראנקים "Immortal 1-3" ובעקבות כך שחקן שהיה ברמה של "Diamond 1" הועבר ל-"Immortal 1" וכדומה, מפתחי ולורנט הכריזו שכל שחקן שיהיה בעל "Battle Pass" יקבל בונוס של 3% ב-"XP" שיקבל מכל מוד. יתר על כן, עם הגעת העונה החדשה תוקנו המון באגים שהיו במשחק כגון הדמות "Astra". הדמות לא תטען את הנשק שלה לאט יותר כאשר היא יוצאת מהצורה המיוחדת שלה. הדמות החדשה הגיעה אלינו בלי הרבה מידע חוץ מטריילר עם קולות של הדמות החדשה וגם הצצה למפה החדשה. לדמות החדשה קוראים "Deadeye" שמשמעותה היא עיני מוות ,"Deadeye" קשור לדמות הקודמת "Astra" ולשניהם יהיה סיפור משותף וחדש. הדמות החדשה תגיע אלינו בזמן הקרוב ועם הודעתה יצאו המון עדכונים והדלפות, ובנוסף בטיזר של המפה מדובר על שינוי קטן שגרם למשהו ענק ולא יאומן. בתחילת הטיזר של המפה החדשה "Fracture" מוצגת ירייה בצבע סגול כמו הצבע של "Astra" שמתפרקת לחלקים לאט לאט, וכך אנו מגלים שמדובר על שינוי קטן שגורר קורבנות לתוצאה עצומה. המפה החדשה בשם "Fracture" יצאה ויש לה מראה המייחד אותה משאר המפות הקיימות במשחק. צורתה של המפה החדשה הנה צורה מיוחדת שעד כה לא הופיעה במשחק, למפה החדשה יש 2 סייטים ("Sites") סייט A וסייט B, במפה קיימים 4 כדורי אולטימייט ("Ultimate Orbs"). נקודות ההתחלה של המגנים נמצאת באמצע המפה, נקודת ההתחלה של התוקפים נמצאת באיזור התחלה בין סייט A לבין סייט B. אמצע המפה "Fracture" נראה כמו סייט B במפה - "Nuke" במשחק "CSGO". בנקודת ההתחלה של המגנים יש רכבלים החוצים את המפה באמצע, ושם רואים באמצע המפה את מה שתכננה הדמות החדשה. מתחת למפה כולה יש שבר תת קרקעי בצבע כחול שיהיה קשור לכל תכנון האיזור. בנוסף, לפי העדכונים יצא לדמות החדשה נשק מיוחד שראו את יריית כדורו בתחילת הטריילר של המפה החדשה, כל המאורע של המפה החדשה הגיעה בעקבות שינויים והכנות שהדמות החדשה עשתה בסיפורו. נוסף על כך, עם יציאת העונה החדשה יצא גם באטל פס חדש. מסקינים של-"Vandal" ו-"Phantom" ועד לסכין חדשה ומיוחדת. כל הבאטל פס עולה 1,000 "Valorant Points". עם יציאת הבאטל פס והעונה יצאה "Pack" חדשה בשם "Spectrum Bundle" שעולה 10,000 "Valorant Points".
 2. אולפני "Santa Monica" הכריזו על יציאת "God of War 5: Ragnarök" בתחילת 2022, עם ההכרזה יצאו המון עדכונים ושיפורים על המשחק החדש. רוב השינויים הם שינויים טכניים, שינויי גרפיקה, שינויי יכולות, המשך סיפור חדש, הגדרות מצלמה חדשות וכו'. הגרפיקה החדשה תהיה באיכות טובה יותר ויחול שיפור ב-"FPS", ל-"Atreus" (הבן של "Kratos") יהיו יכולות חדשות בעקבות היריבות החדשה מול "Ragnarök" לאורך כל המשך המשחק, ואפשרויות מצלמה חדשות למען שיפור נוחות השחקנים. בנוסף, מפתחי המשחק הודיעו שלא כל שחקני המשחק יתחילו מאפס, למי ששיחק ב" God Of War 4" (הקודם) תהיה אפשרות לקבל דברים מיוחדים בזכות המשחק הקודם. המשחק יוכל לעבוד על-"PlayStation 5"ו-"PlayStation 4" בלבד. הסיפור מאחורי "God of War 5: Ragnarok" מתחיל במיתולוגיה הנורדית, כשהדוברת גילתה את "Ragnarok" בטעות בזמן שהיא חיפשה אחר "Tomes" (ספר עתיק מאוד שהיה חלק מהמיתולוגיה של "God Of War 4") שונה ממה שמצאה בספרייה, שבעזרתו תוכל לנסות למצוא את בעלה האבוד האל "Aurvandil". באותו מקום שניבאה את "Ragnarok" בטעות, התגלתה לה נבואה על "רוח רפאים לבנה מארץ אחרת ובנו הצעיר" כלומר הכוונה אל "Kratos and Atreus" ש-"Kratos" ימות ובנו הצעיר "Atreus" יחיה והוא יצטרך להילחם מול "Ragnarok". לאחר שנודע לאל-"Odin" לגבי נבואתה של הדוברת הוא החליט לחנוק אותה למוות, אחרי שלקח ממנה את כל המידע שהיה לה לגבי נבואתה. לפני שהרג אותה הוא סיפר לה שהאל "Thor" הרג את בעלה לפני המון זמן, לאחר הרצח על ידי האל "Odin" הוא החליט שהוא רוצה לגלות יותר מידע לגבי הנבואה של הדוברת. האל ידע שהענקים שגרים ב-"Jötunheim" (אחד מתשעת העולמות של העץ העולמי) יודעים הכל על הנבואה אז הוא החליט לפלוש לשם, ולאחר כך הוא החליט שהוא יוצא למסע הרג והוציא להורג ענקים מכל מקום מתוך תשעת עולמות של העץ העולמי. שלוש שנים לאחר מכן,"Skoll and Hati" שני זאבים ענקיים זוללים את השמש והירח. לאחר מכן, מתחיל המשחק God of War 5: Ragnarok.
 3. חברת כרטיסי המסך "Nvidia" הוציאה סדרת כרטיסי מסך מוזלים ומשופרים שיכולים להתאים כמעט לכל כיס. לכרטיסי המסך החדשים יש שינוי עצום בביצועים, באיכות, בחדות וב־"FPS", לעומת סדרת ה־''RTX 20 Series", תוך שמירה על הבדלי ביצועים קטנים בין כרטיסי המסך היותר חזקים של "RTX 30 Series" . לכל גרסת ה-"RTX 30 Series" יצאה אפשרות חדשה שנקראת "DLSS" אפשרות זאת מותקנת על כרטיסי המסך, ובעזרתה כל הביצועים של הסדרה יהיו באיכות יותר טובה ובכמות פריימים מרובה בהרבה יחסית לכרטיסי מסך נטולי "DLSS". בנוסף, לאפשרות החדשה יצאו עוד שיפורים בביצועים בלוח השבבים שבתוך כרטיסי המסך שמביאים בוסט ל-"FPS" ואיכות יותר טובה. את החידושים אתם תוכלו לראות בתמונה הבאה. לפטופי הגיימינג החדשים שהגיעו עם כרטיסי המסך יכילו את כל הבוסטים שיש בכרטיסי המסך, וגם את הדרייברים החדשים שחברת "Nvidia" הוציאו. "Nvenc" הוא דרייבר נוסף לכרטיסי המסך (חוץ מהתוכנה "GeForce Experience") שמשפר את הדיוק של הפיקסלים וחדותם, ומתאים את דרישות התוכנה לדרישות החומרה. בנוסף, קיים דרייבר נוסף המשפר את חדות המיקרופון ושמו הוא "Nvidia Broadcast". תוכנה זו קיימת עוד מתקופת סדרת ה "RTX 20 Series". למחשבים הניידים בעלי כרטיסי המסך החדשים ("3060 RTX" ומעלה), תפתח האופציה לשימוש ב-"RTX GPU", אפשרות המאפשרת שיתוף פעולה רציף בין כרטיס המסך למעבד. דבר זה נועד להביא מקסימום איכות וביצועים. עם יציאתם של כרטיסי המסך החדשים, חברת "Nvidia" הודיעה שהיא בתהליך עם מפתחי משחקים מוכרים, במטרה ליצור שיתוף פעולה שיעזור למשחק לקלוט את כרטיסי המסך של "Nvidia" בצורה טובה ונוחה יותר למשתמש. מפתחי המשחק יקחו את כרטיסי המסך של "Nvidia" ויחברו לזה יתרון נוסף במשחק כמו ב-FPS, באיכות, דיוק צבעים וכו'. רוב תוכנות העריכה המוכרות בעולם רצות פי כמה וכמה יותר טוב על כרטיס מסך מבית "Nvidia" מאשר כרטיס מסך מבית "AMD", והסיבה המרכזית היא אפשרויות האצת חומרה למשל "DLSS".
×
×
 • צור חדש...