עבור לתוכן

David1

כתב מגזין
 • הודעות פעילות

  24
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2

David1 זכה בפעם האחרונה ב 19 בספטמבר

לDavid1 היה את התוכן עם הכי פופלארי!

אודות David1

 • יום הולדת 16/12/2004

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  דוד

קישורים חברתיים

 • Instagram
  https://www.instagram.com/davidioffe_/
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561199100846051

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

David1's Achievements

חדש/ה ב־YourGame

חדש/ה ב־YourGame (1/17)

3

כמות מוניטין כללית

 1. לקראת סוף השבוע חברת המשחקים "343 industries" החליטו לפנק אותנו בסדרת המשחקים המוצלחת שלהם, Halo MCC. סדרת המשחקים כוללת את המשחקים הבאים, "Halo Reach ,"Halo Combat Evolved" ,"Halo 2" ,"Halo 3" ,"Halo 3" ,"ODST ו־"Halo 4". כל המשחקים האלו מתחברים ויוצרים סיפור מאוד מעניין, במשחק אחד אתם נמצאים על כוכב לכת שהותקף ואתם צריכים להעביר חבילה לספינת חלל שתיקח את החבילה למקום בטוח, במשחק אחר אתם צריכים לעצור צבא של חייזרים מלחדור לכדור הארץ. את המשחק אפשר לשחק לבד ואפשר גם לשחק ב־Mode ה־"Co-Op" עם חברים. עם כ־700 הישגים שאפשר להשיג, המשחק הזה אף פעם לא יגרום לכם להשתעמם. כל משחק מתוך המשחקים המוצעים מציע־Multiplayer. לכל משחק יש 6 סוגי משחקים (1V1 ,2V2 ועוד..) ולכל משחק כזה יש את המודים המיוחדים שלו (מלחמות צלפים, Free For All ועוד...) ולא מעט מפות. למשחקי ה־Multiplayer יש גם את הליגה הגבוהה יותר, ליגת ה‏־"Competitive", ה־"Competitive" נמדד על ידי רמות, ובמוד זה משחקים האנשים הטובים במשחק, לכל משחק "Competitive" יש את הייחודיות שלו. למשחקי ה־Multiplayer יש גם את עולם ה־"Forge" שלהם, בעולם הזה אתם השחקנים משחקים ללא ה־Anti Cheat של המשחק ואתם יכולים ליצור עולמות שלמים על ידי מודים מיוחדים, עד היום שחקנים מכל העולם יוצרים משחקי Multiplayer מבוססים מודים. בנוסף לכל זה מצטרפים גם 2 מודים שנכנסים לקטגוריה של ה‏־Multiplayer, שם המוד הוא "FireFight", במוד זה אתם קבוצה של 4 או 2 שחקנים אשר צריכים להתמודד נגד גלי אויבים הולכים וחוזרים. כדי להוסיף למשחק החברה הוציאה משהו שנקראה "XP" ו־"Leveling System". זה עובד על ידי הרווחת "XP" ממשחקי Multiplayer ו־"Firefight", אפשר גם להשיג "XP" ממשימות צדדיות שאפשר ולממש במשחקים בכל סוגי המודים. מהרמות והמשימות משיגים נקודות שאותם אפשר לממש ב־8 קטגוריות שונות של מוצרי "יופי" לדמויות.
 2. לקראת סוף השבוע חברת המחשקים 343 industries החליטו לפנק אותנו בסדרת המשחקים המוצלחת שלהם, Halo MCC. סדרת המשחקים כוללת את המשחקים הבאים, Halo Reach ,Halo Combat Evolved ,Halo 2 ,Halo 3 ,Halo 3 ODST ו־Halo 4. כל המשחקים האלו מתחברים ויוצרים סיפור מאוד מעניין, במשחק אחד אתם נמצאים על כוכב לכת שהותקף ואתם צריכים להעביר חבילה לספינת חלל שתיקח את החבילה למקום בטוח, במשחק אחר אתם צריכים לעצור צבא של חייזרים מלחדור לכדור הארץ. את המשחק אפשר לשחק לבד ואפשר גם לשחק ב־Mode ה־Co-Op עם חברים. עם כ־700 הישגים שאפשר להשיג המשחק הזה אף פעם לא יגרום לכם להשתעמם. כל משחק מתוך המשחקים המוצעים מציע משחק Multiplayer, לכל משחק יש 6 סוגי משחקים (1V1 ,2V2 ועוד..) ולכל משחק כזה היו את המודים המיוחדים שלו (מלחמות צלפים, HeadShot ,Free For All ועוד...) ולא מעט מפות. למשחקי ה־Multiplayer יש גם את הליגה הגבוהה יותר, ליגת ה‏־Competitive, ה־Competitive נמדד על ידי רמות ושם משחקים האנשים הטובים במשחק, לכל מחשק Competitive יש את הייחודיות שלו. למשחקי ה־Multiplayrt יש גם את עולם ה־"Forge" שלהם, בעולם הזה אתם השחקנים משחקים ללא ה־Anti Cheat של המשחק ואתם יכולים ליצור עולמות שלמים על ידי מודים מיוחדים, עד היום שחקנים מכל העולם יוצרים משחקי Multiplayer מבוססים מודים. עם כל זה מצטרפים גם 2 מודים שנכנסים לקטגוריה של ה‏־Multiplayer, שם המוד הוא FireFight, במוד זה אתם קבוצה של 4 או 2 שחקנים אשר צריכים להתמודד נגד גלי אויבים הולכים וחוזרים. כדי להוסיף למשחק החברה הוציאה משהו שנקראה XP ו־Leveling System. זה עובד על ידי הרווחת XP ממשחקי Multiplayer ו־Firefight, אפשר גם להשיג XP ממשימות צדדיות שאפשר לממש במשחקים בכל סוגי המודים. מהרמות והמשימות משיגים נקודות שאותם אפשר לממש ב־8 קטגוריות שונות של מוצרי "יופי" לדמויות. המשחק יהיה חינמי החל מהיום (15.10) ויהיה זמין עד יום ראשון (17.10) עד השעה 23:59.
 3. ב־23 לספטמבר הכריז האיחוד האירופי על חוק חדש שיאלץ את יצרניות הסמארטפונים ויצרניות האלקטרוניקה אחרות לצייד את מכשיריהן ביציאת טעינה "USB C". החקיקה נועדה להפחית פסולת ולהקל על החיים לצרכנים שיוכלו להשתמש במטען אחד לספר מכשירים. החברה שהחקיקה הזאת הכי משפיעה עליה זאת החברה "Apple", החברה עדיין משתמשת במטען ה־"USB Lightning" לטעינת מכשירי ה־Iphone שלה. דובר חברת "Apple" מסר בתגובה שהחברה "מייצגת חדשנות ודואגת מאוד לחוויית הלקוח. אנו חולקים את ההתחייבות של הנציבות האירופית להגן על הסביבה וכבר אנו ניטרליים בפחמן לכל פליטת התאגידים שלנו ברחבי העולם", מסרו. מצד שני החברה כן מודאגת ומחפשת דרכים איך למצוא פתרון המגן על אינטרס הצרכנים כמו גם על היכולת של התעשייה לחדש ולהביא טכנולוגיה חדשה למשתמשים. החברות המתחרות כמו "Samsung" ו־"Huawie" שכבר מייצרים את הטלפונים החדשים שלהם עם כניסת "USB C" בעוד שהמכשירים היותר ישנים עדיין משתמשים ביציאות "Micro USB". על פי החקיקה "USB C" יהפוך גם ליציאה הסטנדרטית לכל הסמארטפונים, הטאבלטים, המצלמות, האוזניות, הרמקולים הניידים וקונסולות המשחק. האיחוד האירופי מסר גם, שעל החברות הטכנולוגיות להפסיק למכור מטענים יחד עם המכשירים שלהם. סמנכ"לית הנציבות האירופית, "Margrethe Vestager" אמרה "הצרכנים האירופאים היו מתוסכלים מספיק זמן בגלל מטענים לא תואמים שנערמים במגירות שלהם. נתנו לתעשייה מספיק זמן להמציא פתרונות משלהם, ועכשיו הגיע הזמן לפעול חקיקה למטען משותף. זהו ניצחון חשוב עבור הצרכנים והסביבה שלנו ובהתאם לשאיפות הירוקות והדיגיטליות שלנו". מכיוון שהמטען החדש הוא "USB C" אז עם הזמן ככל שחברות ייצרו יותר מטענים של "USB C" ייצור המטענים האחרים ("Micro USB" ו־"USB Lightning") ילך ויפחת, מה שיגרום למטענים אלו להיות נדירים. כאשר צרכן אשר משתמש ב־"Iphone" רוצה לקנות מטען חדש יהיה לו יותר קשה למצוא את המטען.
 4. עדכון גרסת ה־IOS (מערכת ההפעלה של טלפוני "Iphone") יצא ב־20 לספטמבר. הגרסה החדשה כוללת תכונות חדשות בשביל שיחות ה־"FaceTime", הפחתת הסחת דעת, חווית התראות חדשה, הוספת תכונות אבטחה, עיצוב חדש לדפדפן ה־"Safari" ועדכון למזג האוויר והמפות. להתראות נוספו תמונות של אנשי קשר ואייקונים גדולים יותר לאפליקציות, ודרך נוספת לסיכום התראות חדשות לפני עדיפות ופרמטרים שונים. "פוקוס" היא תכונה חדשה שיכולה לסנן התראות ואפליקציות על סמך מה שמשתמש רוצה להתמקד בו בזמן מסוים. כאשר ה־"פוקוס" של המשתמש חוסם הודעות נכנסות, הסטטוס שלו יוצג לאחרים בהודעות. המערכת תציע "פוקוס" לאירועים שונים כמו שעות עבודה או הפסקת שינה תוך שימוש במידע על המכשיר, אך עם זאת משתמשים יוכלו ליצור גם את ה־"פוקוס" המותאם אישית שלהם. כאשר הפוקוס מוגדר במכשיר אפל אחד, הוא חל באופן אוטומטי על מכשירי אפל אחרים, בהנחה שהם מוקשרים בענן. ה־"Safari" גם הוא מציע עיצוב חדש. יותר קל לשלוט בו ביד אחת, ובנוסף הדפדפן נותן יותר מיקוד לתוכן של דף האינטרנט. יש "סרגל לשינוי חלוניות" קטן קומפקטי יותר אשר נמצא בתחתית המסך כך שמשתמשים יכולים להחליק בקלות בין כרטיסיות. קבוצות כרטיסיות מאפשרות למשתמשים לשמור כרטיסיות ולגשת אליהן בקלות בכל עת במכשירים שונים. בנוסף לכל זה, לראשונה יהיה אפשר לעצב בצורה אישית את דף הבית ואת תוספי האינטרנט. המפות מציעות תצוגת תלת־מימד בערים עם פרטים משופרים באופן משמעותי, מראה מבנים, מעברי חצייה להולכי רגל, שבילי אופניים ועוד. יש חווית נהיגה חדשה בעיר עם פרטי כביש נוספים ותכונות מעבר משופרות, כגון קווים מועדפים המוצמדים, התראות על ירידה והנחיות הליכה במציאות רבודה. "iOS 15" מביא בידוד קולי ושמע מרחבי לשיחות "FaceTime" כך שקולות יישמעו כאילו הם מגיעים מהמקום שבו האדם נמצא על המסך. "FaceTime" תומך גם במצב דיוקן ומציע תצוגת רשת חדשה לצפייה בפרצופים נוספים בו זמנית. "SharePlay" היא תכונה חדשה המאפשרת למשתמשים לשתף מדיה יחד בסנכרון במהלך שיחת "FaceTime". משתמשים יכולים גם ליצור קישורים הניתנים לשיתוף לשיחת "FaceTime" מתוזמנת, שניתן לפתוח אותה גם במכשירי "Android" ו- "Windows".
 5. השבוע, החברה "Epic Games" הוציאה לחנות שלה עוד 2 משחקים חדשים ששווה לקחת. "לנוע מהר, להכות חזק, לשמור על המומנטום, לבנות את את הקומבו שלך ושחרר מהלכים מיוחד עוצמתיים", זה המשחק הראשון אשר "Epic Games" הוציאו ושם המשחק הוא Speed Brawl, המשחק הוא משחק אקשן דו ממדי חדש אשר יצא באפריל 2021. מטרת המשחק היא לסיים את השלבים כמה שיותר מהר, אך גם לסיים את המשימות של אותו השלב ובמידה אתה לא מספיק לסיים את השלב בזמן אתה נפסל. כדי לעשות את המשחק קשה יותר המפתחים שמו דמויות אשר תצטרכו להילחם בהם תוך כדי ההתקדמות שלכם במשחק, בכדי לעזור לכם המפתחים הוסיפו כל מידי דברים לסביבת המשחק כדי שתוכלו להשתמש בהם לטובתכם. עוד משהו אשר יעזור לכם לעבור את השלבים בתחילת כל משחק, אתם יכולים לבחור עד 2 דמויות כשאר לכל דמות יש את היכולות המיוחדות שלה. "מליוני מיילים הרחק מהבית, סופת מיקרו־מטאורידים השאירה אותנו עם מעבורת חלל פגועה קשות, 2 צוותים שנהרגו ומתגנב השחד שהמסע הזה היה מקולל". זה המחשק השני ש־"Epic Games" הוציאו השבוע, שם המשחק הוא Tharsis והוא משחק אסטרטגיה אשר יצא בינואר 2016. המשחק, הוא משחק אסטרטגיית חלל מבוסס תורות עם קוביות. במשחק אתה עומד בתור מפקד המשימה הראשונה של האנושות למאדים, בזמן הטיסה מעבורת החלל נכנסת לסופה של מיקרו־מטאורידים. תפקידם של השחקים להדריך את הצוות באסונות, במחסור במזון ובאופי הלא נסלח של המרחב תוך כדי שמירה על שפיות, עליך לקבל את ההחלטות הכי קשות ולצאת למשימה החשובה ביותר בהסטוריה האנושית. החברה "Epic Games" שוב מפתיעה אותנו עם משחקים יוצאי דופן ששווה לבדוק אותם. המשחקים יהיו זמינים עד ה־26 בספטמבר בחנות.
 6. בהשקת ה־Iphone החדש יצאו 4 סוגי Iphone חדשים, בכתבה זו נדבר על ה־Iphone 13 Pro ועל ה־Iphone 13 Pro Max. לפי "Apple", בסדרת ה־"13" שלהם הם דחפו את כל הקצוות הטכנולוגיות שלהם בשביל המשתמשים שרוצים את ה־Iphone הכי טוב. ה־Iphone 13 Pro | Pro Max יהיו הכי טובים מבחינת ביצועים, הכי טובים מבחינת חווית המצלמה, עמידות רבה, מסכים יותר גדולים ועיצוב מדהים. לאחר ההצהרה הזאת של "Apple" מראים לנו את הטריילר אשר מתחיל בתוך עדשת המצלמה של ה־Iphone החדש, מראים לנו איך העדשה נבנית ואיך כל חלק וחלק שם מתחבר יחד למצלמה אחת, ולבסוף נוספות עוד 2 מצלמות המתחברות לגוף ה־Iphone בזמן שהמצלמה זזה ומראה לנו את החלק האחורי של ה־Iphone. החברה מציינת שבעיצוב של ה־Iphone 13 Pro | Pro Max הם השתמשו בחומרים יוצאי דופן ושהם עשו כל שביכולתם כדי לעשות גימור מותאם אישית של "Apple" שכל־כך אלגנטי, אך עמיד בפני שחיקה. הצבעים שאיתם יגיעו ה־Iphone 13 Pro | Pro Max - "גרפיט עשיר עמוק (אפור כהה)", "זהב סגנוני (זהב)", "כסף יפה (אפור בהיר)" ו־"Sierra Blue (כחול)". כמו ב־Iphone 13 | 13 Mini, ה־Iphone 13 Pro | Pro Max יקבל את אותו עיצוב ה־Notch אשר קטן מקודמיו ב־20 אחוז, ישתמש במגן המסך העשוי מקרמיקה ויכלול עמידות במים (ip68) שגם הם נמצאים ב־Iphone 13 | 13 Mini. בתוך ה־Iphone 13 Pro | Pro Max הופיע עיצוב חדש לגמרי, בשביל לתמוך בטכנולוגיות החדשות אשר כוללות את המצלמות החדשות, המסך ה־"קטלני" החדש ובטרייה גדולה יותר. ה־Iphone 13 Pro | Pro Max ישתמשו גם הם בצ'יפ החדש של "Apple", ה־"A15 Bionic" אשר במעבד יש 2 ליבות ביצועים גבוהים ו־4 ליבות יעילות גבוהה ועם כרטיס גרפי אשר כולל 5 ליבות ומביא 50% יותר ביצועים מהמתחרה המוביל, ל־Iphone 13 Pro | Pro Max יש את הכרטיס הגרפי הביצועי הטוב ביותר לטלפונים, אשר מעולה למשחקים בעלי ביצועים גבוהים ובשביל פיצ'רי המצלמה. המסך אשר יבוא יחד עם ה־Iphone 13 Pro | Pro Max יהיה מסך חדש מסוג "Super Retina XDR" עם לוח OLED יותר יעיל ויתמוך בבהירות של עד 1000 Nits שזה 25 אחוז יותר ממה שהיה בשנה שעברה. המסך יתמוך בפיצ'ר "Pro Motion" אשר נותן למסך להגיע עד למהירות ריענון של 120HZ. כדי לשמור על חיי הסוללה, "Apple" בנו מנגנון אשר יודע להבין לבד כמה HZ אתם צריכים כל שימוש ב־Iphone והטלפון יודע להתאים את עצמו. גדלי ה–Iphone 13 Pro | Pro Max יגיעו בגדלים של 6.1 אינץ' ו־6.7 אינץ' בהתאמה וביחד עם המסך החדש אשר עובד תחת כל מיני תנאי תאורה שונים וסוגי התוכן אינם משנים את דיוק הצבע והניגודיות. לטענת החברה, בפיתוח הטכנולוגיה במצלמת ה־Iphone 13 Pro | Pro Max חלה ההתקדמות הכי גדולה שלהם עד כה, המצלמה הראשונה (העליונה) היא מצלמה מסוג "Telephoto" אשר מביאה זום x3, המצלמה השנייה (האמצעית) היא מצלמה מסוג "Ultra Wide" אשר תהיה טובה בצילומים באור נמוך (עד 92% אחוז שיפור בתמונה) והמצלמה השלישית והאחרונה (התחתית) מסוג Wide עם 1.9 מיקרו־פיקסלים ועד x2.2 שיפור תמונה במצב אור נמוך כדי שתוכלו לקבל תמונות יפות בכל סיטואציה. הווידאו בטלפונים־Iphone 13 Pro | Pro Max יחד עם כל הטכנולוגיות החדשות שלהם מביאים לכם ווידיאו בצורה הכי טובה שאפשר. בהשקת "Apple" מראים לנו איך כל זה יעבוד, בשביל להדגים הם נתנו למפיקי סרטים לעשות קטעים עם ה־Iphone 13 Pro | Pro Max ולראות תוצאות שיבואו להשקה ולמען האמת, התוצאות היו ברמה לא פחות גבוהה משל סרט בקולנוע. הסוללה של ה־Iphone 13 Pro | Pro Max גם היא התחזקה, הסוללה של ה־Iphone 13 Pro חזקה בשעה וחצי יותר מאשר הסוללה של ה־Iphone 12 Pro, והסוללה של ה־Iphone 13 Pro Max חזקה בשעתיים וחצי יותר מאשר הסוללה של ה־Iphone 12 Pro Max. המחיר של ה־Iphone 13 Pro יתחיל מ־999 דולרים (3205 שקל) והמחיר של ה־Iphone 13 Pro Max יתחיל מ־1099 דולרים (3525 שקל), אך יש להניח שהמחירים בארץ יהיו גבוהים בלפחות 10%.
 7. השקת ה־Iphone החדש, ה־Iphone 13, שודרה ב־14.9 ושם הוצגו ה־iPad וה־iPad Mini החדשים, השעון החכם Apple Watch, אך הכי חשוב הדור הבא של Iphone, כתבה זאת תעסוק בביקורת על השקת ה־Iphone החדש. בתחילת ההשקה אנחנו רואים טריילר ל־Iphone החדש, הטריילר מתחיל בתמונה של המצלמה של הטלפון, השינוי היחיד שהם עשו היה להעביר את המצלמה התחתונה אלכסונית למצלמה לעליונה במקום כמו בעיצוב של ה־Iphone 11 | 12. לאחר רגע מראים לנו את הצדדים ואת המסך של הטלפון החדש, הצד מעוצב כמו ה־Iphone 12, העיצוב הקלאסי והישן של ה־Iphone, לעומת זאת במסך ה־Iphone אפשר לראות את ה־Notch (החלק השחור שנמצא בחלקו העליון של ה־Iphone שבו ממקום הרמקול והמצלמה הקדמית) קטן יותר מאשר ה‏־Notch ב־Iphone 12 שהיה לפניו. מעבר אל הצבעים של ה־Iphone 13, בטריילר מראים לנו את זה בהצגה של כל הטלפונים עם כל הצבעים והצבעים שיגיע איתם ה־Iphone הם, לבן, כחול, אדום, ורוד בהיר ושחור. ה־Iphone 13, לפי טענת החברה יהיה עם מגן מסך קדמי העשוי מקרמיקה, נאמר שיהיה קשוח יותר מכל זכוכית שיש בטלפון כיום, ה־Iphone נושא איתו עמידות במים (ip68), הצדדים ב־Iphone עשויים כרגע עדיין מאלומיניום, לאחר מכן מאושר שה־Notch הוקטן בכדי להוסיף עוד שטח של מסך ויזואלי, בתוך ה־Notch החדש עדיין נמצא את הרמקול הקדמי הקטן של הטלפון ואיתו גם המצלמה אשר גם היא עדיין נשארת עם טכנולוגית זיהוי הפנים (Face ID). ה־Iphone 13 החדש מיוצר עם הרבה חומרים ממוחזרים, למשל קווי האנטנה משתמשים בפלסטיק של בקבוקים מים ממוחזרים. בתוך ה־Iphone גם היה שינוי עיצובי בשביל טכנולוגיות חדשות ובטרייה גדולה יותר. העיצוב הזה חל על 2 הטלפונים החדשים של "Apple" ה־Iphone 13 וה־"Iphone 13 Mini". שני הטלפונים החדשים יכללו מסך מסוג "Super Retina XDR display", מצוין שהטלפון מגיע ל־800 Nits בהירות מסך ובתמונות וסרטונים מסוג HDR הוא מגיע ל1200 Nits. נוכל ליהנות מבהירות גבוהה זו אפילו ליותר זמן, מאחר והמסך משתמש בטכנולוגית ייעול חשמל. המעבד שיקבלו 2 הטלפונים יהיה הצ'יפ החדש של החברה ה־"A15 Bionic" אשר ישתמש בטכנולוגית "5 ננו־מטר" אשר נותן לחברה להכניס אל הצ'יפ כמעט 15 ביליון (15,000,000,000) טרנזיסטורים. לטענת החברה נוכל לעבוד עם הטלפון בצורה חלקה אודות המעבד החדש בעל שש ליבות, 2 ליבות ביצועים גבוהים ו־4 ליבות יעילות גבוהה. החברה מציינת שהם שיפרו את למידת המכונה של הטלפון וזה יעזור בקריאת טקסט מתקדם על ידי סירי ועיבוד כיוונים במפות, "המעבד הכי מהיר בכל טלפון, עד 50% יותר מהיר מהמתחרה". לגבי כרטיס המסך, ה־"A15 Bionic" מציע כרטיס גרפי עם 4 ליבות אשר מאפשרות יותר "משיכת עין", הכרטיס עצמו יותר מהיר ב־30 אחוז ושהחברה ממשיכה לדחוף את הקצוות של למידת המכונה שלהם עם מנוע עצבי חדש בעל 16 ליבות אשר מושלם בשביל משימות המכונה הלומדת, דבר זה אחראי על 15.8 טריליון משימות בשנייה. החברה מוסרת שהמחלקה שאחראית על למידת המכונה עבדו יחד עם מחלקת המצלמה ויחד הם יצרו פיצ'ר אשר נותן ל־AI (Artificial Intelligence) שלהם יותר אפשרויות בחישוב של דברים בתמונות וסרטונים, דבר הנותן אפשרויות למפתחי אפליקציות ב־Iphone. המצלמה התחתית היא מצלמה של 12MP מסוג "Wide" אשר משתמשת בחיישן 1.7 ננו־מטר, תופסת 47% יותר אור בתמונות ועד 100% פוקוס של הפיקסלים ותתמוך בטכנולוגית "Optical Image Stabilization" אשר נמצאת ב־"Andorid" כבר שנים. המצלמה היא מצלמה של 12MP מסוג "Ultea Wide" עם 120 מעלות אשר נכנסות בתמונה. לגבי הווידיאו, החברה מציעה פיצ'ר חדש הנקרא "Cinematic Mode", הטכנולוגיה הזאת באה היישר מעולם הסרטים, בטכנולוגיה זו המצלמה תזהה את האדם או הרקע הראשון ואת הרקע השני בסרטון ותדע מתי להחליף את הפוקוס בין הבן אדם לרקע או בין רקע אחד לרקע אחר ככה שגם אנשים בעלי ה־Iphone 13 יוכלו לתפוס רגעים כאלו בעצמם, בלי להוציא אלפי דולרים על מצלמה קולנועית. ה־Iphone 13 וה־Iphone 13 Mini יתמכו בטכנולוגיית ה־5G, החברה "Apple" השתמשה בזה ושדרגה את הטכנולוגיה לרמה שבה ה־Iphone יתפקד בצורה המיטבית עם המהירויות הכי גבוהות ואפילו הטכנולוגייה תתמך ביותר מקומות. החברה ציינה עשרות חברות שאיתן היא עובדת ולשמחתנו גם כמה חברות ישראליות נמצאות ברשימה (Partner, פלאפון, Golan Telecom, HOT וכו'). לפי החברה עד לסוף השנה Apple מתכוונת להגיע למעל 200 חברות תומכות ב־60 מדינות שונות ברחבי העולם בשביל לשמור על חיי הסוללה כאשר 5G לא נתמך באזור.
 8. מידי שבוע החברה "Epic Games" מוציאה משחקים חינמיים לחנות שלה, הינה המשחקים השבועיים של החברה. המשחק החינמי הראשון ש־"Epic Games" הוציאה השבוע הוא המשחק Nioh: The Complete Edition אשר כולל בתוכו 2 משחקים. במשחק הזה אתם משחקים בזמן של הסמוראים הקדומים, שם אתם יכולים לבחור בין משחק ה־SinglePlayer לבין משחק ה־MultiPlayer. במשחק ה־"SinglePlayer" אתם תשחקו לבד או עם חבר במוד ה־"Co-Op" נגד מפלצות וסמוראים אחרים. במשחק ה־"MultiPlayer" יהיה אפשר להלחם אחד נגד השני עם דמויות מהמשחק. לפי מה שאפשר לראות בטריילר של "Epic Games"המפות יהיו מפות מסוג Open World (מפות בעלי שטח גדול שאפשר יהיה לבקר בו). בתיאור המשחק המילים הראשונות הן "מוכנים למות?" אשר מרמז על זה שרמת הקושי תהיה קשה במשחק. המשחק יוכל לרוץ באיכות של 4K ויהיה זמין עד ה־16 בספטמבר עד השעה 18:00. המשחק השני ש־"Epic Games" הוציאה השבוע הוא משחק מסוג "RPG" ואסטרטגיה, שמו של המשחק SHELTERED. למשחק יש אופציה ל־SinglePlayer בלבד. במשחק נשחק דמות זכר אשר התפקיד שלו הוא להגן על המשפחה שלו שאחרי אפוקליפסה גלובלית ברחו ומצאו מחסה נטוש. במשחק הדמות הראשית מתואר כחסר אונים ושהכל הולך כנגדו כמו הפחד, הרעב והצמא, אך הוא לא מוותר, הוא יוצא לבחוץ ומזכיר לעצמו למה הוא עוד נשאר בחיים ולא מוותר. לבסוף, הוא מגיע הביתה מתאחד עם המשפחה שלו ומוציא תיק עזרה ראשונה, אך אינו מספר כיצד מצא אותו. המשחקים ש־"Epic Games" הציעו לנו החודש מאוד יוצאי דופן, אך מאוד מגניבים ומסקרנים לשחקנים החדשים למרות שיצאו לשוק מלפני כמה שנים.
 9. סמסונג הכריזה על חיישן "200 MP" החדש והראשון בעולם הנמצא במכשיר נייד. החיישן יגיע עם טכנולוגיית "התאמת פיקסלים דינמיים" אשר מתאימה את התמונה בהתאם לאור הסביבה לתוצאה מייטבית. החיישן החדש בגודל 1/1.22 אינץ' בעל גודל פיקסל מקורי של 0.64 מיקרו־מטר. בהתבסס על מצב התאורה, טכנולוגיית "ChameleonCell" החדשה מציעה עיבוד בפיקסלים מלאים, " 2×2 pixel binning" או " 4×4 pixel binning". במצב "2×2 pixel binning" החיישן מציע תמונות בגודל 50MP עם 1.28 מיקרו־מטר של פיקסלים. במצב "4×4 pixel binning" החיישן מציע תמונות 12.5MP ב2.65 מיקרו־מטר של פיקסלים. לגבי צילום בווידאו, החיישן יוכל לצלם באיכות 8K עם 30 פריימים בשנייה ובאיכות 4K עם 120 פריימים בשנייה יחד עם שדה ראייה רחב. אך עם זאת החברה שמרה בסוד את טכנולוגיית המיקוד האוטומטי אשר החיישן משתמש בה. יחד עם חיישן ה־200MP החברה הודיעה על עוד חיישן, חיישן ה־" ISOCELL GN5" אשר יהיה חיישן שיתמוך ב־50MP. החיישן הוא חיישן ה־50MP הראשון בעולם (בטלפון הנייד) עם טכנולוגיית "Dual Pixel Pro autofocus" למיקוד אוטומטי לכל כיוון. החיישן הוא 1/1.57 אינץ' עם גודל פיקסל של 1 מיקרו־מטר, אך עם זאת הוא תומך ב־"2×2 pixel binning" לתמונות 12.5MP בתנאי תאורה נמוכים. החיישן גם כולל את טכנולגיית "Front Deep Trench Isolation" אשר סופגת כמה שיותר אור בתוך הפיקסל ומפחיתה את ה־"רעש" (noise) בתמונה. החיישן תומך ב־8K עם 30 פריימים בשנייה ובאיכות 4K עם 120 פריימים בשנייה בווידאו. שני החיישנים כרגע זמינים לחברות הגדולות וככל הנראה, נראה את החיישנים האלו משומשים על ידי חברות טלפונים כבר בשנה הבאה.
 10. בית הנייר הנה הסדרה שמחזיקה בשיא כסדרה הלא אנגלית הכי נצפית ב־"Netflix" עם כ־65 מילון צפיות ברחבי העולם, באשר לחודש אוגוסט. לפני כמה חודשים עלה ביוטיוב של נטפליקס סרטון טריילר. בסרטון ראו את הכנופייה המככבת בסדרה נלחמת בתוך הבנק שבו נעצרה הסדרה בעונה 4, עם כוחות הביטחון של ספרד. בטריילר רואים מצד אחד את המאבק של הכנופיה והצלחתם בהישארות בחיים, אבל מצד שני רואים את חברי הכנופיה לאט לאט עם הבעת פנים של וויתור. ניגוד זה גורם לנו לחשוב שיש שתי אפשרויות לסיפור הזה, אפשרות אחת שהכנופייה שרדה ומצליחה להתקדם עם השוד, אבל מצד שני ישנה אופציה נוספת, שהיה להם קשה להיאבק ובסופו של דבר נתפסו כולם. שלדעתי ניגודיות זאת, וסקרון הצופה, הינו משהו שכל טריילר חייב. בתחילת אוגוסט יצא טריילר רשמי לעונה, כאשר בו שומעים את הדמות "טוקיו" מדברת על מה שהיה בעונה הקודמת ומספרת שהזמן שהם שהו בבנק זה כמו "מאה שנים". מראים את ה־"פרופסור" נתפס על ידי המפקחת החדשה "Alicia Sierra" ואת זה שהפרופסור קשור לכיסא בשרשראות ברזל. לאחר מכן רואים את המפקחת לשעבר שהצטרפה אל הכנופייה מנסה לתקשר עם הפרופסר, אך במקום הפרופסור המפקחת "Alicia Sierra" עונה. קאט אל האוהל, אלוף משנה "Luis Tamayo" מורה על יחידות הצבא לפרוץ אל בניין הבנק ואומר "הם יצאו מנצחים או מתים". משם מעבר ליחידות הצבאיות העולות לגג הבניין ואת הפרופסור נזרק ונשאר תלוי משרשראות הברזל שהיו קשורות אליו. "טוקיו" אומרת משפט, "ללא אבא, ללא תכנית, ללא תקווה, כולנו נגד החבלים". מה שמשערים שמשפט זה אומר, הוא ללא הפרופסור מכיוון שנתפס, ואין מי שיפקד עליהם ויתן להם את התוכנית, ואין תקווה לצאת מהמקום הזה בחיים. אך מיד משפט אחרי זה המפקחת לשעבר אומרת "אבל אנחנו לא עומדים לסיים בחדר המתים" מה שנותן תקווה לזה שהם יוכלו לצאת משם. לאחר מכן יש קטע קצר מתוך מלחמה בין שני הצדדים והטריילר נגמר במילים "תמיד תלחמו אף פעם תכנעו". הסדרה תחולק ל־2 חלקים, החלק הראשון שיצא ב־3 לספטמבר והחלק השני שיצא ב־3 לדצמבר. היוצרים של הסדרה בהחלט ידעו איך לעשות טריילרים שלא יתנו את הסיפור ישר אלא יתנו לנו לחשוב על איך הוא ימשיך, דבר שלא יזיק אם יופיע יותר בסדרות נוספות.
 11. החברה "EA" יצאה בהכרזה שהמשחק הבא בסדרה ה־"Skate" שלהם יגיע למחשב. המשחק "Skate 4" הוכרז במהלך ה־"E3 2020" משהו שריגש מאוד את אוהדי משחקי הסקייט ברחבי העולם. "EA" הוציאו טיזר חדש בטוויטר שלהם אשר מאשר את זה שהמשחק החדש יגיע למחשב. בטיזר אפשר לראות סקייטר עושה טריק עם הסקייט שלו וממשיך לנסוע עד שהוא מגיע למסך טלוויזיה ישן, שם הוא עושה עוד תרגיל בו הוא קופץ מעליו בתרגיל מיוחד ומיד אחרי הקפיצה הזאת המסך נדלק ועליו הכיתוב ".skate". בכותרת של הציוץ רשום המשפט "PC_confirmation.exe" מה שבוודאות מאשר לנו את יציאת המשחק למחשב. ב־19 ביולי יצא טריילר בטוויטר הרשמי של "skate". ששם שומעים מראיין שואל את מנהל הפרוייקט מה עם המשחק, והמנהל עונה לו שזה עוד מוקדם ושהמשחק תחת פיתוח. תוך כדי אפשר לראות סטודיו בו רוכבי סקייטבורד רוכבים ועושים פעלולים מול מצלמות מיוחדות המעבירות את זה למחשבים, ככל הנראה בשביל הטריקים במשחק. קאט אל מפיק המשחק כשמראיין שואל אותו האם מישהו כבר ראה "gameplay", כשהמפיק אומר שכמה אנשים ראו, מראים מעריצים של המשחק מגיבים על מה שראו, לפי התגובה של המעריצים אפשר להבין שהמשחק הוא משחק חייתי ויהיה משחק מסוג המשחקים אשר מאפשרים "עולמות פתוחים" ולפי תגובה של אחד מהם ככל הנראה המשחק יהיה משחק רב משתתפים.
 12. ב־25.8 יצא טריילר לגרסה בלעדית של ה־Xbox Series החדש. בטוויטר הרשמי של "Halo", יצא עוד סרטון עדכון אשר בסרטון נשמע קולו של הדמות "The Master Chief" אומר משפטים שלו שיצאו במהלך השנים במשחקים ובטריילרים. תוך כדי אפשר לראות סרטון באיכות מדהימה, אשר בו רואים בהתחלה את הדמות "Master Chief" נסרקת על ידי לייזר אדום, ולאחר מכן קאט אל מתכת נמסה הזזה בתוך מסלול מיועד. דבר הנדמה לנו מאוד זה כשמצלמה זזה מעל מסלול של מתכת נשפכת קדימה, הדבר מזכיר את אחד הסרטונים, אחד ה־Terminals מ־Halo 4 ששם רואים את ה־Flood מתקדם ונשפך באותה צורה. בסוף רואים קונסולה מסוג Xbox Series אשר מעוצבת בסגנון ייחודי שנראה מאוד מגניב. כמו שצויין, הקונסולה הנה מהדורה מוגבלת ותושק ב־15 בנובמבר, הקונסולה זמינה בהזמנה מראש במחיר של 549.99$. ואם כבר מדברים על קונסולה בלעדית חדשה אז מה עם על שלט קונטרולר בלעדי בנוסף. חצי שעה אחרי שהסרטון של הקונסולה יצא בטוויטר, "Halo" הוציאו ציוץ חדש, בציוץ הזה נראה סרטון אשר מתחיל עם חלק מהטריילר של Halo Infinite ב־"E3 2020". אחרי זה קאט למכונה אשר כותבת את המספר 117 (מספר הלוחם של "Master Chief, petty officer John 117"), קאט אל שלט האקסובקס החדש והאקסקלוסיבי אשר נצבע בצבעים של השריון של "Master Chief", מאחורה בקונטרולר רואים את המקום שאליו אמור להכנס ה־AI data chip בקסדה של "Master Chief" משהו שלדעתי מאוד אייקוני ויפה מצד המפתחים והמעצבים. לקראת הסיום רואים עוד חלק מהטריילר של המשחק Halo Infinite ב־"E3 2020", מעבר ישר לשלט החדש ששם גם מוצג שמו Xbox Elite Wireless Controller Series 2. השלט יהיה זמין ב־15 בנובמבר וזמין עכשיו בהזמנה מראש במחיר של 199.99$. לשדרוג החוויה, יצאו גם אוזניות חדשות בעיצוב ירוק בהיר עם "שריטות" כסופות כמו השריון של "Master Chief" ואפילו הוסיפו בצדדים לוגו בצבע תכלת של ה־(United National Space Command). האוזניות הן אוזניות של החברה "Razer" ממהדורת Kaira Pro. לפי מה שנכתב באתר של "Xbox", האוזניות מתוארות כאוזניות טובות וכשנשתמש בהן נוכל לזהות ולהשמיד כל אויב בקלות. האוזניות יהיו זמינות באוקטובר. ואם כל זה לא הספיק, כונן קשיח בגודל של עד 5TB של אחסון. העיצוב שלו מאוד דומה לעיצוב של האוזניות, בצבע ירוק בהיר עם "שריטות" כסופות והמספר 117, ממש כמו השריון של "Master Chief". הכונן יגיע עם אורות LED מיוחדים כדי ליצור את החוויה של Halo תוך כדי המשחק. הכונן יהיה זמין באוקטובר לקנייה החל מ־99.99$ ל־2TB עד ל־159.99$ ל־5TB. הקונסולה, השלט, האוזניות והכונן החדשים נראים כמו שילוב מנצח עם עיצוב עתידני ויפה, הגיימרים מחכים לזה בקוצר רוח.
 13. המשחק "Halo Infinite" אשר מפותח על ידי החברה "343 Industries" אשר קנתה את המשחק מהחברה הקודמת "Bungie". המשחק היה אמור לצאת בשנה שעברה ב־"E3 2020", אך נדחה בשנה בגלל בעיות במשחק (בעיות גרפיות, באגים וכו'..) המשחק הוא משחק שלישי והמשך למשחק "Halo 5 Guardians" שלא קיבל ביקורת טובה מהקהילה ברחבי העולם. המשחק הזה הוא משחק שלפי הבטחות החברה הוא אמור להיות משחק שיתקן את השם של המשחקים שלהם ויחזיר את הסדרה לכמו כשהייתה בבעלות "Bungie". המשחק יצא לפלטפורמות "Xbox One", "Xbox Series X | S" ולמחשב, המשחק יצא גם כחלק משדרת הספיישל של Xbox, ה־"Xbox Game Pass". עיצוב הדמויות הוא אחד הדברים שגרם לקהילה לשנוא את המשחקים הקודמים של "343 Industries". בתמונה בצד ימין רואים את הדמות "Grunt" מהמשחק "Halo 2 anniversary", דמות OG שכל השחקנים ששיחקו במשחק כשהוא יצא (2004) הכירו ואהבו. ביציאתו של המחשק Halo 4 בשנת 2012, שונה העיצוב לתמונה האמצעית, הקהילה התעצבנה על השינוי בעיצוב ודרשה את הדמויות הישנות בחזרה. עכשיו ביציאתו של המשחק החדש "Halo Infinte", העיצוב חזר פחות או יותר לעיצוב המקורי (הציור השמאלי) והקהילה שוב שמחה וזה עוזר לפתח ציפיות שהמשחק יהיה טוב. עוד משהו ששינה את דעת הקהל והמעריצים, הוא שבמשחקים הקודמים, "Halo 4" ו־"Halo 5" זה שהם היו "עולמות סגורים", שזה אומר, שהעולמות לא היו גדולים ורוב המשימות במשחק היו בחדרים ולא היה מפה לחקור. עכשיו, במשחק החדש, המפתחים עשו שינוי ועשו את המשחק עולם פתוח ועשו שיהיה משימות צדדיות במהלך המשחק, משהו מאוד נחמד, שיכול להוסיף לחווית המשחק ולהנאה. המשחק מציע את גרסאת ה־"SinglePlayer", הטריילר האחרון, יצא ב־13 ביוני כטריילר של "E3 2021" שם נראת הדמות האייקונית "The Master Chief" עובר דרך הריסות ומדבר עם AI (Artificial intelligence) חדש. הטריילר כל כך אייקוני מהסיבה שבסוף הטריילר "Master Chief" מדבר עם ה־AI החדש ואחרי השיחה הקצרה שלהם הוא מכניס אותה ל־AI Data chip, אחרי מה שקרה עם ה־AI הקודמת שלו "Cortana" במשחקים: "Halo 4" ו־"Halo 5". עם זאת, לתקופה קצרה, בין ה־29 ביולי עד ה־1 באוגוסט נפתחה האופציה לאנשים ספצייפים שקיבלו את האופציה לשחק בגרסאת ה־"Beta" של ה־"Multiplayer" של המשחק. רוב התגובות באינטרנט מהאנשים ששיחקו ב־"Beta" אמרו שמהשחק עשה עליהם רושם ראשוני טוב ושהם נהנו לשחק בו. אנשים שיחקו גם ציינו שהקבוצה שהייתה אחראית על ה־"Multiplayer" עבדה קשה מאוד לתקן ולשפר את כל מה שב־"Halo 5" לא אהבו, צויין שהמשחק חלק ושזה מרגיש משחק ממש טוב. אתמול, ה־25.8 יצא בטווטר הרשמי של "Halo" יצא סרטון תחת הכותרת "Halo Infinite | Multiplayer Season 1 Cinematic Intro" ששם נראה טריילר חדש באיכות שלא נראתה הרבה זמן, בטריילר רואים אזרחית אשר חיה על כוכב לכת מוסיים אשר הותקף על ידי ה־"Banished" ומנסה לתפוס מחסה. במהלך הסרטון רואים אותה הולכת ברחוב ומנסה שלא יראו אותה. באותו זמן מראים גם חבורת לוחמים אשר המנהיגה שלהם שואלת למה הם נמצאים שם, בהמשך רואים את האזרחית נחפשת על ידי ה־"Banished" וכמעט נתפסת על ידיהם, רק שברגע האחרון מהשמים נופלים מ־"Drop Pods" לוחמים (Spartans) אשר מגנים עליה ומצילים אותה. בזמן הזה שומעים את המנהיגה ברקע שואלת מהוא לוחם "?What is a spartan" ועונה לעצמה על השאלה. בסוף הטריילר מגלים שהאזרחית שנמלטה מה־"Banished" היא בעצם המנהיגה של הקבוצה. בנוסף מוצג התאריך יציאה של המשחק, ה־8 לדצמבר 2021. המשחק יצא במחיר של 99.95$ ויכלול גם את ה־"Xbox Game Pass". לדעתי, הטריילר נראה מאוד מבטיח ומראה פיצרים ויכולות שלא היו במשחקים הקודמים, הגרפיקה נראת מדהים ואני באמת שמח שדחו את המשחק בשנה בשביל התוצאה הזאת. בסך הכל אני מאוד אוהב את המשחק ויש לי ציפיות גבוהות ממנו.
×
×
 • צור חדש...