עבור לתוכן

CrazyMelon

כתב מגזין
 • הודעות פעילות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות CrazyMelon

 • יום הולדת 04/06/2000

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Kermit

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

CrazyMelon's Achievements

חדש/ה ב־YourGame

חדש/ה ב־YourGame (1/17)

0

כמות מוניטין כללית

 1. פטנט שהוגש במרץ 2020 על ידי "Valve", שנחשף לאחרונה על ידי יוצר "SteamDB", "פאבל ג'ונדיק בטוויטר", מראה כי "Valve" מחפשת ליישם מערכת המאפשרת למשתמש "Steam" לשחק משחק כשהוא מוריד עם מה שהחברה מכנה "משחק מיידי". הפטנט נותן את היכולת ל־"Steam" לעקוב אחר פעולות קריאה של קובץ הפעלה של כל משחק, "Steam" תשתמש בנתונים אלה כדי לצייר מפה דיגיטלית כדי לתת עדיפות לקבצי משחק ספציפיים במהלך תהליך ההורדה, ותאפשר לשחקן להתחיל לשחק את המשחק ללא צורך בהורדה כדי לסיים. בתיאוריה, פירוש הדבר שתוכל להפעיל את "Death loop" מייד עם רכישתו. "Steam" תמשוך את הקבצים הנכונים ממספר לקוחות שיורידו כמה שיותר מהמשחק כדי להתחיל לשחק, ובתקווה, בהתאם לחיבור האינטרנט שלך, ללא הפרעה. יתרון נוסף בטכנולוגיה זו היא פינוי מקום על ידי שימוש בנתוני משחק מבלי להתעסק עם תקינות המשחק ותאורטית תפחית את החביון תוך כדי משחק. אם אתה משתמש ב-"Origin" ,"Battle.net" או בקונסולה עדכנית, כנראה שאתה מכיר את הרעיון של משחקים בזמן הורדתם. עם זאת, נראה כי הפטנט של "Valve" עשוי להיות חלק יותר. לא רק להגביל אותך לשלב הדרכה או פשוט להשאיר בתפריט הראשי של המשחק, שהוא לא ממש 'משחק בזמן שאתה מוריד', אלא יותר 'מחכה' בתפריט של משחק כפי שהוא מוריד. מכיוון שמדובר רק בהגשת פטנטים, אין לדעת אם או אפילו מתי משחק מיידי יראה אור יום. אבל בהכרת" Valve", זה כנראה יגיע בעדכון הפתעה של Steam.
 2. המשחק "Enlisted" הוא משחק יריות המתרחש בשנת 1939 במלחמת העולם השנייה. במשחק תוכלו לשחק את גרמניה, רוסיה וארצות הברית. "Enlisted" הוא משחק מקוון ב־"First Person". השחקנים שולטים בחוליה של 4 עד 9 חיילים המיוצגים על ידי יחידות אמתיות. כל יחידה מצוידת בנשקים שונים כגון תת מקלעים, מקלעים, רובי צלפים, מרגמות, כלי נשק נגד טנקים ולהביורים. לחילופין, שחקנים יכולים לשלוט בכלי רכב שונים כגון מטוסי קרב, טנקים, משאיות ורכבי שטח צבאיים. אתם השחקנים תוכלו לשלוט בחייל לבחירתכם, ואף חלק מצוותי החיילים השונים מגיעים עם כלי רכב. השחקנים יכולים לתת פקודות לחיילים ב־Squad שלהם ואפילו להחליף בין השחקנים. במשחק עצמו תוכלו לעלות רמות, לשדרג דמויות, נשקים, מצבי משחק וקמפיינים שונים. במשחק תשחקו במפות מאירועים אמיתיים שהתרחשו במלחמת העולם השנייה לדוגמא ה־"D DAY", ולפעמים אפילו תרגישו בשדה הקרב. המשחק נראה ומרגיש כמו משחק שעולה כסף, אך המשחק חינמי לגמרי ואפשר להוריד את המשחק באתר הרשמי של "Enlisted". במשחק מודים שונים כגון, מוד "Conquest" שתי קבוצות על השליטה בשלוש נקודות שליטה במפה. כל קבוצה מיוצגת על ידי סרגל צבעוני שמתרוקן כל עוד לצוות האויב יש שתי נקודות או יותר נשלטות, והמשחק מסתיים כאשר הרף של קבוצה אחת מתרוקן לחלוטין. מוד "Invasion" קבוצה אחת מנסה לתקוף ולשלוט בסדרה של חמש נקודות ומנסה לשלוט על מפה גדולה, ואילו השנייה מנסה להגן על כל נקודה. כל נקודה נשלטת אחת אחת, אם המגנים מאבדים שליטה על הנקודה עליהם לסגת לנקודה הבאה. התוקפים מוגבלים ל־1000 חיילים. המשחק מסתיים כאשר התוקפים נגמרים מכוח האדם או שהמגנים מאבדים את כל נקודות השליטה שלהם. במוד "Assault" בדומה ל־Invasion קבוצה אחת חייבת להגן על סדרת מיקומים מהקבוצה השנייה, אולם בניגוד ל־Invasion יש ללכוד שתי נקודות בכל פעם כדי להתקדם לאזור הבא, והנקודות פועלות כמו בכיבוש שבו כל קבוצה יכולה ללכוד אותן. המשחק שוקל במחשב 12 GB ומתאים למחשבים חזקים או בינונים, ובנוסף תוכלו לשחק גם בפלייסטיישן 5 ובאקסבוקס החדש.
 3. המשחק "Marvel's Midnight Suns" הוא Role Play טקטי שפותח על ידי "Firaxis Games" בשיתוף פעולה עם "Marvel Games". הוא יכלול דמויות קומיקס ממספר נכסי מארוול, כגון "Midnight Sons", "Avengers", "XMen" ו- "Runaways". אתם תוכלו ליצור גיבור על משלכם בשם "The Hunter" עם מבחר של למעלה מ-40 כוחות שונים. במשחק תשחקו את "The Hunter" גיבור על הניתן להתאמה אישית הנוצר במיוחד למשחק "Marvel's Midnight Suns" בשיתוף פעולה עם מארוול קומיקס. יחד עם זאת תוכלו לשלוט בקרבות עד שלושה שחקנים ביניהם Doctor Strange, Wolverine, Captain America, Iron Man, Magik ,Ghost Rider, ו־Nico Minoru. הגיבור "The Hunter" יכול להיות נקבה או זכר ומותאם אישית לשחקן. תוכלו גם לבחור את יכולות השחקן "The Hunter" יש לכם בחירה של מעל 40 יכולות שונות. הקרב יהיה מבוסס על תורות בדומה לסדרת "XCOM" של "Firaxis Games" אך בין משימות לחימה אתם תנהלו את בסיס הפעולה שניתן לשדרוג שלהם בשם "The Abbey", שבו הם יכולים להסתובב גם בגוף שלישי כדי לחקור את השטח ולתקשר עם גיבורים אחרים. אלמנטים של Role Play כגון אינטראקציה עם גיבורים אחרים ישפיעו על המשחק ועל יכולות הגיבורים. תקציר המשחק: לאחר מאות שנים של שינה "Lilith Mother of Demons" קמה לתחייה על ידי "Hydra" באמצעות טוויסט של קסם אפל ומדעים. "Lilith" לא עוצרת בשום דבר כדי להשלים נבואה עתיקה ולהחזיר את אדונה המרושע "Chthon". נדחף אל הסף, הנוקמים מחפשים נואשות גיבורים להילחם באש הגיהינום ונעזרים ב- "Magik" "Blade" "Nico Minoru" "Midnight Suns" ו- "Ghost Rider" גיבורים צעירים בעלי כוחות המשורשים עמוק בטבע, שנוצרו כדי למנוע את עצם הנבואה שאותה "Lilith" שואפת להגשים. יחד איתם קם לתחייה לוחם קדום "The Hunter", הילד העזוב של "Lilith" והגיבור היחיד שידוע שאי פעם הביס אותה. מול בעלי ברית שנפלו וגורל העולם על כף המאזניים, יהיה עליכם להחזיק מעמד מול החושך! "Midnight Suns" מבוססת על סדרת הקומיקס משנות התשעים "Rise of the Midnight Sons" שראתה את שיתוף הפעולה של הנוקמים עם גיבורים שונים אחרים של מארוול קומיקס, כגון "Ghost Riders" שונים, אך לא תהיה חידוש מדויק של האירועים באותה סדרה. המשחק יכלול 13 גיבורים שונים, כולל "The Hunter".
 4. המשחק "Marvel's Guardians of the Galaxy" הוא המשחק החדש של "Eidos Montreal" הראשון בסטודיו מאז "Shadow of the Tomb Raider" מ-2018. בעקבות התגובה הבינונית למשחק "Avengers" של "Crystal Dynamic", המשחק מתגלה כלא כזה כשלון אחרי הכל. תאריך יציאתו של המשחק הוא ה-26 לאוקטובר 2021, לא הרבה לחכות! תוכלו לצפות בטריילר של המשחק למעלה. זהו טריילר למשחק המציג תערובת של קטעים מתוך המשחק, דיאלוג וקטעי לחימה. בתחילת הטריילר, השומרים מציינים כי יש להם קנס לשלם אותו, וזה יכול להיות הנושא המרכזי של המשחק. מאוחר יותר, הם חוקרים כוכב לכת אקזוטי, שבו שומרי הגלקסיה נלחמים באויבים הדומים לכלבים עם זרועות דיונון במקום פיהם. בנוסף הטריילר מראה שהם נכנסים לכל מיני בעיות אחרות, כולל מצב שעלול לחייב את הסרת המכנסיים של דראקס, אוי! עלילת המשחק מתרחשת מספר שנים לאחר מלחמה בין-גלקטית מאסיבית שהותירה את חותמה על היקום שעדיין נאלץ להתמודד השלכותיה ההרסניות. בין אלו המעוניינים לנצל את השלכות המלחמה על היקום, נמצאים פיטר קוויל ובני קבוצתו, שמקווים להרוויח כסף מהיר במהלך שיטוטיהם מלאי ההרפתקאות ברחבי הגלקסיה. עם זאת, באחת ממבצעי ההונאה שלהם, שנרקמה בעקבות הימור מטופש בין שניים מחברי הקבוצה, פיטר ובני קבוצתו מובילים בשוגג לתאונה קטנה מאוד, שמהר מאוד הולכת וגדלה לכדי שרשרת אירועים קטסטרופליים שמאיימת על שלום היקום השברירי, אלא אם כן ייקחו אחריות על מעשיהם ויפעלו על מנת למגר את האיום. הדמויות אינן חולקות את הדמיון לסרט שלהן (אבל הן נראות די נהדר בכל מקרה). בדומה למשחק הנוקמים, גם דמויותיהם של שומרי הגלקסיה אינן מציגות את דמויות הסרט שלהן. בזמן שתשחקו בתור סטאר לורד, לא תשחקו בתור סטאר לורד של כריס פראט. עם זאת הדמויות אינן חולקות את המראה המדהים מאוד של צוות הנוקמים. גם רוקט וגם גרוט נראים מאוד דומים לעמיתיהם לקולנוע, בעוד שגאמורה ודראקס דומים, אך גם מספיק מסוגננים בדרכם שלהם כך שלא יתקבל מהם את אי השייכות הזאת. בנוגע ל"DLC", יחד עם המשחק תוכלו לקנות "DLC" בתוספת תשלום כמובן. ה-"DLC" הזה כולל בתוכו פתיחה מוקדמת של חלק מהסקינים הנעולים.
 5. מאז הסיכום האחרון של עדכוני תוכן עבור "Mortal Kombat 11", מעריצים שיערו לגבי איזה משחקי אולפני "NetherRealm" יעבדו בהמשך. אד בון, מנהל הקריאייטיב של "NetherRealm", הקניט קלות את מעריצי המשחק "Mortal Kombat 11", לקראת כותרת של מארוול VS די.סי בראיונות שונים. הערוץ "Giant Bomb" של ג'ף גראב, שיתף לאחרונה מחשבות פנימיות לגבי איזה פרוטוקול אינטרנט (IP) וא מאמין ש- "NetherRealm" עשויה להתקדם הלאה, במיוחד עם המשחק שעומד להגיע. גרוב סבור כי המשחק הבא ("12 Mortal Kombat") יהיה בעדיפות ראשונה של "NetherRealm" בשל הסתבכות מפוקפקת של "Warner Bros" עם חברת האם של "NetherRealm". דיווחים אחרונים הראו כי "NetherRealm" עשויה להימכר מחברת "Warner Bros", כך שהתגובות הללו בהחלט הגיוניות. יתר על כן, גרוב מציע שדמויות הקומיקס של די.סי יכולות לייצר בעיות רישוי לאחר מכן אם ייפרדו, ובחירה להתמקד בערך אחר ב- "Mortal Kombat" עלולה לצמצם את הסיכון. מלבד סיבוכים משפטיים, גרוב קובע כי "Mortal Kombat 11" נמכר היטב עבור היזם והצליח מאוד. ההצלחה לכאורה מעידה על כך ש-"NetherRealm" תרצה לפתח את הפרק הבא מוקדם יותר, על מנת לנצל את הפופולריות המודרנית של הזיכיון. עתידה הלא ברור של "NetherRealm" מוכיח שתוכנית משחק מעניינת למפתחת יכולה להשפיע על איזה משחק מתרכז. עם זאת, כנראה שהטענה למשחק "Injustice 3" תמשיך להישמע על ידי האוהדים. רבים רשמו דמויות פוטנציאליות של "Injustice 3" שהם היו רוצים לראות שיופיעו, ומסקנתו של "Injustice 2" בהחלט רומזת להמשך תקין ש-"NetherRealm" יכולה לבחור לייצר אותו. לוח השידורים של "NetherRealm" למשחקיה עברו הלוך ושוב בין "Mortal Kombat" ל- "Injustice" מאז פרק העוול הראשון בשנת 2013, כך שזה לא יהיה מפתיע עבור חלק אם אכן מדובר במהדורה הבאה המתוכננת שלהם. גרוב מודה שההשערות שלהם "אינן מבוססת על עובדות" אך כנראה השערות אלה יכולות להיות נכונות.
×
×
 • צור חדש...