עבור לתוכן

Vaknin

כתב מגזין
 • הודעות פעילות

  22
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Vaknin

 1. המשחק החדש "Forza Horizon 5" (מסדרת המשחקים של "Forza"), יצא לרשת לפני מעט זמן ועד כה הביקורות חיוביות מאוד. לפי הערכות, עד היום, המשחק החדש הוא המשחק הטוב ביותר בסדרת המשחקים "Forza". מצד שני לעומת כל הביקורות החיוביות, לאחר שהושק המשחק נתקלו ישר בבעיות עם חיבור הגה למשחק. שחקנים שניסו לחבר את ההגה, לא הצליחו ליהנות מהנהיגה ונתקלו מספר רב של פעמים בהודעות ואזהרות כמו "הגלגל מנותק", תקלה שמונעת משחקני המשחק ליהנות מכל הפוטנציאל הטמון בחוויית המשחק. בהתחשב בעובדה שחלק גדול מהשחקנים חובבי שימוש בהגה, תקלה זו גרמה לאכזבה קשה. התקלה קרתה באופן לא צפוי, אך עלו עליה מהר מאוד, מה שצפוי לגרום לסידור מהיר של הבעיה. כתגובה, חברת "Playground Games" השיבה שהיא עובדת על תיקון הבעיה שהייתה אמורה להיות מסודרת שבוע שעבר, אך עקב כמה תקלות תסודר הבעיה השבוע. בינתיים, עלינו השחקנים לחכות עד שהבעיה תסודר. ברגע שהבעיה תסודר, יודיעו לנו ה־Support של המשחק. אם יש לכם את הבעיה ואתם לא רוצים לחכות עד לסידור הרשמי של הבעיה, ישנו פתרון ש־"Jacob Ridley" מצא, והוא מסביר אותו בסרטון. הפתרון עובד בצורה מושלמת, ואין בו כל בעיה שהיא. לא רק שסידור הבעיה עובד בצורה מצוינת, הוא מספק כוח כנדרש והחוויה כנהגים לא נהרסת, עובדת בצורה חלקה. סידור הבעיה לוקח רק כ־10 דקות, ואחריו אתם יכולים ליהנות מחוויית משחק כיפית במיוחד, ללא כל בעיה טכנית או התראה על בעיה בחיבור הגלגל.
 2. כמו שכולנו יודעים, ההשקה של המשחק "Forza Horizon 5" קרובה מתמיד. לכל חובבי משחקי המכוניות, חובבי גרסאות סדרת המשחקים "Forza Horizon" למיניהן, המשחק החדש קרוב מאוד ליציאתו הרשמית. חברת "Playground Games" מצפה להצלחה וחשיפה רבה למשחק מצד שחקני הקונסולות השונות, מה שאומר שביום ההשקה של המשחק, המשחק יהיה זמין ב־Xbox Game Pass. כל מי שרכש את ההטבה יוכל ליהנות מהמשחק כבר בהשקתו. לכל שחקני ה־Xbox ובעלי Game pass למיניהם, צפו. המשחק "Forza Horizon 5" הוא רק משחק אחד שימצא כחלק ממנוי ה־Game Pass לשחקני ה־Xbox. משחקים נוספים כמו "Redfall", "Starfield" ו־ "STALKER 2" ימצאו בקרוב גם כחלק מהמשחקים שמנוי ה־Game Pass מחלק לנו. כמובן שהשקת המשחק "Forza Horizon 5" תגרום לחשיפה גדולה מהרגיל, אך בזמן האחרון Game Pass נהיה להיט, ומספר קוני המנוי הוא עצום ביחס לשנים קודמות. חלק מההטבות מתקבלות בשיתוף פעולה של Discord עם חברת Microsoft. חברת Discord היא חברה גדולה מאוד, שמדי פעם מחלקת לתומכים שלה משחקים, קודים והטבות בחינם לגמרי (המנוי עולה כסף, המתנות הן בונוס לא מובטח). אם כבר מדברים על Game Pass, למשתמשים בעלי Discord Nitro (ניטרו בשווי 10 דולר, המשודרג) מחכה כבר עכשיו בספרייה מנוי Xbox Game Pass Ultimate, מהרו לקחת! מיום ליום חברת Discord מתפרסמת יותר מהפרסום שכבר יש לה, הפרסום רץ וכל יום מצטרפים המון משתמשים חדשים לאפליקציה, במצב הזה המתנות לרוכשי המנוי רק יעלו.
 3. לאחרונה חברת "EA" השיקה טריילר חדש המציג את שלושת המפות החדשות שמתווספות למשחק "Battlefield 2042". החברה אמרה כי כל אחת מהמפות נועדה במיוחד בכדי לספק חוויה שמשפיעה על האסטרטגיה עבורנו ועבור הקבוצה שלנו. מטרתו של הסרטון הוא לא להראות לנו את הטקטיקות בהן, אלא יותר להראות לנו סקירה מהירה של 3 סביבות נפרדות, כל אחת מהמפות עמוסה במקומות שהשחקנים יכולים לטפס בהם. המשותף לכל שלושת המפות זה מספר אזורי הלחימה שקיימים בכל אחת מהמפות, האפשרות ללחימה מקרוב ומרחוק בו זמנית. • מפה מספר 1 - מפת "Renewal": המפה ממוקמת במדבר מצרי שבו ממוקמת תחנת כוח של מערך שמש בצד אחד, לעומת הצד השני שבו קיים מתקן מחקרי. המפה כוללת חומה בין 2 האזורים עם נקודות כניסה שונות, דרך מחסום הכניסה קיים Checkpoint, שגם באזורו שחקנים צריכים להיות מוכנים לקרבות. • מפה מספר 2 - "Breakaway": המפה ממוקמת ביבשת אנטרטיקה, כוללת קרב מהחוף אל מול החוף הקפוא, ותחנת "Outlook" הממוקמת מעל לשדה הקרב, מה שהופך את חלק מהמפה לקרבות אוויר. גם בחלקים השבורים של הקרחון, שחקנים נלחמים בקרח ומעליהם גשרי חבלים, ושם השימוש במצנח יכול להיות ההבדל בין חיים למוות. • מפה מספר 3 - "Discarded": המפה כוללת כפר הנמצא לאורך החוף המערבי של הודו, ספינה שאפשר לחקור ממוקמת שם. המפה מציעה לשחקנים הרבה קרב, הספינה תתן לשחקנים להילחם בתוך כלי השיט בזמן שספינות אוויר תוקפות מלמעלה, לטנקים פוגעים בה. עם מזג אוויר בלתי רגיל וצפוי, שחקנים יצטרכו להישאר ולשרוד על אצבעותיהם בגלל שאיום סופת טורנדו עלול לפגוע במפה בכל רגע. לאחר שיוצאות שלושת המפות שצוינו, יהיו במשחק 7 מפות בסה"כ, ובהמשך העונה ובעונות הבאות מתוכננות לצאת מפות חדשות נוספות. חברת "EA" אישרה שלמרות כמה חששות לגבי האופן שבו שיחקו הדמויות בגרסת הבטא האחרונה, הדמויות עומדות להשאר.
 4. חברת "Activision" אתמול הודיעה שחדשות רעות עומדות להגיע לצ'יטרים במשחק Call of Duty. "הרמאים אינם רצויים", כתבה החברה, "אין סובלנות לרמאים, ובקרוב תדעו למה אנחנו מתכוונים", הוסיפה החברה. לפני מספר ימים, בתאריך ה־13/10, החברה קיימה את הבטחתה עם ההכרזה על התוכנה החדשה נגד צ'יטרים שבה ישתמשו, " Ricochet Anti Cheat". מטרתה של התוכנה החדשה ויתרונותיה על הקודמת, היא שהתוכנה החדשה תסייע לזיהוי צ'יטרים, וחיזוק האבטחה הכוללת של השרת. "יוזמת הבאת התוכנה Ricochet Anti-Cheat, היא גישה רב צדדית למאבק בצ'יטרים, הכוללת כלים חדשים העוקבים אחר אמצעים לזיהוי צ'יטרים, תהליכים משופרים ומהירים יותר לזיהוי הצ'יטרים ועדכונים לחיזוק תוכנת ה‏־ Anti Cheat", אלו דבריהם של חברת "Activision". ה־"Kernel mode anti-cheats", זו גרסה אשר תמיד מופעלת בזמן שהמחשב דלוק, וזו הסיבה שהעניין לפעמים שנוי במחלוקת מבחינת השחקנים שמשחקים במשחק, כלומר התוכנה שמה עין על מה שאתה עושה בזמן שהוא דלוק. ליבת ה־"Ricochet kernel" תדרש להתאפשר ברגע שהמשחק דלוק, אך כשמכבים את המחשב, הליבה תסתיים עם הכיבוי. תוכנת "Ricochet Anti Cheat", תהיה זמינה רק במחשבים, אך גם שחקני קונסולה שישתמשו ב"cross-play" יטופלו בהתאם, וזה על פי דבריהם של חברת "Activision". בהתחשב לכך שהצ'יטים הפופולריים ביותר הם "Aimbot" ו־"wallhacks", חסימת הצ'יטים האלו תעצור את רוב הצ'יטרים שמשחקים במשחק. "אין פתרון אחר לרמאות, המחויבות של Ricochet נגד צ'יטרים, היא הניסיון הבלתי פוסק להגיע למשחק הוגן, שנלחם נגד הנושא המתוחכם של הצ'יטרים. אנחנו נחושים לפתח את מערכת Ricochet כנגד הצ'יטרים, אנו נלחמים למען הקהילה כנגד אלו שמטרתם לקלקל את חווית המשחק שלהם", בזה סיכמה חברת "Activision" את הנושא.
 5. מעריצי המשחק "Battlefield" חיכו המון זמן להשקה של ה־Beta של הגרסה החדשה של המשחק, "Battlefield 2042". למרות העיקוב בהשקת הגרסה, המעריצים לא ויתרו על המשחק, והמשחק קיבל הערצה מטורפת כבר בשבוע הראשון, לאחר שיצא בתאריך ה־6/10. כנראה שזו ההצלחה הכי גדולה עד היום בהשקת אחת מהגרסאות של "Battlefield", ויש לזכור, זו רק גרסת ה־Beta. למרות ההתרגשות לקראת ההשקה של המשחק, הייתה גם אכזבה גדולה. למרות ההבטחות של חברת "DICE" לגבי מערכת Anti-Cheat מוגנת שתחסום צ'יטרים, הגיעו הצ'יטרים כבר בגרסת ה־Beta. צילומים שניתנו לגבי הצ'יטרים ב־Battlefield 2042, מתארים את מה שהצ'יטים שנוצרו מאפשרים לשחקנים לעשות: • Aim Bot - מאפשר לשחקנים לירות בצורה שבה כל כדור פוגע במטרה. • היכולת לירות בשחקנים דרך קירות, לעבור דרך קירות, לראות מבעד לקירות ועוד דברים רבים אחרים שניתן לעשות דרך הקירות. • סימון על שחקנים, האופציה לראות איפה כל שחקן נמצא. https://twitter.com/i/status/1446050457714110464 לצערנו, הצ'יטים כבר הספיקו להתפרסם ולהימכר באינטרנט למספר לא מועט של אנשים. למרות שעברו רק מספר ימים מפתיחת גרסת ה־Beta, נראה שהפריצות למשחק ימשיכו לקרות, וכי הפריצה לא יותר מדי קשה. כנראה שהפריצות למשחק הן בסיסיות, לא משהו קשה מדי אם הפריצה הגיעה כל-כך מהר.
 6. למרות שאנחנו עוד רחוקים מהפתיחה הרשמית של המשחק Battlefield 2042, מפתחי המשחק לא מבזבזים זמן וכבר מכינים אותנו מראש לצ'יטרים או אנשים שמשתמשים במודים כלשהם, והורסים לאנשים את המשחק. בפוסט שפורסם לפני מספר ימים, מפתח המשחק Battlefield 2042 הודיע כי Anti-Cheat יהיה קיים במשחק, והסביר אילו כלים יהיו לשחקנים להתמודד עם צ'יטרים. חלק מהמחויבות של מפתחי המשחק למשחק חיובי, דבר שצריך במשחק זה האפשרות והיכולת לדווח על שחקנים במשחק, דבר שחובה שיהיה במשחק אונליין. כמובן שכשמדווחים על שחקן יש אופציה להוסיף הערה מלבד הנקודה הכללית שבגללה מגיע הדיווח, אך יש את הנושא הכללי שבגללו מגיע הדיווח. רשימת האופציות לסיבות לדווח על שחקנים במשחק: • Abusive Text Chat - דיבור פוגעני ב'צאט • Abusive Voice Chat - דיבור פוגעני בוויס צ'אט • Cheating/Exploiting - צ'יטים • Gameplay Sabotage - חבלה במשחקים במכוון • Offensive Player Name - שם שחקן פוגעני או התקפי • Harassment - הטרדה מסוג כלשהו יש נושאים כמו הטרדה, שבהם יהיה יותר צורך להוסיף הערות נוספות מלבד הסיבה הכללית לדיווח, ויצטרכו פירוט ספציפי יותר לגבי מה שקרה. בנוגע לצ'יטרים, מפתחי המשחק הודיעו כי יש להם אפס סובלנות לרמאים וצ'יטרים, ושבמידה ומישהו יתפס על שימוש בצ'יטים הוא יקבל באן מידי ללא חשיבה נוספת. "אין הזהרות כשזה מגיע לרמאים, אם אתה לא משחק לפי החוקים, אתה בחוץ", נאמר על ידי חברת "DICE". מערכת זיהוי הצ'יטרים במשחק Battlefield 2042 היא תוכנת "Easy Anti-Cheat" שבבעלות חברת "Epic games". התוכנה כבר קיימת במשחקים כמו "Apex Legends" של חברת "EA" ועוד הרבה משחקים. במידה ובן אדם יחסם על סיבה כלשהי בפלטפורמה כלשהי, אותו המשתמש יחסם בכל הפלטפורמות שאותו הבן אדם ישתמש. חברת "DICE" אפילו מתכננת לשפר את ה־Anti-Cheat למשהו משודרג יותר בעתיד. בנוסף, דברים חדשים יתווספו ואת זה ניתן לדעת מהודעה שרשמו: "למרות שזה לא תמיד גלוי לשחקנים, גם לאחר ההשקה נמשיך להשקיע בפיתוח יכולות פנימיות המגדילות פתרונות צד שלישי למניעת צ'יטים, מספקים שכבות הגנה רבות מפניהם ומבטיחים שהמשחקים שלנו הוגנים וכיפיים לכולכם". עם כל ההבטחות לגבי הגנה מפני צ'יטרים, סדרת המשחקים של Battlefield נתקלו בלא מעט האקרים וצ'יטרים, וזאת למרות שהשתמשו ב־"Easy Anti-Cheat". המשחק "Apex Legends", המתפעל את אותה תוכנת הגנה מפני צ'יטרים עדיין נתקל במצבים שבהם הצ'יטרים מופיעים. לעומת המשחק "Apex Legends", המשחק הרשמי של Battlefield 2042 יצריך מהשחקנים לשלם כ־ 60 דולר על מנת להוריד את הבאן שלהם, או למצוא שיטת עיקוף אחרת שתאפשר להם לשחק. גרסת ה־Beta בשבוע הבא תהיה מבחן לצ'יטרים - לראות עד כמה צ'יטרים באמת יש במשחק וכמה כאלו יבואו. בתאריך ה־ 19 בנובמבר בפתיחה הרשמית של המשחק אנו מקווים שהכל יעבוד חלק יותר.
 7. כמו שכולם יודעים, המשחק Battlefield 2042 קרב ליציאתו הרשמית, אך עד לפני מספר ימים לא הודיעו על תאריך שבו גרסת ה־Beta תצא ותינתן לשימוש. לפני מספר ימים הודיעו כי גרסת ה־Beta של המשחק Battlefield 2042 תצא בתאריך ה־8 באוקטובר בכל פלטפורמות המשחק המודרניות. חברי "EA Play" וכל מי שהזמין את המשחק הרשמי מראש יקבל את גרסת ה־Beta כבר בתאריך ה־6 באוקטובר. גרסת ה־Beta תכלול את מצב המשחק "conquest" (כיבוש) במפת "orbital", ניתן לראות זאת בטריילר החשיפה. המפה החדשה תכלול 128 שחקנים שנלחמים על שליטה ביעדים. למי שישחק תהיה גישה לארבעת המומחים במשחק ("Boris", "Casper", "Falck", "Mackay"). מפרט מינימלי בכדי לשחק במשחק: OS: Windows 10 64-bit • CPU: Intel Core i5 6600K or AMD Ryzen 5 3600 • RAM: 8GB • GPU: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 560, 4GB • Storage: 100GB HDD • מפרט שממנו מומלץ לשחק במשחק: OS: Windows 10 64-bit • CPU: Intel Core i7 4790 or AMD Ryzen 7 2700X • RAM: 16GB • GPU: Nvidia GeForce RTX 3060 or AMD Radeon RX 6600 XT, 8GB • Storage: 100GB SSD •
 8. זמן קצר לאחר שדיסקורד חסמה שני בוטים מוזיקליים פופולריים (Groovy, Rythm) ולא אפשרה יותר לשני הבוטים הפופולריים להתקיים בדיסקורד, דיסקורד התחילה לבדוק שילוב רשמי עם יוטיוב, כאשר בוט חדש בשם "Watch2Gether"– זה הרעיון החדשה. הבוט נמצא במספר קטן של שרתי דיסקורד, והוא מאפשר למשתמשי הדיסקורד לצפות ביוטיוב ביחד. כבר לפני שנה הבוט "Watch2Gether" היה בבדיקות, אבל הבוט יצא לפועל וקיבל עדיפות מדיסקורד עקב סגירת שני הבוטים המוזיקליים בחודש האחרון. משתמשי דיסקורד מתפעלים את הבוט בכך שיוצרים רשימת השמעה על ידי חיפוש או הדבקת קישורים, וישנה אופציה להביא גם לחברים גישה לשלוט בהפעלות הסרטונים או השירים. מכיוון שביוטיוב קיימים המון שירים או תפעולי מוזיקה מכל הסוגים, מתאפשר לנו גם להשמיע שירים דרך היוטיוב, בדומה לבוטים Groovy ו־ Rythm. על פי הדיווחים, השילוב בין יוטיוב לדיסקורד קיים במספר שרתים קטן (סגירת 2 הבוטים בחודש האחרון מוכיחה זאת), אך לפי מידע ובדיקות, סביר להניח שבשבועות הקרובים השיתוף עומד להתרחב למספר שרתים גדול יותר. כרגע, דיסקורד לא הוציאה הודעה רשמית על פתיחת הבוט לכולם, אך דיסקורד מקווים לפתוח את הבוט לכולם עד סוף חודש אוקטובר. נציג של דיסקורד אמר שהחברה היא חברה העובדת על חדשנות, התנסות ובניית דברים שמשתמשי דיסקורד יהנו מהם, הוסיף שאין להם מה לשתף כרגע (לגבי עוד משהו חדש), אך להמשיך לעקוב אחרי יציאת דברים חדשים. עד שהבוט יפתח ישנם עדיין בוטים מוזיקליים שפועלים כרגיל בדיסקורד וביניהם הבוטים Hydra, ProBot, אז בינתיים עד שהבוט החדש "Watch2Gether" יתאפשר לשימוש לכולם (בסוף אוקטובר כמשוער) תוכלו להשתמש בבוטים המוזקליים ש"שרדו" ועוד אפשריים לשימוש על מנת לתפעל את עצמכם בדרך מוזיקלית כלשהי עם חברים בדיסקורד.
 9. לאחרונה חברת "EA" מספקת משחקי Battlefield בחינם, וכרגע המשחקים הכי עדכניים שאותם הם מחלקים אלו ה־DLC של המשחקים Battlefield 1 ו־Battlefield 4, כעת המשחקים חינמיים להורדה ב־"Origin". לגבי Battlefield 1, חשוב לציין כי הגרסה החינמית נכון לעכשיו היא הגרסה של ה־"Turning Tides" שכרגע ניתנה לנו בחינם במקום לשלם 15$ על המשחק. לגבי ה־Battlefield 4, הגרסה שמחולקת לכולנו בחינם היא גרסת "Battlefield 4 Naval Strike", שגם היא ניתנת לנו בחינם במקום 15$. חלוקת המשחקים בחינם זה לא משהו שקורה כל יום, ממליץ לכולכם לשמור את המשחקים ב־Libary גם אם איניכם מעוניינים במשחקים תקחו את זה בחינם, כי במידה ויום אחד תתעניינו באחד מהמשחקים, יהיה לכם אותם ב־Libary של ה־ "Origin" בחינם. הגרסה החינמית הראשונה "Battlefield 1 Turning Tides", היא גרסה אחת מבין כמה גרסאות של Battlefield 1. המשחק מבוסס על מלחמה שמתרחשת באזור מים, בין אם זה בים לבין אם זה בחוף. הגרסה החינמית השניה "Battlefield 4 Naval Strike", גם היא מתבססת באזור ימי, המשחק מתרחש מעבר לים סין הדרומי, וכמו הגרסה"Battlefield 1 Turning Tides", הלחימה היא על בסיס מים. שני הגרסאות בחינם גם בקונסולות Xbox, PlayStation ולמחשב. זה שהמשחקים חינמיים בקונסולות זה מאוד נחמד, אך חשוב לשים לב לזה שאנשים שיש להם את המנוי "Xbox Game Pass Ultimate" יכולים לקחת את הגרסאות הרגילות של Battlefield 1 ו־ Battlefield 4 בחינם לגמרי, לקיחת המשחקים כוללים חלק מהמנוי והתשלום על קניית ה־"Xbox Game Pass Ultimate", ועצם זה שמקבלים לא מעט משחקים דרך המנוי, זה גורם ל־Xbox להיות מוערכים יותר. דבר נוסף, זה שהמשחקים כרגע בחינם ואנשים מורידים את המשחקים, זה מביא חשיפה גדולה למשחקי Battlefield, וכרגע כשאנשים משחקים במשחקים החינמיים, המשחק Battlefield 2042 יקבל חשיפה גדולה מאוד כשיצא לאור בתאריך ה־ 19 בנובמבר.
 10. שלושה שבועות לאחר שנסגר בוט המוזיקה "Groovy", בוט המוזיקה "Rythm" נסגר גם הוא בתאריך ה־ 15 בספטמבר. בוט המוזיקה "Rythm" היה אחד מהבוטים הפופולריים בדיסקורד, הנמצא ב20 מליון שרתי דיסקורד, ומעל 30 מיליון משתמשים מפעילים את הבוט בחודש. היוצר של הבוט טען שידע שבסופו של דבר הבוט ייסגר, ואמר "זו הסיבה שהתחלנו לעבוד על משהו חדש לפני כשנה". הודעה נוספת שהוציאו יוצרי הבוט: "לאחר 5 שנים של שירות ומעל 20 מיליון משתמשים, הבוט "Rythm" ייסגר ב־ 15 בספטמבר אבל זה לא הסוף! עבדנו על פרויקט חדש שעדיין לא נוכל לשתף". ולכן, יש למה לצפות חברים, פה זה ממש לא הסוף! לגבי הפרויקט החדש - הפרוייקט החדש של יוצרי הבוט "Rythm" הועלה בקצרה בפוסט באתר הרשמי שלהם, הפוסט שפורסם בעיקר דובר על סגירת הבוט, אך היו כמה מילים על הפרוייקט של הבוט החדש. יוצרי הבוט רשמו "אנחנו לא יכולים להגיד לכם יותר מידי כרגע, אבל אנו עובדים על משהו מדהים בעולם המוזיקה", מה שאומר שסביר להניח שהבוט הבא לא יסתמך על סרטונים ביוטיוב, אלא על תחלופה אחרת שכרגע לא ידועה לנו. אם שניים מהבוטים המוזיקליים הכי פופולרים בדיסקורד כרגע נחסמו, סביר להניח שמנהלים נוספים של בוטים של מוזיקה יקבלו הודעה מגוגל בשבועות הקרובים, עם אותן סיבות שקיבלו מנהלי הבוטים "Rythm" ו־ "Groovy", אם ככה כנראה שכל הבוטים של המוזיקה עלולים להסגר. כמו שנאמר בהתחלה המון משתמשי דיסקורד הפעילו את הבוט, ככה שהמון משתמשים אוהבים לשמוע שירים דרך הדיסקורד מה שללא ספק הפך את הבוטים לחלק גדול מהדיסקורד, וקשה לדמיין את הדיסקורד ללא הבוטים. למי שדואג מכך שאין בוטים של מוזיקה בכלל, כרגע קיימים עוד מספר בוטים שלא נסגרו (לדוגמא הבוט "Hydra"), אז כרגע עוד תוכלו להינות עם מספר בוטים שקיימים, תנצלו את הרגעים האחרונים איתם כי כנראה שבקרוב כמו שצוין שום בוט לא ישאר עקב הפרת חוקים של Google.
×
×
 • צור חדש...