Venomens

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  1,111
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  6
 • נקודות

  113 [ תרום ]

Venomens זכה בפעם האחרונה ב 2 במרץ

לVenomens היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

280 נורמל

אודות Venomens

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  itay
 • תוכנת דיבור מועדפת
  אחר
 • מקצוע
  פאנסאב

מצב רוח

 • נורמלי
 • אני מרגיש ... נורמלי
 1. שלום, את תוכלי למצוא כאן עמוד המראה את כל האנימות שהוא עבד עליהם ובאיזה תפקיד הוא היה בהם. ולמזלך לאומן שלך יש עמוד באינטרנט כאן
 2. אתה מוזמן לרשום לו תגובה נחמד. הוא ישמח מאוד לשמוע ולראות.
 3. אז אחד החברים שלי הוציא שיר ורציתי לעזור לו ולפרסם אותו קצת. מקווה שתהנו
 4. אני מבין את המחשבות שלך אבל זה כבר מוגזם נדב "והחבורה" לא מנסים להסית אף אחד, ואני אומר את זה כחלק "מהחבורה". אנחנו רק רוצים לעזור, לתקן, ולשפר. אפשר לדעת למה אתה חושב שאנחנו מסיתים?
 5. Venomens

  ההתנהלות בקהילה

  שלום לכולם, לאחרונה העלתי פוסט כנה ואמיתי שמעביר ביקורת על ההתנהלות של הקהילה כלפינו. בפוסט אפשר לקרוא על הדרך המזלזלת שמתייחסים אלינו בא. תוכלו לראות את הפוסט כאן: אחריי זמן מה מאז שהעלאתי את האשכול הזה והרבה תגובות של אנשים שהסכימו ההנהלה החליטה ללא שום אזהרה או סיבה או תגובה של הסבר למה לנעול את האשכול מתגןבות חדשות! למה? לא יודע לא קיבלתי שום סיבה אבל אם תשאלו אותי זה כנראה בגלל התגובות הבונות אוליי חלק מהם היו קיצוניות מידי אבל עדיין סיבה היה יכול להיות נחמד. לפי דעתי ההתנהלות כאן בקהילה לא נכונה ואפילו מפלה! ואם לדוגמה מישהו מצוות המיינקראפט של הקהילה היה פותח את האשכול? לפי דעתי ההנהלה אפילו תגיב בכבוד ותתמוך באותו חבר צוות, אבל אוליי זה לא באמת ככה... לא ידוע! אז למה אני בכלל פותח את האשכול הזה? מכמה סיבות: אני רוצה לשמוע את דעתכם על העניין. וסיבה נוספת לכך היא שאני מעוניין להגביר את המודעות ולגרום להנהלה להבין שהדרך התנהלות הזאת מאוד שגויה! אני רוצה לחולל שינוי לטובה! מקווה מאוד שיהיה לכל מי שרוצה את הזמן להגיב לפני שכנראה ינעלו את האשכול הזה ללא סיבה שוב. אז מבלי הפחד להיות מורחק (כי כנראה זה מה שיעשו לי כי אני נותן את הדעה שלי ואומר את "האמת הקשה") מקווה שהאשכול הזה יהווה כקריאה רצינית ושההנהלה יתיחסו ברצינות אל האשכול הזה. עכשיו אני רוצה להבהיר משהו!! אני אוהב את הקהילה הזאתי! אני פה כבר הרבה זמן. וקשה לי לראות את הקהילה ככה. אני רוצה רק טוב לקהילה!
 6. שלום לכולם לאחרונה ראיתי בפורום כי חברי ההנהלה החליטו שלחלק מהאנשים פה בקהילה לא מגיע "דין וחשבון". אם תשאלו אותי דבר מגוחך ופשוט יוצר אווירה לא שיוויונית בין חברי הקהילה, כאילו רק לאנשים ספציפים מגיע "דין וחשבון" או כל סוג של התייחסות מאחד מחבריי ההנהלה. אז שדבר כזה קורה: אני פשוט חושב כמה חוסר זלזול יכול להיות לכם כבר שככה אתם מתנהגים לאנשים! אני מקווה שזה יהווה כקריאה לשיוון. ערב טוב.
 7. מסכים איתך לגמריי! חייב להחיות את הפורום המדהים הזה!
 8. לפי דעתי הוא לא יפה בכלל, ארוך מידי, ובסוף יש פשוט חלק שחור לאיזה 5 שניות.... ואני מכיר מישהו שהכין משהו יותר יפה ממדריך ביוטיוב. אבל היי כל אחד ומה שהוא אוהב! כן! אני חושב שזה בזבוז כסף, וכן! אני חושב שזה לא יפה. אבל אם אתה אהבת זה מספיק טוב.
 9. הם רק צריכים לתפוס את עצמם בידים. יש לי אמון בהם. שיהיה להם בהצלחה!
 10. Venomens

  געגועים

  כפרה עליך איפה אתה? אני מתגעגע לקול הנעים שלך אבל וואלה חזרת מאוחר מידי. הקהילה כבר לא האנשים שהיו פעם אח שלי יקר, כולם הלכו אחי.
 11. ראיתי את המשחק, ואין לי מה להגיד חוץ מוואוו דבר ראשון הfight הזה שישראל נותנת נגד הקבוצה המטורפת הזאת שנמצאת ברמה עולמית. אין מה להגיד כיף לראות את זה, הייתי בהתלהבות כל המשחק והודהמתי. איך אני יכול לעקוב אחריי כל המשחקים של הקבוצה של ישראל? יש איזה טוויטר או משהו שהם מודיעים על המשחקים שלהם?