עבור לתוכן

Epic

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  194
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  זיו

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

Epic's Achievements

YourGame Advanced

YourGame Advanced (3/17)

41

כמות מוניטין כללית

 1. היום מפתחי המשחק הודיעו רשמית, בקרוב 4,000 קילומטרים של כבישים חדשים במשחק, 14 ערים גדולות, 11 תחנות מנוחה מיוחדות, למעלה מ-600 אובייקטים חדשים למשחק ונוספו שמונה חברות שונות שאפשר לעבוד איתם בתוך המשחק. מה שמיוחד בהרחבה זו, שבניגוד לשאר הסימולטורים שאנחנו מכירים, בינתיים הוא יהיה היחיד שיכלול בתוכו את תוואי השטח המיוחד של מקסיקו ודרום ארצות הברית. מטרת המפתחים היא להרחיב את קהל היעד של המשחק בעזרת שטחים שונים ומגוונים, כמו השטחים בהרחבה הזאת. נראה שהמשחק מתחיל לצבור קהל ודרישה מגיימרים ברחבי העולם, והוא מהווה תחרות רצינית למתחרה המוביל בשוק: Euro Truck Simulator.
 2. כמו בכל שנה, סטים התחילו עם הנחות ליל כל הקדושים. כל שנה במהלך ליל כל הקדושים, סטים(Steam) מפציצים את הפלטפורמה שלהם בהמון משחקים עם הנחות מטורפות. בהתאם לאווירה של ליל כל הקדושים, סטים החליטו לתת הנחות דווקא על משחקים שהם תחת קטגוריית "אימה". הנה חלק מן המשחקים שתוכלו למצוא בהנחה לכבוד חג אימה זה: The Forest Dying Lightt Dead By Daylight 7 Days to die Doom Resident Evil מעבר לרשימה המלאה של המשחקים תחת ההנחות של ליל כל הקדושים. ההנחות צפויות להמשך עד לראשון לנובמבר (עוד שבוע מהיום).
 3. מה זה ארמה 3? ארמה 3 (ArmA 3) הוא משחק סנדבוקס צבאי(Millitary Sandbox). מה זה אומר? הכוונה שבמשחק אתם יכולים ליצור סיטואציות שמדמות לחימה בין קבוצות של לוחמים. הקבוצות בגדול מתחלקות למדינות המערב(BLUFOR), מדינות המזרח(OPFOR) וקבוצות ומדינות שונות שהן "נייטרליות"(INDEPENDENT). בגלל שארמה הוא סנדבוקס צבאי, הוא פותח בפני השחקנים המון אפשרויות לתכנון ובניית משימות וסוגי משחקים שונים, והקהילה היא זאת שיוצרת אותם. בגלל הקהילה העצומה של ארמה 3, קיימים המון מודים וסוגי משחקים שונים ומגוונים למשחק שהופכים את המשחק למעניין בכל פעם מחדש. מה כבר אפשר לעשות עם סנדבוקס צבאי? כפי שציינו קודם, קיימים "סוגי משחקים" בתוך ארמה 3. כמו כל משחק סנדבוקס, המערכת עצמה מאפשרת ומעודדת את הקהילה לפתח ולייצר את סוגי המשחק שהיא מתעניינת בה. אז הנה כמה דוגמאות לשרתים שתיתקלו בהם במידה ותשחקו בארמה 3: King Of The Hill - כנראה רובכם מכירים את סוג המשחק הזה. לאלה שלא - קיים שטח מצומצם שאליו כל השחקנים צריכים להגיע. מטרת כל שחקן היא להשאר בחיים אחרון. השחקנים הורגים אחד את השני, ומי שנשאר בחיים אחרון הוא המנצח. Arma 3 Life - שרתי לייף הם שרתי רולפליי. שרתים אלה מאוד מזכירים את השרתי רולפליי של SA:MP, בהם אתם יכולים להיות שוטרים, פושעים, רופאים ועוד המון אפשרויות. בישראל ניסו להקים מספר פעמים קהילה של שרת לייף ישראלי אך בנתיים ללא הצלחה. Exile - הופך את ארמה למשחק הישרדות פוסט-אקופליפטי. אתם מוצאים את עצמכם במקום נידח ללא שום ציוד. אט אט אתם סורקים עיירות, כפרים וערים נטושים בשביל להשיג אוכל, נשקים וציוד. שתי סכנות אורבות לכם כשאתם נמצאים בשרתים אלו: שורדים אחרים וזומבים. Milsim/Realism Clans - זוהי אולי הסיבה העיקרית שהמשחק עדיין חי. רוב הקהילה הוותיקה של המשחק לא משחקת בסוגי המשחק שציינו קודם, אלא בונים משימות ובאמת מדמים לוחמה כמו במציאות. קבוצות אלה מדמים צבאות שונים ברחבי העולם, כשהם קוראים לעצמם בשמות של חטיבות וגדודים שקיימים במציאות(למשל, קיימות המון קבוצות של ה"מארינס" או ה"ריינג'רס" האמריקניים). גם בישראל הקלאנים מהווים את רוב הקהילה. וקיימים מספר קלאנים שמדמים את הצבא הישראלי. גם פה בקהילת יורגיים היה קלאן שדימה את הצבא הישראלי, ששמו היה ISOC. כמו הרבה קבוצות ישראליות, גם הם העלו סרטונים ליוטיוב שמראים את צורת המשחק שלהם בארמה 3. הכוח של ארמה 3 טמון בקהילה שלו בזכות הקהילה האקטיבית והיחסית בוגרת של ארמה 3, קיימים המון מודים(תוספים) למשחק שהופכים אותו למשחק שונה לגמרי. קיימים מודים שמוסיפים ריאליזם למשחק, בין אם זה מערכת רפואה מתקדמת, שאם למשל חטפתם כדור אתם צריך לחבוש את עצמכם, לתפור, להזריק מורפיום וכדומה ובין אם זה מודים "בידיוניים" כמו חלליות בסגנון מלחמת הכוכבים. למשחק קיימים עוד המון מודים, הכוללים מפות, רכבים, נשקים, סאונדים יותר ריאליסטים ומודים שמשנים או מוסיפים לגראפיקה של המשחק. רוב המודים מתפרסמים באתר Armaholic, שם קיים הסבר על כל מוד, ומודיעים תמיד על עדכונים של מודים קיימים והצצה למודים בשלבי פיתוח. ארמה 3 הוא בהחלט משחק שונה ממשחקים אחרים שאנחנו מכירים. שום משחק אחר לא יאפשר ליצור סיטואציות ריאליסטיות כמו שאתם יכולים ליצור בארמה. עם שילובים של מטוסים, צוללות, טנקים, לוחמים רגליים, ארטילריות ואפילו מכ"מים, מזל"טים ולווינים, המשחק פותח בפנינו הזדמנויות ליצור כל סיטואציה שנרצה, ורק הדמיון מגביל אותנו.
 4. כן גם רשום שזה לא אמיתי. וכן זה נחשב סגנון ימי הביינים(ממלכות, דוכסים ובכללי הנשקים מאפיינים את התקופה הזאת). זה לא כמו להשוות את סקיירים לימי הביניים כי בסקיירים יש דרקונים.. במשחק הזה אין קסמים או משהו כזה.
 5. Creative Assembly וMicrosoft, החברות שמפתחות את המשחק Halo Wars 2 פרסמו הודעה רשמית שהם מתכוונים לאפשר לשחקנים שמשחקים דרך המחשב(PC) לשחק ביחד עם שחקנים שמשחקים דרך הXbox. ההודעה הרשמית הזאת באה לאחר ההרחבה החדשה של המשחק: Awakening The Nightmare שיצאה בחודש שעבר. האפשרות לשחק מול הפלטפורמות השונות צפויה להתעדכן בסוף החודש. הרבה משחקים שונים מנסים לאפשר לשחקנים לשחק ביחד ולגשר בין הקונסולות והפלטפורמות השונות, בניסיון להגדיל את הקהילות שלהם ולאחד אותם. משחקי FPS כנראה לא יאפשרו אופציה כזאת למשחקים שלהם, והסיבה לכך דיי ברורה - זה פשוט לא יהיה הוגן. שחקנים עם מקלדת ועכבר יכולים להגיע לדיוק הרבה יותר גבוה משחקני קונסולות, ובמידה ולקונסולות יהיה את ה"איימבוט" שבדרך כלל יש במשחקים כאלה, זאת תהיה בעיה מאוד גדולה לשחקני המחשב. האם עוד משחקים ישלבו בין הקונסולות לשחקני הPC? רק הזמן יגיד.
 6. בארץ הדמיונית של Calardia כתוב שזה לא מקום אמיתי. אשמח אם תדבר איתי בהודעות פרטיות ותראה לי איפה טעיתי, אשמח לתקן במהרה.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=yLnd3AYEd2k
 8. טירות מבוצרות, ערים ענקיות ותרבויות שונות מחכות לכם בארץ הדמיונית של Calardia. הצטרפו עוד היום לאלפי השחקנים במשחק Mount & Blade, שהחל בתור משחק אינדי קטן והפך עם השנים לאחד מהמשחקים המדוברים ביותר בקטגורית משחקים בסגנון ימי הביניים. הגיע הזמן שתיצרו את הגיבור שלכם במשחק אתם יוצרים את הגיבור ואתם אלו שמחליטים איך החיים שלכם יראו. בתחילת המשחק אתם יוצרים את הדמות שלכם. בהתחלה אתם בוחרים איך הוא יראה(דרך המון אפשרויות לשינוי מיקום וגודל של איברים בפנים – אף, אוזנים, עיניים, לסת ועוד המון חלקים שונים). לאחר מכן אתם בוחרים את ההיסטוריה של הדמות שלכם. ההיסטוריה שלו היא זו שתקבע את הכישורים שלו בתחילת המשחק. במידה ובחרתם שהשחקן שלכם היה ציד – כישורי הצליפה שלו בחץ וקשת יהיו יותר גבוהים. במידה ובחרתם שאתם צאצאים למשפחת אצולה, תהיה לכם יותר לגיטימציה מבחינת שאר האדונים והמלכים של האימפריות השונות לשליטה על טירות וישובים. במשחק יש מערכת רמות, נקודות וכישורים. תוך כדי לחימה(בין אם זה נגד צבאות או נגד חבורות של שודדים) אתם צוברים XP ועולים רמות. בכל רמה קיימת האפשרות להעלות את הניקוד שלכם באחת מארבעת האפשרויות הבאות: STR, AGL, INT, CHA . · STR(Strength) – מעלה את הנזק שאתם גורמים במכה. בנוסף לכך על כל נקודה שאתם מעלים לאפשרות זו, אתם מקבלים עוד נקודה לHP. · AGL(Agility) – זריזות, מאפשר לכם לפתח כישורים כמו צליפה בחץ וקשת, רכיבה על סוסים, ועוד המון אפשרויות · INT(Intelligence) – נותן לכם אפשרות לפתח ידע בתחומים כמו טקטיקות, טיפול בפצועים, אימון של חיילים ועוד. · CHA(Charisma) – כריזמה, נותן לכם אפשרות להעלות את כמות החיילים שאתם יכולים להוביל. בנוסף לכך זה נותן לכם אפשרות לשפר את היכולת לקחת יותר אסירים איתכם. כמו ששמתם לב, כל אפשרות מארבעת האפשרויות שלמעלה מאפשרות פיתוח של הדמות בניהול דברים שונים כמו יריה בחץ וקשת, רכיבה על סוסים, טיפול בפצועים וכו'. יש לכם המון אפשרויות ודרכים לפתח את הדמות שלכם לפי התחום והרקע שבחרתם לה. אתם אלו שקובעים אם הדמות שלכם תהיה לוחמת או יותר פוליטיקאית, או אפילו סוחרת, וזה היופי בכל המשחק. לא רק ימי הביניים – מהאימפריה הרומית ועד למלחמות נפולאון למשחק קיימות שתי הרחבות. הראשונה Napoleonic wars, שהיא הרחבה למולטיפלייר של המשחק שנותן לכם אפשרות לפקד על מחלקה מתקופת מלחמות נפוליאון. אתם יכולים לפקד על מגוון סוגים של חיילים, בין אם זו מחלקה של תותחנים, פרשים או פשוט חיילים רגילים(שמצויידים ברובים המתאימים לתקופה). ההרחבה השניה מתעסקת בתקופת הויקינגים. להרחבה הזאת יש מפה משלה, ובמפה הזאת אתם יכולים לעשות ממש מלחמות על גבי ספינות, חוויה שלא תמצאו בשום משחק אחר. בנוסף להרחבות של המשחק ובדומה להמון משחקים אחרים, גם למשחק הזה קיימים מודים שמשנים לגמרי את המשחק ופותחים דלתות לאפשרויות חדשות ומטורפות. באחד מן מאות המודים שקיימים למשחק, יש מוד שנותן לכם את האפשרויות לחזור לתקופת הרומאים ולהקים את לגיון משלכם. אתם יכולים לנהל קמפיינים צבאיים נגד השבטים הפראיים בצפון, או להפך – לנהל את המרדים בתור המורדים. אתם אפילו יכולים למרוד ברומאים בתור יהודים ולשמור על ממלכת יהודה ולהגן עליה מפני האימפריה הרומאית(שאגב, ממש קשה). אנו ממליצים לכם לנסות את המשחק בעצמיכם. למרות שהמשחק יצא מלפני כמעט 7 שנים, נראה שהקהילה שלו עדיין חיה ונושמת. אגב, סיפרנו לכם שקיים מוד של משחקי הכס?
 9. Epic

  PUBG שובר שיאים - שוב

  PUBG תופס תאוצה יותר ויותר, ונראה שאין סוף כשמדברים על כמות השחקנים במשחק, וההוכחה לכך היא שלאחרונה המשחק שבר את השיא בסטים עם מעל 2 מיליון שחקנים פעילים. בסטים קיים דף העוקב אחרי כל הפרטים על המשחקים בפלטפורמה כמו כמות שחקנים פעילים, כמות קניות בזמן האחרון, וכל אפשרויות נוספות שעוזרות לקהל ולמפתחים לעקוב אחר התחרות של משחקים שונים. הגרסה המלאה של המשחק צפויה לצאת עוד במהלך השנה הזאת, כך שיש לנו עוד הרבה מה לצפות (קיימות אפילו שמועות שהמשחק יצא לפטפורמות שונות, כמו למשל הXBOX ONE). אילו עוד הצלחות מחכות למשחק? האם הוא ישבור עוד שיאים? כנראה שבעתיד(המאוד לא רחוק) נקבל תשובות ונגלה עד כמה רחוק יכול להגיע למשחק.
 10. Epic

  Squad - ריאליזם בשדה הקרב

  יותר כמו project reality
 11. מחפש אנשים לשחק איתם סקוואד, עדיפות לחבר'ה מעל גיל 16. מי שרוצה שיוסיף אותי בסטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198006961554 יש גם קבוצה שפתחתי לישראלים בסטים מי שרוצה לשחק: http://steamcommunity.com/groups/SquadsIL
 12. לאחר סיפור ההצלחה של Elder Of Scrolls V: Skyrim, החברה המפתחת Bethesda אינה ממהרת לשום מקום. ככל הנראה החברה מעדיפה להכנס לתחום המולטיפלייר, בנסיון להתחרות על השחקנים מול World Of Warcraft בסגנון משחק העולם הפתוח מלא ההרפתקאות. החברה פרסמה לאחרונה הרחבה חדשה למשחק Elder Of Scrolls Online, שאת המשחק הזה אפשר לתאר בשני מילים: סקיירים מולטיפלייר. לפי מה שנראה Bethesda לא מתכוונים להוציא משחק חדש לסדרה, ומעדיפים לעבות את העלילה שלה בעזרת DLC חדשים למשחקים הקיימים שלה. הקונספט שהוכיח את עצמו כיחסית מצליח של הפיכת הסדרה למשחק מולטיפלייר מעלה את השאלה האם בכלל הם מתכוונים לפתח משחק נוסף בסדרה. אז אם ציפיתם לסיפור ההמשך של סקיירים, כנראה שתאלצו לחכות עוד הרבה זמן - אך זה לא אומר שתצטרכו להשאר עם משחק מיושן. נראה שהחברה משקיעה מאמצים גם בטיפוח הסדרה המקורית, כאשר הם פרסמו בשנה שעברה את Skyrim: Special Edition ששם שיפרו את המנוע הגרפי של המשחק בניסיון להתאים אותו לשנת 2016. אנו נצטרך להוריד עוד כמה עשרות מודים לסקיירים, ככה אולי לא נרגיש שאנחנו מחכים יותר מידי זמן למשחק הבא בסדרה.
 13. Squad - משחק יריות אסטרטגי Squad הוא משחק יריות טקטי המזכיר את המוד Project Reality של המשחק BF2. בדומה לרוב משחקי היריות, מטרת המשחק משתנה מסוג משחק לאחר. לרוב המטרה היא להשתלט על שטחים מסויימים ולהגן עליהם במידת הצורך. במשחק עליכם להצטרף לתוך כיתה(Squad) להקשיב למפקד ולעבוד כצוות על מנת לכבוש את היעדים ולגבור על האויב. במשחק קיימים מספר תפקידים, הכוללים מקלע, מטול, רובאי נ"ט(נגד טנקים), קלע, צלף ועוד. כמו כן קיימים רכבים שונים, מאופנועים ועד נגמ"שים משוריינים. Project Reality גרסת 2017 כפי שציינו קודם, המשחק הוא בעצם גרסא עדכנית יותר של המוד Project Reality המבוסס על המשחק Battlefield 2. במשחק קיים מנוע גרפי משופר, תנועות חלקות המאפשרות לשחקנים השונים להכנס למצבי ירי שונים ומגוונים במהלך הלחימה, האפשרויות הללו תורמות לתחושת הריאליזם שהמשחק שואף לדמות. במשחק עליכם להיות מתואמים ולעבוד יחדיו ברמה הכיתתית וברמה הבין כיתתית(מחלקתית-פלוגתית) בכדי לכבוש את המטרות. לשם כך במשחק קיימת האפשרות לבנות בסיסי זמניים במפה, הנקראים FOB(Field Operating Base). אז מה אפשר לבנות בתוך הFOB? ביצורים - תוכלו למלא שקי חול ולבנות חרכי ירי, שבעזרתם תוכלו לבצר את הבסיס הזמני שלכם ולהגן עליו מפני ירי או חדירה של אויב. שקי החול חוסמים את רוב סוגי התחמושת, אך מקלעים כבדים ונשקים נפיצים(כמו RPG או ירי ממטול) חודרים את שקי החול ורוב הביצורים השונים. נשקים כבדים - מרגמות , מקלעים כבדים, ומקלעי רימונים אלו הם הנשקים הכבדים שתוכלו להרכיב בבסיס הFOB. נשקים אלו מאוד קטלניים, ובמידה והם יוצבו במקום אסטרטגי, הם יהוו עליונות אבסולוטית אל מול כוחות האויב. תחמושת - בזמן הלוחמה אתם משתמשים בהרבה כדורים ורימונים. בבסיסים זמניים אלו, תוכלו לבנות עמדות תחמושת, בהם תוכלו לחמש את עצמיכם בכל פעם מחדש. ריספאון - המשחק מבוסס על מערכת של Tickets(כרטיסים). כאשר כל שחקן משתגר מחדש, כמות הכרטיסים של הקבוצה שלו יורדת. בFOB תוכלו להקים נקודות ריספאון, בה שחקנים שמתו יכולים להשתגר ולהמשיך לשחק. כשטקטיקה וריאליזם נפגשים בשונה ממשחקי יריות פשוטים אחרים, המשחק דורש מן השחקנים בקבוצות לעבוד יחדיו. קבוצה שלא תפעל בשיתוף פעולה - לא תוכל לגבור על הקבוצה השניה. מספיק שקבוצה אחת תפעל יחדיו ונניח, ותכוון את השחקן היורה פצצות מרגמה אל עבר מטרות שונות של הקבוצה השנייה במפה - כבר משיגה עליונות אסטרטגית בוהקת כאשר הקבוצה האויבת מתבצרת במקום מסויים. שיתוף הפעולה בין כל השחקנים, הכולל תיאום בין חברי הכיתה, תיאום בין הכיתות ובניית תוכנית לחימה, שילוב של נשקים קלים וכבדים והכוונת רכבים משוריינים למקומות אסטרטגיים - הן הפעולות אשר יבטיחו ניצחון בשדה הקרב.
 14. המשחק עוד בשלבי פיתוח. אני מאמין שישנו קצת את הגראפיקה וישפרו אותה, אבל לא יותר מידי.
×
×
 • צור חדש...