עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

Shtoota

מורחקים\מושעים
 • הודעות פעילות

  2,091
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  6
 • נקודות

  6 [ תרום ]

Shtoota זכה בפעם האחרונה ב 11 בדצמבר 2018

לShtoota היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

358 בחור טוב

אודות Shtoota


 • יום הולדת 05/12/2002

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Guy
 1. שלום, נעלו לי אשכול בפורום CSGO מסיבה לא ברורה ולא נתנו לי להגיב, מספר פעמים. אני אשמח אם תוכלו לפתוח מחדש את האשכול לתגובות על מנת שאוכל להגיב על התשובה שקיבלתי. האשכול מצורף בקישור הבא.
 2. העובדה שלשניהם ביחד יש IQ בודד אחד שעובר ממוח למוח לא קשורה למזרחית ?
 3. שמעת את המילים בכלל? הקליפ זה כלום לעומת החרא הזה.
 4. הרבה יותר מדי ישראלים. סהכ יחסית למשחק חינמי, מאוד נחמד. בקלות אני יכול לראות אותם לוקחים 15$ בהמשך.
 5. השחקנים בשרת הם לא אותם שחקנים של לפני שנתיים... מוזמן לבקר בג'ייל ולראות. ממוצע גילאים עשר. בהחלט היה שרת טוב פעם, אבל כמו שרייז אמר. תכנות, לא היה. באגים, בכמויות. מה שהחזיק את השרת היו האנשים ששיחקו בו. אני בספק שאפשר לגרום לזה לקרות שוב היום. ולא מפאת מחסור בצוות טוב או תכנות...
 6. רגע מה גם הסקינים מתאפסים? או רק הקרדיטים??? כי קניתי את הסקינים שלי עם נקודות בפורום. זה כבר האיפוס השלישי שעשו ( לי לפחות... ) כל תשעה חודשים פחות או יותר יש איפוס... אין דרך לדעת מי קיבל קרדיטים במרמה ומי לא? כל פעם לאפס את הקרדיטים לשחקנים ששיחקו מלא שעות בשרת זה פשוט מאכזב...
 7. כמובן ? אשמח גם אם תוכל למחוק את התגובות, כפי שציינתי בשני האשכולות אני מחכה לתשובה של מנהל בכיר יותר. אין מה לצפות ( בעיקר משני המנהלים הנוכחיים ) שיודו בטעויות שלהם, בעיקר לא מול כולם. לא יודע אם יצא לך לקרוא את האשכול, אבל בהקבלה לפורום. זה כמו להעלות לניהול פורום דיבורים, משתמש שנהג להעליב ולקלל משתמשים בפורום דיבורים. ואחרי יומיים לקדם אותו לתפקיד מפקח הפורום, ואחרי עוד יומיים לניהול הפורום כולו. *יומיים, תרתי משמע. בתוך פחות משבוע הוא דילג על כל התפקידים הישר לתפקיד מפתח מרכזי בניהול קהילת CSGO.
 8. UP. @Haim, תוכל לפתוח את האשכול תגובות? במידת הצורך אפתח אשכול חדש... אבל פשוט זה קצת מיותר לטעמי.
 9. שלום, פתחתי אשכול בפורום CSGO שננעל על ידי אחד ממנהלי קהילת CSGO מהסיבה :" אין על מה לדון". אני פותח האשכול, ולטעמי יש הרבה מאוד על מה לדון, ונעילת האשכול היא תגובה מאוד ילדותית... בנוסף, אני מחכה לתגובה של אחד מהמנהלים היותר בכירים, כיוון שכמו שצוין באשכול כבר פניתי לחברי ההנהלה הרגילים לפני יותר מחודש ועד היום לא קיבלתי תשובה. וכאשר אחד מהמנהלים יגיב אני אשמח גם לענות לו. בנוסף, לא יזיקו תגובות של עוד שחקנים בנושא. כאשר פניתי אליו בפרטי הוא אמר לי לפתוח אשכול חדש ולציין בו איזה משתמשים אני רוצה שיגיבו ואיזה לא... נשמע לי כמו פתרון ילדותי. לדעתי, כל אחד שרוצה להשתתך בדיון, יכול. כל עוד הוא דומר על שיח מכבד ועונה תשובות ענייניות. הגישה הזאת של "מתלונן" אחד, נגד כל הצוות, לא נראת לי. אנחנו כולנו פה בוגרים ויכולים לשמור על שיח מכבד ומכובד.
 10. Shtoota

  עד מתי...

  אחלה סיפור רשמת עלי,מכנה אותי שקרן אמרת שאני פותח אשכולות... שאני אומר עליך דברים שקריים ולא נכונים. אני אבקש שמעכשיו תפסיק להגיב פה באשכול שלי. אני מגיע לשרת סובל את הדיקטטורה שלך, ומה לעשות, התפקיד שלי זה ללכת ולדווח עליך. שבעזרת השם בלי נדר, עוד מעט בבוא המשיח, יעיפו אותך מפה כבר. אמן אמן אמן. שטוטה.
 11. Shtoota

  עד מתי...

  עד מתי... עד מתי גל ימשיך לצרוח בשרת עד מתי גל ימשיך להשליט טרור בשרת עד מתי גל ימשיך להיות שליט דקטטורי בכל פעם שהוא בשרת עד מתי גל ימשיך לנפח מיוטים וגאגים כשמדברים עליך עד מתי שחקנים בשרת יקבלו מיוטים כי הם אמרו לך "שתוק" כן כן, אני מדבר עליך @.Gal. גם אני יודע לתייג... אני מבקש שתפסיק להיות הפאקינג דיקטטור של השרת ותפסיק להרוס לנו את הכיף על בסיס קבוע. תודה רבה. שטוטה. כן כן, גם אני יודע לתייג.
 12. Shtoota

  עד מתי...

  טעית בפורום, נסה בפורום מנהלים גבר ?
×
×
 • צור חדש...