עבור לתוכן
על־מנת להציג סטטיסטיקות, מחוברים וקישורים שימושיים, לחץ על האייקונים של הסטטיסטיקות והקישורים בתפריט העליון.

הוספת פורום

הקלידו את שם הפורום שתרצו להוסיף למועדפים שלכם
באיזור זה מופיעים פורומים נבחרים ופורומי הקטגורייה האישית שלך. על־מנת להוסיף פורום לקטגורייה האישית, לחצ/י על הפלוס. על־מנת להסיר, לחצ/י על הכוכב הצהוב.
במקרה של תקלות, תמיד ניתן לפנות לפורום משוב ועזרה.

Shtoota

מורחקים\מושעים
 • הודעות פעילות

  2,091
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  6
 • נקודות

  6 [ תרום ]

Shtoota זכה בפעם האחרונה ב 11 בדצמבר 2018

לShtoota היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

358 בחור טוב

אודות Shtoota


 • יום הולדת 05/12/2002

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Guy
 1. שלום, נעלו לי אשכול בפורום CSGO מסיבה לא ברורה ולא נתנו לי להגיב, מספר פעמים. אני אשמח אם תוכלו לפתוח מחדש את האשכול לתגובות על מנת שאוכל להגיב על התשובה שקיבלתי. האשכול מצורף בקישור הבא.
 2. שם פרטי : גיא שם המשתמש בסטים : Shtoota האדמין עליו אתה מתלונן : harban סיבת התלונה : סתם גאג, ללא אזהרה, חושב שהשרת של אבא שלו התאריך בו התרחש המקרה : עכשיו הוכחות (אם יש) : מצורפת בתחתית התלונה הערות : חרבן זרק מולוטוב לכיוון הסיטי והוריד להם HP. כאשר הם הרגו אותו, הוא התחיל לצעוק כמו אחרון הערסים על הסיטי המסכן שהוא סתם הרג אותו, הסיטי ניסה להסביר לו שהוא הוריד לו HP אבל חרבן המשיך לצעוק על הסיטי. כנראה שלחרבן לוקח הרבה זמן להבין או שמא הוא לא יודע את חוקי השרת, ולכן על מנת לעזור לאותו סיטי מסכן ולהפסיק את הצווחות האיומות של סגן מנהל השרת הסברתי לו בפשטות את הסיבה שהוא נהרג בגללה. מכיוון שצוות שרת הגייל החליט להביא מיוטים וגאגים לכל מי שכותב סתם FK ללא אזהרה מראש באופן סיסטמטי. הרשתי לעצמי גם לציין כי במקרים אחרים מקבלים גאג או מיוט אוטמטית ללא שום אזהרה על מנת שלא ינצל את מעמדו ויתחמק מהעונש המגיע לו. כן כן, גם כשמנהל השרת טועה הוא צריך להענש, בדיוק כמו שאם אני הייתי מתלונן על דבר כזה ברור הייתי מקבל גאג. יותר מזה, הייתי מצפה ממנהל השרת שידע את הדבר הבסיסי הזה, שלהוריד לסיטי HP זה מרד, ומי שמורד - מת. במקום זה, הוא מעדיף לצרוח ולנבוח על שחקני השרת. כנראה שחרבן נעלב או התעצבן כאשר הוכחתי לו שהוא טועה, והיות ותחת ניהולו של חרבן וסנור אף אחד מהצוות לא מוכן להודות בטעויות שהוא עושה ( כיוון שהם אף פעם לא טועים כמובן.... ) קיבלתי גאג ( ללא אזהרה ) וחרבן יצא בבושת פנים מהשרת. הגיע הזמן שמישהו יטפל בעבריין המקלדת הזה שחושב שהשרת שייך לאבא שלו ובכל פעם שהורגים אותו הוא מתחיל לצרוח ולנהום על שחקני השרת. זה כבר בלתי נסבל! חרבן, למקרה ששכחת, היות והתלונה היא עליך אסור לך להגיב. הפעם, אני לא אקבל עוד "fake" התנצלות, לא ממך ולא מאחראי הצוות. אני דורש שמישהו יטפל בזה כראוי, ועדיף אחד "שיש לו כוח"... לכולנו ברור, שאם לא הייתי מתערב הוא היה מנצל גישות ומביא לעצמו ריספאון כפי שהוא עושה באופן קבוע בשרת, לדוגמא: רק היום הוא מרד באל אר ועשה לסיטי פריז... מכיוון שלטענתו כל עוד הסיטי לא ידוע שהוא מרד באל אר מותר לו לעשות לו פריז... איזה שטויות. שמישהו ילמד את האידיוט הזה חוקים. אני מאוד מקווה שלא נותנים ליצור התבוני הזה לערוך ולהוסיף חוקים לשרת כפי שעולה על דעתו. במקום להודות לי שאני מעיר את תשומת ליבו להתנהגות המביישת והבזויה שלו בשרת... זו התוצאה... אם אפשר הפעם שהוד רוממותו לא ינעל את האשכול זה יתקבל בשמחה היות והתשובה שלך הייתה ברורה לי מראש מוזמן לראות התייחסות באשכול התלונה, שעכשיו אני גם יודע שלא קראת את כולה. כנראה שלא היה לך כוח. על מנת להקל עליך ולשמור לך על האנרגייה אצרף את התייחסותי בשנית לתגובה ההזויה שלך. ולאותו אחד שהולך להגיב לי בפעם הבאה לא להתערב בעבודה של אדמין. ממליץ לך להיות רק 15 דקות בשרת, רק 15 דקות. על סמוי ולא להתערב. כל מה שצריך זה מדי פעם להעיף מבט בצאט או באדמין צאט בשביל להבין שאם השחקנים לא "יתערבו" בעובדת האדמין. לא תהיה שום עבודת האדמין, כי בלי שמעירים להם שמונים פעמים לפחות, הם לא עושים כלום. כאשר יש סגן מנהל כושל, יש צוות כושל. הקשר הוא ישיר. לפחות יש עוד סגן מנהל שעושה את עבודתו נאמנה על מנת לאזן את השטויות וניצול הגישות והמעמד של הסגן השני.
 3. ולאותו אחד שהולך להגיב לי בפעם הבאה לא להתערב בעבודה של אדמין. ממליץ לך להיות רק 15 דקות בשרת, רק 15 דקות. על סמוי ולא להתערב. כל מה שצריך זה מדי פעם להעיף מבט בצאט או באדמין צאט בשביל להבין שאם השחקנים לא "יתערבו" בעובדת האדמין. לא תהיה שום עבודת האדמין, כי בלי שמעירים להם שמונים פעמים לפחות, הם לא עושים כלום. כאשר יש סגן מנהל כושל, יש צוות כושל. הקשר הוא ישיר. לפחות יש עוד סגן מנהל שעושה את עבודתו נאמנה על מנת לאזן את השטויות וניצול הגישות והמעמד של הסגן השני.
 4. שם פרטי : גיא שם המשתמש בסטים : Shtoota האדמין עליו אתה מתלונן : harban סיבת התלונה : סתם גאג, ללא אזהרה, חושב שהשרת של אבא שלו התאריך בו התרחש המקרה : עכשיו הוכחות (אם יש) : מצורפת בתחתית התלונה הערות : חרבן זרק מולוטוב לכיוון הסיטי והוריד להם HP. כאשר הם הרגו אותו, הוא התחיל לצעוק כמו אחרון הערסים על הסיטי המסכן שהוא סתם הרג אותו, הסיטי ניסה להסביר לו שהוא הוריד לו HP אבל חרבן המשיך לצעוק על הסיטי. כנראה שלחרבן לוקח הרבה זמן להבין או שמא הוא לא יודע את חוקי השרת, ולכן על מנת לעזור לאותו סיטי מסכן ולהפסיק את הצווחות האיומות של סגן מנהל השרת הסברתי לו בפשטות את הסיבה שהוא נהרג בגללה. מכיוון שצוות שרת הגייל החליט להביא מיוטים וגאגים לכל מי שכותב סתם FK ללא אזהרה מראש באופן סיסטמטי. הרשתי לעצמי גם לציין כי במקרים אחרים מקבלים גאג או מיוט אוטמטית ללא שום אזהרה על מנת שלא ינצל את מעמדו ויתחמק מהעונש המגיע לו. כן כן, גם כשמנהל השרת טועה הוא צריך להענש, בדיוק כמו שאם אני הייתי מתלונן על דבר כזה ברור הייתי מקבל גאג. יותר מזה, הייתי מצפה ממנהל השרת שידע את הדבר הבסיסי הזה, שלהוריד לסיטי HP זה מרד, ומי שמורד - מת. במקום זה, הוא מעדיף לצרוח ולנבוח על שחקני השרת. כנראה שחרבן נעלב או התעצבן כאשר הוכחתי לו שהוא טועה, והיות ותחת ניהולו של חרבן וסנור אף אחד מהצוות לא מוכן להודות בטעויות שהוא עושה ( כיוון שהם אף פעם לא טועים כמובן.... ) קיבלתי גאג ( ללא אזהרה ) וחרבן יצא בבושת פנים מהשרת. הגיע הזמן שמישהו יטפל בעבריין המקלדת הזה שחושב שהשרת שייך לאבא שלו ובכל פעם שהורגים אותו הוא מתחיל לצרוח ולנהום על שחקני השרת. זה כבר בלתי נסבל! חרבן, למקרה ששכחת, היות והתלונה היא עליך אסור לך להגיב. הפעם, אני לא אקבל עוד "fake" התנצלות, לא ממך ולא מאחראי הצוות. אני דורש שמישהו יטפל בזה כראוי, ועדיף אחד "שיש לו כוח"... לכולנו ברור, שאם לא הייתי מתערב הוא היה מנצל גישות ומביא לעצמו ריספאון כפי שהוא עושה באופן קבוע בשרת, לדוגמא: רק היום הוא מרד באל אר ועשה לסיטי פריז... מכיוון שלטענתו כל עוד הסיטי לא ידוע שהוא מרד באל אר מותר לו לעשות לו פריז... איזה שטויות. שמישהו ילמד את האידיוט הזה חוקים. אני מאוד מקווה שלא נותנים ליצור התבוני הזה לערוך ולהוסיף חוקים לשרת כפי שעולה על דעתו. במקום להודות לי שאני מעיר את תשומת ליבו להתנהגות המביישת והבזויה שלו בשרת... זו התוצאה... @Shahar
 5. אתה צודק, אין לי הוכחות. אבל אתה מוזמן להסתכל על התלונות שלי מ 2015 ועד היום, ואתה תגלה שאני אף פעם לא שיקרתי או סילפתי את האמת. הדברים שכתובים באשכול הם דברים שאמר לי מנהל הקהילה בעצמו בשיחה בטים ספיק שבסופה הוא הוציא אותי מבלי לתת לי להגיב. אתה מוזמן להתייחס לדברי בערבון מוגבל, אני רק מקווה שולנו מסכימים שמשפטים מהסוג לא אמורים להאמר כלפי מתלונן - בשום סיטואציה. בין אם יש לו כוח או אין לו כוח. אני נותן אמון באותם אנשים שמטפלים לכאורה באותם תלונות, ואני מאוד מאוכזב לגלות שתחת הנהלתו של מנהל קהילה מסוים ישנה התחושה שאפשר להגיד טופל ולנעול בלי באמת לטפל, כי אין כוח...לי אין שום דרך לשחזר את אותה שיחה מבזה בשרת הטים ספיק שבה השיא חוצפתו נהם עלי מנהל הקהילה שהוא הורה לאותו אחראי צוות לכתוב טופל ולנעול מכיוון שפשוט לא היה לו כוח, ולכן כל שאני יכול לבקש זה שתקחו את דברי בערבון מוגבל ותפתחו עין. מאיזה שהיא סיבה החליט היום בבוקר סגן מנהל של שרת הג'ייל לכתוב לי שהוא מצטער:" שטוטה אני מצטער על מה שהיה אתמול לא בכוונתי לחפש אותך בכוח זה מטבע הדברים שבוע טוב !‬‎" מעבר לזה, שכולנו יודעים מהם טבע הדברים ושלא מדובר בהתנצלות של ממש אלה בזריקה ואי לקיחת אחריות. אין בי צל של ספק שהוא לא החליט לכתוב זאת מעצמו, ואם הוא לא החליט לכתוב זאת בעצמו אם כך שאחד מאותם אנשים בקרבתו של מנהל הקהילה "שאין לו כוח" הורו עליו לכתוב זאת בשביל "להוריד אותי מהם" כי "אין להם כוח". במידה ולמנהל הקהילה "נגמר הכוח" אם כך שיש להחליף אותו במנהל קהילה עם מצבור כוחות רענן וחדש. במשך שלוש השנים שאני נמצא בקהילה ועוד קרוב לחמש שנים בקהילות אחרות, עוד לא נתקלתי בכזאת התנהגות מבזה. גם פעם, היו מנהלי שרת שכתבו טופל ונעלו, וכולם ידעו שכלום לא טופל. אבל כשבלי בושה מגיע מנהל הקהילה ומודיע חגיגית כי התלונה לא טופלה אלה רק ננעלה מכיוון "שאין לו כוח", יש להפיק את הלקחים הדרושים. שנינו יודעים, שאין לך שום ברירה אלא לצאת להגנת מנהל הקהילה גם אם ברור לשנינו שמה שקרה רחוק מלהיות תקין. ולכן, אני בכלל לא מצפה לתגובה בפורום היות וברור לשנינו שאני לא אקבל אותה, אני יכול רק לקוות שמאחורי הקלעים תעשה עבודה מקיפה.
 6. רק לצורכי השוואה תשובה לתלונה בקהילת הקונטר - https://prnt.sc/lm8pjz, תשובה מזלזלת, ממש לא לגופה של התלונה. התלונה עסקה באדמין שמדבר כשהוא מת, והתשובה אפשר לנחש, לא... ( אגב, לא תלונה שאני הגשתי ), מיותר לציין שלמשתמש בכלל לא נתנה האפשרות להגיב. באותה מידה יכלה התלונה להסתיים בתשובה שונה, לדוגמא: "תודה רבה על התלונה, לאחר שבדקתי את הרקורד מספר פעמים לא ראיתי עדויות להתנהגות מזלזלת מצד הצוות או התנהגות שלא במקום. בכל מקרה, מצטער על האי הנוחות שנגרמה, המשך ערב טוב, X." לעומת זאת, תשובה לתלונה בקהילת המיינקראפט - https://prnt.sc/lm8qrx, קודם כל נפתחת בהכרת תודה על התלונה, ורק לאחר מכן עוסקת בתלונה עצמה ובאיך טופלה התלונה ומסתיימת בברכת שבוע טוב. דוגמא נוספת אפשר למצוא בקישור הבא - מנהל הקהילה ענה לאותו שחקן בצורה מכבדת ומכובדת ובעוד שתלונה כזאת בקהילת ה CSGO הייתה נגמרת בנעילה של האשכול, בתלונה הזו מתפתחת שיחה בין המנהל לשחקן שבסופה שניהם מגיעים להבנה. אגב, בסופו של דבר התבררה התלונה כלא מוצדקת. אבל במקום לכתוב תשובה מזלזלת ולנעול את התלונה, מחליט אותו מנהל להמשיך לדבר עם השחקן למרות שאולי "אין לו כוח" עד שלמתלונן אין עוד מה להוסיף. בתלונות בפורום ה CSGO זה לא מעניין מה יש לך להוסיף, פשוט זורקים אותך החוצה מהחדר בטים ספיק. שאפו ענק לקהילת המיינקראפט אין ספק שיש פה אנשים שיכולים ללמוד מכם רבות כיצד לענות לתלונה. ביניהם, אני עצמי :).
 7. אני יותר מנרגש לספר לכולכם, כל אלה שכשמפריע להם משהו הם מתלוננים בפורום כפי שהם חושבים שצריך. אותם אנשים, שחושבים שכשכותבים להם שזה טופל, זה טופל. שמסתבר שכאשר אותו מנהל קהילה או אחראי צוות כותבים לכם טופל, זה בעצם בשביל להוריד אתכם ממנו. ואני מצטט את מנהל הקהילה:" הוא כתב לך טופל והתנצל רק בגלל שלא היה לו כוח אליך". אז לכל אותם אנשים שחושבים שהתלונות שלהם "טופלו" יש לי חדשות בשבילכם - הם לא. המילה טופל נכתבה, גם המילה סליחה, או "תודה על התלונה" אבל בפועל - כלום. כי כשלמנהל הקהילה לא אכפת מהתלונות, גם לצוות שלו. כשמנהל הקהילה מפסיק לכבד את השחקנים שלו, גם הצוות שלו. כשמנהל הקהילה גאה באמירה מזלזלת מהסוג הזה, גם הצוות שלויפגין כלפיכם זלזול בחזרה. כשאתם הולכים ומתלוננים, ומעביר אתכם אחראי צוות לחדר שלו ואומר לכם "כן" מזויף ומסכים אתכם, הוא לא מתכוון לזה, הוא מתכוון "כן, גם זה לא מעניין אותי". כי כשזה לא מעניין את מנהל הקהילה שלו, זה גם לא מעניין אותו.כל אותם אנשים שהולכים ומתאמצים להעלות רקורדים ולפתוח תלונות בפורום, זה מיותר. כי גם אליכם "אין להם כוח". וכנראה שזה משהו סיסטמטי פה, שהחליט להנחיל מנהל קהילת ה CSGO. כי לפני שנה, ולפני שנתיים התייחסו לדעה שלכם, לבקשה שלכם, לתלונה שלכם. היה להם אכפת מכם. היום, "כבר אין להם כוח אליכם". והכן המזויף, או ההסכמה המזלזלת, שווים בדיוק כמו לטיפול של אותו מנהל אחר כך. וכשהוא אומר לכם ואני מצטט שוב:" אני מסכים איתך, הוא באמת לא יכול לעשות את זה, אדמין כזה לא צריך להיות בשרת שלי" או "אתה צודק לגמרי הוא לא היה אמור לאשר את זה" הם אולי מסכימים אתכם, אבל זה לא מעניין אותם. כי "אין להם כוח אליכם". אני סבור שלמנהל קהילת ה CSGO שלנו, יש הרבה מה ללמוד מחברו לקהילת המיינקראפט. מוזמן ללכת ולקרוא כיצד נענות התלונות שלהם, קודם כל, לא משנה אם התלונה מוצדקת או לא, הם מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה ורק אחר כך פונים לגופה של תלונה, ולפעמים ניתן לראות גם כיצד טופלה התלונה.לעומת זאת, ההיענות המביישת של קהילת ה CSGO לתלונות. היום נכחתי "בבירור" שאני בספק שבכלל אפשר לקרוא לו בירור עם הצורה הבזיונית שבה הוא התנהל, "בירור" שכל מטרתו הייתה להוכיח לי שאני טועה ואני אשם. וגם כשהגיע אחד מבעלי התפקידים ואמר שהוא נכח באירוע ולא קרה כלום, אומרים שהוא שקרן, והוא פחדן, וממשיכים במנטרה הקבועה של להאשים את המתלונן. לפני דקות ספורות אני התלוננתי באוזניו של מנהל קהילת ה CSGO ושלחתי לו תמונות שמוכיחות כי אני לא אשם בכלום. קודם כל האשימו אותי שאני ערכתי את התמונות ושזה "מאוד פשוט לערוך את הקונסול" ואחר כך, לאחר שלכולנו היה ברור שאני צודק, אף אחד לא הסכים להתנצל, ואני מצטט:" אצלנו זה לא עובד ככה". מסתבר שרק בקהילת ה CSGO, רק בתקופת ניהולו של מנהל קהילה ספציפי, "זה לא עובד ככה", זה לא עובד ככה שכשטועים מתנצלים. מיותר לציין שבקהילת המיינקראפט ניתן לראות תלונות שבהן אפילו פיצו את המתלונן, על עוגמת הנפש, והזמן שהוא השקיע על מנת לשפר את השרת שהוא אוהב לשחק בו. בקהילת ה CSGO? בחיים לא, אם לא מתנצלים, שעוד יפצו? ממש לא באגו שלהם. בחצי שנה האחרונה לא ראיתי לא אדמין ולא מנהל או סגן מנהל שמסכימים להוריד קצת מהאגו שלהם ולהתנצל, או להודות בטעות שלהם. אין ספק שמנהלי קהילת ה CSGO צריכים לעבור קורס אצל מנהלי קהילת המיינקראפט שעונים לתלונות שלהם בכבוד, בהתחשבות ובנימוס בשונה מקהילת ה CSGO שבה התשובה היא "אין לנו כוח אליך". המשך לילה טוב לכולם, מקווה שהפורום הזה יסגר, היות והיום מנהל קהילת ה CSGO, אמר את זה בעצמו, "הוא פשוט מיותר"... ולמי שמתעניין, זו התלונה שלמנהל קהילת ה CSGO ולאחראי הצוות "לא היה כוח לענות עליה". לטעמי, מנוסחת לעניין, ואין שום סיבה נראת לעין שבגללה החליט מנהל הקהילה להורות לאחראי הצוות לכתוב את התגובה הסתמית ולנעול.
 8. שלום, קיבלתי היום באן מהסיבה "מתנשא" באן לשעה כמובן, כיוון שסגן מנהל השרת נתן הוראה להאריך לי באופן אישי כל באן. בכל אופן, בחוקי השרתים הסיבה לא מצוינת. אשמח אם תוכלו לעדכן את חוקי השרת או לחילופין לרענן את אותו סגן מנהל לגבי החוקים הקיימים. למיטב זכרוני, גם סגני מהלי שרת לא יכולים להמציא חוקים שלא כתובים בפורום. אני אמור לנחש או לזכור כל אדמין והחוקים הפרטיים שלו? חשבתי שזו הסיבה שיש חוקים בפורום... בנוסף, זכיתי בצרור איומים בשרת הטים ספיק ולמרות שהגיע אדמין שנכח ואמר לאותו סגן מנהל שרת שלא היה כלום ולא אמרתי כלום, הוא המשיך בשלו. ולבסוף למרות שאמר שהבאן אינו מוצדק, החליט להחזיר את הבאן מסיבה לא ברורה. אני יותר מאשמח לשלוח את הרקורד לכל גורם ואני אשמח אם תוכלו להקשיב ולשמוע. @DrLop ו @Thegoldenfox גם כן, נכחו בשיחה. ואפשר לפנות גם אליהם. חשוב לציין, אני סבור ובטוח שלא כל מנהלי/סגני מנהלי שרת מתנהגים באותה הצורה כמו הסגן המדובר, אך אין בי צל של ספק שיש להפיק את הלקוחים הדרושים מהרקורד. אני הייתי במספר של בירורים, הן כאדמין, הן כמנהל שרת והן כשחקן. מעולם לא ראיתי כזה חוסר התחשבות, חוסר כבוד מינימלי ובסיסי כלפי המתלונן ."הבירור" אם בכלל אפשר לקרוא לו ככה נערך בצורה מכפישה אשר הגדירה אותי אוטמטית כאשם ומטומטם שכל מה שצריך זה להסביר לו למה הוא אשם, שום לקיחת אחריות מאף אחד מן הצדדים לא נראתה ובטח שבטח לא התנצלות לגבי מה שקרה. יש גבול לרמת "הגיבוי" שיכול סגן לתת לאדמין שלו, לא הגיוני שגם כאשר מגיע אדמין נוסף ומסביר לאותו סגן כי לא היה כלום, הוא ממשיך לנסות להסביר לי למה אני אשם ולמה מגיע לי שימשיכו להעניש אותי, והוא מקנח בעובדה, שמעתה והלאה לא משנה מה הסיבה לבאן והאם הוא מוצדק, הוא ידאג שכל הבאנים שלי יישארו. המשך שבוע טוב ?
 9. מחזק מאוד. אדמין שהוא פשוט בושה לשרת, ולמנהליו. אדמין שמשתמש בגישותיו לרעה על ידי מיוטים וגאגים לא מוצדקים על ימין ועל שמאל, ובמילים אחרות פשוט הורס את האווירה בשרת. יש אנשים שאפילו יוצאים כשרואים שהוא נכנס. מוזמנים לראות, כמה אנשים יש לפני שקצפת נכנס ועשר דקות אחרי שהוא נכנס, וכן עשר דקות אחרי שהוא יוצא. כמו קסם, השרת מתרוקן ומתמלא. אינטרס שלכם וגם שלנו, להוריד אותו כמה שיותר מהר!
 10. העובדה שלשניהם ביחד יש IQ בודד אחד שעובר ממוח למוח לא קשורה למזרחית ?
 11. שמעת את המילים בכלל? הקליפ זה כלום לעומת החרא הזה.
 12. הרבה יותר מדי ישראלים. סהכ יחסית למשחק חינמי, מאוד נחמד. בקלות אני יכול לראות אותם לוקחים 15$ בהמשך.
 13. השחקנים בשרת הם לא אותם שחקנים של לפני שנתיים... מוזמן לבקר בג'ייל ולראות. ממוצע גילאים עשר. בהחלט היה שרת טוב פעם, אבל כמו שרייז אמר. תכנות, לא היה. באגים, בכמויות. מה שהחזיק את השרת היו האנשים ששיחקו בו. אני בספק שאפשר לגרום לזה לקרות שוב היום. ולא מפאת מחסור בצוות טוב או תכנות...
 14. רגע מה גם הסקינים מתאפסים? או רק הקרדיטים??? כי קניתי את הסקינים שלי עם נקודות בפורום. זה כבר האיפוס השלישי שעשו ( לי לפחות... ) כל תשעה חודשים פחות או יותר יש איפוס... אין דרך לדעת מי קיבל קרדיטים במרמה ומי לא? כל פעם לאפס את הקרדיטים לשחקנים ששיחקו מלא שעות בשרת זה פשוט מאכזב...
×
×
 • צור חדש...