עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

GentelmanSpider

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  43
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  10 [ תרום ]

כמות מוניטין כללית

4 יהיה בסדר

אודות GentelmanSpider


פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  אמיר
 1. רק אומר אם נבו לא ייענש על אף אחד מהמקרים מבחינת כל השחקנים מותר לעשות את כל מה שהוא עשה בסרטונים. הרי שום דבר לא מבדיל את נבו מאיתנו כאשר אנחנו במשחק, מצפה לראות תשובה הולמת אשר תענה על מה שכתוב ולא על מה שאתה רוצה לענות עליו.
 2. אני יודע שנבו או גיל ירוצו וימהרו להגיב. רק לפני שאתם מגיבים , נבו תתייחס לכתוב ולא למה שקרה. שנית גיל, אתה בחור בוגר, בעל ניסיון, אתה רוצה להקשיב או להסתים כל פיה המדברת רע כלפי ה"מנהל הראשי" שלך?
 3. שם פרטי (לא חובה):אמיר שם המשתמש בסטים:Gentleman האדין עליו אתה מתלונן:Nevo סיבת התלונה: אביוזים, שבירת חוקים, אי ידיעת חוקי השרת. התאריך בו התרחש המקרה: 3.6 הוכחות (אם יש): הורג במקום הנקרא Greenzone ובנוסף שובר את חוק ה fear rp כאן רואים שנית את נבו שובר את החוק fear rp בנוסף לזה שהוא שובר את החוק הנקרא combat log עושה בלאגן, מוחק מכונית, נוהג כמו משוגע... הערות: סה''כ אני מצפה לתשובה בוגרת ולהתייחסות רצינית לגבי שבירת החוקים בשרת... גישותיי ירדו היום וזאת אחת מהסיבות שאני יוצר את התלונה, רציתי לדבר עם נבו בקשר להחלטתו והוא פשוט אמר שאין לו על מה לדבר פה, לאחר מכן כתב בצ'אט שאין סיבה ממשית להורדה זאת פשוט החלטת "ההנהלה". עכשיו בשאלתי אליכם, האם אתם שחקני השרת, אדמינים ועוד אנשים שקשורים לקהילה רוצים להמשיך לראות אותו שובר את חוקי השרת בצורה מבזה כל כך? אני לא חושב שזאת התנהגות מתאימה לנבו, בתור התפקיד הגבוה שקיבל שהוא מנהל ראשי, הוא אמור להתייחס בצורה מכבדת גם כלפי חוקי השרת למרות שהוא בדרגה גבוהה. לסיכום אני רוצה לדבר רק איתך, נבו, אשר דחה כל ניסיון של דיבור איתו למרות ניסיונותי הרבים לשפר את הקהילה, שיחה קצרה בת חמש דקות אשר תסביר את החלטותך ואת התנהגותך המבזה בשרת.
 4. קיבלתי באן על ביהופ מיקרו ,עכשיו אני דיי חדש לקהילה כך שלא ידעתי שאסור להשתמש בהם אני רק ניסיתי קהילה אחרת ורציתי להנות אני לא יחזור על זה שוב לעולם (הופנתי על ידי שביט).אשמח אם הבאן יוכל לרדת .כל המקרה היתהל בשרת הפאן. שם בסטים : GentelmanSpider http://steamcommunity.com/id/pokolapoko STEAM_0:0:182673177
×
×
 • צור חדש...