XLordNeX

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  66
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ תרום ]

כמות מוניטין כללית

2 יהיה בסדר

אודות XLordNeX

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  אביאל
 1. אבל גם אמרתי, שאין לי מושג על מה האזהרה, ואני כמעט בטוח שהיא לא נכונה. אז אשמח אם תוכלו לבדוק זאת פעם נוספת, או לפחות להגיד לי מה אמרתי, כדי שאדע לא לעשות זאת שוב...
 2. שם מגיש התלונה: אביאל, Topnex סוג ההרחקה (מיוט\באן): מיוט, שנוצר כתוצאה מאזהרה האדמין שביצע את ההרחקה: DJ_Sky אורך ההרחקה: 4 שעות סיבת ההרחקה: "Insulting" תיאור המקרה: אז זהו, שלא היה שום מקרה. אני דברתי להנאתי עם חבריי לשרת, שלפתע, באמצע שיחתי עימם, חבר הצוות הנ"ל הביא לי את האזהרה שבאה משום מקום. אני לא יודע מדוע קבלתי את האזהרה, ואשמח אם אקבל מעט מידע על האירוע. נ"ב - האשכול הקודם שלי ננעל ללא סיבה, ללא קבלת מענה, בעוד שלא עברתי על אף אחד מחוקי הפורום. פתחתי שוב, מקווה שאוכל לקבל הפעם מענה.
 3. זה שקר.. בחיים לא קרה. אוכל לקבל בבקשה הוכחה, או ציטוט של מה שאמרתי?
 4. שם מגיש התלונה: אביאל, Topnex סוג ההרחקה (מיוט\באן): מיוט, שנוצר כתוצאה מאזהרה האדמין שביצע את ההרחקה: DJ_Sky אורך ההרחקה: 4 שעות סיבת ההרחקה: "Insulting" תיאור המקרה: אז זהו, שלא היה שום מקרה. אני דברתי להנאתי עם חבריי לשרת, שלפתע, באמצע שיחתי עימם, חבר הצוות הנ"ל הביא לי את האזהרה שבאה משום מקום. אני לא יודע מדוע קבלתי את האזהרה, ואשמח אם אקבל מעט מידע על האירוע. הוכחות:
 5. לא עקבת אחרי הנהלים של פתיחת תלונה כראוי. אנא פתח את האשכול שוב, בעזרת התבנית שנמצאת פה: אשכול ננעל.
 6. שם מגיש התלונה: XLordNeX, אביאל האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: לא ידוע סיבת התלונה: הסיבה לתלונתי היא מאתגרת ביותר, אך אקצר אותה למספר מילים בודדות. היום, בשעות הבוקר, כאשר נכנסתי לשרת גיליתי שכל המידע שהיה קיים על שחקני נמחק. מה זאת אומרת? האי שלי, כספי, משפחתי, ילדיי וכל הדברים השגתי וצברתי בשרת במהלך שנות חיי נמחקו בין רגע. תיאור המקרה: אחד חברי הצוות הנוראים ניסו בדרך ערמומית כלשהיא למרר את חיי, לכן מחקו את כל עבודת חיי, את האי מלא המשאבים שלי, כספי וכל עבודת חיי. הוכחות: כפי שציינתי מוקדם יותר, לא ידוע לי מי ביצע עבירה נוראה ז ו.
 7. שם מגיש התלונה: XLordNeX האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: PROnoob14 סיבת התלונה: מנסה לתקוע אנשים בפורטל. תיאור המקרה: הספים בצאט במשך המון זמן "מי שרוצה לקבל דברים חינם , שיבוא לחדר הבלבול". הוא הבטיח המון דברים לכל מי שיכנס לחדר , בסוף החלטתי להכנס והוא שיגר אותי וניסה להכניס אותי לתוך הפורטל , שקורא לו "חדר הבלבול". ביקש ממני להשאר שם 3 שניות כדי שהוא יספיק לשים את האובסידיאן , וכך לא אוכל לצאת / לבצע פקודות / לרשום בצאט. הוכחות ( חובה! )
 8. בנוסף , העלתי סרטון בנושא :)
 9. שם מדווח על הבעיה\באג: XLordNeX פירוט על הבעיה\באג: אין לי הרשאה לאף אחד מהפקודות הבאות: /msg /m /r /whisper לעומת זאת , לכולם בשרת יש והם יכולים לשלוח לי הודעות פרטיות. צילום של הבעיה (במידה ויש): ללא הערות: ללא
 10. שם מגיש התלונה: XLordNeX סוג ההרחקה (מיוט\באן): באן האדמין שביצע את ההרחקה: Kappit אורך ההרחקה: שבוע סיבת ההרחקה: טיפי-טראפ תיאור המקרה: משתמש השתגר אליי , והכנסתי אותו לפורטל כך שהוא לא יוכל להשתגר לשום מקום - כי מי שבתוך פורטל לא יכול להשתגר כי הוא כל הזמן זז , וגם לא לשבור בלוקים כי הוא היה בשטח הפאקטשיין שלי. לא הרגתי אותו , אבל כנראה זה נחשב טיפי טראפ - ואני לא מתכוון להתווכח אם זה כן או לא. אז בקיצור , שחררתי אותו לאחר דקה כי לא רציתי לעשות להמון זמן , ואז מיד קבלתי באן לשבוע בגלל "Tp Trap". ולהזכירכם , הנה החוקים: 1.אין למכור חפצים בשרת תמורת כסף אמיתי 2.אסור לעשות סקאם על אחרים!(אם מישהו זורק משהו בטעות זה לא נקרא סקאם!(אסור לך לעשות החלפות עם מישהו ולשקר עליו!) 3.מותר לעשות inside, שזה אומר... מותר להצטרף לFaction של מישהו ואחרי זה לעבוד עליהם או לעשות פעולה פנימית שמפילה אותם. 4.אם הגשתם בקשה לעלות לצוות אסור לכם להזכיר את זה ל ההנהלה הגבוהה, במידה והזכרתם/הספמתם הטופס שלכם יכול להפסל ותוכלו להגיש בקשה רק בעוד שבוע. 5.אין להעליב/לקלל/להציק/להתגרות בשחקנים אחרים! 6. אסור לפרסם שרתי מיינקראפט אחרים. 7.אסור להשים TexturePack שעושה גליץ' בלוק. 8.תכבדו את חברי הצוות, הם פה בשביל לעזור לכם. 9.אין להספים שחקנים אחרים בפקודה Msg/Pm/r 10.אין לבקש מההנהלה הגבוהה לעשות Event. 11. אין להשתמש במקרו בשרת! 12. ניצול באגים בשרת אסור בהחלט 13.אין לקרוא לחבר צוות במטרת צחוק דוגמא: -nevoyg -Yes -nvm וכמובן חוקי הקהילה חלים גם פה. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש! ומצטער , אבל אני לא רואה שום דבר נגד טיפי טראפ בחוקים. אולי פספסתי אשמח אם תראו לי. אלה החוקים בדיוק לפני מספר שניות , ואין שום דבר נגד טיפי טראפ - זאת אומרת שטיפי טראפ מאושר לגמרי. האומנם?
 11. שם מגיש התלונה: XLordNeX סוג ההרחקה (מיוט\באן): באן האדמין שביצע את ההרחקה: Kappit אורך ההרחקה: שבוע סיבת ההרחקה: טיפי-טראפ תיאור המקרה: משתמש השתגר אליי , והכנסתי אותו לפורטל כך שהוא לא יוכל להשתגר לשום מקום - כי מי שבתוך פורטל לא יכול להשתגר כי הוא כל הזמן זז , וגם לא לשבור בלוקים כי הוא היה בשטח הפאקטשיין שלי. לא הרגתי אותו , אבל כנראה זה נחשב טיפי טראפ - ואני לא מתכוון להתווכח אם זה כן או לא. אז בקיצור , שחררתי אותו לאחר דקה כי לא רציתי לעשות להמון זמן , ואז מיד קבלתי באן לשבוע בגלל "Tp Trap". ולהזכירכם , הנה החוקים: 1.אין למכור חפצים בשרת תמורת כסף אמיתי 2.אסור לעשות סקאם על אחרים!(אם מישהו זורק משהו בטעות זה לא נקרא סקאם!(אסור לך לעשות החלפות עם מישהו ולשקר עליו!) 3.מותר לעשות inside, שזה אומר... מותר להצטרף לFaction של מישהו ואחרי זה לעבוד עליהם או לעשות פעולה פנימית שמפילה אותם. 4.אם הגשתם בקשה לעלות לצוות אסור לכם להזכיר את זה ל ההנהלה הגבוהה, במידה והזכרתם/הספמתם הטופס שלכם יכול להפסל ותוכלו להגיש בקשה רק בעוד שבוע. 5.אין להעליב/לקלל/להציק/להתגרות בשחקנים אחרים! 6. אסור לפרסם שרתי מיינקראפט אחרים. 7.אסור להשים TexturePack שעושה גליץ' בלוק. 8.תכבדו את חברי הצוות, הם פה בשביל לעזור לכם. 9.אין להספים שחקנים אחרים בפקודה Msg/Pm/r 10.אין לבקש מההנהלה הגבוהה לעשות Event. 11. אין להשתמש במקרו בשרת! 12. ניצול באגים בשרת אסור בהחלט 13.אין לקרוא לחבר צוות במטרת צחוק דוגמא: -nevoyg -Yes -nvm וכמובן חוקי הקהילה חלים גם פה. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש! ומצטער , אבל אני לא רואה שום דבר נגד טיפי טראפ בחוקים. אולי פספסתי אשמח אם תראו לי. אלה החוקים בדיוק לפני מספר שניות , ואין שום דבר נגד טיפי טראפ - זאת אומרת שטיפי טראפ מאושר לגמרי. האומנם?
 12. רק להוסיף משהו - כאשר השתמשתי בבאג ה-[item] לא הייתי במיוט. כמובן שצלמתי את ההוכחות שלא הייתי במיוט , כי ידעתי שתמיד יהיו כאלה שידווחו על דברים טיפשיים כאלה. אם מישהו מעוניין בהוכחה - שיגיב.
 13. מדוע זה באג? לא שלחתי ב [item] הודעה כלשהיא , אלא רק פרסמתי את הפריט שלי , לא במטרה להשתמש בבאג.
 14. זה כן קשור אליו , כי הוא הרג אותי - וכפי שידוע לי , מי שהורג צריך לקבל את העונש. והוא עשה טיפי טראפ לנגד עיניי מול עוד המון אנשים..