עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

ijo

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  920
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  5

ijo זכה בפעם האחרונה ב 26 בינואר

לijo היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

327 בחור טוב

10 עוקבים

אודות ijo


 • יום הולדת 21/08/2000

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  אור

קישורים חברתיים

 • Steam
  STEAM_1:0:45306095
 1. ijo

  געגועים

  הרבה חסרים פה אבל וואלה שמח לראות אתכם חברים יקרים
 2. ijo

  געגועים

  מה אומרים חברים יקרים מה חדש? וואלה האמת הלוואי היה לי זמן לחזור אני בבסיס סוגר שבתות כמו מים ואין לי זמן אפילו להתעדכן מה קורה כאן. מה איתכם ספרו לי קצת שבת שלום לקהילה הכי טובה עם האנשים הכי טובים בישראל אוהב אתכם
 3. מוזמנים לתת רעיונות נוספים.
 4. שם מגיש ההצעה: ijo תאריך הגשת ההצעה: 27/07/18 פירוט על ההצעה: הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי ולהוריד את כל הצוות (כולל הנהלת השרתים) ולתת צאנס לכולם להשקיע מספיק בשביל להרוויח את המקום בצוות השרתים.. ואפילו גבוה יותר. מדוע אני חושב שההצעה שלי טובה: וואלה האמת שאני ממש פה ושם נכנס להסתכל על מה קורה כאן ומה השתנה והאמת שבחודשים האחרונים הקהילה רק דועכת, וחבל.. אני מאמין שהקהילה הזאת באמת צריכה להיות הכי טובה בארץ אבל בגלל חוסר השקעה ומקוריות היא לא.. תתחילו לשים לב שכל הצוות שם זין ברגע שהוא מקבל תפקיד אז כתשובה תעיפו את כולם *לא אישי* ותתנו לכל השחקנים הזדמנות לנסות להרוויח את המקום כצוות. מי שהכי יתמיד אפילו תשימו אותו כאחראי צוות או משהו בסגנון. תעשו את זה רק אם אתם חושבים כמוני כי לדעתי זה הדבר היחיד שנשאר לעשות בשביל שמשהו באמת ישתנה בקהילה.. מקווה לטוב, תעדכנו @Cactus @Delirious
 5. צא עם חברים למסיבות אחי לא חסר שם מסיבות.. זה כל היופי שבאילת. על הדרך תביא כמה למלון
 6. ijo

  תפקידים

  מפקח קהילת CS:GO //// אחראי רעיונות לטרולים של שחר @.Shahar
 7. אדמין בשרת ה-TTT מנהל שרת ה-TTT אחראי צוות פרישה קצרה אחראי צוות פרישה ארוכה
 8. תותחים! שאפו שחר כל הכבוד גבר קטן הבאת פה שינוי גדול לטובה שלך. ?
 9. אחי, אני כבר לא אחראי על שום דבר אני פניתי אליך בגלל שמעצבן אותי לראות איך כולכם קוטלים את ההנהלה כאילו היא אשמה בזה שהיא מנסה לעזור ולמצוא פתרון. אתם חושבים שזה קל אבל אתם לא מבינים שזה זיון שכל אחד גדול וזה מצריך הרבה סבלנות בשביל להתמודד עם המון בעיות שונות. אז במקום להתלונן כל הזמן תנסה לעזור להם.. עזוב את החוק בצד כבר אמרתי לך אלף פעמים, אני מדבר איתך על פתרון למצב שהצגתי במידה ואין את החוק הזה. יפה, הצעת את הבוט ספקטייט הזה, אני אישית לא מכיר אותו אבל הינה, יש לך רעיון מעולה. אם תפנה למנהל עם הרעיון הזה כמו בן אדם נורמלי וכמו אדם טוב, הוא יקדם את זה הלאה ובמידה וזה אפשרי וזה יצא לפועל אז זה יהיה פתרון להמון בעיות שיש. כמו ארדיאמים.
 10. יפה, כבר התקדמות. אז בעבר זה כבר נוסה וכידוע לך זה מצריך שטח אכסון ענקי בשביל להקליט את כל המשחק 24/7, ובנוסף, עד כמה שידוע לי ספציפית, בוט כזה מקליט רק מנקודת מבט של שחקן מסויים. הוא לא יכול להקליט את כל המשחק מהעיניים של כל השחקנים. לכן זה לא כל כך יעיל..
 11. ושוב, אתה לא מתייחס לסיטואציה שנתתי. אתה רק אומר למה החוק הזה לא טוב וכבר ציינתי בתגובה שלי את הסיבה הספציפית הזאת שאמרת. אני מצפה ממך לתת לי פיתרון לנושא הזה, כי למרות שאתה שחקן יותר ותיק ממני בקהילה ובשרת ה-TTT, הפתרון הפשוט שהצגת הוא לא פתרון. ככה זה עבד עד עכשיו, נכון, אבל החוק הזה שאתה מתלונן עליו התווסף מהסיבה הפשוטה שכולם התלוננו על המצב הזה. במקרה, אני הייתי בצוות השרת כשהתלוננו אז אני יודע את זה. אבל המון שחקנים פרשו בגלל שזה מטומטם שאסור להרוג שחקן שאתה יודע בוודאות שהוא הרג מישהו אחר רק בגלל ש-"לא ראית אותו יורה". אז שוב אני שואל, יש לך פיתרון שימנע את כל הסיפור הזה? גם אם זה מוד מסויים שצריך לבנות ואז נשאל את המתכנתים האם זה אפשרי.
 12. שוב, אתה מתחמק מתשובה. כן.. סיטואציה כזאת יכולה לקרות וזה קורה. עזוב את הדוגמא הספציפית הזאת, אני מדבר איתך על מצב שבו מישהו נמצא אפילו צמוד אליך ואתה לא מסתכל לכיוון שלו והוא הורג שחקן אחר, כשאתה מסתובב אתה לא יכול להרוג אותו גם אם אתה בטוח שזה הוא בגלל שלא ראית אותו יורה. אז חאלס להתחכם ובמקום להיתפס על מקרה ספציפי תאר לך בראש ותיזכר ברגעים שזה כן קרה לך ויאללה, אני מחכה לפיתרון ממך, כי כמו שכבר ציינת החוק הזה גרוע וההנהלה מפגרת וכולם ילדים קטנים עם חוקים טיפשיים והזויים. נניח ואתה מנהל השרת, מה הפיתרון שלך למצב הזה?
 13. חיים שלי אני מבין אותך הכי שבעולם וגם אני חושב סוג של כמוך, אבל כולם כאן חייבים להבין שיש גם צד אחר.. יש את הצד של המקרים שאנחנו יודעים בוודאות שהבן אדם שאנחנו מסתכלים עליו עכשיו הרג לפני שנייה שחקן אחר מתוך ההיגיון הבסיסי שראית אותו יוצא ממקום סגור אחרי שנשמעו יריות ובנוסף גם ראית שם גופה, ולבעיה הגדולה הזו אין פיתרון. הבעיה העוד יותר גדולה, היא שמנהלים חדשים של השרת מנסים למצוא לזה פיתרון ומה שהשחקנים עושים זה לקטול אותם במקום לתת לזה צ'אנס ולראות עד כמה זה יעיל.. בסופו של דבר אתה יודע כמה אני אוהב את השרת הזה ואני מת שימצא לזה פיתרון בשביל שהוא יהיה מלא בכל רגע ביום, אבל בשביל זה צריך שיתוף פעולה מלא מרוב השחקנים ולא קטילה של אנשי הצוות במקום. מי שמספיק חכם בשביל להגיד זה רעיון גרוע ולקטול שיהיה גם מספיק חכם בשביל לתת פיתרון חלופי..
×
×
 • צור חדש...