עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

baljeet

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  433
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  3
 • נקודות

  34 [ תרום ]

baljeet זכה בפעם האחרונה ב 20 באפריל

לbaljeet היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

85 יהיה בסדר

אודות baljeet


פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  may
 1. היה קשה לכתוב את זה בסיבה? יום מקסים
 2. שם פרטי (לא חובה):מאי שם המשתמש בסטים:baljeet השחקן עליו אתה מתלונן:כל חברי גאנג BTW קישור לסטים של השחקן עליו אתה אתה מתלונן:... סיבת התלונה: עוברים על החוקים, למרות שמותר להם להיות רק 5 מחוברים, הם 6 (רק מתי שאני ראיתי) הוכחות (אם יש): https://plays.tv/video/5cf67b5be1e6589a50 הערות:
 3. שם פרטי (לא חובה): מאי שם המשתמש בסטים: Baljeet שם האדמין שנתן את הבאן: לא ידוע התאריך בו ניתן הבאן: לא ידוע סיבת הבאן: go away הערות: אשמח להסבר קצת יותר מפורט, יש לציין שקיבלתי את הבאן כשלא הייתי בשרת. אני מניח שאתה זה שנתן לי את הבאן אז אני מתייג אותך כדי שיהיה לך נוח @Nevo
 4. שם פרטי (לא חובה): מאי שם המשתמש בסטים: baljeet שם האדמין שנתן את הבאן: steve התאריך בו ניתן הבאן: לא ידוע סיבת הבאן: Trying to duplicate money הערות: אשמח להוכחות.
 5. דרך אגב, אתה אמרת שאתם מזמנים נשקים כדי לבדוק או משהו כזה.. יש לי הוכחות שסטיב משתמש בזה גם נגד שוטרים בשודים. גם שם הוא בדק?
 6. נבו, אתה לא מובן בתגובה שלך, אתה אומר שאני החבאתי את הכסף שלי שזימנתי אצל ג׳רמי. איך בדיוק זימנתי את הכסף הזה בלי גישות? יש לך לוגים שלי? אני אשמח להוכחה מאיפה הכסף הזה. אתה מוזמן לשאול את ג׳רמי למה הבאתי לו את הכסף. אני החלטתי שאני לא משחק בשרת הזה יותר ואני מביא את כל הדברים שלי לחבר שלי. דרך אגב, אם כל מה שרציתי זה להחביא את הכסף עד שתאפסו לי, למה הבאתי לו את כל הנשקים שלי? וביקשתי מאורי להביא לו את המכונית שקניתי? אני מניח שאין לך תשובה לזה. בבקשה אל תצנזר את האמת. וביקשתי לא לנעול את האשכול כדי שאני אוכל להגיב לך אבל אני יודע שאתה תמשיך לסנן אותי בפרטי. @Nevo
 7. בואו אני אספר לכם סיפור. ***חלק זה צונזר על ידי נבו*** אחרי שבוע החליטו לאפס לי גם את כל הרכבים . היום, חבר שלי קיבל באן על שימוש בתוכנה לא חוקית (לא צ׳יטים) ואני התעקשתי לקבל גם באן כי גם לי היה שימוש בזה. אחרי שמוריאל הסכים להביא לי באן, החלטתי לא להמשיך לשחק כאן והבאתי את כל הרכוש שלי לג'רמי. אחרי 2 דקות הם לקחו ממנו הכל והחליטו שאני עשיתי אביוזים כדי לקבל את הכסף הזה (זוכרים שמקודם איפסו לי את הכסף אחרי שלא היו לי גישות?) אם מדברים על אביוזים, אני ממליץ לכם לראות את התמונה הבאה,***חלק זה צונזר על ידי נבו*** כאן רואים שסטיב, מזמן לעצמו נשקים שרק אדמין ומעלה יכול להשיג והורג אנשים איתו. כאן תוכלו לראות את האביוזים שנבו עושה, https://youtu.be/zGOLKBIwE_M (אם תסתכלו כמה פעמים תראו שהוא משתמש בנוקליפ, כלומר מרחף במהירות ממקום למקום.) הנהלה יקרה, לפני שתנעלו את האשכול, תנו לי להגיב לכם ובואו ננהל שיחה רצינית ולא חד צדדית
 8. עזוב את זה שאסור לך להגיב פה. כשמוחקים מכונית צריך לחכות לריסטארט הבא כדי לקנות אותה שוב. הוא עשה ספאון לרכב שלו מעל הרכב שלי והוא הגיע לשם בעזרת נו קליפ (לעוף)
 9. זה נראה לכם הגיוני שלא עונים לי? @gilronen @Nevo
 10. שם פרטי (לא חובה): מאי שם המשתמש בסטים: Baljeet האדין עליו אתה מתלונן: Nevo סיבת התלונה: אביוזים בשרת התאריך בו התרחש המקרה: 12/05/2019 הוכחות: הערות: אני וחבר חיכינו באימפאונד למישהו אחר ופתאום נבו הגיע כמו ישו (NoClip) שאלתי אותו איך הוא הגיע והוא לא ענה. הוא אומר לי להזיז את הרכב שלי וכשאני הולך לכיוון הרכב שלי הוא פשוט עושה אימפאונד גם לרכב שלו (לא ריאליסטי). שני הרכבים מתהפכים והוא מתחיל לקלל אותי (לא עשיתי שום דבר). הוא פשוט נכנס לרכב שלי, מוחק אותו (/dv) ונוסע עם הרכב שלו. מיותר לציין שאחרי שהוא נסע, לא יכולתי לעשות יותר אימפאונד. אם ככה מנהל שרת מתנהג זו פשוט בושה.
 11. ביום שפרשתי מניהול השרת, המתכנת החליט לאפס לי את השני מיליון שהיו לי. אני לא זימנתי את הכסף הזה, אני לא שכפלתי את הכסף הזה. לא עשיתי שום דבר לא חוקי. אני אשמח להסביר בפרטי מאיפה הכסף וגם להביא הוכחות.
 12. רק שאני אבין, אתה מקבל דיווח עליי, במקום להביא אותי ולשמוע מה יש לי לומר, אתה נותן לי באן. אני עדיין לא יודע למי עשיתי את זה.
 13. שם פרטי (לא חובה): מאי שם המשתמש בסטים: Baljeet ツ שם האדמין שנתן את הבאן: Vinny התאריך בו ניתן הבאן: 4/5/19 סיבת הבאן:combat log - fail rp - rdm הערות: אני לא עשיתי קומבט לוג, קרס לי. כמה דקות אחרי זה חזרתי לשרת ואמרתי לשוטר שיכניס אותי לכלא וכך הוא עשה. לגבי הפייל ארפי והארדיאמ אני לא יודע על מה הוא מדבר. אשמח לתשובה.
 14. כאן תוכלו לראות איך לשדוד חנויות. 1. לכו לחנות שאפשר לשדוד (סימן קטן של אקדח אפור ליד הסמל שהחנות) 2. כנסו לחדר האחורי בתוך החנות ועמדו על העיגול האדום (אתם חייבים שיהיה לכם אקדח או נשק כלשהוא, אקדח ניתן לקנות בחנות הרגילה ובבלאק מרקט) 3. לאחר שהשוד התחיל, אתם תקבלו טיימר בתחתית המסך. כשהטיימר מגיע ל0 שניות, אתם תקבלו את הכסף שלכם מהשוד. בזמן השוד המשטרה מקבלת התראה שמתבצע בחנות שוד והם יגיעו במהרה. אם אין לכם בן ערובה, תתכוננו לקצת אקשן 4. ברגע שהשוד יסתיים אתם תקבלו את הכסף 5. כמו שאתם רואים, הכסף הוא כסף מלוכלך, מה שאומר שתצטרכו ללכת ל"הלבין" אותו. 6. בשביל "להלבין" כסף, תצטרכו לנסוע לתחנת מוניות. 7. תלחצו על העיגול הירוק וכל פעם זה ילבין 100 שקל. תלחצו על שכל הכסף עבר ואז תוכלו ללכת להפקיד אותו בבנק. תהנו!
×
×
 • צור חדש...