עבור לתוכן

כתבות אחרונות

מה האנימת שונן הכי טובה שראיתם ?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

טוב אצלי התשובה די ברורה hunter x hunter

דיון מהנה!

spacer.png

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• מגזין חדשות

record: Battlefront 2 חינמי באפיק גיימס לזמן מוגבל! cover image
    record: העונה השלישית של FIFA 21 כבר איתנו! cover image
    record: ביקורת לפטופ גיימינג A51 cover image
  • הודעות אחרונות

• שם פרטי:אימרי מזרחי שם במשחק:Riccardo Emilio Eskobar גיל:16  תאריך לידה:05/01/2005 שם בדיסקורד כולל #:Temaninja #5201 למה מגיע לי להתקבל?: אני ממש רוצה לעזור לקדם את השרת כי יש פה צוות מושלם שגם ברגע שנכנסתי לשרת הם ישר באו לעזור לי ואני רוצה להיות גם ככה ולהשפיע לטובת השרת איך אוכל לתרום לצוות?:אני בוגר מאוד לגילי יודע לשפוט, מבין ממש את חוקי השרת והRP ותמיד היה שמח לעזור לכולם  הערות:
    • סרטון מיוחד מבית יורגיים! 
    • שם פרטי: אביב שם במשחק:  גיל: 14 תאריך לידה: 2006/1/23 שם בדיסקורד כולל #: Fyzex#5820 למה מגיע לי להתקבל?   מכיוון שיש לי ניסיון רב של צוות בשרתים אחרים, אני אחרי בוגר ונגד ניצולי גישות אני פעיל אוהב את השחקנים בשרת, לדעתי כדאי לכם לצרף אותי לצוות בגלל היכולות שלי והפעילות. איך אוכל לתרום לצוות?  לטפל בהרבה רפורטים, הספמות, טרולים, צ'יטרים ובעיקרון צוות בשרת. אני פעיל ונוכח בהרבה סיטואציות ואשמח לעזור לכולם. הערות:  
    • תגידו איך נירשמים לתורניר     
    • שם פרטי: ליאם שם במשחק: Angelito EsKobar גיל: 14 תאריך לידה: 13-9-2006 שם בדיסקורד כולל #: 𝖁𝖔𝖗𝖙𝖊𝖃#1111 למה מגיע לי להתקבל? אני חושב שאני אוכל לתרום לסרבר בכך שאני אהיה בעיר ואתרום לקהילה בכך שאני יפתור בעיות בשרת אהיה יותר בסיט אשמע את שני הצדדים ואז אחליט מה קרה מי ומו ורק אחרי שאני אדע מה קרה אני אחליט עם לתת עונש או לא  איך אוכל לתרום לצוות? אני חושב שאני אוכל לתרום לצוות בכך שאני אהיה פעיל ועוזר בשרת עיר מכיוון שאני מאוד פעיל ומשחק המון בשרת עיר אני אוכל לפתור את רוב הבעיות בשרת עיר אני חושב שמגיע לי להתקבל כי אני אוכל לתרום שאין צוות בעיר כי לרוב אין צוות בשעות הבוקר והערב אני חושב שאני אוכל לתרום באמת מה שאני צריך ולתת את ה100% שלי כדיי לתרום לכם לשרת עיר
  • צור חדש...