עבור לתוכן

כתבות אחרונות

6 בום

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

לפני 8 דקות JustSean אמר:

16

נפסלת. אם יש במספר 6 זה נחשב בום.

17

צריכים עזרה ? מוזמנים לפנות אלי,

פורום - ItsMeNoam

דיסקורד -  ItsMeNoam#9201

טים ספיק - DivineNoam

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות כרישה אמר:

על כל כפולה של 6 יש לרשום בום.

@ItsMeNoam

בום.

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
המשתמש Haim אמר:

6 בום!

הכללים פשוטים: כל אחד יאמר את הספרה הבאה בסדר. על כל כפולה של 6 יש לרשום בום.

דוגמה:
משתמש 1: 3

משתמש 2: 4

משתמש 3: 5

משתמש 4: בוווום! 

משתמש 5: 7.

וכן הלאה...

כל חוקי הפורום תקפים גם כאן.

אני אתחיל:
1

7

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• הודעות אחרונות

• אהה אחי עקיבא פשוט נותן באן למי שבא לו כל תלונה של דוב כלפי מישהו עקיבא חייב לעשות לו פרוטקציות גם עם יש רקורד לצד השני הוא עדיין יעיף לאותו הבן אדם באן, בדיחה והורס את כל החוויה בשרת.
    • שלום,   אתה יכול להיות השחקן טוב ולעזור אבל מקרה אחד יהרוס לך הכל וזה מה שקרה פה.   סיבת הבאן: דיברת בצורה נגועה כלפי צוות השרת ושחקנית ספציפית בשרת, לא אפרט יותר מדי בנושא אתה יודע מה עשית. לא רוצה אנשים שחושבים שהם עברייני מקלדת בשרת/קהילה, הבאן שלך אושר סופית על ידי ולא יורד בלי אישור ממני בלבד.   במידה ותרצה שהבאן ירד - תדאג לבקש סליחה מכל מי שפגעת בשרת בצורה הולמת, לאחר מכן שלח לי הודעה עם הוחכות שעשית זאת ואחשוב על לקצר/לבטל את הבאן זה לא הופך אותך ל"זונה" של אף אחד אלא מראה בגרות בעיני.   האשכול ננעל - נדחה
    • אפשר אז הסבר קטן למה הבאן הזה מוצדק? כי מהזווית שלי הוא לא היה נראה מוצדק בכלל כזכור לי אולי אני טועה אבל אני רוצה לדעת את הסיבה כי אני לא חושב שעל זה שעזרתי לשרת שלכם ובשביל לשלוח ליהודה הודעה הייתי צריך לפתוח משתמש חדש ואני יכול לצרף לך תמונה שפתחתי משתמש חדש בשם Reizzz רק בשביל לשלוח ליהודה את הסרטונים של האביוזרים שכיום הם בפרמה ....... , זה שקיללתי אני באמת מצטער אני מבין את הטעות ישבתי שבועיים וחצי והבנתי אותה , אבל בוא זה לא אמור להיות פרמה , אני כן חושב שזה היה אמור להיות באן לכמה ימים אבל אני כבר שבועיים וחצי בבאן וזה לא יחזור אחי ( אצרף תמונה שלי פונה ליהודה שיש לי סרטונים של אביוזרים  מהמשתמש החדש שקיבלתי בגללו את הבאן ) ואם כביכול הבאן בדיס זה על זה שקיללתי גם שלי אמורה לקבל באן , כי גם היא קיללה אותי באותה מידה וגם עם יש לכם שיחזור לצאט אתם תוכלו ליראות שאני כל פעם ממש כתבתי בברור שאני רוצה שהם ישחררו ושנפסיק אבל הם המשיכו והמשיכו לקלל אותי אני עכשיו מבין את הטעות שלי אבל אני חושב שעם אני בבאן מהדיס גם שלי אמורה להיות זה המינימום.. כי היא קיללה לא פחות ממני ואפשר לראוןת את זה ורק אצלם לך כמה אנשים אני תפסתי לכם שתבין את המצב  @GTHBRB
    • לצערנו אנחנו יודעים את המקרה, הבאן אינו ירד.
    • שם פרטי: בנדה תאריך הגשת ההצעה: 05/03/2021 | 17:21 פירוט על ההצעה: ההצעה שלי היא לעשות את שיטת הטראסט קור בצורה שיהיה מעקב אפקטיבי על כל שחקן האדמינים יוכלו לדעת בפירוט הערות והרשעות קודמות על כל שחקן כי כרגע האדמינים עובדים בצורה לא נכונה ולא מענישים בהתאם שחקנים אחרים, יש דבר שנקרא Fivempanel.com הוא פאנל מסודר עם וורנים, באנים, קומנטים בשביל להעלות טראסט קור, נוטס לכל שחקן וכמובן מערכת טראסט קור אוסיף כמה תמונות להמחשה ואני באמת חושב שזה שווה להשקיע את זה בשרת. מדוע אני חושב שההצעה שלי טובה: היא תעשה סדר בשרת ובאדמינים. קישור לסקריפט (במידה ויש): https://fivempanel.com/
  • צור חדש...