עבור לתוכן

חייבים טורניר כדו-לוציו

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Diam0Nd
 • רועי אנג'ל
 • 14
 • 137 הודעות

אז לפני שאתם חוסמים את האשכול הזה בגלל שהוא ארוך בצורה אבסורדית תנסו להקשיב לי. לא למה שאני כותב, אלא ללב שלי. ולפני שאתם חוסמים את האשכול כי הוא בפורום הלא נכון, שתדעו שפרסמתי אותו בפורום דיבורים מכיוון שיש באשכול הזה ערך פרטי ואישי ולא רק הצעה לטורניר. זה ישב אצלי בבטן כבר המון זמן והרגשתי שאני חייב להוציא את זה החוצה, ואני מקווה שכולכם תוכלו להזדהות איתי.

 

אז ככה. מאז 2016 חברת המשחקים בליזרד מפעילה במשחק אוברוואטש איוונטים לכלל שחקניה פעם בכמה חודשים, כל איוונט כולל סקינים חדשים לדמיות במשחק, וויס ליינס (פסי קול) לדמויות ברוח האיוונט, ועוד שלל פריטים קוסמטיים, אך גם בכל איוונט יש מצב משחק חדש ומוגבל בזמן עד לסוף האיוונט, עם פרסים משלו למי שמסיים אותו, לרוב המצב יהיה משימת קו -אופ עם עוד שלושה חברים שלוקחת בסביבות ה15 דקות ויש לה ארבע דרגות קושי שונות, כאשר הצלחה של הדרגה הקשה ביותר בחלק מהאיוונטים תעניק פרס, אך הדבר הזה משתנה כאשר מדברים על איוונט ה"סאמר גיימס" (משחקי הקיץ).

 

באיוונט משחקי הקיץ, כמו כל איוונט, הרבה דמיות מקבלות שלל פריטים שהשחקן יכול להשיג באמצעות פתיחת לוטבוקסים (קופסאות ציוד) כאשר כל אחת מהן מכילה 4 פריטים הנעים בדרגות בין קומון (שכיח) ללג'נדרי (אגדי)

אך כל זה (דברים מדהימים בפני עצמם) לא משתווים בשום דרך למוד המשחק של משחקי הקיץ: "לוסיובול" (כדו-לוציו)

 

בכדו-לוציו שיחקתי לראשונה באוגוסט 2017 באיוונט השני אי פעם של משחקי הקיץ, ולא יכולתי להסתיר בשום דרך את אהבתי ממבט ראשון למצב המשחק, ולא יכולתי להתווכח על כך שזה הוא מצב המשחק הטוב ביותר שיצא לאוברוואטש, ואם בכלל, מצב המשחק הטוב ביותר שאי פעם יצא בהיסטוריית הגיימינג.

 

כדו-לוציו הוא משחק בו שתי קבוצות בעלות שלושה שחקנים משחקות אחת נגד השנייה במפה בצורת מלבן בעלת שני שערים, אחד בכל צד. בכל סיבוב עושה ספאון כדור כדו-לוציו במרכז המגרש מטרת כל קבוצה היא להכניס את הכדור לתוך שערה של הקבוצה השנייה (בדומה למשחק נחות יותר בשם "כדורגל") בעזרת שימוש ביכולותיו של לוציו,, מכיוון שכל ששת השחקנים במשחק משחקים בתור לוציו, ומכאן בא השם: "כדו-לוציו"

יכולותיו של לוציו במצב המשחק כדו-לוציו שונות מיכולותיו במצבי המשחק הרגילים, על פי הערכות, זאת מכיוון שיוצרי אוברוואטש שיצרו את מצב המשחק הטוב ביותר בכל הזמנים, לא רצו שללוציו ישארו יכולות מטומטמות ועלובות כמו שיש לו במצב המשחק הרגיל, המטומטם והעלוב, אז הם שינו את היכולות שלו:

 

מעכשיו לוציו זז במהירות שווה כל הזמן (אלא אם הוא משתמש ביכולת "תעיפו את זה למעלה, או באדיר שלו, עליהם תכף נדבר) כדיי לאפשר לכולם משחק הוגן.

ללוציו נשארת האפשרות לתת מכה עם ידו השמאלית (שאינה מחזיקה את הרובה) ומשמשת למעשה כ גל קול חלש יותר.

 

יכולת ראשונה: גל קול - גל הקול הוא יכולת שנשארה ללוציו ממצב המשחק הרגיל והמטומטם, אך שונה במעט, עכשיו לוציו לא יוכל להרחיק ממנו שחקנים בעזרתה, אך הוא כן יוכל להעיף את הכדור. יש המון טכניקות ומכניקות לשימוש השחקן בעת השימוש בגל הקול, כך שאפשר ליצור איתו הכל, בין הצלות שוער לבעיטות לשער.  

 

יכולת שנייה: תעיפו את זה למעלה - בשימוש ביכולת זו לוציו מגביר את מהירות וכך יכול לנסות לעקוף שחקנים אחרים בריצה אל הכדור

 

אדיר: אדיר זאת יכולת שיש לכול דמות במשחק, שמתמלאת לאורך זמן, עד שהיא מגיע למאה אחוזים, ברגע זה אפשר להשתמש באדיר. האדיר של לוציו בכדו-לוציו נותן לו את האפשרות לזוז במהירות גבוהה בהרבה משאר השחקנים, וגם לקבל את יכולת הגל קול במהירות גבוהה בהרבה, למשך שמונה שניות.

 

 

כדו-לוציו הוא באופן מובהק המשחק הטוב ביותר שנפגש עם הגזע האנושי, וככל הנראה הקדים את זמנו ביותר מחמש מאות שנים, המשחק מובן ומוצג באופן מבריק ויש לו רעיון פורץ דרך וחדשני, שמעולם לא נראה בעולם הגיימינג. ורק כדיי שלא נחשוב שכדו-לוציו הוא טעות שהתמזל מזלה, בליזרד ב2017 הוציאו עוד מצב משחק, של כדו-לוציו.

 

כדו לוציו תחרותי הוא מצב משחק דומה לכדו-לוציו רגיל רק עם שני הבדלים מרכזיים:

משחקים יותר זמן (שש דקות במקום ארבע) ויש מערכת דירוג, ובהבדל ממערכת הדירוג של מצב המשחק הרגיל תחרותי מטומטם ועלוב, שרוב הגיימרים משווים אותה לערימה של זבל, מערכת הדירוג של כדו-לוציו תחרותי היא מערכת הדירוג הטובה ביותר שאי פעם ראיתי, וגם היא כל הנראה הקדימה את זמנה בעולם הגיימינג בכמה מאות שנים. מכיוון שהיא כל כך טובה, אתה תמיד תשחק עם ונגד שחקנים ברמת כישרון קרובה במיוחד לשלך, ככה שכל משחק ירגיש הוגן וכל הפסד יופסד בכבוד.

 

בתשיעי לאוגוסט, 2018 יצא אפדייט לאובוואטש, שהביא איתו את משחקי הקיץ החדשים של 2018, וכדו-לוציו תחרותי בעונתו השנייה. בשלושה עשר לאוגוסט 2018, ארבעה ימים אחרי פתיחת משחקי הקיץ, אני עליתי לדרגת מאסטר בכדו לוציו תחרותי, שהיא הדרגה האחת לפני האחרונה, כמו מדליית כסף במשחקים האולימפיים (חיקוי זול למשחקי הקיץ) כמה דקות לאחר מכן, חוותי הארה, לאחר מכן, כיביתי את האור כי סיימתי להשתין, ועלה לי רעיון.

 

בואו נעשה טורניר כדו-לוציו של קהילת יורגיים.

 

קודם כל, צריך מארגן טורניר, שיסדר הכל, בין החדרים בטים ספיק, לבין החדר הפרטי במשחק. עם זאת, אנחנו ביורגיים קהילת גיימינג איכותית ואני בטוח שבין שורותינו יש מישהו שיכול להענות לאתגר כזה. 

הבעיה הגדולה היא: שחקנים

הבעיה הגדולה אבל טיפה פחות היא: זמן

 

בשביל לקיים טורניר מעניין נצטרך למצוא לפחות ארבע קבוצות בשביל טורניר ליגה/ כמה טורנירים שמתחילים מחצי הגמר, זה אומר שנצטרך למצוא לפחות 12 שחקנים, ולומר את האמת, אני בספק שיש לנו מספיק, ונצטרך להביא שחקנים מבחוץ כדיי להשתתף בטורניר, וכללי חייבים להודות שיהיה מעט מבאס לקיים טורניר עם ארבע קבוצות, אז עדיף לנו לנסות לכוון לשמונה, שזה בכלל, 24 שחקנים. כל שחקן צריך לרשום לטורניר ומצוא אותו בקרב נקודה נט, וכמעט שאין לנו זמן.

 

למעשה בעט כתיבת האשכול נשארו רק 16 ימים ל משחקי הקיץ, ומי יודע אם בליזרד ישאירו לנו את כדו-לוציו לעוד כמה ימים בודדים (אגב, אני בספק) מה שאומר שיש לנו כקבוצה קצת יותר משבועיים לארגן מכלום ולקיים טורניר כדו-לוציו.

 

 

 

אנחנו חייבים טורניר כדו-לוציו.

 

 

 

 

 

 

 

 

וכן, אני יודע שכותבים "לוסיו"

 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Bison
 • נדב
 • 263
 • 2.1k הודעות

אני בעד

(אני מיין לוסיו)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

bluejoker
 • דיוויד
 • 21
 • 79 הודעות

נכון!

 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NaDav
 • נדב
 • 508
 • 1.8k הודעות

שמע לא קראתי כלום חוץ מהמשפט הראשון

אבל אם זה איכשהו קשור ללוסיו בול (הסקתי זאת על פי הכותרת)

אז כן, חייבים טורנירים כזה.

המוד יסתיים בעוד שבועיים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Apophis
 • אופיר
 • 226
 • 1.4k הודעות

+1

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Diam0Nd
 • רועי אנג'ל
 • 14
 • 137 הודעות

@NaDav  אתה צודק, האשכול מעט טרולי... אבל אני חושב שבשני משפטים האחרונים העברתי את המסר של זה שצריך לארגן טורניר כדו-לוציו במהירות, כדיי שהוא באמת יתקיים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
 • ליאל
 • 311
 • 714 הודעות

אש

תארגנו

אבוא

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RyZ
 • ROI C
 • 1321
 • 4.2k הודעות
לפני 5 שעות Diam0Nd אמר:

 תנסו להקשיב לי. לא למה שאני כותב, אלא ללב שלי.

 

אוקע

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם

×
×
 • צור חדש...