עבור לתוכן

שרתים חדשים?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

S1rox
  • איליה
  • 21
  • 317 הודעות

TTThns

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

TarraCoata
  • ליאל
  • 8
  • 101 הודעות

RP וTTT

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני ב-30.11.2018 ב 20:59 De1ux אמר:

עוד פעם התחלתם עם זה ? היה כבר TTT ואף אחד לא שיחק בו, למה אתם חושבים שסגרו אותו ?

לפני ב-30.11.2018 ב 21:14 De1ux אמר:

נכון , אתה בהחלט צודק שיחקה בו כמות גדולה של אנשים , אך לאחר שעבר ה"הייפ" של השרת הוא היה שומם.

ובנוסף היו קצת באגים.

צר לי לאכזב אותך שהשרת לא "היה שומם" או "מת" השרת היה מפוצץ בבאגים מה שלא היה אפשרי לשחקנים לשחק שם וזאת הסיבה שהוא נסגר מההתחלה. זה שלא היה שם שחקנים לא אומר שהם לא רצו לשחק בו. פשוט הם לא יכלו לשחק בו אז בבקשה לא להגיד דברים שאתה לא יודע עליהם...

בתור אחד שניהל אותו לשעבר שרת TTT מצליח זה לא שרת שאין בו באג אחד אין דבר כזה שאין באג או תקלה. שרת טוב זה שרת החוקים/התכנות שלו פעיל ואיכותי אשר מאפשר חווית משחק טובה.

אני חושב שגם 20 איש או 30 איש יסכימו עם דעתי. גם שרת FUN יכול לעזור לקהילה. HNS KZ לא חסר

RP זה שרת שמשעמם אחרי כמה זמן... יחסית למודים אחרים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
הצג חתימה
Ar4Mitel
  • Ha_Magniv
  • 3
  • 34 הודעות

Role play

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות
לפני 13 שעות NadavOhana אמר:

צר לי לאכזב אותך שהשרת לא "היה שומם" או "מת" השרת היה מפוצץ בבאגים מה שלא היה אפשרי לשחקנים לשחק שם וזאת הסיבה שהוא נסגר מההתחלה. זה שלא היה שם שחקנים לא אומר שהם לא רצו לשחק בו. פשוט הם לא יכלו לשחק בו אז בבקשה לא להגיד דברים שאתה לא יודע עליהם...

בתור אחד שניהל אותו לשעבר שרת TTT מצליח זה לא שרת שאין בו באג אחד אין דבר כזה שאין באג או תקלה. שרת טוב זה שרת החוקים/התכנות שלו פעיל ואיכותי אשר מאפשר חווית משחק טובה.

אני חושב שגם 20 איש או 30 איש יסכימו עם דעתי. גם שרת FUN יכול לעזור לקהילה. HNS KZ לא חסר

RP זה שרת שמשעמם אחרי כמה זמן... יחסית למודים אחרים

כנראה ששרת RP משעמם רק אותך כיוון שתמיד יש לאן תהתקדם ביחס לשרתים אחרים , כלומר יש לך מטרה שאתה יכול לשאוף אליה, בשרתים אחרים המטרה היא רק לשחק לכיף (רק אם אתה ממש רוצה להשיג קרדיטים). קח לדוגמה את שרת ה-RP של הקהילה המתחרה , הוא תמיד מפוצץ באנשים.

חשבתי על זה אולי אתם יכולים לפתוח שרת prop hunt, נראה מוד כיפי , אין כזה בישראל , אבל אני די בטוח שזה יהיה קשה לתכנות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 13 דקות De1ux אמר:

כנראה ששרת RP משעמם רק אותך כיוון שתמיד יש לאן תהתקדם ביחס לשרתים אחרים , כלומר יש לך מטרה שאתה יכול לשאוף אליה, בשרתים אחרים המטרה היא רק לשחק לכיף (רק אם אתה ממש רוצה להשיג קרדיטים). קח לדוגמה את שרת ה-RP של הקהילה המתחרה , הוא תמיד מפוצץ באנשים.

חשבתי על זה אולי אתם יכולים לפתוח שרת prop hunt, נראה מוד כיפי , אין כזה בישראל , אבל אני די בטוח שזה יהיה קשה לתכנות.

היה פעם שרת Prop Hunt והוא היה פתוח כמה שבועות וישר נסגר,שחקנים לא ממש אהבו והתחברו למוד.מה שאני יכול לאמר לך שאם יפתחו בקהילה שרת כמו RP או TTT יותר אנשים יתחברו כי זה מודים שגורמים לאנשים לאהוב את השרת ולהישאר בו תמיד,יכול להיות ואני לא אשלול את האופציה הזאת שיש אנשים שלא מתחברים לשרתים האלה אבל אני יכול לאמר לך מניסיון שכשיפתחו את שרת ה TTT יהיה בו לפחות 20-30 אנשים כל יום באופן קבוע,לא משנה איזה שעה ואיזה יום.בנוסף לכך,אם יפתחו את השרת ה RP שאתה כל כך מזכיר לטובה שהוא נמצא בקהילה מתחרה,למה שהוא יצליח גם פה? הרי אתה יודע שהוא מצליח בקהילה השנייה,אז למה שהוא יצליח גם  פה? למה אנחנו צריכים שתי שרתי RP בארץ?

אם הקהילה באמת רוצה שרת חדש ומצליח אני חושב שה TTT זה הסיכוי היחיד שיכול לעזור להם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות
לפני כעת JustSean אמר:

היה פעם שרת Prop Hunt והוא היה פתוח כמה שבועות וישר נסגר,שחקנים לא ממש אהבו והתחברו למוד.מה שאני יכול לאמר לך שאם יפתחו בקהילה שרת כמו RP או TTT יותר אנשים יתחברו כי זה מודים שגורמים לאנשים לאהוב את השרת ולהישאר בו תמיד,יכול להיות ואני לא אשלול את האופציה הזאת שיש אנשים שלא מתחברים לשרתים האלה אבל אני יכול לאמר לך מניסיון שכשיפתחו את שרת ה TTT יהיה בו לפחות 20-30 אנשים כל יום באופן קבוע,לא משנה איזה שעה ואיזה יום.בנוסף לכך,אם יפתחו את השרת ה RP שאתה כל כך מזכיר לטובה שהוא נמצא בקהילה מתחרה,למה שהוא יצליח גם פה? הרי אתה יודע שהוא מצליח בקהילה השנייה,אז למה שהוא יצליח גם  פה? למה אנחנו צריכים שתי שרתי RP בארץ?

אם הקהילה באמת רוצה שרת חדש ומצליח אני חושב שה TTT זה הסיכוי היחיד שיכול לעזור להם.

תשמע אני זוכר איזה שרת PROP HUNT היה , המוד פשוט לא עבד הוא סתם היה פתוח , לא התליחו להפעיל את המוד או משהו.

תשמע תסנה להסתכל מנקודת מבט שאולי השרת לא יצליח, זה יהיה בזבוז מאמצים, רוב הסיכויים שהאמונה תרד וכו'...

כל מי שאני מכיר ששיחק gmod מת לבוא ל-csgo ולשחק ב- prop hunt.

בנוגע ל - RP כשהייתי עוד בצוות עבדתי על השרת וניסיתי למצוא פתרונות איך לפתוח את השרת ולקחת לעצמנו רעיונות לשיפור.

איך אפשר לשפר את השרת? האם יהיה סוף למשחק ?

אני לא רוצה לספר יותר מדי ממה שעשינו כיוון שאולי אסור לספר או משהו, ותאמין לי שזה רעיון ממש טוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dj_sky
  • לאונה
  • 153
  • 911 הודעות

לא יודעת לא משחקת

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

siri
  • נתנאל
  • 8