עבור לתוכן

מה אתם מעדיפים לזיין את השכל או לזיין את השכל (אשכול הסבר)

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

TheBallTL
  • Dor
  • 94
  • 367 הודעות
לפני 31 דקות tapachkk אמר:

בפורום דיבורים יש מלא אשכולות ששם נטו בשביל שלפותח האשכול יהיו עוד נקודות בחנות וכמות גדולה יותר של הודעות, סתכל על התמונה שצירפתי פה אתה לא יכול להגיד שככה נראה פורום דיבורים שהכל כאן זה דיונים טיפשיים על אוכל ועוד דברים שלא מעניים אף אחד, אף אחד לא מתבטא בעזרת הדיונים האלה ואיך זה בדיוק יוצר אווירה טובה בין אנשים וגורם להיכרות בינהם גם ככה כל מי שכותב שם זה הצוות או צוות לשעבר וכולם כאן מכירים אחד את השני

Screenshot_222.png

אמרתי את זה בתגובות האחרונות שלי אבל אגיד את זה שוב עכשיו.

פורום דיבורים הוא המקום לפתוח את כל האשכולות שלא מתאימים לכל פורום אחר.

וכן גם אשכולות כאלה. זה המקום של פורום דיבורים במידה ואתה יותר מחודד מטרה למה אתה רוצה לראות,

יש קטגוריות אחרות שאתה יכול להסתכל עליהם אם זה פורום ה CS OVERWATCH FORTNITE וכו...

פורום דיבורים הוא כמו כל פורום דיבורים. מקום שאנשים רושמים מה שעולה להם לראש זה הכל. 

כל עוד זה לא עובר את הקו האדום של דיבור בוטה, תוכן מיני או כל דבר כזה או אחר, אין שום בעיה עם התכנים האלה.

מקווה שעזרתי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

tapachk1
  • מקס
  • 293
  • 1.5k הודעות
(נערך)
לפני 6 דקות TheBallTL אמר:

אמרתי את זה בתגובות האחרונות שלי אבל אגיד את זה שוב עכשיו.

פורום דיבורים הוא המקום לפתוח את כל האשכולות שלא מתאימים לכל פורום אחר.

וכן גם אשכולות כאלה. זה המקום של פורום דיבורים במידה ואתה יותר מחודד מטרה למה אתה רוצה לראות,

יש קטגוריות אחרות שאתה יכול להסתכל עליהם אם זה פורום ה CS OVERWATCH FORTNITE וכו...

פורום דיבורים הוא כמו כל פורום דיבורים. מקום שאנשים רושמים מה שעולה להם לראש זה הכל. 

כל עוד זה לא עובר את הקו האדום של דיבור בוטה, תוכן מיני או כל דבר כזה או אחר, אין שום בעיה עם התכנים האלה.

מקווה שעזרתי.

דיבורים הוא פורום לדיבורים עם אנשים בפורום לא כדי ליצור דיונים כאלה, זה מדרדר את הפורום, כבר לא כיף לדבר פה כמו פעם לפני שהיה את זה והרבה יכולים להסכים איתי על זה ואני גם יודע שהאנשים שפותחים את האשכולות האלה עושים את זה בשביל כמות הודעות יפה ונקודות בחנות כדי לקנות איזה משהו יקר. צריך לעשות עם זה משהו בעיני זה כל מה שאני מנסה לומר פה 

נערך על ידי tapachkk
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

TheBallTL
  • Dor
  • 94
  • 367 הודעות
לפני 3 דקות tapachkk אמר:

דיבורים הוא פורום לדיבורים עם אנשים בפורום לא כדי ליצור דיונים כאלה, זה מדרדר את הפורום, כבר לא כיף לדבר פה כמו פעם לפני שהיה את זה והרבה יכולים להסכים איתי על זה ואני גם יודע שהאנשים שפותחים את האשכולות האלה עושים את זה בשביל כמות הודעות יפה ונקודות בחנות כדי לקנות איזה משהו יקר. צריך לעשות עם זה משהו בעיני זה כל מה שאני מנסה לומר פה 

ככה אני מבין מה שאתה אומר ואני לא יכול להגיד שאני לא מסכים איתך...

אבל בשביל ליצור את השינוי שאתה רוצה זה לא משהו שתלוי רק בהנהלה...

מה שאני מנסה להגיד זה שבשביל שהשינוי הזה יקרה זה צריך לבוא גם מהמשתמשים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

במקרה ותרצה באמת לדאוג למשהו כי אכפת לך אתה מכיר דרכים אחרות בתור חבר צוות בכיר לשעבר שלא "כולם" יתערבו.

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Nevo נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...