עבור לתוכן

מה הרגע הכי עצוב שהיה לכם בקהילה הזואת

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

JerEmy
  • רפאל
  • 170
  • 809 הודעות
לפני ב-15.1.2019 ב 22:22 NadavOhana אמר:

אני אגיד את האמת. ואני מבקש לא למחוק לי כי זאת דעה שלי וביקשו אז אני אגיד.

שלא קיבלתי חבר כבוד אחרי שנתיים וחצי בתפקיד.

מרגיש שכל זה הלך לפח ללא הוקרה. או לפחות שנשאר דבר שקושר אותי לקהילה ולידע את האנשים "הוא היה כאן ועזר כאן" שזה קצת עצוב לי כי באמת רציתי את זה. אבל אין מה לעשות. חלק מזה הוא אשמתי ואקח את זה איתי.

ולגבי האנשים שמגיבים פה שהם לא רוצים לפתוח את זה זה מובן ומכבד. אבל זה גם מיותר לרשום באשכול כאשר התשובה ללא מענה. אז אני מבקש להבאים בתור לרשום לפחות דבר אחד שכן השפיעה עליהם אבל לא ברמה שאי אפשר לדבר על זה.

שבוע טוב.

עצוב.

לנושא: שפיטפיטון עלה לניהול הקהילה והרס אותה בידיים שלנו לפני קצת יותר מחצי שנה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות

מסתבר שיש הרבה דברים עצובים אשר מתרחשים בקהילה.

לדוגמה בעודי בצוות הקהילה ניסיתי כמה שיותר לעזור לקהילה ובנוסף לכך עבדתי עם חבריי על דברים מרצוננו מבלי שיבקשו או ידרשו מאיתנו,

אך ה"אגו" של ההנהלה הגבוהה הצליח להביס אותנו ורוב הדברים בקהילה נפלו בעקבות דברים טיפשיים.

הדבר שהכי ביאס אותי זאת העובדה שלא מקשיבים לשחקים אשר אינם נחשבים לצוות, בעיקרון לא מתחשבים אליהם כאל אנשים שבאים לעזור לקהילה,

אז לדעתי צריך לתת צ'אנס לשחקנים להוכיח את עצמם כיוון שבעיקרון הם אלה שמשחקים בשרתי המשחק לרוב.

לפני ב-15.1.2019 ב 22:22 NadavOhana אמר:

אני אגיד את האמת. ואני מבקש לא למחוק לי כי זאת דעה שלי וביקשו אז אני אגיד.

שלא קיבלתי חבר כבוד אחרי שנתיים וחצי בתפקיד.

מרגיש שכל זה הלך לפח ללא הוקרה. או לפחות שנשאר דבר שקושר אותי לקהילה ולידע את האנשים "הוא היה כאן ועזר כאן" שזה קצת עצוב לי כי באמת רציתי את זה. אבל אין מה לעשות. חלק מזה הוא אשמתי ואקח את זה איתי.

ולגבי האנשים שמגיבים פה שהם לא רוצים לפתוח את זה זה מובן ומכבד. אבל זה גם מיותר לרשום באשכול כאשר התשובה ללא מענה. אז אני מבקש להבאים בתור לרשום לפחות דבר אחד שכן השפיעה עליהם אבל לא ברמה שאי אפשר לדבר על זה.

שבוע טוב.

ברצוני להתייחס לדברי נדב, אני מודע לעניין שהבחור הזה בזבז שנים יפות בקהילה הזאת ועכשיו פשוט אתם זורקים אותו לפח.

אתם באמת חושבים שאדם שעושה לייבים בכדי להביא עוד אנשים לשרתי המשחק הוא בן אדם שרוצה רע לקהילה?

אני זוכר את התקופות ששרת הגייל התמלא ל-40 אנשים בזכות העבודה הקשה של אותו אדם.

לדעתי אתם קצת חיים בסרט שאתם מחפשים אנשים אשר יקחו תפקידים גבוהים אשר בכלל לא מתאימים להם.

תראו למה הפכתם את הקהילה! הרבה אנשים בעלי תפקידים אשר לא מודעים לכלום!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 3
הצג חתימה
  • Mr.Green נעל את האשכול
Mr.Green
  • אריק
  • 804
  • 5.3k הודעות

אשכול זה הולך למקומות לא טובים בכלל, ננעל!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• כעס 2
  • חחחח 1
  • הממ 2
הצג חתימה
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...