עבור לתוכן

שלום

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

SnakeyNet
  • 10
  • 15 הודעות
למייטב זכרוני קיללת בגזענות במשך הרבה זמן בשרת הגייל, מנהל שרת הדד ראן נפגע מאוד וקיבל אישור לתת את הבאן...

אני מבקש שתלך לפתוח אשכול התנצלות ושם תגיד את האמת כי להגיד קיבלתי פי באן כי קיללתי אדמין זה שקר.

חחח הוא צודק

אם אתה תשקר בחיים לא יורידו לך ורק ישנו אותך

תמיד תגיד אמת אחרי זה כל הכעס יוריד

במקרה הזה ממליץ לך להגיד סליחה גדולה (ואמיתית) לאוטומטיק

ולבקש שיורידו לך תפיבאן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

משתמשים מובילים באשכול זה

ClippeR
  • 10
  • 527 הודעות

שיקרת ואמרת שרק קיללת אבל אתה אתה קיבלת ממני באן או מיוט והיית צריך לקבל עוד מיוט כי הראו לי רקורד שקיללת ואמרת שאני סתם ערבי חרא ואז התחלת לקלל אותי הרבה ולא הפסקת הבאתי לך פי באן כרגע אני פרשתי מתפקידי כמנהל שרת הדד ראן אבל אני לא רוצה להוריד לך את הבאן כי אתה לא אמרת את האמת ושיקרת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Le Dude
  • 10
  • 561 הודעות

גבר יצאת גזען

העלבת ממש מישהו

לפחות אל תתמם ותבקש סליחה כמו בן אדם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

sN0w
  • אפק
  • 26
  • 435 הודעות

לא יבטלו לך,פגעת במנהל השרת לשעבר ממש.תאר לך איך היית מרגיש אם היו מקללים אותך כי אתה ערבי.אתה פשוט גזען וזאת בושה לבוא ולהגיד קיבלתי pban כי קיללתי אדמין.גם סליחה מתוך הלב לא תעזור.הוא עדיין נפגע קשות וקללות נשארות בתור צלקת בתוך הלב לכל החיים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

wagreN
  • שוהם
  • 67
  • 1.8k הודעות

לא יורידו לך תבאן עד שינקו את הban list לפי דעתי

יקח לפחות שנה או יותר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Talco
  • 10
  • 15 הודעות

בוא נתחיל מזה שהוא חבר ילדות שלי שהתחיל לשחק בcs go בידיוק כמוני שהתחלתי לשחק בדה פראן התלהבתי מהסרבר וקראתי לו שישחק איתי חייב לציין שמקום היחידי ששיחק בכל קהילת your game היה בסרברים arena 1v1.deadrun זה הכול הוא לא שיחק בשום סרבר אחר.

דבר שני הילד שקיבל פי באן תרם לסרבר בכך שהביא שני אנשים לסרבר

דבר שלישי אני מסכים איתכם שמגיע לו עונש על מה שהוא עשה שקילל לפחות בין יום לשבוע אבל כפי שראינו הוא קיבל פי באן מקהילת yourgame מבלי לקבל אזהרה נגיד והיה מקבל אזהרה העונש שלו היה פי באן !! פי באן מקבל בנאדם שהרס והשחיט את הקהילה להפך הוא תרם הוא מסר לי להגיד שהוא מצטער ומקווה שתורידו לו את הפי באן...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Talco
  • 10
  • 15 הודעות

אתם מסכימים איתי שערבי שיגיד מוות ליהודים והיה אנטישמי כלפי היהודים יקבל אזהרה ולא פי באן נכון?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1Bumps
  • 11
  • 0 הודעות
אתם מסכימים איתי שערבי שיגיד מוות ליהודים והיה אנטישמי כלפי היהודים יקבל אזהרה ולא פי באן נכון?

אני הייתי מביא לו פיבאן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Talco
  • 10
  • 15 הודעות

אני הבאתי דוגמה כדי להיות ברור שלא צריך לתת פי באן גם עם יהודי יהיה גזעני וגם עם ערבי יהיה אנטישמי אתה הבנת אין לי שום כוונה להעליב אף אחד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ClippeR
  • 10
  • 527 הודעות
אני הבאתי דוגמה כדי להיות ברור שלא צריך לתת פי באן גם עם יהודי יהיה גזעני וגם עם ערבי יהיה אנטישמי אתה הבנת אין לי שום כוונה להעליב אף אחד

אני לא רוצה שיורידו לו את הבאן אם אתם כל כך מתחכמים כשיש 12 ילדים בשרת והוא היה אמור לקבל באן ליום על קללה שהוא אמר כשלא הייתי שלחו לי רקורד שהוא אומר שאני סתם ערבי חרא הוא אמרתי לו שהוא הולך לקבל באן ואז הוא התחיל לקלל מלא מלא זמן עד שהבאתי לו את הבאן והוא לא שתק והמשיך לקלל בפרטי למרות שהפרטי לא קשור וכן אם ערבי ילך ויגיד מוות ליהודים אז זה לא יהיה באן ארוך אבל אם מול כל השרת הוא יקלל את כולם ויגיד קללות אנטישמיות אז זה כבר פיבאן ואם הוא היה אומר מילה אחת זה היה באן ליום אבל הוא קילל המון זמן ולא הפסיק בגלל זה הפיבאן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MitMan
  • מאור
  • 435
  • 1.3k הודעות

אני מאמין שבשרתים שלנו צריכה להיות אפס סבלנות לגזענות

אני תמיד אומר שכולנו גיימרים ובמיוחד אנחנו בקהילה ישראלית ואסור לנו להיות גזענים

אני כרגע מצדד את אוטומטיק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

TiK-TaK
  • 11
  • 149 הודעות
(נערך)

לפי דעתי הוא פעל נכון אין שום סיבה שילד שמשחק במחשב יקלל מישהו אחר בגלל המוצא שלו

אני חושב שזה רק פוגע והורס תקהילה שאנחנו נותנים לשחקנים כאלה להמשיך ולשחק פה זה מתחיל בגזענות ועובר לדברים אחרים

לוקח תמילים של MitMan "אפס סובלנות לקללות וגזענות"

נערך על ידי TiK-TaK
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

wagreN
  • שוהם
  • 67
  • 1.8k הודעות

"אפס סובלנות לקללות וגזענות"

לא רוצים שאף אחד לא יקבל צלקת בלב או יעלב בשרת הזה כמו אוטומטיק ואני מציע לך לתת לו סליחה מכל הלב בפרטי,אפילו אם לא יורידו לך תפיבאן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול MaRKuLLeS
  • 12
  • 20 הודעות

אפשר לדעת מתי אני יקבל תשובה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.