עבור לתוכן

האם אתה מסכים?  

20 הצבעות

1. 1. האם אתה מסכים?

סיבות לאיך אפשר לשפר את הצוות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 51 דקות TheWhiteDog123 אמר:

בא לי עוגייה....

לפני 49 דקות PizZa_B אמר:

אתה דביל

לפני 48 דקות TheWhiteDog123 אמר:

לפחות אני לא פיצה בצורת B

פעם הבאה שאתם תכתבו תגובות ספאם אתם תענשו.

בנוגע לאשכול.

אתייחס לכל סעיף.

1. הם כמו רובוטים ? כשאני אישית נכנס לשרת אני רואה אותם עונים כמו בני אדם, גם אם זה עם שגיאות וכ"ו, נכון, יש תקנון שאומר שצריך ללכת לפורום להתלונך אך אם לא היה פורום, הייתם מתלוננים וזה לא היה מסודר בכלל.

2. בנוגע לאנגלית, לא כולם יודעים ברמה הכי גבוהה אנגלית אך תאמין לי שאנחנו מנסים להעביר להם את כל המילים באנגלית ובנוגע לשגיאות כתיב, אנחנו מנסים לתקן.

3. לא תמיד הצוות על המחשב וגם אם הוא על המחשב, הם שחקנים בדיוק כמוכם ולפעמים הם ב PVP ואז הם שחקנים ולא צוות והם לא הרבה זמן ב PVP.

4. בנוגע לזה שהם לא מסבירים על מה ההעונשים יטופל, הם לא יודעים חוקים ? תכתוב לי בפרטי מי לא יודע חוקים ואטפל בזה אישית.

5. כמו סעיף 3, הם לא תמיד על המחשב.

6. הם בני אדם, לפעמים הם גם לא מבינים דברים כי בכל זאת לא כולם מבינים כמוכם בסליימפאן או בכל שרת אחר.

7. בשרת החברי צוות לא תמיד יודעים את כל התשובות מכיוון שהם לא משחקים בכל השרתים כל הזמן, בנוגע לתלונות בפורום, זה שאנחנו לא כותבים משהו לא אומר שזה לא בטיפול, כשמדווחים על באג לדוגמה, אנחנו קודם כל מטפלים בבאג ואז מחזירים לשחקן את הדברים. בנוגע למקרים ספיצפיים יש לתייג את ההנהלה לאחר 24 שעות שלא קיבלתם תשובה.

8. במידה ואתם רוצים יותר נגישות, יש כל הזמן צוות בטימספיק ולאחרונה גם יש הרבה פעמים צוות בדיסקורד, ככה שכל מה שצריך הצוות שם.

9. אתם נותנים דוגמה ספציפית, במקרים כאלה כשיש ריב, החבר צוות נמצא בלחץ שהוא צריך לטפל בכמה מקרים ביחד, לכן יש סיכוי שיש טעות ובמידה ויש טעות, אנחנו מעירים לאותו חבר צוות והוא לומד בעתיד, אני לא הבנתי כ"כ באיזה מקרה מדובר אך אתם מוזמנים להתלונן בפורום על זה.

10. כשמישהו מתלונן על באג, צאט-מוד יכול לטפל בזה ? כשאתם הולכים לפורום, המתכנתים רואים את התלונה, מסדרים את הבאג וככה זה עובד יותר מהר.

מה שאני בא להגיד פה, זה שבמקום להתלונן כל הזמן על הצוות בשרת פה ושם, תכתבו לי בפרטי וזה יטופל במיידית ותזכרו גם שהצוות הם גם שחקנים וגם בני אדם וגם להם יש טעויות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

23alon21421
  • alon
  • 18
  • 349 הודעות
לפני כעת Ender_miteIL אמר:

@OzzyGozzy או @גיא גוזלן אתם יכולים לבדוק מי הצביע?

כדי לראות שהסטאף לא קשורים

[[Template core/front/global/commentEditLine is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

בכל מקרה הרוב הצביעו לכן אז זה לא משנה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Ender_miteIL
  • נועם
  • 17
  • 89 הודעות
2 minutes ago, ItsMeNoam said:

בנוגע לאשכול.

אתייחס לכל סעיף.

1. הם כמו רובוטים ? כשאני אישית נכנס לשרת אני רואה אותם עונים כמו בני אדם, גם אם זה עם שגיאות וכ"ו, נכון, יש תקנון שאומר שצריך ללכת לפורום להתלונך אך אם לא היה פורום, הייתם מתלוננים וזה לא היה מסודר בכלל.

2. בנוגע לאנגלית, לא כולם יודעים ברמה הכי גבוהה אנגלית אך תאמין לי שאנחנו מנסים להעביר להם את כל המילים באנגלית ובנוגע לשגיאות כתיב, אנחנו מנסים לתקן.

3. לא תמיד הצוות על המחשב וגם אם הוא על המחשב, הם שחקנים בדיוק כמוכם ולפעמים הם ב PVP ואז הם שחקנים ולא צוות והם לא הרבה זמן ב PVP.

4. בנוגע לזה שהם לא מסבירים על מה ההעונשים יטופל, הם לא יודעים חוקים ? תכתוב לי בפרטי מי לא יודע חוקים ואטפל בזה אישית.

6. הם בני אדם, לפעמים הם גם לא מבינים דברים כי בכל זאת לא כולם מבינים כמוכם בסליימפאן או בכל שרת אחר.

7. בשרת החברי צוות לא תמיד יודעים את כל התשובות מכיוון שהם לא משחקים בכל השרתים כל הזמן, בנוגע לתלונות בפורום, זה שאנחנו לא כותבים משהו לא אומר שזה לא בטיפול, כשמדווחים על באג לדוגמה, אנחנו קודם כל מטפלים בבאג ואז מחזירים לשחקן את הדברים. בנוגע למקרים ספיצפיים יש לתייג את ההנהלה לאחר 24 שעות שלא קיבלתם תשובה.

8. במידה ואתם רוצים יותר נגישות, יש כל הזמן צוות בטימספיק ולאחרונה גם יש הרבה פעמים צוות בדיסקורד, ככה שכל מה שצריך הצוות שם.

9. אתם נותנים דוגמה ספציפית, במקרים כאלה כשיש ריב, החבר צוות נמצא בלחץ שהוא צריך לטפל בכמה מקרים ביחד, לכן יש סיכוי שיש טעות ובמידה ויש טעות, אנחנו מעירים לאותו חבר צוות והוא לומד בעתיד, אני לא הבנתי כ"כ באיזה מקרה מדובר אך אתם מוזמנים להתלונן בפורום על זה.

10. כשמישהו מתלונן על באג, צאט-מוד יכול לטפל בזה ? כשאתם הולכים לפורום, המתכנתים רואים את התלונה, מסדרים את הבאג וככה זה עובד יותר מהר.

מה שאני בא להגיד פה, זה שבמקום להתלונן כל הזמן על הצוות בשרת פה ושם, תכתבו לי בפרטי וזה יטופל במיידית ותזכרו גם שהצוות הם גם שחקנים וגם בני אדם וגם להם יש טעויות.

אני אמרתי שאתה מהסטאפים היחידים שמדברים אל שחקנים בגובה העיניים (הכוונה רק להיי סטאף)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Ender_miteIL
  • נועם
  • 17
  • 89 הודעות
5 minutes ago, 23alon21421 said:

בכל מקרה הרוב הצביעו לכן אז זה לא משנה

דרך אגב בדקתי ורק סטאף אמרו לא

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Ender_miteIL
  • נועם
  • 17
  • 89 הודעות
Just now, עמית פלצי said:

אני סטאף ואני מסכים חלקית 

אני דיברתי על ההי סטאף

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

DarknessDog
  • טל
  • 8
  • 226 הודעות

עוזי שכחת להוסיף עוד משהו:

לא לתת לנועם לעלות צוות או שישאל קודם את מוריאל או לאקי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

dvirov
  • דביר
  • 117
  • 883 הודעות

עם חלק מהדברים אני מסכים אבל עם חלק מהם אני לא מסכים בכלל 

פירטתי  למטה 

1. כל הסטאפים רובוטים שעושים רק מה שאומרים להם ולא מסכימים לעזור בשום מצב עם זה לא לפי התקנון סיבה

---אין לצוות שום חובה לעזור לך מעבר למה שמגדיר התפקיד שלהם  אם הם עוזרים זה כי הם רוצים לעזור ואם תבקשו יפה ותדברו אליהם בצורה מכובדת הם         יתייחסו אליכם בכבוד
 ---במקרים מסויימים אפילו אסור לצוות לעזור ואין להם ברירה אלא להפנות לפורום

2. יש הרבה סטאפים קטנים בצוות שלא מבינים כמעט אנגלית ויש להם הרבה שגיאות כתיב וזה ממש קשה להבין אותם

--- השרת הוא שרת ישראלי  וכמעט כל השחקנים בו מבינים עברית אין סיבה שהצוות יבין אנגלית ברמה גבוהה כדי לעזור בשרת
----בנוגע לשגיאות כתיב גם שחקנים רגילים בשרת כותבים עם לא מעט שגיאות  מה שמקשה על טיפול יעיל מצד הצוות  אז אין יותר מדי מה לעשות בנוגע לזה.

3. הצוות לא מקשיב כשקוראים לו או שמבקשים עזרה רוב הצוות לא כולם 99 אחוז שזה כולם

לפעמים צוות AFK או מסתיר את הצ'אט  וזה זכותם המלאה  הצוות לא צריך לענות בכל פעם שקוראים לו וברוב הפעמים זה דברים שלא קשורים אל התפקיד שלהם 

4. לא מסבירים על מה עונשים ולא יודעים את החוקים בעל פה צריכים להגדיל את החוקים ולהקריא אותם בשיחה עם כל הסטאף 

---עם זה אני קצת מסכים
---בהחלט יש מה  לפרט בחוקים של השרת וצריך לתת עונשים חמורים יותר על כל הפרה שלהם 
---עם זאת אין זה מעניינך איך מסבירים לצוות את החוקים 

5 הסטאפים לא שמים לב לצאט ויש הרבה מקרים שצריך לקרוא כמה דקות לסטאך כדי שהוא יסים לב לצאט

--- אם צוות לא עונה זה אומר שאו הוא לא מסתכל על הצ'אט או שהוא לא יכול לטפל בבעיה מסיבה מסויימת

6. לדעת גם להיות בני אדם לחשוב מהשני אומר כי בכתב אחד יכול לקחת לכיוון כזה ואחד לכיוון אחר
--- לפעמים לא מבינים דברים בצורה נכונה גם בגלל הניסוח של השחקנים אם אתם רואים שלא הבינו אתכם בצורה נכונה אתם מוזמנים להסביר למה בדיוק התכוונתם

7. לא להיות עצלנים עד שעונים על תלונה בפורום או בקשה בצ'אט לוקח חודשים חייבים לעבוד על זה סטאף מחובר כל הזמן והוא לא מטפל בתלונות ובמקום         זה משחק

---לא תמיד אפשר לטפל בתלונות באותו רגע וצריך לברר את המקרה (כמו בדיווח על באגים או דיווח על צוות) במקרה שלא מטפלים בתלונה שהוגשה לפי הפורמט המתאים אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית לאחד מחברי הצוות שישלח אותה למי שמוסמך לטפל בה.
--- גם הצוות רוצה לשחק לפעמים וכל עוד הם פעילים מספיק חוץ מזה אין עם זה בעיה 

8. אם מישהו צריך עזרה להיות יותר נגיש בדיבור כי זה ממש קשה כל הזמן לכתוב מלא ויש ילדים שזה ממש קשה להם לכתוב

---אם יש בעיה שמצריכה דיבור אפשר תמיד לבקש מהצוות להתחבר לדיסקורד 
---רוב הצוות נמצא בטים ספיק  בזמן שהם בשרת ככה שניתן לדבר איתם שם .

9. הצוות צריך להיות יותר הוגן לדוגמא היום עוז רב אם עוד משהו והוא קיבל וורן אחרי הוורן הבחור התגרה בוא והוא לא קיבל וורן המשיך הריב ואז עוז קיבל מיוט צריך לטפל בזה 
אם אתה נתקל במקרה כזה בבקשה תדווח כדי שיהיה אפשר לטפל בזה כראוי 

10. לסטאפים אין כוח לטפל בדברים והם כבר באוטומט אומרים לך לפורום
אם אתה רואה צוות שלא מטפל בשום דבר ורק שולח לפורום אתה מוזמן לדווח עליו ואחראי הצוות יבררו את העניין

צריך גם שיהיה כיך לשחקנים בשרת הסטאפים חושבים שזה תחרות מי נותן יותר מיוטים או וורנים והם נותנים על כל דבר זה כבר ניהיה כמו בית כלא השחקנים צריכים להרגיש חופשי

אם הם נותנים וורנין ומיוטים בלי סיבה מוצדקת אז זאת בהחלט בעיה
אבל אם הם נותנים כי יש סיבה אז אין ממש על מה להתלונן... אני צודק.?

כל מה שרשמתי כאן זה מה שאני חושב 
אתם מוזמנים לחלוק עלי 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

shani_666
  • שני
  • 203
  • 2k הודעות

אני יודעת שביקשתם שהצוות לא יענה אבל אני בכל מקרה אענה.

אני תמיד משתדלת להיות זמינה ולענות לכל מי שקורא לי/לצוות.

אם אני לא עונה זה לא מפני שאין לי כוח או משהו כזה, זה מפני שאני afk.

בנוגע לכך שאתם צריכים שיעזרו לכם, אני תמיד פנויה לעזור לכם, אתם יכולים לבקש בכל מצב, אבל כאשר הצעתי לעזור למישהו הוא סירב שאעזור ודיבר אליי לא יפה. אני תמיד מנסה ששני הצדדים יהיו מרוצים ולפתור את הבעיה בדרכים נעימות ולא נוקשות.

אני כמובן אקח לתשומת ליבי את כל מה שכתבתם ואשתדל להשתפר בכל מצב ולהיות זמינה תמיד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

shaked1308
  • שקד
  • 11
  • 207 הודעות

אני יכתוב את זה יחסית קצר כי אני לכתיבה לא מתחבר אז ככה נכון יש פה כמה נקודות נכונות אבל יש דברים שהם לא הכי נכונים אז כן יש סטאפים שיש להם פחות סבלנות או שיותר קשה להם לטפל בדבר שהוא דרך הצ'אט  ושיותר קל להם שזה בפורום אבל יש גם סטאפים שמנסים לעזור כמה שיותר ואז מרכזים אותך יותר על הדברים החשובים וזה לא בא ממקום של לפגוע זה ממקום שאני רוצה לשפר תקהילה זה היה מה שאני חושב נ.ב אני יודע שהניסוח לא משהו כמו שאמרתי אני לכתיבה לא מסתדרים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dj_sky
  • לאונה
  • 153
  • 911 הודעות

אני מצטערת שככה אתם מרגישים,  אני ספציפית אשתדל יותר ואקח לצומת ליבי את הדעות האלו.

אני נורא משתדלת למצוא פתרון ולעזור בכל עת גם אם יש שפה לא נעימה המתרחשת באותו הרגע כלפיי או כלפיי שחקנים אחרים.

על כל תלונה או בעיה אני משתדלת לקחת אותה בסבלנות ולכתוב כמה שיותר מובן ולהתייעץ עם צוות מוסמך ממני כדי לתת את התשובות הכי נכונות והכי מדויקות שאני יכולה לספק.

ושוב אני אומר אני אקח את הערות והדעות הללו ואקח אותם לצומת ליבי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
CaptainDuck
  • אביתר
  • 74
  • 509 הודעות

תקשיבו, אני לא חושב שהאשכול הזה בא בכוונה שהסטאף גרוע, אבל יש חלק מהסטאף שרק רוצים גישות, ושאוהבים להעניש מאשר לעזור, והם לא מבינים שמאחורי המסך יושב בן אדם, וזה שהם סטאף זה לא נותן להם את הזכות לחשוב שהם שולטים בשרת, כי המטרה של הסטאף זה לעזור ולעזור זה לא רק להעניש, וגם רוב הסטאף פה לא מקצועי ואני לא מדבר על המנג'רים ואלה עם הדרגות הגבוהות אני מדבר על צאט מודים עד מודים שהם אין להם ניסיון כל כך גדול, הם לא ישרים ואם נגיד סטאף לשעבר אומר להם חוק שהם עוברים עליו אז לרובם לא אכפת, הם לא מייסמים את כל החוקים ולא יודעים את כולם, ובמיוחד לא יודעים איך להעניש.

זה ממש לא מקצועי לקהילה כזאת גדולה שהסטאף שלה יתנהג כך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

_Fishy_
  • מיקמק
  • 165
  • 1.8k הודעות
לפני 17 שעות DarknessDog אמר:

עוזי שכחת להוסיף עוד משהו:

לא לתת לנועם לעלות צוות או שישאל קודם את מוריאל או לאקי

ממש לא מצחיק.

נועם עושה פה עבודה מדהימה תלמד להעריך אותו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 2
הצג חתימה
XLordNeX
  • אביאל
  • 15
  • 150 הודעות
לפני 23 שעות ItsMeNoam אמר:

בנוגע לאשכול.

אתייחס לכל סעיף.

איך בדיוק אפשר לתייג את ההנהלה, כשמנעתם ממשתמשים להגיב לאשכולות של עצמם?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ido____ra
  • עידו
  • 3
  • 71 הודעות

אבל לדעתי יש סטאפים כמו דריבוב שהם מקשיבים לך ומנשים לשפר את השרת כמה שהם יכולים למשל: ליפני שבוע בערך דריבוב ניכנס לטרנין כארד כדיי לשאול  את השאלה: האם אתם משחקים בסלים פן? אם לא למה? ועשה את זה רק כדיי שהוא ידע איך לשפר את הסלים פן.

עוד דוגמא: בטרנין כארד אמרתי לו ליראות כמה עולה לשפר את הפיקקס דימונד הכי טוב (השידרוג הראשון שלו בנדר) והוא דיבר אליי כאילו הוא שחקן רגיל שמשחק בלי שום ראנק מיוחד 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אברהם פרץ
  • איתן
  • 4
  • 192 הודעות

עם חלק אני מסכים אבל יש חלק שאני לא כזה מסכים איתך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון