עבור לתוכן

כתבות אחרונות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

שם פרטי : נהוראי

שם משתמש בסטים - slope

שם האדמין שנתן את הבאן - הנהלה גבוה לדעתי 

התאריך בו ניתן הבאן - 2/21/2021 משהו שם כזה 

סיבת הבאן - עקיפת באנים

מקרה - רבתי עם איזה אישה/ילדה בשם שלי , וואלה היא קיללה אותי מול כולם אז החזרתי לה כי וואלה אני לא פראייר ולא **** של אף אחד , לא יקללו אותי ואני לא יחזיר , היא קיללה ואז אחרי שאני מחזיר באים עוד חברים שלה וממשיכים לקלל אותי , עברתי אחד אחד והשפלתי אותו מהעצבים כי וואלה הם דיברו לא יפה , היה על החדר מלא אנשים מלא הספמות , איכשהו אני מקבל באן מהדיס והיא **לא** , אצרף לכם תמונה של מה שהיא כתבה לי מול שרת שלם אז וואלה אני לא פראייר של אף אחד , אבל זה לא סיבת העיקר של הבאן , קיבלתי באן מהדיס הכל טוב ויפה , אבל אני ויהודה עבדנו ביחד לתפוס אנשים שמנצלים באגים , תפסנו באזור ה7 אנשים שהם בין הכי עשירים בשרת היו , ישבתי כל היום איתם ומכרתי אותם בשביל לעזור לכם שתבנו קהילה טובה ואיכותית , היה לי עוד שני רקורדים חשובים מאוד של אחד מהאנשים הכי עשירים בשרת באותה תקופה , אז נכנסתי ממשתמש דיס אחר וכתבתי ליהודה על הכל והראתי לו הקלטות , לא ידעתי שבאן מהדיס = באן מהשרת עצמו , אז המשכתי לשחק הכל כרגיל , ופשוט הבאתם לי פרמה על עקיפת באנים ( אני חושב שבדיס כי בשרת לעולם לא קיבלתי באן שעקפתי אותו ) , וואלה מאכזב כי אני רק מנסה לעזור לכם ולקהילה שלכם ותשאלו את יהודה עם באלכם ובסוף איכשהו אני מקבל באן אחרי שמכרתי חברים שלי בשבילכם ועזבו את זה , שלי הזו בכלל לא נענשה מרגיש כאילו בגלל שהיא בת אז היא צדיקה גדולה ואף אחד לא יעשה לה כלום כאילו וואלה עם היא קיללה אותי למה שאני לא יחזיר לה בגלל שהיא בת ? אומר לכם תאמת זה לא מעניין אותי מי שיקלל אותי מול שרת שלם וינסה להשפיל אותי אני יחזיר לו , אז לסיכום דבריי , אני מצטער בכלליות על מה שעשיתי זה היה השבועיים הכי משעממים שהיו לי באמת בשרת שלכם הכי נהנתי שאפשר וגם עזרתי לכם המון אני חושב בנושא של הבאג אביוס , אז עם תוכלו להוריד לי את הבאן אשמח אה ואוסיף עוד משהו , אני מבין שאמרתם להפסיק לקלל ולדבר בצאט אבל הם המשיכו לקלל אותי מול שרת שלם ולא עשיתם להם כלום ורק לי הורדתם את הרולים של הוריפי כל הזמן וזה ממש הרגיש לי כאילו זה בגלל שהיא חברה שלכם או משהו אני באמת לא יודע אבל אליי התייחסתם כאילו אני הזבל של הזבל ואליהם כאילו הם המלכים של העולם ויכולים לעשות מה שבאלהם בשרת 

ורק מציין שאני כבר שבועיים בבאן ובאמת אני יותר מעריך את השרת הזה ואני לא יעשה פה טעות אחת 

תמונות של הקללות ששלי כתבה לי **מול שרת שלם **

sheli 2.png

sheli.png

נערך על-ידי Xen

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשמח רק שלפחות תענו כי באמת השקעתי ואני רואה שלאנשים פה עניתם חופשי כאלו שהגישו אחרי את האשכולית אפילו 

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי,מכיוון שסהר הביא לך את הבאן אני יעביר את זה להנהלה גבוה.

תודה על הדיווח המשך יום נעים.

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לצערנו אנחנו יודעים את המקרה, הבאן אינו ירד.

GTHBRB#3394

grpilLogoGif.gif

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשר אז הסבר קטן למה הבאן הזה מוצדק? כי מהזווית שלי הוא לא היה נראה מוצדק בכלל כזכור לי אולי אני טועה אבל אני רוצה לדעת את הסיבה כי אני לא חושב שעל זה שעזרתי לשרת שלכם ובשביל לשלוח ליהודה הודעה הייתי צריך לפתוח משתמש חדש ואני יכול לצרף לך תמונה שפתחתי משתמש חדש בשם Reizzz רק בשביל לשלוח ליהודה את הסרטונים של האביוזרים שכיום הם בפרמה ....... , זה שקיללתי אני באמת מצטער אני מבין את הטעות ישבתי שבועיים וחצי והבנתי אותה , אבל בוא זה לא אמור להיות פרמה , אני כן חושב שזה היה אמור להיות באן לכמה ימים אבל אני כבר שבועיים וחצי בבאן וזה לא יחזור אחי ( אצרף תמונה שלי פונה ליהודה שיש לי סרטונים של אביוזרים  מהמשתמש החדש שקיבלתי בגללו את הבאן ) ואם כביכול הבאן בדיס זה על זה שקיללתי גם שלי אמורה לקבל באן , כי גם היא קיללה אותי באותה מידה וגם עם יש לכם שיחזור לצאט אתם תוכלו ליראות שאני כל פעם ממש כתבתי בברור שאני רוצה שהם ישחררו ושנפסיק אבל הם המשיכו והמשיכו לקלל אותי אני עכשיו מבין את הטעות שלי אבל אני חושב שעם אני בבאן מהדיס גם שלי אמורה להיות זה המינימום.. כי היא קיללה לא פחות ממני ואפשר לראוןת את זה

ורק אצלם לך כמה אנשים אני תפסתי לכם שתבין את המצב 
@GTHBRB

Screenshot_85.png

Screenshot_84.png

Screenshot_83.png

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

אתה יכול להיות השחקן טוב ולעזור אבל מקרה אחד יהרוס לך הכל וזה מה שקרה פה.

סיבת הבאן:

דיברת בצורה נגועה כלפי צוות השרת ושחקנית ספציפית בשרת, לא אפרט יותר מדי בנושא אתה יודע מה עשית.

לא רוצה אנשים שחושבים שהם עברייני מקלדת בשרת/קהילה, הבאן שלך אושר סופית על ידי ולא יורד בלי אישור ממני בלבד.

במידה ותרצה שהבאן ירד - תדאג לבקש סליחה מכל מי שפגעת בשרת בצורה הולמת, לאחר מכן שלח לי הודעה עם הוחכות שעשית זאת ואחשוב על לקצר/לבטל את הבאן

זה לא הופך אותך ל"זונה" של אף אחד אלא מראה בגרות בעיני.

האשכול ננעל - נדחה

QSIhZDW.png

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...