עבור לתוכן

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Adi_Zemah
  • Adi
  • 0
  • 1 הודעות
(נערך)

שם: Adi_Zemah

שם בסטים: Adi_Zemah

האדמין שנתן לי את הבאן בגאנג השחור אני לא יודע מי זה אבל הוא בגאנג השחורים

תאריך של הבאן: 9/4/2021

סיבת הבאן: הספמתי אגרופים  ובריחה מסיט 

הערות: לא נתנו לי לדבר לא נתנו לי להשמיע את הדעה שלי לא נתנו לי להסביר מה בדיוק קרה.

הביאו לי באן על המקום וחשבו שברחתי מסיט כי חשבו עליי שני סיטים ואמרתי לבחור השני ששיגר אותי שמטפלים בזה כבר תשחרר אותי האדמין לא הסכים ולא נתן לי לדבר אז הביא לי באן על המקום בלי להסביר מה שקרה באמת

מה שקרה זה שהבחור הוציא פטיש במקום שאסור להוציא ולהרוג והתחיל להרוג אנשים אחרי זה פתחו סיט על אותו הבחור 

ואז אחרי שסיימו את הסיט הבחור בה והרביץ לי מול האדמין אז החזרתי לו ואז העיפו אותי מהמקום כאילו אני עשיתי  משהו רע ואז הוא הוציא פטיש והרג אותי ואז פתחו עליי שני סיטים והביאו לי באן מבלי שאני אדבר...

נערך על ידי Adi_Zemah
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 3
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

eyal100
  • אייל פיטוסי
  • 9
  • 100 הודעות

ישמח בבקשה לתמונה של הבאן  שאני אוכל ליראות את הסיבה  של הבאן ולגבי אותו צוות שלא אפשר לך לדבר  זה כבר לא בסדר אני ישמח לדעת איזה צוות נתן לך את הבאן  בלי להביע את הדעה שלך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
eyal100
  • אייל פיטוסי
  • 9
  • 100 הודעות

ישמח בבקשה לתמונה של הבאן  שאני אוכל ליראות את הסיבה  של הבאן ולגבי אותו צוות שלא אפשר לך לדבר  זה כבר לא בסדר אני ישמח לדעת איזה צוות נתן לך את הבאן  בלי להביע את הדעה שלך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
eyal100
  • אייל פיטוסי
  • 9
  • 100 הודעות

ועוד דבר הספמתה איגרופים  וברחתה מיסיט combat lot + troll וזאת הסיבה שהבאן לא יורד  המשך יום טוב האשכול ננעל 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • eyal100 נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

סרטונים מולצים

• צור חדש...