(נערך)

חברת Marvel Comics חשפה את כל ספרי הקומיקס שעומדים לצאת למכירה בחודש פברואר 2022. החודש עומדים להופיע בספרי הקומיקס גיבורים וצוותים חדשים שבהם יפגשו המעריצים את הצוות של Secret X-Men ובנוסף גם הולך להיות Iron Fist חדש לגמרי שישתלט על Danny Rand. עם זאת כמה מרגעי השיא של Marvel Comics כוללים סדרה חדשה של Ghost Rider, הסדרה תקרא - Spirit of Vengeance Johnny Blaze והסדרה היא לכבוד יום השנה ה-50 לדמות.
המלחמה של Kingpin בגיבורי העל בניו יורק נמשכת בסדרת ספרי הקומיקס - Devil's Reign (שעומדת להסתיים במרץ). ובנוגע לסדרת הקומיקסים של Spider-Man, אחד מאויביו הישנים והוותיקים של Spider-Man מקבל סוג של מהפך עם הופעת הבכורה של Queen Goblin, ואם אנחנו כבר מדברים על ספינים על דמויות מוכרות, גם Gwen Stacy ו Miles Morales משתלבים עם עוד גיבורי מארוול מוכרים אחרים בכותרים חדשים נפרדים אך דומים.
image.thumb.png.996f37c480ac8ca4245bc45c933abae3.png
ניו יורק תחת סכנה! Wilson Fisk הידוע בתור Kingpin שנבחר לראש עיריית ניו יורק, נשבר. כל טיפת ההיגיון שנשארה ממנו נעלמה. ועכשיו, עם צבא של נבלי-על בשליטתו, Kingpin שם את מבטו על כל מי שגיבורי העל חשובים ויקרים להם. אבל אפילו ה-Kingpin אינו מודע לגודל הסכנה שהוא העמיד את העיר ניו יורק, אזרחיה ואפילו את עצמו במלחמתו נגד גיבורי העל של העיר ניו יורק! הקומיקס הראשון של Devil's Reign שעומד לצאת בחודש פברואר הוא - Devil's Reign #4 עומד לצאת למכירה בתאריך 09.02.22 ולפי האתר הרשמי של Marvel הקומיקס יעלה 4.99$.
image.thumb.png.4a4056405ed71fa8aefefc2a43008de6.png
חגיגה קטלנית! Cletus Kasady ידוע בתור רוצח סדרתי ביקום מארוול - ועברו 30 שנה מאז ההיכרות הראשונה שלו! 30 שנה של מהומה, רצח, ומפלצות. ותאמינו לי שעוד לא ראיתם כלום! הקומיקס הזה הולך להכיל מכלול מדהים של יוצרים ועלילה, מבט אחורה על עברו של Carnage, ההווה שלו ורק אולי הרמזים הראשונים שתקבלו אי פעם לעתיד הקרביים והאלים שלו! השם של הקומיקס יקרא: Carnage Forever. וספר הקומיקס הראשון מביניהם עומד לצאת למכירה בתאריך 23.02.22 ולפי האתר הרשמי של Marvel הקומיקס יעלה 4.99$.
image.thumb.png.318c8f36eae86304db8c6b8b8678c52a.png
 

חשוב לי לציין שזה רק חלק קטן מאוד מכל ספרי הקומיקס של Marvel Comics שעומדים לצאת החודש, לכל המעוניינים שרוצים לברר על שאר ספרי הקומיקס שעומדים לצאת החודש יכולים לבדוק באתר הרשמי של Marvel.

 

נערך על ידי Ohayon
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים